Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".

Inne modlitwy do św. Rity


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych
O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Żona: 11.10.2021, 14:46
 Św Rito błagam wycisz mojego męża. Proszę aby przestał reagować agresywnie na wszystko i wszystkich. Proszę aby przestał ranić najbliższych. Św Rito pomóż mojej rodzinie. Św Rito nie opuszczaj moich dzieci w potrzebie. Proszę
 PATI: 11.10.2021, 10:32
 sw Rito prosze Cie pomoz Lukaszowi w pracy zeby mogl sie skupic i zeby dobrze mu szlo bardzo Cie prosze daj mu wiare w siebie ze ogarnie temat i wszystko bedzie dobrze, zeby nie udane proby nie zniechecily go, prosze Cie aby po przerwie sobie swietnie radzil dziekuje sw Rito za wszelkie otrzymane laski i za wstawiennictwo do pana BOGA, jestem wdzieczna za wszystko co dla nas robisz. Amen
 AGA: 11.10.2021, 10:29
 Sw.Rito prosze Cie o opieke i zdrowie dla mnie i mojej rodxiny🙏🌹
 Ewa: 11.10.2021, 08:00
  Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie
 Matka ewa : 11.10.2021, 07:59
 Św ritao błagam o ratuj mego syna Mateusza z nałogu alkolohowego
 Magda : 11.10.2021, 07:29
 Swieta Rito Kochana prosze Cie bardzo pomoz Ty wiesz❤️🌹🙏
 Tomek: 11.10.2021, 07:12
 Moja Święta Rito, czuwaj proszę🌹🍀🍀🍀♦ dziękuję. Pomóż proszę 🌵🌸
 Małgorzata: 11.10.2021, 07:08
 Święta Rito bardzo proszę Cię o opiekę i zdrowie dla moich bliskich opiekuj się moim bratem i jego synkiem upros opamiętanie dla bratowej pomagaj w prowadzeniu firmy proszę Cię Święta Rito ❤️❤️❤️
 Jolanta: 11.10.2021, 06:40
 Święta Rito, błagam, aby wszystko było dobrze. Proszę o cudowne wieści. Obdarz Krzysztofa zdrowiem i chroń go przed chorobą i złem. Proszę, wyproś u Pana Boga potrzebne łaski. Jezu, ufam Tobie. Jezu, Ty się tym zajmij. 🌹

 Mary: 11.10.2021, 06:29
 Proszę o łaskę zdrowia dla mojej rodziny, pomoc w znalezieniu pracy i w intencji P.🌹🌹🌹
 M: 11.10.2021, 02:29
 Panie Boże! Święta Tito kochana! Już sił mi brak. Pomóż mojemu dziecku- niech nastąpi trwała poprawa zdrowia. Niech skończy się ta udręka i ciągły stres. Niech dla mojego dzieciątka nastaną szczęśliwe dni w zdrowiu i miłości. Błagam z całych sił-tak wiele razy mnie wysluchałaś. Spełnię każde Twoje życzenie. Jezu ufam Tobie!
 Urszula: 10.10.2021, 22:11
 Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga Naszego i wyproszenie łaski dla mojej córki Marii 🌹 święta Rito kocham Cię i ufam Tobie 🌹 dziękuję że jesteś obecna w naszym życiu 🌹
 Marzena: 10.10.2021, 21:51
 Św Rito prosze pomoz mojej corce Kindze ktora jest w ciazy.Dopomoz jej w zdrowiu dotrwac do rozwiazania i urodzic zdrowe dziecko.
 Agnieszka : 10.10.2021, 19:18
 Swieta Rito Doslownie za chwile bede miala operacje. Bardzo Cie prosze, zeby wszystko przebieglo pozytywnie ❤
 Tomek: 10.10.2021, 18:52
 Moja Święta Rito, czuwaj proszę🌹🍀🍀🍀♦ dziękuję. Pomóż proszę 🌵🌸
 Ciocia : 10.10.2021, 18:13
 Święta Rito dziękuję za łaski i proszę o zdrowie i opiekę dla poczętego dzieciątka Kubsia Sylwii i Przemka błagam wysłuchaj moich
 Jolanta: 10.10.2021, 17:47
 Święta Rito, błagam o cudowne wieści. Niech niemożliwe stanie się możliwe. Proszę o uzdrowienie dla Krzysztofa i dobre wyniki. Proszę, opiekuj się nami. Proszę, abym ja doszła do siebie i żeby wszystko było dobrze. Dziękuję 🌹
 Tomek: 10.10.2021, 14:05
 Moja Święta Rito, czuwaj proszę🌹🍀🍀🍀♦ dziękuję. Pomóż proszę 🌵🌸
 Mama: 10.10.2021, 11:27
 Swieta Rito Patronko spraw trudnych, lekarko chorych,.pociecho strapionych dopomóż mojemu Synowi uwolnic sie od nalogu i zacząć żyć w pelni szczescia i radosci. Upros u Chrystusa Ukrzyżowanego, ktorego bylas Wielką Czcicielka zdrowie i siłę. ŚWIĘTA RITO WSTAWIAJ SIE ZA NAMI AMEN.
 Magda: 10.10.2021, 08:52
 Swieta Rito Kochana prosze Cie bardzo pomoz. Ty wiesz🙏🌹❤️
[1] [2] [3] [4] (5) [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej