Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Szaleństwo modlitwy Szaleństwo modlitwy
Matt Woodley
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się... czy Twój sposób modlenia się rzeczywiście przybliża Cię do Boga? Czy chciałbyś... ożywić swoją modlitwę i pogłębić wiarę?

Jeśli tak, musisz wiedzieć, że nie dostaniesz na to rozwiązania... gotowego rozwiązania, ale niezwykle ważną podpowiedź...... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Ewa: 01.03.2019, 07:06
  Święta Rito bardzo proszę o pomoc w wiadomej Ci sprawie.
 Oui: 01.03.2019, 05:56
 Święta Rito, pomóż mi w sprawach finansowych.
 Tomek : 01.03.2019, 04:45
 Moja Św. Rito dziękuję. Proszę Cię bardzo żeby o🌹p🌹u🌹z🌹D🌹. Kocham Cię Św. Pomóż P proszę
 Ewa: 01.03.2019, 04:19
 Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę o łaskę zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i spokoju dla mnie, mojego syna, mojej rodziny i błogosławieństwa dla mojego związku. Błagam Cię pomóż mi w wiadomej Ci sprawie, która tak bardzo lezy mi na sercu. Dopomóż mi również, aby udało mi się pomóc I. w znalezieniu pracy. Udziel mi łaski mądrości, inteligencji i spokoju, abym jak najlepiej realizowała moje zadania w pracy i życiu osobistym.
 Joanna: 01.03.2019, 04:19
 Św Rito pomóż nam i mojej córce przetrwać trudności bolesne ktorych doznaje daj jej siły rozumu i fizyczne by pokonala i przetrwała pomóż jej proszę w szkole opiekują się nią i moją rodziną błagam Cię najmocniej na świecie ❤❤❤
 M: 01.03.2019, 04:15
 Proszę Cię św Rito o dobre wyniki badań taty o zdrowie dla całej rodziny miej wszystkich w opiece oddalaj choroby i nieszczęścia spraw by wszyscy byli zdrowi i szczęśliwi wysłuchaj także moje prośby a Ty wiesz o proszę
 Zalamana: 28.02.2019, 23:40
 Św. Rito! Błagam o szybka pomoc w wiadomej Ci sprawie. Już jestem zupełnie bezsilna i nie umiem funkcjonować . Czekam na cud bo ty właśnie jesteś od spraw trudnych . Będę bardzo wdzięczna . Proszę pomoz❤🌹
 Mama: 28.02.2019, 22:24
 Kochana Święta Rito proszę Cię z całego serca o zdrowie! Błagam aby mnie nie bolał brzuch! Błagam o zdrowie! Proszę także aby mój mąż mnie bardzo kochał a z moimi rodzicami miał dobry kontakt.... dziękuję za wszystko!
 WIESŁAWA: 28.02.2019, 22:07
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych dopomóż aby jutrzejsze badania wyszły bardzo dobrze. Proszę spraw aby choroba nie wróciła i aby wszystko było w porządku. Proszę !!!
 Ewa : 28.02.2019, 21:27
 Święta Rito bardzo proszę o pomoc w wiadomej Ci sprawie.
 Matka i babcia: 28.02.2019, 21:26
 Święta Rito proszę o zdrowie dla moich wnuków i moich dzieci uproś łaskie u Boga dla całej mojej rodziny Św Rito proszę Cię jestem oskarżona i moja córka przez panią nie winnie nas pomowiła sprawa zakończy się napewno w sądzie proszę Cię Św Rito modl się o dobre zakończenie tej sprawy nie czuję urazy do tej pani bo myślę ze ona jest chora i proszę o jej zdrowie Amen
 Maria : 28.02.2019, 20:45
 Święta Rito, wierzę że razem Pan nas wysłucha. Proszę o zdrowie dla moich nienarodzonych dzieci.
 wierzaca: 28.02.2019, 20:24
 Sw.Rito prosze Cie pomóż mi zalożyć z Markiem szczesliwa rodzinę prowadz nas daj Mu odwagę i siłę
 Paula: 28.02.2019, 19:36
 Kochana sw Rito Blagam cie o zdrowie dla mojego synka zebybprzestal kaszlec zeby szczepienia mu nie zaszkodzily. O zdrowie dla mamy i janki zebym w pracy sie nie stresowala zebym nie musiala byc na alej i zebym nie robila wiecej pomylek w pieniadzach zebym sie bardziej koncentrowala na tym co robiei i zeby hala znalazla prace fifi do szkoly sie dostal a gaba na studja
 matka: 28.02.2019, 18:40
 Święta Rito proszę pomóż.
 Jola: 28.02.2019, 17:54
 Sw Rito blagam Cie o pomoc w sprawach finansowych. Prosze Cie spraw ,abym otrzymala prace , o ktora sie staram. Upros potrzebne nam laski u Pana Boga naszego. Opiekuj sie mna i moja rodzina.Prosze Cie,aby Danielek i Sylwunia wyzdrowieli i uwolnili sie od otylosci.Sw Rito prosze Cie o zdrowie dla mojej mamy.Bog zaplac za modlitwe
 Matka: 28.02.2019, 17:54
 Panie Boże! Święta Rito! Sprawcie, by już dzisiaj była poprawa zdrowia mej córeczki! Z całych sił błagam!
 Marcin : 28.02.2019, 17:51
 Święta Rito, błagam Cię o to aby moja ukochana Kasia wróciła do mnie i kochała mnie tak jak ja kocham ją. W Tobie ostatnia nadzieja.
 Ewa: 28.02.2019, 17:48
  Św. Rito! Błagam! Pomóż mi bo już tracę nadzieje i jest mi bardzo ciężko. Tyle razy mi pomogłas i tym razem liczę na Twoja pomoc.Wysluchaj mnie🌹
 Matka: 28.02.2019, 16:59
 Panie Boże!!! Święta Rito!!! Błagam Was, niech dziś nie rośnie już gorączka i zacznie przechodzić kaszel i infekcja! Błagam Was! W niedzielę pójdę do kościoła pomodlić się.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] (34) [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej