Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Małgorzata : 01.05.2019, 20:50
 Proszę Cie o milosc. Aby ten którego kocham okazal mi uczucia i aby zrozumial że nasza znajomość ma sens.Dziękuję za wszystko co dla mnie robisz. Kocham Cie SW Rito.🌹
 wierzaca: 01.05.2019, 20:45
 Sw.Rito prosze Cię pomóż mi Ty wiesz o co Cie proszę
 Paula: 01.05.2019, 20:04
 Kochana sw Rito sw blagam cie o zdrowie dla mojego synka zeby szczepienia mu nie zaszkodzily o zdrowie dla mamy i janki zeby fifi dostal sie do szkoly gaba na studia a halina znalazla robote
 Marta: 01.05.2019, 19:59
 Święta rito spraw żebym urodziła całe i zdrowe dziecko żeby wszystko było dobrze
 Marta: 01.05.2019, 19:58
 Święta rito spraw żebym urodziła całe i zdrowe dziecko żeby wszystko było dobrze
 Jadwiga: 01.05.2019, 19:34
 Droga św Rito dziękuję za wstawiennictwo i opiekę wstawiaj się nadal proszę za moim synem oraz moimi dziećmi 🙏pomóż mi też wyprosić zdrowie dla mnie proszę🙏❤
 M: 01.05.2019, 18:38
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w zdrowiu, życiu, pracy, mnie w zdrowiu, pracy, wiadomej sprawie, mamie, mężowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań. BŁAGAM POMÓŻ!!!!
 Malgorzata: 01.05.2019, 18:32
 Św Rito proszę o dalszą opiekę nad Piotrkiem wspieraj go i módl się za nim do naszego Ojca wypros mu łaskę zdrowia Bardzo Cię Proszę 💓💓💓💓💓
 Gabi: 01.05.2019, 18:06
 Panienko ukochana ukoj mój ból,błagam zeby ķolonoskopia nic nie wykazała.Strasznie się boje dopomóż .Ufam Tobie wola Pana
 Ania : 01.05.2019, 16:33
 Święta Rito Patronko trudnych spraw miej w opiece kolege Daniela żeby nabral sily psychicznej wytrwal na drodze ktora wybral zeby spotkał na swojej drodze przyjaciół którzy pozwolą mu wyjść z osamotnienia zeby umiał walczyć z przeciwnościami życiowymi błagam módl się za nim i otocz go swoją opieka zeby Bóg miał to w swojej opiecewstaw sie za nim u Pana Najwyższego blagam🙏 Amen
 Basia : 01.05.2019, 15:33
 Św Rito proszę Cię o spokój w rodzinie. Niech Łukasz nie da się sprowokować mojemu bratu. A on sam niech ma siłę by walczyć ze swoim nałogiem. Niech nic starsznego się nie stanie. Błagam Cię nie zostawiaj mnie samej
 Aga : 01.05.2019, 10:50
 Św.Rito proszę wypros łaskę dla mojego syna aby zdał egzamin i dobre wyniki badan żeby były dobre mojej mamy.Dziekuje🙏🙏
 Ewa: 01.05.2019, 08:20
  Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.
 K: 01.05.2019, 08:01
 Swieta Rito blagam Cie wysłuchaj mojej prośby .
 Bożenna: 01.05.2019, 06:58
 Święta Rito błagam wyprostuj wszystko w mojej rodzinie daj pracę Mariuszkowi i zdrowie dla Oskarka i niech wróci do nas.Wstaw się u tronu Bożego ,proszę.
 dd: 01.05.2019, 06:00
 Św. Rito z całego serca dziękuję za Twoje wstawiennictwo u Pana Boga i otrzymane dotychczas łaski . W dalszym ciągu proszę o nawrócenie moich dzieci i wnuków aby zrozumiały że bez Boga nie ma przyszłości i aby odnalazły drogi do Kościoła.
 Danka: 01.05.2019, 05:47
  🌹Proszę pomóż tym których kocham. Nie zostawiaj mnie samej.
 wierzaca: 01.05.2019, 05:38
 Sw.Rito prosze Cię pomóż mi Ty wiesz o co Cię proszę wstaw się u Pana Boga za mną w mej prośbie
 Danka: 01.05.2019, 05:13
  🌹Proszę pomóż tym których kocham. Nie zostawiaj mnie samej.
 Danka: 01.05.2019, 05:04
 🌹Proszę pomóż moim synom i mi, opiekuj się nami.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] (34) [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej