Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".

Inne modlitwy do św. Rity


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych
O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 B: 26.08.2020, 09:46
  Proszę wstaw się za mną - daj mi siłę i zdrowie.
 Monia : 26.08.2020, 08:07
 Święta Rito wybłagaj u Pana naszego pomyślne wyniki moich badań. Zabierz ode mnie ból i strach który odczuwam. Miej mnie w swojej jakże potrzebnej mi opiece.
 Stasia: 26.08.2020, 08:01
 Ukochana Swieta RITO Oblubienico Chrystusa Ukrzyżowanego prosze upros dla mnie i moich bliskich zdrowie i spokój. Nie opuszczaj mnie w tym trudnm czasie, kiedy przygotowuje się do operacji. Spraw aby polepszyl sie moj stan zdrowia i abym mogła chodzić bez bólu. SWIETA RITO LEKARKO CHORYCH, POCIESZYCIELKO STRAPIONYCH PRZYBĄDŹ NAM Z POMOCA.
 Ewa: 26.08.2020, 07:55
  Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i harmonii dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas proszę od złych ludzi i złych zdarzeń, od wstydu, poniżeń, bezsenności, kompromitacji i bezradności. Błagam, pomagaj mi w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w... Proszę Cię również o łaski dla zmarłych z mojej rodziny, dla dusz czyśćcowych i samobójczych, niech dobry Bóg okaże im Swoje miłosierdzie. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła.
 Małgorzata: 26.08.2020, 07:51
 Święta Rito bardzo proszę Cię o zdrowie dla moich bliskich proszę daj siłę mojemu bratu otocz go opieką jeżeli to możliwe to uratuj to małżeństwo błagam Cię Święta Rito ❤️❤️❤️
 Agnieszka: 26.08.2020, 07:41
 Kochana sw Rito proszę o opiekę dla moich dzieci wnusi rodziców Zuzi Emila dla moich prawdziwych przyjaciol i dla mnie. Dziekuje za laski jakie na mnie i moich bliskich z syłasz. Proszę pomoz mi w moich troskach i problemach które sa dla mnie trudne i nie potrafię ich rozwiązać. Kocham i ufam Tobie sw Rito🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 Urszula: 26.08.2020, 07:33
 Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga naszego i wyproszenie łaski dla mojej córki Marii 🌹 oraz proszę o zdrowie i opiekę nad moją starszą córką 🌹 święta Rito kocham Cię i ufam Tobie 🌹 dziękuję że jesteś obecna w moim domu 🌹
 Aga : 26.08.2020, 07:25
 Św.Rito proszę Cię o zdrowie dla mnie i mojej rodziny i otocz nas swoją opieką. Pomóż mojemu synowi aby zaliczył ważne egzaminy 🙏🌹
 Malgorzata Teresa: 26.08.2020, 07:10
 Sw.Rito prosze opiekuj się nasza Rodzina mną oraz moim Bratem ,Bratowa i ich synami z rodzinami.🌹Sw.Rito prosze daj zdrowie na kazdy dzien.🌹


 Malgorzata Teresa: 26.08.2020, 07:09
 Sw.Rito prosze opiekuj się nasza Rodzina mną i raz moim Bratem ,Bratowa i ich synami z rodzinami.🌹Sw.Rito prosze daj zdrowie na kazdy dzien.🌹🌹🌹
 Malgorzata Teresa: 26.08.2020, 06:59
 Sw.Rito prosze opiekuj się nasza Rodzina mną i raz moim Bratem ,Bratowa i ich synami z rodzinami.🌹Sw.Rito prosze daj zdrowie na kazdy dzien.
 Magda: 26.08.2020, 06:55
 Swieta Rito Kochana prosze Cie bardzo pomoz mi... Blagam
 M.: 26.08.2020, 06:40
 Święta Rito proszę, Ty wiesz 🌹🌹🌹🌹🌹🌹-🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 Ewa: 26.08.2020, 05:19
 Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i harmonii dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas proszę od złych ludzi i złych zdarzeń, od wstydu, poniżeń, kompromitacji, bezsenności i bezradności. Błagam, pomagaj mi proszę w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w ... Proszę Cię również o łaski dla zmarłych z mojej rodziny, dla dusz czyśćcowych i samobójczych, niech dobry Bóg okaże im Swoje miłosierdzie. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła.
 Mono: 26.08.2020, 04:39
 Dopomóż mej mamie wyjść z nałogu...
 #: 25.08.2020, 22:07
 Święta Rito, zagłuszam ból by się uspokoic, ciagle usprawiedliwiam...Błagam o cud. Amen.
 Ania: 25.08.2020, 21:47
 Kochana Św. Rito błagam pomóż mi w tej jednej dla mnie ważnej sprawie. 🌹🙏🌹🙏🌹🙏🌹
 Paula: 25.08.2020, 21:46
 Kochana sw Rito blagam o zdrowie dla antosia i olusia zeby szczepienie mu nie zaszkodzilo zeby nie mial powiklan i zeby trzymal glowe. I zeby zaczol wiecej jesco zdrowie dla mamy i jank.o zdrowie dla mariusza zebysmy nie byli na kwarantannie
 Monia : 25.08.2020, 21:44
 Święta Rito uratuj mnie.
 q: 25.08.2020, 21:43
 Święta Rito, czy mogę czemuś zapobiec? Czy mogę teraz Kogoś przed czymś uchronić? Nie mogę być nawet blisko, więc nie mogę być za blisko. Ty to wszystko ogarniasz. Patrzysz z góry i moje problemy są może takie błahe. Dla mnie jednak takie nie są. Jestem tylko człowiekiem. Czuję, bo żyję...Ból jest coraz gorszy. Nie ma na niego znieczulenia. Tutaj nie ma szczęścia...Pomóż mi. Amen.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] (34) [35]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej