Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".

Inne modlitwy do św. Rity


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych
O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Wiola: 30.12.2020, 17:28
  Święta Rito , wstaw się za mną , błagam Cię 🌹 Ty wiesz jak popękało moje serce . Proszę Cię zmiękcz serce Jacka niech jego upór nie stoi na przeszkodzie . Ty wiesz jak bardzo potrzebuje tej szczerej rozmowy. Dopomóż mi 🌹 Wstaw się w tej beznadziejnej sprawie 🌹
 Agata: 30.12.2020, 17:17
 Św.Rito błagam o zdrowie dla mojego kochanego męża
 M : 30.12.2020, 16:22
 Proszę Cię św Rito miej całą rodziną w opiece spraw by wszyscy byli zdrowi chroń nas od wirusa i proszę o pozostawanie osoby którą kocham chce być blisko kogoś kogo kocham i niech zostanie przy mnie długo proszę wysłuchaj
 Wiola: 30.12.2020, 14:16
  Święta Rito , wstaw się za mną , błagam Cię 🌹 Ty wiesz jak popękało moje serce . Proszę Cię zmiękcz serce Jacka niech jego upór nie stoi na przeszkodzie . Ty wiesz jak bardzo potrzebuje tej szczerej rozmowy. Dopomóż mi 🌹 Wstaw się w tej beznadziejnej sprawie 🌹
 Monika Ch.: 30.12.2020, 13:45
 Proszę Cię Święta Rito, niech moja wizyta przebiegnie dobrze, tak bardzo się jej boję. Proszę Cię o zdrowie dla siebie i mojej rodziny a szczególnie dla syna, męża i mej mamy. Amen.
 matka: 30.12.2020, 12:59
 Święta Rito proszę czuwaj nad Klaudią podczas porodu aby szybko i bez bóli urodziła zdrowe dziecko i była dobrą matką.
 Bożena : 30.12.2020, 12:23
 Św. Rito, proszę Cię o wstawiennictwo u naszego Pana Jezusa Chrystusa za moim synem Jackiem o łaskę uzdrowienia.
 Magda: 30.12.2020, 11:12
 Swieta Rito Kochana prosze Cie bardzo pomoz.. Ty wiesz... Blagam
 B: 30.12.2020, 11:00
  Proszę wstaw się za mną - daj mi siłę i zdrowie.

 Ilona : 30.12.2020, 09:52
 Św. Rito proszę o cud w wiadomej sprawie.pilnuj DANIELA i A. W w sylwestra.,żeby nie uległ pokusie nałogów ALKOHOLU i narkotyków. TYLKO w tobie maja nadzieja, iż uchonisz ich od złego towarzystwa.
 Ewa: 30.12.2020, 08:58
  Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i harmonii dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas proszę od złych ludzi i złych zdarzeń, od wstydu, poniżeń, kompromitacji, bezradności, braku szacunku, złego wizerunku, bezsenności, bezradności, oszustwa, bólu i cierpienia. Błagam, pomagaj mi proszę w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w... Proszę Cię również o łaski dla zmarłych z mojej rodziny, dla dusz czyśćcowych i samobójczych, niech dobry Bóg okaże m Swoje miłosierdzie. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła. Św. Rito dziękuję Ci za to, że jesteś.
 Barbara: 30.12.2020, 08:33
 Św Rito wysłuchaj i pomóż.. 🙏🌹❤
 Stasia: 30.12.2020, 08:28
 Swieta Rito Patronko od spraw trudnych, lekarko chorych , pocieszycielko strapionych upros u Chrystusa Ukrzyzowanego, ktorego byłaś Oblubienica zdrowie dla mnie i moich Najblizszych. Nie opuszczaj nas w potrzebie, miej nas zawsze w Swojej opiece.
 Małgorzata: 30.12.2020, 08:16
 Święta Rito bardzo proszę Cię o opiekę i zdrowie dla moich bliskich opiekuj się moim bratem i jego synkiem upros opamiętanie dla bratowej pomagaj w prowadzeniu firmy proszę Cię Święta Rito ❤️❤️❤️
 Ewa: 30.12.2020, 07:01
 Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i harmonii dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas proszę od złych ludzi i złych zdarzeń, od wstydu, poniżeń, kompromitacji i bezradności, braku szacunku, złego wizerunku, bezsenności i oszustwa. Błagam, pomagaj mi proszę w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w... Proszę Cię również o łaski dla zmarłych z mojej rodziny, dla dusz czyśćcowych i samobójczych, niech dobry Bóg okaże im Swoje miłosierdzie. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moja rodzinę od wszelkiego zła. Św. Rito dziękuję Ci za to, że jesteś.
 Aneta: 30.12.2020, 06:49
 Błagam Cię święta Rito o zdrowie dla mamy, żeby nogi nie bolały, o spokojny sen i żeb6 mogła normalnie funkcjonować. Błagam.
 AGA: 30.12.2020, 05:46
 Sw.Rito proszę o zdrowie dla mnie i mojej rodziny i otocz nas swoją opieką.
 Tomek: 30.12.2020, 04:23
  Moja Św. Rito pilnuj proszę🌹🍀🍀🍀
 B: 29.12.2020, 23:57
  Błagam, daj mi siłę do życia i zdrowie. Proszę wstaw się za mną Św Rito, zwłaszcza w tej jednej wiadomej sprawie. Czekam już chyba na cud, bo wszelkie moje próby okazały się daremne. Proszę o coś dla mnie prawie niemożliwego, ale Ty Św Rito możesz sprawić, że wiara mnie ocali od złego.
 M.: 29.12.2020, 23:21
 Święta Rito proszę 🌹🌹🌹🌹🌹🌹-🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] (24) [25] [26] [27]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej