Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Jolanta: 18.07.2019, 19:20
 Święta Rito, proszę o opiekę. Proszę, by ból kręgosłupa minął. Proszę, aby Przemek dokonał właściwego wyboru. Proszę, by Krzysztof został biologicznym ojcem zdrowego dziecka, a ja najszczęśliwsza babcią na świecie. Dziekuje. 🌹
 Jolanta: 18.07.2019, 19:19
 Święta Rito, proszę o opiekę. Proszę, by ból kręgosłupa minął. Proszę, aby Przemek dokonał właściwego wyboru. Proszę, by Krzysztof został biologicznym ojcem zdrowego dziecka, a ja najszczęśliwsza babcią na świecie. Dziekuje. 🌹
 U: 18.07.2019, 17:36
 Święta.Rito dziękuję.ze jesteś ze.mna i proszę Cię.o spokój w mojej rodzinie i zdrowie dla mnie i mojej wnuczki chroń nas od złego Kocham Cię Święta Rito czuwaj.nad nami
 Jadwiga: 18.07.2019, 17:29
 Św Rito błagam miej mnie w opiece kiedy będę w Chorzowie proszę Cię pomóż mi🙏❤proszę także o potrzebne łaski dla mojego syna i obymoja córka nie odsunęła się od Boga🙏❤
 M: 18.07.2019, 17:18
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w życiu, pracy, znalezieniu mieszkania w Warszawie, ułożeniu sobie życia, mnie, mamie, mężowi oraz w wiadomej Panu Bogu sprawie. Uproś nam łaski o które prosimy. BŁAGAM POMÓŻ !!!
 Aneta : 18.07.2019, 17:12
 Święta Rito proszę Cię aby Maciej do mnie wrócił. ❤
 Basia : 18.07.2019, 15:57
 Święta RITO proszę Cię żeby Wojtuś zadzwonił do mnie i żeby nasz związek odrodzil się na nowo.wstaw się za mną do swojego ukochanego Ojca żeby wysłuchał mojej prośby.Dziękuję za wszystko za twoje wstawiennictwo i wysłuchanie moich próśb
 M: 18.07.2019, 15:56
 Błagam!!!
 Ewa: 18.07.2019, 15:49
  Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę o łaskę zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwo, pokój i spokój dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas od złych ludzi i złych zdarzeń. Pomagaj mi proszę w pracy i wypraszaj dary Ducha Św dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w...Proszę Cię również o łaski dla zmarłych z mojej rodziny, oraz dla dusz, które za życia popełniły samobójstwo, niech dobry Bóg okaże im swoje miłosierdzie i otworzy dla nich niebo. Amen
 Anna: 18.07.2019, 13:59
 Dziękuję Ci święta Rito za opiekę nad moją mamą podczas koronorografię i za to.że tym razem odbyło się bez komplikacji. Serdecznie dziękuję i proszę o zdrowie dla niej i potrzebne łaski.
 Matka: 18.07.2019, 13:45
 Św.Rito ratuj małżeństwo przed rozpadem pomóż dzieciom przetrwać wszystko bądź ich opikunką
 Jolanta: 18.07.2019, 12:46
 Święta Rito, proszę, by dolegliwości bólowe cofnęły się i więcej nie powróciły. Miej nas w opiece. Proszę, aby niemożliwe stało się możliwe. Proszę, by Przemek dostał się na wymarzone studia, a Krzysztof został biologicznym ojcem. Za wszystko dziekuje. 🌹
 Małgorzata: 18.07.2019, 11:02
 Sw Rito bardzo Cię proszę o zdrowie dla mojego brata opiekuj się Piotrkiem bardzo Cię proszę święta Rito ❤️❤️❤️
 M: 18.07.2019, 10:55
 Panie Boże! Święta Rito! Błagam! Wysłuchajcie moje błaganie o prawidłową pracę jelit mojej córeczki, niech wreszcie wszystko wróci do normy! Błagam Was! W niedzielę pójdę do kościoła!!!
 W: 18.07.2019, 10:45
 Świeta Rito tak bardzo Cię prosze o zdanie w najbliższym czasie egzaminu praktycznego na prawo jazdy . Dziekuje za to wszystko co dla mnie zrobias jestem Ci tak bardzo wdzięczna .
 Aga: 18.07.2019, 08:04
 Sw.Rito proszę aby moją córkę przyjęli do szkoły dość tych nerwów już i w wiadomej Ci sprawie proszę Amen
 Jolanta: 18.07.2019, 08:00
 Święta Rito, błagam, by ból kręgosłupa ustąpił. Proszę o opiekę. 🌹
 Danka: 18.07.2019, 07:24
  Proszę Cie SW. RITO wysłuchaj mych próśb. Niech moi synowie dokonają dobrych wyborów i spotkają to o czym marzą. Niech ten który poruszył moje serce da nam szanse na poznanie. Dziękuję za wszystko co dla mnie robisz.🌹
 Barbara: 18.07.2019, 06:51
 Święta Rito pomóż mi ...🌹🌹🌹🌹🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
 M.: 18.07.2019, 06:45
 Święta Rito proszę, Ty wiesz 🌹🌹🌹🌹🌹
[1] [2] [3] [4] (5) [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej