Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".

Inne modlitwy do św. Rity


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych
O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Barbara: 15.09.2020, 08:17
 Św Rito proszę pomóż ,wyproś miłość i zgodę w rodzinie, spraw by Alicja zmieniła swe postępowanie Św Rito wierzę że pomożesz i modlę się o to.🙏🌹
 Monika: 15.09.2020, 08:04
 Sw Ritoproszę Cie pomóż mi przetrwać ten ból i to rozstanie a on niech przemysli swoje zachowanie do mnie i zrozumie jakim czlowiekiem jest pomoz mi znalesc prace prosze nie opuszczaj mnie i opiekuj sie wysluchaj🙏🌹
 Matka : 15.09.2020, 07:58
 Moja Kochana Św Rito proszę o łaskę dla mojego syna aby był silny i miał wiarę w siebie żeby zaliczał egzaminy i skończył studia które ponownie zaczął. Wyproś dla niego tę łaskę żeby uwierzył w siebie i również o miłość i spokuj w rodzinie o zdrowie dla Niego, Żony i kochanej Coreczki 🌹🌹🌹🙏
 Magda: 15.09.2020, 07:48
 Swieta Rito Kochana prosze Cie bardzo pomoz...
 Ania: 15.09.2020, 07:38
 Kochana Św. Rito błagam pomóż mi w tej jednej dla mnie ważnej sprawie. 🌹🙏🌹🙏🌹🙏🌹
 Małgorzata: 15.09.2020, 07:19
 Święta Rito bardzo proszę za moją córkę aby się nie stresowała podczas egzaminu i z twoją pomocą zdała egzamin bądź przy niej proszę Cię Święta Rito ❤️❤️❤️
 Małgorzata: 15.09.2020, 07:16
 Święta Rito bardzo proszę Cię o opiekę i zdrowie dla mojego brata i jego synka daj opamiętanie bratowej ocal to małżeństwo ty wszystko możesz proszę Cię z całego serca ❤️❤️❤️
 Ewa: 15.09.2020, 07:15
  Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i harmonii dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas proszę od złych ludzi i złych zdarzeń, od lęków, strachu, depresji, bezradności, bezsenności, odrzucenia. Błagam, pomagaj mi proszę w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w...Proszę Cię również o łaski dla zmarłych z mojej rodziny, dla dusz czyśćcowych i samobójczych, niech dobry Bóg okaże im Swoje miłosierdzie. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła.
 Monia : 15.09.2020, 06:45
 Święta Rito boję się. Tylko Ty wiesz jak bardzo. Oddaję się Twojej opiece. Chroń mnie.


 I...: 15.09.2020, 06:36
 Święta Rito pomóż mi w wiadomych sprawach ,nie opuszczaj mnie ,błagam
 Tomek: 15.09.2020, 05:55
 Moja Św. Rito🌹. Chroń zdrowie proszę 🍀🍀🍀🍀🌵
 Ewa: 15.09.2020, 05:31
 Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i harmonii dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas proszę od złych ludzi i złych zdarzeń, od wstydu, poniżeń, kompromitacji, bezradności, odrzucenia, bezsenności. Błagam, pomagaj mi proszę w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w... Proszę Cię również o łaski dla zmarłych z mojej rodziny, dla dusz czyśćcowych i samobójczych. Niech dobry Bóg okaże im Swoje miłosierdzie. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła.
 Paula: 14.09.2020, 22:32
 Kochana sw Rito błagam o dobrw wyniki badan dla Olusia i sily zeby zaufac Jezusowi i oddac sie jego opiece zeby noe mial zaparc i wyzdrowial
 B: 14.09.2020, 22:04
  Błagam, daj mi siłę do życia i zdrowie. Proszę wstaw się za mną Św Rito, zwłaszcza w tej jednej wiadomej sprawie. Czekam już chyba na cud, bo wszelkie moje próby okazały się daremne. Proszę o coś dla mnie prawie niemożliwego, ale Ty Św Rito możesz sprawić, że wiara mnie ocali od złego.
 Ania: 14.09.2020, 21:58
 Kochana Św. Rito błagam pomóż mi w tej jednej dla mnie ważnej sprawie. 🌹🙏🌹🙏🌹🙏🌹
 Kamila: 14.09.2020, 21:34
 Święta Rito proszę niech dyrektorka idzie już na emeryturę i mnie nie gnębi.prosze
 Urszula: 14.09.2020, 21:24
 Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga naszego i wyproszenie łaski dla mojej córki Marii 🌹 oraz proszę o zdrowie i opiekę nad moją starszą córką 🌹 święta Rito kocham Cię i ufam Tobie 🌹 dziękuję że jesteś przy mnie 🌹
 Mama: 14.09.2020, 21:18
 Św Rito prosze Cię goraco byś przybyła z pomocą mojej córce. Upros u Boga aby w jej małżeństwie zakończyły się spory i mąż zrozumiał gdzie popełnia błędy. Spraw aby mogła zaznać szczęścia i spokoju u boku męża i wychować synka w rodzinie gdzie panuje miłość. Prosze o pomoc 🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤❤❤🌹🌹🌹
 Jolanta: 14.09.2020, 20:57
 Święta Rito, dziękuję. Proszę o cudowne wieści. Miej nas w opiece. 🌹
 Opuszczona: 14.09.2020, 19:44
 Święta Rito proszę wspomóż w sprawie dla mnie niemożliwej. Proszę o zdrowie i błogosławieństwo dla naszej całej rodziny.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] (7) [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej