Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Ewa: 07.05.2019, 14:38
  Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę spokoju
 Ilona: 07.05.2019, 14:38
 Święta Rito 🙏🏻 Pomogłas mi już nie raz i dziękuje ci za to ! Wierze z całego serca ze i teraz pomożesz ❤ Bardzo cię proszę uratuj moje małżeństwo 🙏🏻
 Joanna: 07.05.2019, 14:04
  Św Rito pomóż mi w mojej sprawie opjekuj się moja kochaną rodziną mężem córką błagam Cię najmocniej na świecie Pamiętaj o mnie dziękuję bardzo za wszystko co mi już dałaś 🌷🌷🌷 Uwolnij mnie od bólu czuwaj nad nami 💖💖💖
 xx: 07.05.2019, 12:01
 Pozdrawiam Cię św. Rito. Wstawiaj się za Mną u Dobrego Boga. Amen.
 Paulina: 07.05.2019, 10:12
 Droga Święta Rito, pokornie proszę wysłuchaj mojej nowenny, wierzę, że jesteś mi w stanie pomóc.
 Gosia: 07.05.2019, 10:09
 Święta Rito pomóż zadać mojej Wiki maturę. Niech w życiu ma dobrze i spokojnie. Dziękuję z całego serca
 Mama Ewa: 07.05.2019, 10:01
 Pozdrawiam Cię święta Rito i prosze o dalsze wsparcie w egzaminach Zosi.
 Gosia: 07.05.2019, 09:59
 Pomóż o Święta Rito napisać egzaminy i zdać maturę. I proszę olśnij umysł Wiktorii. Niech jej będzie dobrze w życiu. Dziękuję
 M: 07.05.2019, 09:40
 Św. Rito proszę by Marcin dostał pracę, która będzie spełniała jego oczekiwania. Czuwaj nad nim i naszą rodziną. Dziękuję że jesteś i mam w Tobie oparcie.
 B: 07.05.2019, 09:20
 Święta Rito proszę cię o modrosc i wyrozumiałość dla mojego meza
 Ewa: 07.05.2019, 08:50
 Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę spokoju
 Jola : 07.05.2019, 08:04
 Sw Rito blagam Cie o pomoc w sprawach we wszystkich moich trudnych sprawach. Ty znasz moje problemy i problemy moich corek. Blagam Cie upros u Pana Boga naszego Wszechmogacego potrzebne nam laski. Prosze pomoz nam rozwiazac te problemy. Jezu Ufam Tobie.
 AnA: 07.05.2019, 08:02
  Św. Rito uwolnij Tomka od depresji i smutku. Pomóż mu mnie pokochać aby wszystko się ułożyło od nowa i w pozytywny sposób. Jesteśmy dla siebie ja to wiem dopomóż mu proszę też to zrozumieć. Proszę pomóż mi bo tylko przy nim zmieniałam myślenie tylko jemu chcę dać więcej. Kocham go. Jednocześnie nie pozwól mu zrobić mi krzywdy lub mnie oszukać. Proszę Św Rito o zdrowie i by powikłania zostały cofnięte a moja choroba nie robiła mi krzywdy. Pomóż mi proszę dziś na rozmowie 🙏❤
 Ania: 07.05.2019, 07:52
 Święta Rity proszę o twoją pomoc ❤❤❤
 Jolanta: 07.05.2019, 07:09
 Święta Rito, proszę pomóż mojemu synowi dobrze dziś napisać egzamin. Proszę, olśnij jego umysł, niech z łatwością i zrozumieniem rozwiąże zadania. Proszę o opiekę nad rodzina. Za wszystko dziekuje.🌹
 D.: 07.05.2019, 06:35
 Św. Rito,proszę, opiekuj się moją córką,proszę,pomóż rozwiązać wszystkie jej problemy,proszę też dla nas o łaskę wiadomą dla Ciebie.
 Aga: 07.05.2019, 06:11
 Św.Rito pomóż mi
 Jolanta: 07.05.2019, 06:05
 Święta Rito, proszę prowadź Przemka. Olśnij jego umysł. Proszę o pomyślność na egzaminie. Za wszystko dziekuje.🌹
 Ewa: 07.05.2019, 06:03
 Święta Rito, dziękuję Ci za wczorajszy dzień w swoim imieniu i mojej córki Natalii.. Proszę dopomóż, aby reszta egzaminów maturalnych poszła pomyślnie. Daj Natalii jasny umysł, dobrą myśl i rozwagę na dzisiejszym egzaminie z matematyki... Bądź pozdrowiona..🌷
 wierzaca: 07.05.2019, 05:51
 Sw.Rito proszę Cie pomoz mi Ty wiesz o co Cię proszę
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] (25) [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej