Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".

Inne modlitwy do św. Rity


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych
O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Paula: 16.01.2021, 22:32
 Kochana sw Rito błagam o zdrowie dla Olusia i antosia zeby sie dobrze rozwijali i byli zdrowi. O zdrowie dla mamy Janki i Mariusza
 B: 16.01.2021, 21:50
  Błagam, daj mi siłę do życia i zdrowie. Proszę wstaw się za mną Św Rito, zwłaszcza w tej jednej wiadomej sprawie. Czekam już chyba na cud, bo wszelkie moje próby okazały się daremne. Proszę o coś dla mnie prawie niemożliwego, ale Ty Św Rito możesz sprawić, że wiara mnie ocali od złego.
 Aneta: 16.01.2021, 21:45
 Święta Rito dziękuję za łaski otrzymane i proszę o to by Kamil dostał pracę
 Urszula: 16.01.2021, 21:31
 Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga naszego i wyproszenie łaski dla mojej córki Marii 🌹 święta Rito kocham Cię i ufam Tobie 🌹 dziękuję że jesteś obecna w naszym domu 🌹
 Matka: 16.01.2021, 21:10
 Św.Rito błagam Cię wyproś mi u Pana Jezusa łaskę uzdrowienia dla Eli i cierpliwość dla jej męża
 Irena: 16.01.2021, 21:02
 Święta Rito dziękuję za łaski i proszę miej w opiece moich bliskich
 rena: 16.01.2021, 20:38
 Sw. Rito dziekuje bardzo za wszystkie łaski i prosze Cie nie opuszczaj mnie i moja rodzine. Badz zawsze przy nas . Amen
 Zona: 16.01.2021, 20:29
 Św Rito prosze o rozum dla męża aby już nigdy nie był agresywny i zaczął właściwie się zachowywać bo czyni wiele krzywd. Dopomoz aby się opamiętał bo trudno z nim zyc. Prosze ! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
 Anna: 16.01.2021, 20:26
 Św Rito prosze Cię o zdrowie i sile dla mnie. Znalazłam się w dość trudnej sytuacji i potrzebuje Twojej pomocy i opieki. Prosze pokieruj mną abym się nie pogubiła. Czuwaj nade mną . ❤🙏🏻🌹

 Mama i babcia: 16.01.2021, 20:22
 Św Rito weź w Swą opiekę moja córkę która oczekuje dziecka. Spraw aby ciąża prawidłowo się rozwijała i na swiat przyszło zdrowe dziecko. Czuwaj tez nad jej rodzina mężem synkiem aby rósł zdrowo.Wysluchaj mnie św Rito🌹🌹🌹❤🙏🏻
 Smutna: 16.01.2021, 20:16
 Św Rito tak bardzo potrzebuje Twojej pomocy. Prosze okryj mnie płaszczem Swej opieki i wstaw się u Boga w dobrze wiadomej Ci sprawie 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
 Aga: 16.01.2021, 18:29
 Św.Rito proszę wysłuchaj moich próśb proszę Cię z całego serca Amen.
 matka: 16.01.2021, 15:11
  Kochana Święta Rito dziękuję za wszystkie łaski i proszę o dalszą opiekę nad moimi córkami i ich dziećmi.
 SIOSTRA: 16.01.2021, 14:00
 Swieta Rito dopomóż bym była sobą. Pomóż mi Cię naśladować. Proszę też o zdrowie dla moich braci i mamy. Błagam. Nie opuszczaj nas
 Klaudia : 16.01.2021, 13:01
 Kochana święta Rito błagam Cię o pomoc w wiadomej sprawie . To na pewno nam bardzo pomoże. Pomóż nam.
 Małgorzata: 16.01.2021, 08:27
 Święta Rito bardzo proszę Cię o opiekę dzisiejszego dnia proszę Cię ❤️❤️❤️
 Ewa: 16.01.2021, 08:03
  Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i harmonii dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas proszę od złych ludzi i złych zdarzeń, od wstydu, poniżeń, kompromitacji, bezradności, bezsenności, braku szacunku i złego wizerunku. Błagam, pomagaj mi w pracy i wypraszaj dary ucha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w rodzinnych sprawach Św. Rito dziękuję Ci za to, że jesteś.
 Magda: 16.01.2021, 07:41
 Swieta Rito Kochana prosze Cie bardzo pomoz... Ty wiesz... Prosze
 Bea: 16.01.2021, 07:20
 Św. Rito dziękuje
 Ewa: 16.01.2021, 06:59
 Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i harmonii dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas proszę od złych ludzi i złych zdarzeń, od wstydu, poniżeń, kompromitacji, bezradności, braku szacunku, złego wizerunku. Błagam, pomagaj mi proszę w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w... proszę Cię również o łaski dla zmarłych z mojej rodziny, niech dobry Bóg okaże im Swoje miłosierdzie. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła. Św. Rito dziękuję Ci za to, że jesteś.
[1] [2] [3] [4] (5) [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej