Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie
Ks. Jan Reczek
Książka "To Jezus leczy złamanych na duchu" pomoże Ci poradzić sobie z problemami, które wydają Ci się nie do rozwiązania. Da Ci inspirację i nadzieję oraz uzmysłowi Ci, że nie jesteś sam ze swoim cierpieniem... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 wierzaca: 08.03.2019, 09:57
 Sw.Rito prosze Cię pomóż mi Ty wiesz o co Cię proszę prowadz nas i miej nas w Swojej opiece
 dorota : 08.03.2019, 09:21
 Świta Rito błagam Cię o wstawiennictwo dla mojej wnuczki aby wszystkie zmiany neurologiczne ustąpiły . Proszę pomóż jej przezwyciężyć przeciwności .Otocz ją swoją opieką i daj siłę dla rodziców ,którzy potrzebują twojej łaski.
 Wierna czcicielka.: 08.03.2019, 08:32
 Sw.Rito blagam wstaw sie za mna u naszego Ojca w wiadomej Ci sprawie! JEZU UFAM TOBIE!!!
 Dana: 08.03.2019, 06:57
 Kochana Św Rito bardzo proszę uproś u Pana Boga łaskę nawrócenia dla moich dzieci i wnuków o ich zdrowie i zgodę w rodzinie a dla mnie także siłę i zdrowie abym mogła cierpliwie znosić wszystkie przeciwności i niedogodności w moim życiu.
 Mariola: 08.03.2019, 06:53
 Święta Rito od rzeczy Niemożliwych pomóż błagam. Daj tę łaskę innej oczekujące osobie.
 AnA: 08.03.2019, 06:27
  Św Rito uwolnij Tomka od jego przeszłości. Pomóż mu mnie pokochać aby chciał wrócił I aby wszystko się ułożyło od nowa. Jesteśmy dla siebie ja to wiem dopomóż mu proszę też to zrozumieć. Proszę pomóż mi bo tylko przy nim zmieniałam myślenie tylko jemu chciałam dać więcej. Kocham go. Jednocześnie nie pozwól mu zrobić mi krzywdy. Proszę Św Rito o zdrowie aby moja choroba nie robiła mi krzywdy I nie robiła spustoszenia a powikłania ustały. Dziękuję ❤🙏
 Ewa: 08.03.2019, 06:16
  Święta Rito módl się za nami i wypros to o co prosimy.
 Ewa: 08.03.2019, 05:18
 Sw Rito blagam cie pomoz nam w naszych problemach pomoz nam odzyskac pieniadze.Opiekuj sie nami prosze o zdrowie dla naszej rodziny.
 Ewa: 08.03.2019, 05:18
 Sw Rito blagam cie pomoz nam w naszych problemach pomoz nam odzyskac pieniadze.Opiekuj sie nami prosze o zdrowie dla naszej rodziny.
 Ewa: 08.03.2019, 04:40
 Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski. Proszę Cię o łaskę zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwo pokój dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Błagam Cię o pomoc w sprawie, która od tylu miesięcy leży mi na sercu. Jeżeli to iluzja to uwolnij mnie od niej.
 Agnieszka: 08.03.2019, 04:21
  Święta Rito najmocniej dziękuję i nadal proszę o wszelkie łaski, wyproś u najjaśniejszego Pana zdrowie dla mnie, zdrowie dla mojego ciała i zdrowie dla mej duszy, proszę Cię abym umiała panować nad swoimi nerwami, oddal chorobę, błagam o poprawę wyników, niech wczoraj zapalone światełko nadziei trwa i niech będzie coraz jaśniejsze kocham Cię Święta Rito
 Tomek: 08.03.2019, 03:45
 Moja Św. Rito dziękuję. Proszę Cię bardzo: pilnuj 🌹D. Proszę Cię, żeby o🌹p🌹u🌹z. Kocham Cię Św. Rito
 Andrzej: 07.03.2019, 21:48
 Proszę o wygraną w totka bym mógł pomóc mojemu bratu walce z rakiem
 Ewa: 07.03.2019, 21:27
 Święta Rito módl się za nami i wypros to o co prosimy.
 Asia: 07.03.2019, 20:56
 Św. Rito, dziękuję Ci za wszystko! Amen
 Paula: 07.03.2019, 20:36
 Kochana sw Rito Blagam cie o zdrowie dla mojego synka zebybprzestal kaszlec zeby szczepienia mu nie zaszkodzily. O zdrowie dla mamy i janki zebym w pracy sie nie stresowala zebym nie musiala byc na alej i zebym nie robila wiecej pomylek w pieniadzach zebym sie bardziej koncentrowala na tym co robiei i zeby hala znalazla prace fifi do szkoly sie dostal a gaba na studja
 Agnieszka: 07.03.2019, 20:35
 Święta Rito najmocniej dziękuję i nadal proszę o wszelkie łaski, wyproś u najjaśniejszego Pana zdrowie dla mnie, zdrowie dla mojego ciała i zdrowie dla mej duszy, proszę Cię abym umiała panować nad swoimi nerwami, oddal chorobę, błagam o poprawę wyników, niech wczoraj zapalone światełko nadziei trwa i niech będzie coraz jaśniejsze kocham Cię Święta Rito
 Aga: 07.03.2019, 20:33
 Św.Rito dziękuję za to co mamy .poblogoslaw moim dzieciom żeby nie wkroczyły na zła drogę. Mąż też się uspokaja oby nie znęcał się więcej i nie pił. Zeslij na nas swe laski i poblogoslaw naszej rodzinie żebyśmy żyli w zdrowiu i dostatku. Żebyśmy wkoncu mieli własne mieszkanie i dzieci swoje pokoje.I cofam swoją wcześniejszą prośbę żeby zwolnili mnie z pracy. Teraz nadal chce tu pracować żebym miała tylko spokój i siłę. O żebyśmy nie mieli więcej nigdy długów żeby mąż wszystko wyprosyowal i upadłość się zakończyła. I poblogoslaw wszystkim na świecie
 Ewa: 07.03.2019, 19:56
 Święta Rito pozwól mi i mojej córce wrócić tam, gdzie mój dom, żyć tam godnie i cieszyć się z tych spraw przyziemnych, towarzystwa najbliższych, bez lęku.
 Marzena: 07.03.2019, 19:26
 Święta Rito dziękuję i proszę o dalsze wstawiennictwo za moją rodzina. Nie puszczaj nas. Amen
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] (24) [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej