Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".

Inne modlitwy do św. Rity


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych
O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 M : 21.10.2020, 05:25
 Proszę Cię św Rito miej całą rodziną w opiece spraw by wszyscy byli zdrowi chroń nas od wirusa i proszę o pozostawanie osoby którą kocham chce być blisko kogoś kogo kocham i niech zostanie przy mnie długo proszę
 Ewa: 21.10.2020, 05:14
  Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i harmonii dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas proszę od złych ludzi i złych zdarzeń, od wstydu, poniżeń, kompromitacji, bezradności, braku szacunku, złego wizerunku, bólu,cierpienia, oszustwa, bezsenności. Błagam, pomagaj mi proszę w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. . Proszę Cię również o łaski dla zmarłych z mojej rodziny, dla dusz czyśćcowych i samobójczych, niech dobry Bóg okaże im Swoje miłosierdzie. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła. Św. Rito dziękuję Ci za to, że jesteś.
 Ewa: 21.10.2020, 05:14
  Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i harmonii dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas proszę od złych ludzi i złych zdarzeń, od wstydu, poniżeń, kompromitacji, bezradności, braku szacunku, złego wizerunku, bólu,cierpienia, oszustwa, bezsenności. Błagam, pomagaj mi proszę w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w... Proszę Cię również o łaski dla zmarłych z mojej rodziny, dla dusz czyśćcowych i samobójczych, niech dobry Bóg okaże im Swoje miłosierdzie. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła. Św. Rito dziękuję Ci za to, że jesteś.
 Ewa: 21.10.2020, 04:29
 Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i harmonii dla mnie, mojego syna mojej rodziny. chroń nas proszę od złych ludzi i złych zdarzeń, od lęków, strachu, depresji, bezradności, braku szacunku, złego wizerunku, wstydu, poniżeń, kompromitacji, bezsenności, samotności, złych decyzji. Błagam, pomagaj mi proszę w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w ... Proszę Cię o łaski dla zmarłych z mojej rodziny, dla dusz czyśćcowych i samobójczych, niech dobry Bóg okaże im Swoje miłosierdzie. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła. Dziękuję Ci Św. Rito.
  Monika: 20.10.2020, 23:28
 Sw Rito błagam Cię pomóż mi w tym trudnym czasie dla mnie niech on przemysli dlaczego tak mnie krzywdzi prosze aby on odezwal sie i przeprosil daj mi zdrowie i sile przetrwac ten ból prosze otocz mnie swoja opieka i nie pozwol abym zwatpila w zycie i ludzi prosze wysluchaj mnie i pomóż nie zostawiaj mnie samej 🙏🌹🌹🌹🌹
 Paweł: 20.10.2020, 22:15
 SW. Rito błagam o zdrowie dla mojego teścia Tadeusza.
 Monika : 20.10.2020, 21:14
 Święta Rito, wstawiaj się za Mną u Boga, Ty tak dużo możesz... 🙏
 Urszula: 20.10.2020, 20:29
 Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga naszego i wyproszenie łaski dla mojej starszej córki 🌹 oraz proszę o pomoc w wychowaniu mojej córki Marii 🌹 święta Rito kocham Cię i ufam Tobie 🌹 dziękuję że jesteś obecna w naszym życiu 🌹
 Irena: 20.10.2020, 20:21
 Dziękuję za wszystko i proszę o opiekę nad moimi bliskimi panem Zdzisławem mną


 Beata: 20.10.2020, 20:16
 Świeta Rito dziękuję Ci za Twoje łaski dla mnie i mojego syna. Kochana Św Rito proszę Cie o łaski zdrowia fizycznego i psychicznego dla mnie i mojego syna. Chroń nas proszę od złych ludzi i złych zdarzeń, bezradności, bólu,cierpienia.
 Paula: 20.10.2020, 20:15
 Kochanasw Rito błagam o zdrowie dla mojego synka olusia zeby wynikibadan mial dobre szczepienie mu nie zaszkodzily o zdrowie dla Antosia mamy i janki i dalsza opieke
 Gabriela: 20.10.2020, 20:02
 Święta RITO błagam o pracę dla mojej bratanicy Kamili🌷🌷🌹BŁAGAM WYSŁUCHAJ MNIE
 B: 20.10.2020, 16:38
  Proszę wstaw się za mną - daj mi siłę i zdrowie.
 Kasia: 20.10.2020, 15:58
 Święta Rito miej moja rodzine w opiece wstaw się za moja córkę i syna w wiadomej dla Ciebie sprawie Bóg zapłać 🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤❤❤💕💕💕
 Mery: 20.10.2020, 13:58
 Święta Rito dziękuję za łaski którymi mnie obdarzyłaś. Proszę daj mi ukojenie i spokój bym poradziła sobie w tej trudnej sytuacji. Proszę pomóż odzyskać stan z przed choroby T, byśmy przetrwali ten trudny czas, byśmy nie odwrócili się od siebie. Proszę o zdrowie dla T
 MARIA: 20.10.2020, 12:16
 Sw.Rito wspomóż mnie i proś ze mną Pana Jezusa o łaskę uzdrowienia z tej ciężkiej choroby SW.Od spraw beznadziejnych po ludzku błagam pomóż mi bo tracę nadzieje po ludzku operacja zbliża sie ale ja niema juz siły Panie Jeżu wysłuchaj prośby mojej i SW. Rity i łaskę uzdeowienia
 Mama i babcia: 20.10.2020, 11:01
 Św Rito błagam Cię abyś wyprosiła zdrowie i spokoj w rodzinie mojej jedynej corki. Wspieraj ja w ciężkich chwilach aby się nie poddawała i miała sile i zdrowie aby dobrze wychować jedynego synka. Zmień jej męża na lepszego i wyrozumiałego człowieka aby nie podlegał wpływom swojej matki bo to jest przyczyna nieporozumień między nimi. Miej ich w Swej opiece i chroń od złego ich i ich synka. ❤🌹🙏🏻🙏🏻🙏🏻
 Marzena: 20.10.2020, 09:49
 Moja kochana św Rito proszę o modlitwę żeby moja córka szczęśliwie urodziła 🌹żeby obie były zdrowe.
 AGA: 20.10.2020, 09:36
 Sw.Rito dziękuję za otrzymane łaski i proszę o zdrowie dla mnie i mojej rodziny i otocz nas swoją opieką 🙏🌹
 ewa: 20.10.2020, 08:23
  Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i harmonii dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas proszę od złych ludzi i złych zdarzeń, od wstydu, poniżeń, kompromitacji, bezradności, braku szacunku, złego wizerunku, bólu,cierpienia, oszustwa, bezsenności. Błagam, pomagaj mi proszę w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w... Proszę Cię również o łaski dla zmarłych z mojej rodziny, dla dusz czyśćcowych i samobójczych, niech dobry Bóg okaże im Swoje miłosierdzie. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła. Św. Rito dziękuję Ci za to, że jesteś. Tomek: 20.10.2020, 05:0
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] (13) [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej