Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Modlitewnik dla małżonków Modlitewnik dla małżonków
Małgorzata Rogalska
Niniejszy modlitewnik może być pomocny dla małżonków w ich indywidualnej, jak i wspólnej modlitwie. Zamieszczono w nim modlitwy o miłość, modlitwy małżonków za siebie, za dzieci, za całą rodzinę, modlitwy w różnych sytuacjach, zarówno radosnych np. rocznicy ślubu, jak i trudnych np. gdy małżeństwo przechodzi kryzys... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Alina: 12.11.2018, 20:29
 Sw Rito proszę spraw ,aby moja mama wyzdrowiala
 Asia: 12.11.2018, 19:30
 Święta Rito bardzo Cię proszę uwolnij mojego brata od bólu rwy kulszowej!🌹
 Małgorzata : 12.11.2018, 18:13
 Proszę Cie SW. RITO.🌹 O to aby M odezwał się do mnie i okazał mi uczucie.Dziękuję .
 D: 12.11.2018, 17:43
 Święta Rito, błagam Cię, aby pewna osoba przestała być obojętna wobec mnie. Proszę Cię, aby zrozumiała swój błąd i chciała go naprawić. Spraw, żeby pokazała, że jej na mnie zależy. Święta Rito, nie pozwól mi się zawieść na osobie, którą kocham. Amen.
 M: 12.11.2018, 16:47
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, życiu, pracy, mnie w zdrowiu i pracy, mężowi, mamie, Filipowi w nauce i życiu, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej panu Bogu sprawie. Błagam pomóż Karolowi i mnie !!!
 M: 12.11.2018, 16:47
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, życiu, pracy, mnie w zdrowiu i pracy, mężowi, mamie, Filipowi w nauce i życiu, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej panu Bogu sprawie. Błagam pomóż Karolowi i mnie !!!
 Ja: 12.11.2018, 16:28
 Proszę Św Rito wysłuchaj moje prośby które do Ciebie kieruję o zdrowie dla rodziny żeby wszystko się ułożyło bo mam dość cierpienia smutku i beznadziejnego życia. Wierze, ze wkoncu nadejdzie dzień w którym to wszystko się zmieni i przyszłość będzie o wiele bardziej kolorowa niż dotychczasowe życie. Proszę Cię o wytwałość mojej Mamy i nadzieje na lepsze dni dla naszej całej rodziny.
 Dana: 12.11.2018, 16:16
 Święta Rito tyle juz otrzymałam dobrego - dziękuję. Prosze Ciebie o zdrowie dla swojej coreczki. Niech ciąża rozwija sie dobrze. A ona bedzie silna fizycznie i psychicznie. Niech ma bardzo dobre relacje z rodzicami i partnerem. Niech cieszy sie ciaza i bedzie szczesliwa. Niech tworzy szczesliwa rodzinę. Proszę i dziękuję.
 Basia: 12.11.2018, 10:16
 Święta Rito, proszę Cię o siłę psychiczną i fizyczną, o spokój, żebym umiała pogodzić nową pracę z opieką nad Mamą. Żeby Mama nabierała sił i coraz lepiej się czuła. Żeby nie było mi tak ciężko.
 katarzyna: 12.11.2018, 08:55
 Niech nasz domowy tyran się wreszcie opamięta
 Lidia : 12.11.2018, 07:21
 Św. Kochana Rito pomóż mi dzisiaj i porwać mnie ❤
 kasia: 12.11.2018, 07:02
 Św Rito chroń mojego syna przed złością jego ojca.niech sie opamięta i przestanie nekac nasza rodzinę aby zaspokoić swoje ego.św Rito zeslij błogosławieństwo i ducha Świętego na mojego męża aby zrozumiał ze robi źle, że ciągłe wymagania i stawianie poprzeczki to nie jest wychowywanie dzieci .amen
 M: 12.11.2018, 05:53
 Proszę Cię św Rito weż w opieką siostrę by wszystko dobrze się ułożyło w pracy daj jej siłę i wiarę że będzie dobrze miej całą rodzinę w opiece
 A: 12.11.2018, 00:27
 Święta Rito proszę Cię o zdrowie dla mnie, aby moja choroba zniknęła i nigdy więcej się nie pojawiła.
 Ż: 11.11.2018, 23:21
 Święta Rito, proszę Cię o cierpliwość i nieustającą nadzieję. Błagam Cię, aby pewna osoba przestała być obojętna wobec mnie. Proszę Cię, aby wszystko zakończyło się pomyślnie. Amen.
 Aga : 11.11.2018, 23:17
 Św.Rito chciałam podziękować za wszystkie łaski i prosić Cię abyś nie opuszczają mnie i moja rodzinę w trudnych chwilach.Pomoz mojemu synowi i daj siłę i zdrowie mi i mężowi a także mojej mamie by bóle ustąpiły i mogła normalnie żyć. Dziekuje ci kochana Rito🌹
 Strapiona. : 11.11.2018, 22:54
 Proszę Cie SW. RITO.🌹 żeby M odezwał się do mnie i zrozumiał że mnie też kocha i nie potrafi beze mnie żyć. DZIĘKUJĘ za wszystkie łaski i wstawiennictwo w mojej sprawie.
 K: 11.11.2018, 22:32
 Św Rito! Proszę pomóż mi wszytsko zdać na studiach, abym była z siebie dumna I zadowolona. Miej mnie w opiece I moją rodzinę. Dziękuję za wszystko. Amen
 Anna: 11.11.2018, 22:21
 Świeta Rito proszeę Cię o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mnie i dla mojego synka.
 Paula: 11.11.2018, 20:41
 Kochana sw Rito blagam cie o zdrowie sla mojego synka zeby szybko przeszedl mu katar i ladnie jadl i spal w nocy i zeby biegunka mu minela o zdrowie dla mamy i janki i zeby halina sie wziela do zycia i zaczela ogarniac dom i wszystko i zebym sobie poradzila w biedronce zebym radzila sobie na kasie i zeby zespol mnie zaakceptowa
[1] [2] [3] [4] (5) [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej