Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Modlitewnik dla mężczyzn Modlitewnik dla mężczyzn
Oprac. Anna Matusiak
Jest to pięknie wydany zbiór starannie dobranych modlitw, które mogą okazać się przydatne mężczyznom w każdym wieku. Teksty te mogą okazać się pomocne każdemu, gdy zapragnie zwrócić się do Boga, a zabraknie mu własnych słów,... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 M: 17.02.2019, 16:14
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż Karolowi w życiu i pracy, mnie, mamie, mężowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie!!!BŁAGAM POMÓŻ !!!
 M.: 17.02.2019, 15:11
 Święta Rito, proszę, spraw, żeby chłopak którego kocham nad życie wrócił. A potem pomóż losowi zbliżyć nas do siebie. Nigdy przy nikim czegoś takiego nie czułam, takiej pewności że to ta jedyna osoba. Modlę się o to już od kilku miesięcy, o inne rzeczy też ale to jest dla mnie najważniejsze. Jeśli pomożesz, obiecuję wystawienie świadectwa.
 Basia K.: 17.02.2019, 14:30
 Swieta R ito zwracam sie o pomoc w wiadomych sprawach o szczęśliwe ich poukladanie.
 Aga: 17.02.2019, 11:09
 Św.Rito pomóż mi proszę Amen
 wierzaca: 17.02.2019, 09:46
 Sw.Rito prosze Cie pomóż mi Ty wiesz o co Cię prosze prowadz nas i miej nas w Swojej opiece
 Agnieszka : 17.02.2019, 09:45
 Kochana Swieta Rito. Wczoraj rano poprosilam Cie o dobry i piekny dzien z Anthonym. Mimo, ze okolicznosci nie byly sprzyjajace, dzien byl rzeczywiscie dobry i pelen pieknych emocji. Dziekuje Ci! Prosze, zeby rowniez i dzisiejszy dzien byl pozytywny, zeby udalo mi sie panowac nad negatywnymi emocjami, a gorycz i ciezar, ktore zupelnie niepotrzebnie tworzyly sie miedzy nami w ciagu ostatnich miesiecy, zaczely ustepowac miejsca cieplu, lekkosci i beztrosce. Kochana Swieta Rito. Goraco Cie prosze o pelne radosci i goracych uczuc malzenstwo z tym mezczyzna.
 E...a: 17.02.2019, 09:43
 Święta Rito dziękuję za wszystko i proszę o otoczenie Twoją opieką moją rodzinę a w szczególności moje dzieci żeby odnalazły właściwą drogę która prowadzi do Boga.Proszę o zdrowie dla mnie ,mojego męża i dzieci.Wysłuchaj mnie.
 AnA: 17.02.2019, 09:41
  Św Rito uwolnij Tomka od jego przeszłości. Pomóż mu mnie pokochać aby chciał wrócił I aby wszystko się ułożyło od nowa. Jesteśmy dla siebie ja to wiem dopomóż mu proszę też to zrozumieć. Proszę pomóż mi bo tylko przy nim zmieniałam myślenie tylko jemu chciałam dać więcej. Proszę Św Rito o zdrowie aby moja choroba nie robiła mi krzywdy I nie robiła spustoszenia a powikłania ustały. Dziękuję ❤🙏
 maria: 17.02.2019, 08:20
 Sw. Rito bardzo Ciebie proszę pomóż mi w moim problemie zdrowotnym spraw abym odzyskała spokój i dobry se n jestem juz tak zmęczona wTobie pokładam ostatnią nadzieję.
 Ewa: 17.02.2019, 06:54
 Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski. Prowadź i chroń mnie, mojego syna i moją rodzinę od wszelkiego zła, choroby, bólu i cierpienia. Błagam Cię również o łaskę, która szczególnie leży mi na sercu i o którą proszę Cię już od dłuższego czasu.
 Tomek: 17.02.2019, 03:18
 Moja Św. Rito, dziękuję Ci za łaski i pomoc. Pomagaj mi proszę by: o🌹p🌹z🌹u🌹D🌹. Kocham Cię Moja Św. Rito
 K: 16.02.2019, 21:30
 Św Rito! Proszę pomóż mi wszytsko zdać na studiach, abym była z siebie dumna I zadowolona. Miej mnie w opiece I moją rodzinę. Pomóż mu się opamietac. Amen
 Ewa: 16.02.2019, 21:17
 Święta Rito módl się za nami.
 Mama: 16.02.2019, 21:06
 Św. Rito! Proszę Cię bardzo o zdrowie dla mojego synka. Pomóż mu nadrobić zaległości rozwojowe . Miej go w swej opiece każdego dnia❤
 Matka: 16.02.2019, 21:05
 Św. Rito proszę Cię pomóż mojemu synowi znależcuczciwą i spokojną pracę, żeby miał środki do życia i zdrowie. Błagam o rozwiązanie o ich problemów najlepiej jak to możliwe szczególnie dla moich dzieci które potrzebują spokoju.
 Potrzebująca: 16.02.2019, 20:52
 Św Rito proszę cię bardzo o pomoc aby osoba którą mam na myśli zmieniła się. Aby relacje poprawiły się. Dziękuję bardzo.
 Zmartwiona: 16.02.2019, 20:18
 Św. Rito! Ponownie zwracam się do Ciebie z prośba o pomoc w wiadomej Ci sprawie. Błagam pomóż i spraw żeby wszystko szczęśliwie się potoczyło. Liczę na Ciebie bo nieraz mi pomogłas za co bardzo dziekuje. Ufam Tobie🌹
 Paula: 16.02.2019, 20:00
 Kochana sw Rito. Blagam cie o zdrowie dla mojego synka zebybprzestal kaszlec zeby szczepienia mu nie zaszkodzily. O zdrowie dla mamy i janki zebym w pracy sie nie stresowala zebym nie musiala byc na alej i zebym nie robila wiecej pomylek w pieniadzach zebym sie bardziej koncentrowala na tym co robiei i zeby hala znalazla prace fifi do szkoly sie dostal a gaba na studja
 Renia : 16.02.2019, 17:20
 Św Rito błagam o uzdrowienie mojej córki Moniki to jest dla mnie bardzo ważne i boję się że by to nie była jakaś nieuleczalną choroba.Pomóż jej rozwiązać problemy w pracy pozytywnie nie pozwól aby źli ludzie ją skrzywdzili i proszę żeby moje dziecko radziło sobie w tym świecie pełnym niesprawiedliwości proszę
 E...a: 16.02.2019, 17:01
 Święta Rito błagam pomóż mojemu synowi wyjść ze strasznego nałogu ,przymnóż mu wiary i prowadz właściwą drogą .Wysłuchaj mojego błagania.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] (9) [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej