Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Wierzaca: 14.11.2019, 07:33
 Św.Rito proszę Cię pomóż mi Ty wiesz o co prosze prowadź nas i miej w swojej opiece
 Grażyna: 14.11.2019, 07:30
 Św.Rito proszę aby siostra Uli-zJolka wyzdrowiala. Z tej okropne choroby
 Koral: 14.11.2019, 07:29
 Proszę pomóż mi s wiadomej sprawie.
 Gosia: 14.11.2019, 07:28
 Sw.Rito prosze wysłuchaj mej prośby 🌹🌹🌹.Spraw zebysmy znowu byli Razem szczęśliwa Rodzina z E. Proszę wypros mi łaskę powrotu do mnie E. Wiem ze mogę na Ciebie zawsze liczyć Sw.Rito nie zostawisz mnie w potrzebie i wysluchasz mej prośby i z Twoja modlitwa i pomocą będę znowu szczesliwa🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹.dziekiju ze jesteś Św.Rito.Proszę Pomóż.
 Małgorzata: 14.11.2019, 07:23
 Święta Rito bardzo proszę Cię o opiekę i zdrowie dla moich bliskich opiekuj się nami proszę ❤️❤️❤️
 Aga: 14.11.2019, 07:07
 Św.Rito wysłuchaj mnie i wypros proszę potrzebne łaski o które Cię proszę 🙏🌹
 Ewa: 14.11.2019, 06:11
  Ewa: 13.11.2019, 18:23 Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaskę zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i spokoju dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas od złych ludzi i złych zdarzeń. Błagam, pomagaj mi w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w...Proszę Cię również o łaski dla dusz w czyśćcu i tych, które popełniły samobójstwo, niech dobry Bóg im wybaczy. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie nas od złych ludzi i złych zdarzeń. Prosze o spokój i pomoc
 Tomek: 14.11.2019, 05:35
 Moja Święta Rito 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
  Agnieszka: 14.11.2019, 04:51
 Kochana sw Rito🌹 Dziekuje za laski i opiekę nad moimi bliskimi. Prosze odalsza piekę dla moich dzieci wnusi rodzicow siostry mych przyjaciół i dla mnie. Prosze pomoz mej córce w trudnych sprawach finansowych. Kocham Cie sw Rito🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 Ewa: 14.11.2019, 04:33
 Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaskę zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i spokoju dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas proszę od złych ludzi i złych zdarzeń. Błagam, pomagaj mi w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w ...Proszę Cię również o łaski dla dusz czyśćcowych i tych, które popełniły samobójstwo, niech dobry Bóg im wybaczy. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła.
 M: 14.11.2019, 04:30
 Proszę Cię św Rito o dobre wyniki badań mojej siostry oddalaj choroby i nieszczęścia spraw by wszyscy byli zdrowi i szczęśliwi wysłuchaj także moje prośby a Ty wiesz o co proszę pomóż mi spraw by wszystko dobrze się skończyło i pozostał ktoś kogo darzę szczególnym uczuciem
 B: 14.11.2019, 00:17
 św rito proszę o wyjście z trudnej sytuacji finansowej i błagam Cię pomóż mi w sprawie wiadomej Tobie
 Marzena : 13.11.2019, 23:07
 Dziękuję że jesteś
 Asia: 13.11.2019, 22:27
 Św.Rito, proszę Cię o łaskę zdrowia dla mojego Taty, siłę dla Mamy i o powodzenie dla mnie na studiach.
 Malgorzata Teresa: 13.11.2019, 22:22
 Sw.Rito prosze żeby moje prośby były wysłuchanie 🌹🌹.Proszę żeby wrócił do mnie mężczyzna którego kocham i bez którego nie mogę sobie poradzić 🌹🌹.Proszę żebyśmy znowu byli kochająca się para Św.Rito wstaw się za Nami u Boga i wypros łaskę powrotu E do mnie.Tylko Tobie Sw.Rito wierzę ze z Twoja pomoca już jutro obudze się i boku mojego E.🌹🌹🌹🌹.
 Malgonia.: 13.11.2019, 22:14
 Sw.Rito prosze Cie Ty wiesz o co 🌹🌹🌹.Ty wiesz o mojej prośbie i proszę 🌹🌹wiem ze nie zostawisx mnie samej bez pomocy ,wstawisz się za mną i z Twoja pomoca znowu będę szczęśliwa z kims kogo k9cham🌹.wiem że sprawisz u mnie uśmiech na.twarzy .
 Paula: 13.11.2019, 22:01
 Jichana sw Rito blagam o zdrowie dlA antosia zeby szczepienie mu nie zaszkodzilo o zdrowie dla mamy i janki io zdrowie dla mojego nienarodzonego dziecka zeby ten malenki dzidzius byl zdrowy dziejuhe za dibre wtbiki
 Jolanta: 13.11.2019, 22:01
 Święta Rito, proszę o cudowne wieści. Niech niemożliwe stanie się możliwe. Proszę, obdarz Krzysztofa zdrowym dzieckiem. Umysł Przemka olśnij, niech nauka przychodzi mu łatwo. Miej nas w opiece. Proszę o zdrowie i pomyślność. Dziekuje. 🌹
 Jolanta: 13.11.2019, 22:00
 Święta Rito, proszę o cudowne wieści. Niech niemożliwe stanie się możliwe. Proszę, obdarz Krzysztofa zdrowym dzieckiem. Umysł Przemka olśnij, niech nauka przychodzi mu łatwo. Miej nas w opiece. Proszę o zdrowie i pomyślność. Dziekuje. 🌹
 ąla: 13.11.2019, 21:49
 Sw Rito dziękuję za obecnosc
[1] (2) [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej