Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie
Ks. Jan Reczek
Książka "To Jezus leczy złamanych na duchu" pomoże Ci poradzić sobie z problemami, które wydają Ci się nie do rozwiązania. Da Ci inspirację i nadzieję oraz uzmysłowi Ci, że nie jesteś sam ze swoim cierpieniem... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Agnieszka: 20.03.2019, 03:31
 Święta Rito dziękuję Ci za dzisiejszy dzień, dziękuję że jest lepsze samopoczucie, że dziś nie jest takie to gniecenie uciążliwe, proszę miej mnie w opiece, wstaw się za mną u Najwyższych i wyproś dla mnie zdrowie i wymazanie dolegliwości które mnie męczą, Błagam Kochana Rito o dobre wyniki z rezonansu o to aby wyniki krwi poprawiły się, zabierz gniecenie i popraw nastrój Ty możesz wszystko
 irena: 19.03.2019, 23:03
 Święta Rito proszę Cię o zdrowie dla mojego męża,uproś u Boga łaskę zdrowia.
 Asia: 19.03.2019, 22:57
 Św.Rito, błagam Cię pomóż mi wstać z samego rana i nauczyć się do kolokwium i zaliczyć go dobrze, błagam!!! Amen.
 Asia: 19.03.2019, 22:47
 Kochana Święta Rito proszę Cię z całego serca o miłość i wsparcie mojego męża Tomasza! Proszę aby kochał mnie każdego dnia bardziej, był moim wsparciem i pocieszycielem. Proszę niech okazuje mi miłość! Proszę niech ta kobieta zniknie z naszego życia! Święta Rito proszę także o zdrowie i o większą pewność siebie! Dziękuję Ci za wszystko!
 Irena: 19.03.2019, 22:42
 Swieta Rito dziękuję❤❤❤
 Kz: 19.03.2019, 22:11
 Święta Rito błagam Cię i proszę aby wyniki były dobre, abym była zdrowa❤
 B.: 19.03.2019, 21:38
 Św. Rito, nie dam już dłużej rady, uwolnij mnie proszę.
 Ewa: 19.03.2019, 21:13
 Święta Rito, proszę o pomyślne rozwiązanie rodzinnych spraw Oli.
 Aga: 19.03.2019, 21:10
 Św.Rito proszę pomóż mi rozwiązać moje problemy doprowadź do szczęśliwego zakończenia bo już nie mam sił Amen.
 Ewa: 19.03.2019, 21:04
 Święta Rito, dziękuję za otrzymane łaski. Proszę, wstaw się do Pana Boga za Felusiem, aby nie cierpiał.
 AnA: 19.03.2019, 20:57
 Św. Rito uwolnij Tomka od jego przeszłości. Pomóż mu mnie pokochać I aby wszystko się między nami dobrze ułożyło od nowa. Jesteśmy dla siebie ja to wiem dopomóż mu proszę też to zrozumieć. Proszę pomóż mi bo tylko przy nim zmieniałam myślenie tylko jemu chcę dać więcej. Kocham go. Jednocześnie nie pozwól mu zrobić mi krzywdy. Proszę o zdrowie aby moja choroba nie robiła mi krzywdy a powikłania zostały cofnięte. Dziękuję 🙏❤
 Beata: 19.03.2019, 20:56
 Ty Święta Rito dajesz mi siły.Czuję Twoją obecność pragnę abyś była zawsze i w każdej chwili. Błagam pozwól doświadczać Twego wsparcia codziennie.Wstaw się za moją rodziną u Naszego Ojca.Upros błagam zdrowie dla moich rodziców.rodzeństwa naszych dzieci i mężów. Dziękuję że Jesteś.❤
 M: 19.03.2019, 20:25
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w życiu, zdrowiu, pracy, mnie w zdrowiu i pracy, mamie, mężowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. BŁAGAM POMÓŻ !!!
 Matka: 19.03.2019, 20:18
 Sw.Rito błagam Cię o zdrowie i nawrócenie do Boga dla dzieci.
 wierzaca: 19.03.2019, 19:59
 Sw.Rito prosze Cię pomóż mi Ty wiesz o co Cię proszę prowadz nas i opiekuj się nami .Dziekuje za to co już uczynilas
 babcia: 19.03.2019, 19:54
  Sw Rito ty wiesz o co prosze wysłuchaj mojego blagania pomuz w Tobie tylko nadzieja zlituj sie nad adasiem wiem ze ty mozesz mu pomuc blagam o pomoc
 Agnieszka: 19.03.2019, 19:42
 Święta Rito dziękuję Ci za dzisiejszy dzień, dziękuję że jest lepsze samopoczucie, że dziś nie jest takie to gniecenie uciążliwe, proszę miej mnie w opiece, wstaw się za mną u Najwyższych i wyproś dla mnie zdrowie i wymazanie dolegliwości które mnie męczą, Błagam Kochana Rito o dobre wyniki z rezonansu o to aby wyniki krwi poprawiły się, zabierz gniecenie i popraw nastrój Ty możesz wszystko
 Agnieszka: 19.03.2019, 19:37
 Święta Rito dziękuję Ci za pozytywne załatwienie sprawy tak ważnej dla mnie i proszę bądź jutro że mną w czasie całego dnia Wtedy wszystko będzie dobrze
 Ewa: 19.03.2019, 19:00
  Św. Rito, proszę pomóż mi
 Beata: 19.03.2019, 17:35
 Święta Sito błagam pomóż❤
[1] [2] [3] [4] (5) [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej