Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Danka: 07.09.2019, 03:18
 Święta Rito, uczyń w moim życiu i życiu moich synów to co wydaje się niemożliwe możliwym, pozwól wrócić mi do zdrowia, błagam wstaw się by Pan wysłuchał moich próśb i uczynił o co proszę, błagam.🌹
 D: 06.09.2019, 21:23
 Święta Rito , proszę Cię o znalezienie dobrej pracy . Proszę Cię również o to żeby Paulina mnie mocno kochała , żeby wszytsko między nami się układało . Żebyśmy nie stracili siebie przez rozłąkę
 Ania : 06.09.2019, 20:17
 Św proszę o łaskę tobie wiadomo powierz mnie Jezusowi i moje problem zawierzam i ufam
 Ania : 06.09.2019, 20:16
 Św proszę o łaskę tobie wiadomo powierz mnie Jezusowi i moje problem zawierzam i ufam
 Babi: 06.09.2019, 20:11
 Święta Rito pomóż mi w wiadomej sprawie
 corka: 06.09.2019, 20:03
 sw Rito prosze Cie o zdrowie dla naszej MAMY miej w opiece nasza rodzine
 B: 06.09.2019, 19:45
 Błagam, daj mi siłę do życia i zdrowie. Proszę wstaw się za mną Św Rito, zwłaszcza w tej jednej wiadomej sprawie. Czekam już chyba na cud, bo wszelkie moje próby okazały się daremne. Proszę o coś dla mnie prawie niemożliwego, ale Ty Św Rito możesz sprawić, że wiara mnie ocali od złego.
 Paula: 06.09.2019, 19:41
 Kochana sw Rito blagam cie o zdrowie dla mojego syneczka Antosia zeby szczepionki mu nie zaszkodzily o zdrowie dla mamy o janki i zeby moje drugie dziecko bylo zdrowe
 Aneta: 06.09.2019, 19:36
 Sw.Rito dziekuje za dar macierzynstwa. Opiekuj sie moim nienarodzonym dzieckiem oraz synkiem Michasiem, ktory teraz poszedl do szkoly. Otaczaj go zyczliwymi przyjaciolm i pomoz w nauce. Prosze Cie o zgode w moim malzenstwiie o szacunek i moiosc Mojego porywczego meza! Ukoj jego porywczosc i bezpodstawny gniew. PROSZE Cie o szczesliwy dom i rodzinke .dla mooch dzieci.
 Aneta: 06.09.2019, 19:34
 Sw.Rito dziekuje za dar macierzynstwa. Opiekuj sie moim nienarodzonym dzieckiem oraz synkiem Michasiem, ktory teraz poszedl do szkoly. Otaczaj go zyczliwymi przyjaciolm i pomoz w nauce. Prosze Cie o zgode w moim malzenstwiie o szacunek i moiosc Mojego porywczego meza! Ukoj jego porywczosc i bezpodstawny gniew. PROSZE Cie o szczesliwy dom i rodzinke dla mooch dzieci.
 U: 06.09.2019, 19:24
 Święta.Rito.chron moja wnuczka przed.zlymi ludźmi postaw na jej drodze dobrych którzy będą chcieli ją wspierać i będzie.szczesliwa . Proszę Ciebie Święta Rito.daj jej siłę żeby chciało jej się żyć i proszę Cię o zgodę w mojej rodzinie Kocham.Cie i Dziękuję
 Renata: 06.09.2019, 18:48
 Święta rito pomuz mi w mojej trudnej sprawie znanej tobie wyprowadź na dobra droge
 M: 06.09.2019, 18:16
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w zdrowiu, życiu, pracy, ułożeniu sobie życia, mnie w zdrowiu i pracy, mamie, mężowi i w wiadomej Panu Bogu sprawie. Uproś nam łaski o które prosimy. BŁAGAM POMÓŻ !!!
 Sylwia: 06.09.2019, 17:44
 Św Rito dopomóż prosze😢
 Kasia : 06.09.2019, 16:45
 Kochana św Rito błagam Cię o pomoc w wiadomej sprawie. Ty wiesz ze nie zdradzilam. Błagam Cię też o pomoc mojemu Synkowi podczas egzaminów na prawo jazdy i na studiach. Ufam Ci. 🙏
 M.A.: 06.09.2019, 15:53
 Święta Rito proszę o pomoc w tak ważnej dla mnie sprawie 🌹🌹🌹
 Malgorzata: 06.09.2019, 15:25
 Św.Rito dziękuję bardzo za pomyślne rozwiązanie moich problemów. Kocham Cię św.Rito opiekuj się mną i moją rodzina spraw żebym doznała spokoju i chęci do życia i żeby badania wyszły dobrze. Dziękuję.
 Tomek: 06.09.2019, 15:10
 🌹🌹🌹
 Danka: 06.09.2019, 14:50
  Św Rito, uczyń w moim życiu i życiu moich synów to co wydaje się niemożliwe możliwym, pozwól wrócić mi do zdrowia, błagam wstaw się by Pan wysłuchał moich próśb i uczynił o co proszę, błagam.🌹
 Lucyna : 06.09.2019, 14:32
 Św. Rito proszę Cię o pomoc w wyzdrowieniu z choroby nowotworowej i pomoc w wyjściu z choroby alkoholowej mojego męża. Proszę również o zdrowie dla całej rodziny. Dziękuję.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] (24) [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej