Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Agnieszka: 09.04.2019, 14:20
 Sw. Rito pomóż aby moja corka uwolnila siebie iswoje dziecko od zlego czlowieka jakim jest ojciec mojej wnuczki. Prosze ratuj je i chroń od zlego 🌺🌺
 wierzaca: 09.04.2019, 14:15
 Sw.Rito miej w opiece ta sprawę o którą Cię proszę
 Fosa: 09.04.2019, 13:43
 Św. Rito błagam Cię o udaną operację i powrót do zdrowia mojego Ukochanego Męża. Wiem, że możesz wszystko, już nie raz mi pomogłaś, także przy poprzedniej operacji Męża. Dziękuję. Bądź ze mną w tych trudnych chwilach i zawsze.
 M.: 09.04.2019, 13:02
 Proszę Cie SW. RITO.🌹 o milosc.Aby ten którego kocham również okazał mi uczcie.uczcie.Aby zrozumial że beze mnie nie ma sensu życie. Dziękuję za wszystko.Kocham Cię Sw.Rito.🌹.
 M.: 09.04.2019, 13:02
 Proszę Cie SW. RITO.🌹 o milosc.Aby ten którego kocham również okazał mi uczcie.uczcie.Aby zrozumial że beze mnie nie ma sensu życie. Dziękuję za wszystko.Kocham Cię Sw.Rito.🌹.
 M.: 09.04.2019, 13:01
 Proszę Cie SW. RITO.🌹 o milosc.Aby ten którego kocham również okazał mi uczcie.uczcie.Aby zrozumial że beze mnie nie ma sensu życie. Dziękuję za wszystko.Kocham Cię Sw.Rito.🌹.
 B.Z.: 09.04.2019, 12:35
 Potrzebuje Twojej pomocy ,bo ty jesteś orędowniczka spraw trudnych i beznadziejnych.Módl się za nami Święta Rito.
 babcia: 09.04.2019, 12:12
  Sw Rito prosze Cie Ty wiesz na czym mi tak zalezy najbardziej pomusz mojemu wnuczkowi Adasiowi uzdrów go tak bardzo blagam Cie
 Ewa: 09.04.2019, 11:26
 Sw.Rito prosze Cię pomóż mi Ty wiesz o o Cię proszę daj siłę i odwagę prowadz nas
 Aga : 09.04.2019, 11:20
 Św.Rito proszę Cię o łaskę w wiadomej Ci sprawie 🌹🌹
 mama: 09.04.2019, 09:51
 Sw. Rito prosze o laski dla moich dzieci,zeby dla nich zaczelo " saczelo swiecic slonce" Wspomagaj minie w codziennej modlitwie. PROSZE
 Beata: 09.04.2019, 09:01
 Święta Rito błagam o pomoc. Błagam aby szatan nie kupił szwagra. pomóż mu osiągnąć duchowa równowagę. ocal rodzinę.Błagam staw się za moją rodziną u Naszego Ojca w Niebie.🌹❤
 Jola: 09.04.2019, 08:35
 Sw Rito blagam Cie o pomoc w sprawach finansowych moich dzieci i moich. Sw Rito Ty znasz moje wszystkie problemy i problemy moich corek oraz zieciow. Prosze upros potrzebne nam laski u Pana Boga naszego Wszechmogacego. Jezu Ufam Tobie.
 Jola: 09.04.2019, 07:55
 Sw Rito blagam Cie o pomoc w sprawach finansowych moich dzieci i moich. Sw Rito Ty znasz moje wszystkie problemy i problemy moich corek oraz zieciow. Prosze upros potrzebne nam laski u Pana Boga naszego Wszechmogacego. Jezu Ufam Tobie.
 AnA: 09.04.2019, 07:53
  Św. Rito uwolnij Tomka od depresji i smutku. Pomóż mu mnie pokochać aby wszystko się ułożyło od nowa i w pozytywny sposób. Jesteśmy dla siebie ja to wiem dopomóż mu proszę też to zrozumieć. Proszę pomóż mi bo tylko przy nim zmieniałam myślenie tylko jemu chcę dać więcej. Kocham go. Jednocześnie nie pozwól mu zrobić mi krzywdy. Proszę Św Rito o zdrowie i by powikłania zostały cofnięte a moja choroba nie robiła mi krzywdy 🙏❤
 Ewa: 09.04.2019, 06:40
 Św Rito proszę pomóż mi ty wiesz o co cię proszę wieże w ciebie że mi pomozesz
 M: 09.04.2019, 05:42
 Święta Rito dziękuję Ci z całego serca że dopimoglas mojej rodzinie w tym o co Cię tak mocno prosiłam wiem że wztawilas się w tej sprawie u naszego Ojca w niebie ale nadal mam sytuację o których Ty wiesz bo Cię proszę wyblagaj dalszą łaskę dla mojej Córki żeby na swojej dorosłej drodze życia spotkała chłopaka który będzie wspaniałym mężem i w przyszłości stworzą rodzinę Bogiem silną a dla syna i synowej o zdrowe dziecko i miłość dziękuję Ci jak najmocniej potrafię z całego serca dowóz w Tobie mam nadal nadzieję nie opuszczaj mojej rodziny
 M: 09.04.2019, 05:41
 Kochana ŚW Rito wysłuchaj mojej prośby i zmatwienia, które ci powierzylam. Uzdrow z choroby nowotworowej moja mamę. Dziękuję za wszelkie laski
 wierzaca: 09.04.2019, 05:10
 Sw.Rito prosze Cię pomóż mi Ty wiesz o o Cię proszę daj siłę i odwagę prowadz nas
 Ewa: 09.04.2019, 05:05
  Święta Sito bądź przy mnie pomóż.Błagam nie opuszczaj mojej rodziny.Wstaw się za nami u Naszego Ojca w Niebie.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] (17) [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej