Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie
Ks. Jan Reczek
Książka "To Jezus leczy złamanych na duchu" pomoże Ci poradzić sobie z problemami, które wydają Ci się nie do rozwiązania. Da Ci inspirację i nadzieję oraz uzmysłowi Ci, że nie jesteś sam ze swoim cierpieniem... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 PB: 21.12.2018, 14:42
 Kochana Św. Rito miej proszę T, P oraz dzieci M i G w opiece. Proszę o stałość uczucia T o czas dla nas...
 Anna: 21.12.2018, 12:36
 Sw Rito dziekuje za laski otrzymane dla mojej rodziny. Blagam Cie o zdrowie dla mojej corci i synka i meza miej nas w swojej opiece i nie opuszczaj daj nam szczescie i milosc.
 B: 21.12.2018, 12:23
 Boże! Proszę, spraw, by moja córka nie zachorowała. Błagam!
 Mary: 21.12.2018, 11:16
 Proszę o łaskę zdrowia dla dzieci.
 Proszaca: 21.12.2018, 11:16
 Spraw Święta Rito abym wyszła z tego ubóstwa proszę i mogła się wyprowadzić
 Ania : 21.12.2018, 10:19
 Św Rito proszę o miłość ❤ TK. Pomóż nam stworzyć szczęśliwy i wspierający trwały związek. Proszę pomóż mu cieszyć się życiem mną naszym związkiem. Proszę dopomóż mu zaufać i uwierzyć w NAS. Sw proszę dopomóż mi w podjęciu satysfakcjonującej pracy z początkiem 2019 roku Dziękuję za wszystko 🙏❤
 Aga : 21.12.2018, 08:20
 Św.Rito proszę Cię o wsparcie i rozwiązywanie problemów.wszystko co robię zeby bylo dobrze ma inny finał. Pomóż 🌹
 Żona i matka: 21.12.2018, 07:04
 Św błagam niech mój mąż się opamięta. Proszę aby przestał krzywdzić swoich najbliższych, patronko trudnych rodzin pomóż nam. Amen
 kasia: 21.12.2018, 02:28
 Św Rito proszę o opamiętanie dla mojego męża, niech przestanie dręczyć swoich najbliższych, proszę o pomoc o jego uzdrowienie psychiczne, spraw aby przestał realizować swoje marzenia kosztem syna, dopomoz mu w walce z alkoholizmem niech przestanie traktować swoich kolegów lepiej niż rodziny. Błagam św Rito o rozum dla niego, odsun od niego demona alkoholizmu I demona zła, które muszą naszą rodzinę. Amen
 k: 21.12.2018, 00:27
 święta Rito błagam Cię o zdrowie dla mojego nienarodzonego dziecka
 k: 21.12.2018, 00:18
 święta Rito błagam Cię o zdrowie dla mojego nienarodzonego dziecka
 Jadwiga: 21.12.2018, 00:11
 Św.Rito proszę o zdrowie dla mnie i mojej rodziny błagam❤🙏
 Ania: 21.12.2018, 00:01
 Kochana św Rito! Moja wspaniała Oredowniczko! Proszę Cię o zdrowie i błogosławieństwo na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia🌹. Szczególnie miej w opiece i wypros zdrowie dla mojego maleńkiego wnuka. Nie opuszczaj nas i chroń od zlego🌹🌹🌹
 B.: 20.12.2018, 22:22
 Św.Rito proszę Cię, żeby Mama doszła do siebie po szpitalu, żebym mogła w końcu odetchnąć i uspokoić się i skupić w nowej pracy. Żeby w końcu moje życie było normalne i spokojne.
 K: 20.12.2018, 21:59
 Św Rito! Proszę pomóż mi wszytsko zdać na studiach, abym była z siebie dumna I zadowolona. Miej mnie w opiece I moją rodzinę. Dziękuję za wszystko. Amen.
 M: 20.12.2018, 18:27
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, życiu, pracy, mnie w zdrowiu i pracy, mężowi, mamie, Filipowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Błagam pomóż Karolowi i mnie !!!
 Matka: 20.12.2018, 18:07
 Św Rito błagam o zdrowie dla mojego syna proszę o łaski i wstawiennictwo. Patronko trudnych małżeństw niech mój mąż się opamięta I przestanie krzywdzić swoich bliskich, proszę niech przestanie kolegów traktować jako najważniejszych w jego życiu, niech przestaną stawać na drodze do szczęścia naszej rodziny. Św pomóż aby każde spotkanie z kolegami nie było złem dla naszej rodziny. Św Rito błagam rozum i rozsądek dla mojego męża. Amen
 Aga: 20.12.2018, 17:58
 Św.Rito pomagaj mi nadal Amen
 Aga: 20.12.2018, 15:05
 Św Rito dziękuję Ci za wszystko ,dziękuję że mnie wysłuchałas i wyprosilas łaskę o którą prosiłam. NADAL Cię bardzo proszę mniej w opiece mojego syna żeby dążył do obranego celu by pozdawal pozytywnie egzaminy.🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 j.w.20.122018: 20.12.2018, 11:12
 Św.RITO proszę abyś pamiętała o moich dzieciach i pomogła im w pozytywnym załatwieniu ich problemów życiowych które znalazły się na ich drodze .tylko w tobie mam nadzieję i ufam Panie Boże wysłuchaj mojego błagania
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] (35)


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej