Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Nowenna Pompejańska Nowenna Pompejańska
Praca zbiorowa
Wiele osób przyznaje, że łaski wyproszone w tej modlitwie przerosły ich oczekiwania, a problemy powierzone Bogu i Maryi zostały rozwiązane w sposób dla nich zaskakujący, na miarę Bożej hojności i nieskończonego miłosierdzia... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Aga: 16.01.2019, 08:44
 Św.Rito pomóż mi bo już sobie nie radzę.Amen
 Strapiona: 16.01.2019, 07:52
  Sw.Rito proszę o pomoc ispokój
 Aga : 16.01.2019, 06:57
 Św.Rito bardzo Cię proszę o zdrowie dla mojej mamy i mojej rodziny.Wypros proszę łaskę dla syna aby zdał egzaminy,dziękuję za otrzymane łaski 🌹🌹🌹🌹
 Grazyna: 16.01.2019, 06:50
 Święta Rito pomóż mi znosić cierpienia które zadał mi Mój mąż spraw żeby odwrócił się od kochanki czekam na jego przeprosiny oraz cud wiem że mi pomożesz i moje życie stanie się inne nigdy Ci tego nie zapomnę kocham Cię Święta Rito
 Strapiona: 16.01.2019, 05:31
  Sw.Rito prosze Cię pomóż mi
 Ewa: 16.01.2019, 04:50
 św. Rito proszę Cię o błogosławieństwo na dzień dzisiejszy dla mnie i dla mojego synka, o bezpieczny i radosny dzień. Dopomóż, aby mężczyzna, którego kocham zaczął się modlić i chodzić do kościoła w intencji ratowania naszego związku...Wspieraj go, aby miał wiarę i nadzieję i o nas walczył.
 K: 15.01.2019, 22:28
 Św Rito miej mnie w opiece. DAJ mi siłę do nauki. Pomóż mi wszytko zdać na studiach, dziękuje za dzisiejszy dzień, za wszysto. Amen
 Paula: 15.01.2019, 22:26
 Kochana sw Rito Blagam cie o zdrowie dla mojego synka zeby ten katar mu wkoncu przeszedl bo go strasznie meczy o zdrowie dla mamy i janki i zebym ja sobie lepiej radzila w pracy i jakos to wszystko ogarnela i miala lepsze zmiany i zeby 2 dziecko bylo zdrowe
 Dominika: 15.01.2019, 22:01
 Kochana Św. Rito bardzo Cie prosze zeby jutro u okulisty bylo u mnie wszytsko dobrze i zebym dobrze widziala 🙁Błagam Cie ❤
 Córka: 15.01.2019, 21:58
 Święta Rito prosze wypros laski u Pana Boga zeby moj tata wyzdrowial i zeby badanie ktore mial wykonane okazało sie dobre. Zeby mógl jeszcze cieszyc sie zdrowiem. Bardzo Ci dziekuje I prosze wysluchaj moich prósb.
 Jadwiga: 15.01.2019, 21:50
 Św Rito dziękuję za wstawiennictwo Twoje i błagam Cię nieustannie o dalszą pomoc proszę nadal o zdrowie dla mnie i dla mojego syna o pomoc w egzaminach i o pozytywne załatwienie pewnej trdnej sprawy proszę pomóż🙏❤
 Tomek : 15.01.2019, 21:11
 Moja Św. Rito, dziękuję Ci za wszystko co dla mnie czynisz, proszę Cię pilnuj: o🌹p🌹z🌹u🌹. Kocham Cię. Pilnuj proszę D
 M: 15.01.2019, 20:53
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w zdrowiu ( zęby), ukończeniu studiów, życiu, pracy, mnie w zdrowiu i pracy, mamie, mężowi, Filipowi - popraw nasze relacje, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Błagam pomóz Karolowi i mnie !
 Ania: 15.01.2019, 19:29
 Św Rito nie rozumiem co się dzieje wokół mnie. Proszę pomóż mi zrozumieć tą sytuację. Czuję się samotna i niepewna. Ludzie się pojawiają i znikają. Kieruj mną proszę abym zawsze dobrą drogę wybierała
 Małgorzata : 15.01.2019, 18:03
 Święta Rito pomóż mi rozwiązać sytuację w jakiej się znalazłam z JB
 Mama: 15.01.2019, 18:01
 Panie Boże! Święta Rito! Błagam Was!!!! Pomóżcie mojej córeczce już dziś! Sprawcie, by dolegliwości ustąpiły i wreszcie wszystko się uregulowało w jej jelitkach. Błagam o jej zdrowie! W tę niedzielę pójdę do kościoła. Amen
 wierzaca: 15.01.2019, 17:58
 Sw.Rito pomóż mi Ty wiesz o co Cię proszę
 Strapiony: 15.01.2019, 17:30
  Sw.Rito prosze Cię pomóż mi
 kinkaj: 15.01.2019, 14:14
 Moja Św. Rito bardzo Cię proszę nie opuszczaj mnie w tym zmartwieniu które spadło na moją rodzinę nie z naszej winy.Kochana mateczo błogosław nam w zdrowiu i tym nieszczęściu.
 Strapiona: 15.01.2019, 11:58
 Sw.Rito proszę o pomoc ispokój
[1] (2) [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej