Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Modlitwy do Ducha Świętego Modlitwy do Ducha Świętego
Praca zbiorowa
Potrzebujemy Ducha Świętego. On nas odnawia i prowadzi do świętości, ale przede wszystkim pokazuje nam, Kim jest Jezus. Wzywanie Go i codzienne poddawanie się Jego prowadzeniu to najlepsza metoda na udane, sensowne życie...... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 matka: 01.01.2019, 11:18
 Sw Rito pomoz Piotrowi....
 matka: 01.01.2019, 10:28
 Kochana Święta Rito dziękuję za wszystkie łaski jakie do tej pory otrzymałam,proszę o dalszą opiekę nad moją rodziną i zdrowego wnuczka lub wnuczkę.
 Ewa: 01.01.2019, 09:36
 Św. Rito powierzyłam moje sprawy Jezusowi, ale proszę również Ciebie o łaskę. Proszę, aby mężczyzna, którego kocham zrozumiał jak mnie źle traktował i się dla mnie zmienił, wrócił i walczył o nas. Żeby zbliżył się do Boga i nauczył się modlić. Wiem, że proszę o cud, ale bardzo pragnę dać mu jeszcze szansę i poszukać w nim tego co dobre i co pochodzi od Boga.
 Tomek: 01.01.2019, 07:25
 Moja Św. Rito, dziękuję Ci za wszystko co dla mnie czynisz, proszę Cię pilnuj: o🌹p🌹z🌹u🌹. Kocham Cię. Pilnuj proszę D🌹. Pilnuj proszę mojego zdrowia
 Mama: 01.01.2019, 06:57
 Kochanna Sw Roto prosze modl sie w imieniu mojej wnuczki aby przesypiala noce i nauczyła się dobrze jesc
 Basia : 01.01.2019, 02:19
 Św Rito proszę niech ktoś mi pomoże
 K: 01.01.2019, 01:18
 Św Rito! Proszę pomóż mi wszytsko zdać na studiach, abym była z siebie dumna I zadowolona. Miej mnie w opiece I moją rodzinę. Daj mi proszę siłę do nauki. Dziękuję za wszystko. Amen
 Niile: 01.01.2019, 00:45
 Proszę o zdrowie dla moich córeczek
 Maciek: 01.01.2019, 00:26
 Św. Rito proszę Cię w tym nowym roku przede wszystkim o sprawiedliwość.
 A: 31.12.2018, 23:58
 Święta Rito proszę w nowym roku o zdrowie dla całej rodziny, o miłość spokój i pokój w rodzinie. O to bym wiedziała, że wybrana osoba jest właściwym kandydatem na męża. Dziękuję za wszystko i proszę o dalszą pomoc...
 irena: 31.12.2018, 23:23
 ud abym mogla zmienic prace na lepsza.
 irena: 31.12.2018, 23:23
 ud abym mogla zmienic prace na lepsza.
 irena: 31.12.2018, 23:13
 sw.rito prosze o szczescie i zdrowie dla syna i synowej corki i ziecia oraz dla mnie . Dziekuje ze jestes przy mnie i mojej rodzinie. Prosze o łaske i nie opuszczaj mnie . Dziękuje za wszystko. Amen
 irena: 31.12.2018, 23:12
 sw.rito prosze o szczescie i zdrowie dla syna i synowej corki i ziecia oraz dla mnie . Dziekuje ze jestes przy mnie i mojej rodzinie. Prosze o łaske i nie opuszczaj mnie . Dziękuje za wszystko. Amen
 Paula: 31.12.2018, 22:44
 Kochana sw Rito błaga cie o zdrowie dla mojego synka o zdrowie dl@ mamy i janki i zevym sobie radzila w pracy nie robila wiecej pomylek izeby mnie nie zwolnili i zeby mi sie kaasa zgadxals
 Do.: 31.12.2018, 22:42
  Święta Rito patronko od spraw trudnych po ludzku do rozwiązania i rzeczy niemożliwych Dziękuje z całego serca za Twą opiekę i wspieranie w każdej chwili życia. Dziękuje za to że zawsze mogę otworzyć przed Tobą swe serce i powierzyć swe troski i trudne sprawy problemy czy kłopoty bo Ty zawsze jesteś blisko i z troską wysłuchujesz choć nie zawsze jest według mej woli. Święto Rito zawierzam Ci siebie wszystko swoje całe życie rodzinę bliskich byś wyjednała u Ukochanego Jezusa cud , by coś i mnie się mogło spełnić takiego niemożliwego jakieś piękne marzenie ( Choć już dawno w nie nie wierzę gdyż nigdy nie doświadczyłam żadnego bo do tej pory doświadczam od wielu lat przykrości cierpienia i tylko trud rozczarowania i same porażki) Nie mam siły zdrowie też i samopoczucie upada wiesz dobrze ile mnie w życiu wszystko kosztowało/kosztuje kosztem siebie przyjemności jakiejkolwiek i wiesz też że nigdy nie oszczędzałam się ,przed niczym przed ciężką pracą lecz teraz siły opadły straciłam werwę nie jestem tak wytrzymała ,boli mnie dusza serce wszystko . Ulecz mnie bo ty wszystko potrafisz zmień proszę jeśli jest potrzebne mnie i wszystko wokół uzdrów. Kochana ma Święto Rito wskaż mi drogę którą mam podążać bym nie upadła po raz trzeci i nie upadłą na duchu wierze -bo tylko ona mi została ,i to tak mała jak ziarnko piasku. Tchnij we mnie za pośrednictwem Serca Jezusowego nowego DuchaŚwiętego niech działa od nowa we mnie blisko . Amen
 Aga : 31.12.2018, 22:16
 Św Rito wypros dla mnie i mojej rodziny łaskę o zdrowie w nadchodzącym NowymRoku i aby syn ukończył pozytywnie następny rok studencki. Wspieraj go w trudnych chwilach. Dziekjje Ci bardzo za wszystko kochana Rito🌹🌹🌹🌹🌹
 R,,,,a: 31.12.2018, 21:39
 Proszę o lepszy rok i zdrowie dla mamy.
 Magdalena: 31.12.2018, 20:13
 Panie Jezu dla Ciebie wszystko jest możliwe, dlatego za wstawiennictwem Św. Rity proszę Cię o łaskę aby u mojego męża Marcina nie zbierała się woda w brzuchu, aby ważył 82 kg, żeby poprawiła się jego morfologia i żeby Marcin poczuł się znacznie lepiej.
 Maciek: 31.12.2018, 19:45
 Św. Rito proszę Cię o sprawiedliwość.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] (24) [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej