Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".

Inne modlitwy do św. Rity


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych
O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Monika: 12.08.2020, 00:01
 Św.Rito błagam o łaskę zdrowia dla mojej mamy, żeby wszystkie wyniki i badania okazały się prawidłowe i cieszyła się długim życiem i zdrowiem.
 Fosa: 11.08.2020, 23:45
 Św. Rito, dziękuje za okazane mi łaski i proszę o dobre wyniki męża.
 Matka: 11.08.2020, 23:18
 Sw Rito pomoz w wiadomych ci sprawasprProsze uzdrow mnie.
 Ania: 11.08.2020, 22:37
 Św Rito proszę Cię o wstawiennictwo do Pana Boga by mama kolegi Sebastiana wybudziła się ze śpiaczki,pokonała wszystkie cięźkie choroby i wróciła do zdrowia,do swoich ukochanych synów i wnucząt.Wierzę,źe wysłuchasz mojej prośby i mama Sebastiana po długiej obecności w szpitalu zawita u nich w domu z uśmiecham na twarzy w pełni zdrowa.Proszę Cię bardzo o pomoc.
 JB: 11.08.2020, 21:42
 Św. Rito dziękujemy za opiekę nad naszym chorym Tatą. Błagałam o zdrowie dla Taty i proszę daj mu siłę do walki z choroba która go dotknęła... przecież dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych❤ Błagam pomóż ❤🙏
 Ania: 11.08.2020, 18:51
 Kochana Św. Rito błagam pomóż mi w tej jednej dla mnie ważnej sprawie. 🌹🙏🌹🙏🌹🙏🌹
 Monika : 11.08.2020, 18:10
 Sw Rito proszę Cie pomóż mi jestem bezsilna i nie umiem sobie juz z tym radzic wiesz sw Rito o co prosze wysluchaj🙏
 Tomek: 11.08.2020, 17:58
  Moja Św. Rito🌹. Chroń zdrowie proszę 🍀🍀🍀🍀🌼
 Agnieszka : 11.08.2020, 16:40
 Kochana sw RITO proszę o opiekę dla moich dzieci wnusi rodziców. dla moich przyjaciół i dla mnie. Proszę pomóż mi rozwiazac moje problemy. Daj mi przyjaciół a odsun wrogow. Kocham i ufam Tobie sw Rito🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹


 Ewa: 11.08.2020, 15:04
 Św Rito proszę uwolnij mnie od wszelkich złych myśli, słabości i uzależnień. Błagam chroń mnie od błędnych wniosków i niewłaściwych reakcji. Nie pozwol mi się pomylić. Wyproś dla mnie dary ducha Św i siłę i radość. Pomóż mi w mojej sprawie, abym nie popełniła błędu. Błagam pomóż mi.. TY WIESZ JAK.
 B: 11.08.2020, 11:48
  Błagam, daj mi siłę do życia i zdrowie. Proszę wstaw się za mną Św Rito, zwłaszcza w tej jednej wiadomej sprawie. Czekam już chyba na cud, bo wszelkie moje próby okazały się daremne. Proszę o coś dla mnie prawie niemożliwego, ale Ty Św Rito możesz sprawić, że wiara mnie ocali od złego.
 Ania : 11.08.2020, 10:43
  Św Rito dziękuję za wszelką pomoc Proszę o dalszą opiekę nade mną moją rodziną i zwiazkiem . Pomóż prosze zdać 20.08 egzamin na prawo jazdy. Dziękuję za wszystko 🍀😗🌷
 Ewa: 11.08.2020, 09:28
 Św Rito proszę Cię o łaski w mojej sprawie, którą zawierzylam Tobie. Proszę pokieruj tą moją sprawą jak najpiękniej i błogosław, aby zakończyła spełnieniem naszych marzeń. Chroń nas proszę od pokus i podpowiadaj co robić i jak żyć dobrze, wspólnie w miłości i harmonii. ♥️🌹Już na zawsze.
 Mama: 11.08.2020, 08:30
 UKOCHANA ŚWIĘTA RITO proszę upros u Jezusa Ukrzyżowanego, ktorego bylas wierną Czcicielka dla mnie i moich bliskich zdrowie i siłę do pokonywania wszelkich trudów życia. Miej w opiece moich Synów, szczególnie Tomasza, który ma problemy z nalogami. Blagam Święta Rito dopomóż mu i wstawiaj sie za nami do Boga Najwyższego.
 Basia : 11.08.2020, 08:30
 Św Rito proszę o zdrowie dla mnie i męża,o pozytywne rezultaty rehabilitacji męża podczas pobytu w szpitalu rehabilitacyjnym.
 Malgonia.: 11.08.2020, 08:29
 Sw.Rito prosze o rozmowę z Edim.🌹🌹pomoz nam się spotkać i porozmawiać.Sw.Rito tak bardzo w Ciebie wierzę 🌹dla Ciebie sw.Rito nie ma rzeczy nie możliwych.
 Malgonia.: 11.08.2020, 08:28
 Sw.Rito prosze o rozmowę z Edim.🌹🌹pomoz nam się spotkać i porozmawiać.Sw.Rito tak bardzo w Ciebie wierzę 🌹dla Ciebie sw.Rito nie ma rzeczy nie możliwych.🌹🌹🌹
 Barbara: 11.08.2020, 08:27
 Św Rito od rzeczy niemożliwych wyproś cud zgody i szacunku dla naszej Rodziny.Św Rito wysłuchaj próśb moich Tobie znanych.
 Mama: 11.08.2020, 08:24
 SW Rito błagam z całego serca o łaskę dla moich dzieci ty wiesz SW rito co zalega moje serce blaham
 M.: 11.08.2020, 08:23
 Święta Rito wspieraj mnie 🌹🌹🌹🌹🌹🌹-🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
[1] [2] [3] [4] (5) [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej