Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia
Joanna Piątek
Czy odważysz się na pierwszy krok w stronę nowego życia, życia w objęciach Bożej Miłości? Wystarczy tylko zamknąć oczy i z serca powiedzieć: „Jezu, Ty się tym zajmij”... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Mama: 22.12.2018, 19:43
 Św. Rito wyproś u Boga zdrowie dla mojego syna i poprawę ocen w szkole.
 Agnieszka Sz: 22.12.2018, 19:21
 Kochana Św. Rito proszę o zdrowie dla naszej calej rodziny a takze dla dziecka ktore nosze pod sercem. Aby ciaza przebiegala dobrze bardzo Cie proszę.
 Agnieszka Sz: 22.12.2018, 17:13
 Kochana Św. Rito proszę o zdrowie dla naszej calej rodziny a takze dla dziecka ktore nosze pod sercem. Aby ciaza przebiegala dobrze bardzo Cie proszę.
 M: 22.12.2018, 17:08
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, życiu, pracy, mnie w zdrowiu i pracy, mężowi, mamie, Filipowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Błagam pomóż Karolowi i mnie !!!
 Oui: 22.12.2018, 12:15
 Święta Rito, pomagaj mi, bądź przy mnie.
 matka: 22.12.2018, 07:59
 Sw Rito błagam Cie o dar spokoju dlamojej rodziny , o siły do walki z depresja dla syna o pomoc dla còrki w bardzo trudnym czasie o spokoj dla 2 còrki. Pokonaj mòj strach ktòry mam w każdy dzien, daj siły do omocy dzieciom i wyjścia z niszczącego związku.
 Mariola: 22.12.2018, 07:46
 Święta Rito proszę o pomoc dla mojej córki aby lęki które jej towarzyszą odeszły i pozwoliły jej normalnie funkcjonować i cieszyć sie młodością. Miej ją w opiece i módl sie ze ma aby odzyskała siłę do walki i życia.
 Matka i żona : 22.12.2018, 06:30
 Św Rito otocz opieką mojego syna kamilka, dodaj mu siły i otuchy do walki .proszę o zdrowie dla niego. Błagam aby mu zniknął guzek.św Rito nie opuszczaj mojego syna w potrzebie. Amen
 Aga: 22.12.2018, 06:20
 Św.Rito módl się za mną i pomóż mi proszę
 Tomek : 22.12.2018, 05:05
 Moa Św. Rito, dziękuję Ci za wszystko co dla mnie czynisz, proszę Cię pilnuj: o🌹p🌹z🌹u🌹.Proszę Cię o zdrowie. Pilnuj mnie w podróży. Kocham Cię
 ***: 22.12.2018, 00:30
 Święta Rito, Patronko spraw trudnych, dopomóż nam aby te pierwsze święta w nowym gronie, upłynęły nam w spokoju, w radości, w naturalnej atmosferze... Ujmij się u Najwyższego za mój związek! Poproś Wszechmocnego Boga, aby mój Luby pokochał mnie miłością PRAWDZIWĄ, aby zaczął mnie dostrzegać... ze wszystkimi moimi radościami i bolączkami... A jeżeli nie jest to możliwe, spraw abym zawsze i w obliczu wszystkich życiowych smutków wierzyła, że za ból i cierpienie doznane na Ziemi, Dobry Pasterz poprowadzi mnie w Raju na Zielone Pastwiska... Nie daj mi upaść Kochana, a jeśli już.. daj podnieść się...
 Asia: 21.12.2018, 22:19
 Ukochana Sw. Rito. To Ciebie wybralam jako imienniczke w Sakramencie Bierzmowania. Nie pozostawiaj mnie w tak trudnych dla mniw chwilach. Ulecz mnie z moich doleglowosci i cierpienia. O zdrowie psychiczne i fizyczne. Blagam Sw. Rito oreduj za mna .
 Asia: 21.12.2018, 22:18
 Ukochana Sw. Rito. To Ciebie wybralam jako imienniczke w Sakramencie Bierzmowania. Nie pozostawiaj mnie w tak trudnych dla mniw chwilach. Ulecz mnie z moich doleglowosci i cierpienia. O zdrowie psychiczne i fizyczne. Blagam Sw. Rito oreduj za mna .
 M: 21.12.2018, 22:03
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, życiu, pracy, mnie w zdrowiu i pracy, mężowi, mamie, Filipowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Błagam pomóż Karolowi i mnie !!!
 K: 21.12.2018, 21:58
 Św Rito! Proszę pomóż mi wszytsko zdać na studiach, abym była z siebie dumna I zadowolona. Daj mi jasność usmylu, aby nauka wchodziła mi do głowy. Amen
 Bea : 21.12.2018, 20:56
 Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo za mojego brata , aby wyprostowałatwiej swoje sprawy finansowe. Proszę Cię , by nasi rodzice mogli zaznać spokojnej starości i nie zamartwiali się jego sprawami. Bóg zapłać.
 Matka: 21.12.2018, 20:36
 Święta Rito z całego serca proszę o Twoje wstawiennictwo do Boga. Błagaj ze mną o zdrowie mojej najukochańszej córki. Błagaj żeby się nie załamała. Jej choroba spadła na naszą rodzinę tak nagle. Daj nam siłę do walki z chorobą. Święta Rito błagam.
 Tomek : 21.12.2018, 19:07
  Moja Św. Rito, dziękuję Ci za wszystko co dla mnie czynisz, proszę Cię pilnuj: o🌹p🌹z🌹u🌹.Proszę Cię o zdrowie. Pilnuj mnie w podróży. Kocham Cię
 Jadwiga: 21.12.2018, 18:52
  Św. Rito. miej w opiece całą moja rodzinę. Pomagaj nam, pomagaj mi- żyć z chorobą
 Mama kasia: 21.12.2018, 18:42
 Św Rito chroń mojego syna Kamila, dodaj mu siły do walki proszę o dobrą passę i szczęście dla niego Św Rito chroń go przed złymi ludźmi Amen
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] (34) [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej