Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".

Inne modlitwy do św. Rity


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych
O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

Wasze komentarze:
 Mama : 09.04.2024, 09:27
 Najukochańsza Święta Rito, błagam Cię ulecz moją córkę,daj jej siłę i wiarę, proszę pomóż ❤️❤️❤️
 A: 09.04.2024, 07:49
 Błagam o jakąś nadzieję na rozwiązanie tych problemow. Błagam o siły
 Ilona : 09.04.2024, 07:32
 SW Rito proszę o łaskę nawrócenia dla Daniela o uwolnienie go z nałogów o dobrych ludzi na jego drodze którzy by mu pomogli w tej jego walce. Czuwaj nad nim I pomóż mu. Proszę o łaskę zdrowia dla mnie I siostry, o dobre wyniki z badań, które będzie robiła. Dla Daniela o szczęśliwe rozwiązanie jego trudnej sprawy. Sw Rito proszę aby niemożliwe stało się możliwe!
 Małgorzata : 09.04.2024, 07:24
 Święta Rito bardzo proszę Cię o opiekę i zdrowie dla moich bliskich proszę o opiekę nad moją rodziną proszę Cię Święta Rito o pomoc w prowadzeniu firmy proszę Cię Święta Rito ❤️
 Joanna: 09.04.2024, 06:43
 Św Rito bardzo dziękuję za wszystko proszę o zdrowie psychiczne I fizyczne broń nas od złych ludzi I zdarzeń losowych opiekuj się moim dzieckiem mężem I rodziną pomóż nam znosić wszystkie trudności dnia codziennego życia bądź przy mojej córce daj jej światło umysłu na egzaminie nie opuszczaj jej I nas♥️🌹♥️🌹♥️🌹
 Magda : 09.04.2024, 06:05
 Swieta Rito Kochana pomoz prosze Cie bardzo,Ty wiesz♥️🙏🌹😥😘
 Sisja: 09.04.2024, 03:28
 Kochana Święta Rito dziękuję, dziękuję za wszechmiar płynących lask i proszę trwaj wciąż orzy nas. Amen
 Agda: 08.04.2024, 21:14
 Świta Rito proszę o zdrowie. Już wiem jak wiele możesz.
 ciocia: 08.04.2024, 20:57
 Święta Rito dziękuję za łaski i proszę o zdrowie dla pana Zdzisława Gabrysi Kubusia Sylwii Przemka Basi i mnie błagam wysłuchaj moich próśb i miej nas w swojej opiece

 Kk : 08.04.2024, 14:32
 Św.Rito w niedzielę miłosierdzia miałam przykry przypadek z którego wyszłam cało,wiem że to Miłosierny Pan i Ty Św.Rito stanęliście w mojej obronie.Jestem wdzięczna z całego serca i proszē miej w opice mnie ,męża,dzieci i wnuki.Bądź przy nas.Twoja wierna służebnica.
 Ilona: 08.04.2024, 08:09
 sw Rito proszę o łaskę nawrócenia dla Daniela o uwolnienie go z nałogów o dobrych ludzi na jego drodze. Proszę o dobre wyniki z badań tomografii I prób wątroby. Czuwaj nad nim I pomóż mu. Dla mnie I siostry proszę o łaskę zdrowia o dobre wyniki z badań. Proszę aby niemożliwe stało się możliwe. Sw Rito proszę pomóż!
 Małgorzata: 08.04.2024, 07:34
 Święta Rito bardzo proszę Cię o opiekę i zdrowie dla moich bliskich proszę o pomoc w prowadzeniu firmy proszę Cię Święta Rito ❤️
 Magda : 08.04.2024, 06:28
 Swieta Rito Kochana pomoz prosze Cie bardzo Ty wiesz😘😥🌹♥️🙏
 Basia : 08.04.2024, 05:39
 Św Rito proszę Cię o zdrowie żeby wszystko było dobrze proszę Cię 💗🌷🌷🌷
 Sisija: 08.04.2024, 03:57
 Kochana Święta Rito proszę ześlij nam łaski, uzdrow oczka dziewczynek, ocal wątrobę Samusi, pomóż Asi, ulecz Paweł. Proszę choć wiem że to dużo, Bóg wszystko może. Amen
 Basia: 07.04.2024, 21:10
 Święta Rito proszę o zdrowie żeby te wszystkie złe myśli minęły żeby wszystko było dobrze proszę Cię pomóż mi 💐🌷🌷🌷
 Mamasita: 07.04.2024, 17:04
 Św. Rito ty jesteś od spraw niemożliwych. Pomóż mej córce spotkac na drodze dobrych ludzi i prawdziwych przyjaciół oraz mądrego chłopaka. Miej ją w opiece i chroń i prowadź przez życie. 🌹🥀 Jezu Ty się tym zajmij🌹🥀🌷🍀
 Ilona : 07.04.2024, 11:11
 sw Rito proszę o łaskę nawrócenia dla Daniela o szczęśliwe rozwiązanie dla Daniela jego trudnej sprawy o dobre wyniki z badań tomografii I wątroby. Czuwaj nad nim I pomóż mu. Proszę o łaskę zdrowia dla Łukasza I mojej siostry. Proszę aby niemożliwe stało się możliwe. Sw Rito proszę pomóż!
 Magda : 07.04.2024, 07:51
 Swieta Rito Kochana pomoz prosze Cie bardzo,Ty wiesz🙏♥️🌹😥😘
 A: 07.04.2024, 07:23
 Swięta Rito, opiekuj się moimi bliskimi, zwłaszcza chorą mamą
[1] [2] [3] [4] [5] [6] (7) [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej