Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 AnA: 15.09.2019, 23:04
 Sw Rito wylecz T. z problemów i przeszłości. Proszę Cię o to aby mnie pokochał. Abyśmy mogli już zawsze być razem. Wspólnie zasypiać i budzić się. Dom jest tam gdzie ON jest. Dopomóż nam być szczęśliwi bez trosk kłótni i niedomówień. Zawsze w szacunku i z miłością do siebie. Nie pozwól aby ktoś lub coś nas rozdzieliło. Św Rito proszę o zdrowie dla mamy mojego Kochanego i dla mnie. Dziękuję 🙏❤🍀
 Aga : 15.09.2019, 22:32
 Św.Rito proszę Cię o zdrowie dla mnie i mojej rodziny
 Madzia : 15.09.2019, 22:31
 Swieta Rito pomoz mi w moich prosbach.W tobie tylko moja nadzieja ❤❤❤❤❤❤
 U: 15.09.2019, 22:20
 Święta Rito.dziekuje że jesteś.ze mogę się do Ciebie zwracać zawsze i o każdej porze wspieraj i czuwaj nad moją rodziną żeby wszystko się ułożyło Kocham Cię Święta Rito
 U: 15.09.2019, 22:20
 Święta Rito.dziekuje że jesteś.ze mogę się do Ciebie zwracać zawsze i o każdej porze wspieraj i czuwaj nad moją rodziną żeby wszystko się ułożyło Kocham Cię Święta Rito
 Bożena: 15.09.2019, 22:19
 Św.Rito bardzo Cię proszę o wstawienie się i modlitwę w sprawie siostry Ewy. W tobie moja nadzieja, dziękuję.
 M.: 15.09.2019, 22:06
 Święta Rito proszę... Ty wiesz 🌹🌹🌹🌹🌹
 Paula: 15.09.2019, 21:44
 Kochana sw Rito blagamy cie o zdrowie dla mojego syneczka zeby szczepienie mu nie zaszkodzily o zdrowie dla mamy i janki o zdrowie dla mojego nienarodzonego dziecka zebym donosila ta ciaze
 B: 15.09.2019, 21:43
 Błagam, daj mi siłę do życia i zdrowie. Proszę wstaw się za mną Św Rito, zwłaszcza w tej jednej wiadomej sprawie. Czekam już chyba na cud, bo wszelkie moje próby okazały się daremne. Proszę o coś dla mnie prawie niemożliwego, ale Ty Św Rito możesz sprawić, że wiara mnie ocali od złego.
 Anna: 15.09.2019, 20:29
 Św. Rito błaga pomóż mi w mojej sprawie. Amen
 Zrozpaczona: 15.09.2019, 18:09
 Kochana, święta Rito! Wybłagaj mi proszę u Pana Wszechmogącego łaskę w wiadomej sprawie. Błagam pomóż mojej córce podjąć właściwą decyzję, a mojego syna ustrzeż błagam od zejścia na złą drogę.Bardzo proszę również o pomoc w podjęciu decyzji przeze mnie w sprawie mojego małżeństwa.Błagam św.Rito uwolnij mnie od tego ciężaru na sercu, błagam!
 Wierna 19: 15.09.2019, 18:05
 Święta Rito dziękuję o wyjednane łaski. Kocham Cię. Czuwaj nad moja rodzina .Amen
 Aga: 15.09.2019, 17:55
 Św Rito proszę o pomoc uwolnienia mojego męża z nałogu pijaństwa sprawie by się wreszcie opanował🌼😢
 Aga: 15.09.2019, 17:54
 Św Rito proszę o pomoc uwolnienia mojego męża z nałogu pijaństwa sprawie by się wreszcie opanował🌼😢
 Magdalena: 15.09.2019, 17:47
 Switaj Rito...Moja patronko wspaniała, ,prosze wstaw się do Boga w mojej sprawie, o którą się modle cały czas. Niech te wszystkie sprawy się poukladają pomyślnie z czasem, niech spokój i zdrowie nas otoczy. Pomogłas mi już wiele razy, proszę i teraz bądź i wstaw się za mnie u Boga.
 Magdalena: 15.09.2019, 17:46
 Switaj Rito...Moja patronko wspaniała, ,prosze wstaw się do Boga w mojej sprawie, o którą się modle cały czas. Niech te wszystkie sprawy się poukladają pomyślnie z czasem, niech spokój i zdrowie nas otoczy. Pomogłas mi już wiele razy, proszę i teraz bądź i wstaw się za mnie u Boga.
 Załamana : 15.09.2019, 15:40
 Święta Rito proszę pomóż mi odzyskać chłopaka proszę Cię niech zatęski za mną i do mnie wróci i mnie pokocha święta Rito błagam pomóż
 M: 15.09.2019, 14:10
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w zdrowiu, życiu, pracy, otrzymaniu akademika, ułożeniu sobie życia, mnie w zdrowiu, pracy, otrzymaniu dodatkowej pracy, mamie, mężowi i w wiadomej Panu Bogu sprawie. Uproś nam łaski o które prosimy. BŁAGAM POMÓŻ !!!
 ld: 15.09.2019, 11:53
 Święta Rito od spraw trudnych proszę Cię o to żebym doczekała się fasolki owoc naszej miłości. Wysłuchaj moich błagam
 Gosìuleczka: 15.09.2019, 11:52
 Moja kochana św Rito proszę pomóż mi żebym urodziła zdrową córeczkę i o uzdrowienie mojej córci która się do Ciebie modli. Proszę wspomóż Nas Kochamy Cię
[1] (2) [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej