Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Asia: 05.11.2019, 07:34
 Św.Rito, proszę Cię o zdrowie dla mojego Taty oraz o zaliczenie dzisiejszego kolokwium. Amen.
 Mama : 05.11.2019, 07:27
 Sw. Rito - dopomóż Ty wiesz 🙏🏽🙏🏽🙏🏽💐💐💐💐
 Mama : 05.11.2019, 07:27
 Sw. Rito - dopomóż Ty wiesz 🙏🏽🙏🏽🙏🏽💐💐💐💐
 Ewa: 05.11.2019, 06:55
 Modliłam się każdego dnia do. Ciebie, ale stało się najgorsze, to czego się tak bardzo obawialam. Nie wysuchalas moich modlitw. Odszedł. Jestem załamana. Jaki miałaś w tym cel? Czy Bóg ma dla mnie plan B??? Jakie są Jego plany wobec mnie??? Czy będę jeszcze szczęśliwa????
 Ewa: 05.11.2019, 06:40
  Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaskę zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i spokoju dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas od złych ludzi i złych zdarzeń. Błagam, pomagaj mi w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w...Proszę Cię również o łaski dla dusz w czyśćcu i tych, które popełniły samobójstwo, niech dobry Bóg im wybaczy. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie nas od złych ludzi i złych zdarzeń. Prosze o spokój i pomoc
 Małgorzata : 05.11.2019, 06:33
 Moja patronów od spraw trudnych i beznadziejnych dziękuję za twoją opiekę nad moją córka. Wiem ze twoje wstawiennictwo przyczyniło się do tego ze torbiel na jajnika się wchlonela. Spraw aby miała siłę do nauki.
 Tomek: 05.11.2019, 06:17
 Moja Święta Rito 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 Malgonia.: 05.11.2019, 05:27
 Św.Rito jedyna w Tobie nadzieja ze pomożesz mi 😕i Edi wróci do mnie 😢😢bardzo za Nim tęsknię i nie wyobrażam sobie życia bez Niego .Proszę spraw zeby wrócił do mnie i żebyśmy byli już na zawsze razem. W Tobie moja nadzieja ze będziemy znowu Razem😢🌹🌹
 Ewa: 05.11.2019, 05:07
 Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaskę zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i spokoju dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas od złych ludzi i złych zdarzeń. Błagam pomagaj mi w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w...Proszę Cię również o łaski dla dusz w czyśćcu i tych, które popełniły samobójstwo, niech dobry Bóg im wybaczy. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła.
  Agnieszka: 05.11.2019, 05:01
 Sw Rito proszę o opieke dla moich dzieci wnusi rodzicow siostry moich przyjaciół i dla mnie. Prosze wspieraj mnie w trudnych sprawach. Pomoz rozwiazac problemy mojej córce które sa dla niej zbyt trudne KOCHAM CIE SW RITO 💓💓💓💓
 Danka: 05.11.2019, 04:35
  Proszę o powrót do zdrowia i pomoc dla moich rodziców, dzieci i dla mnie. Św. Rito wysłuchaj mych próśb i opiekuj mną, pozwól uwolnić się od tego co mnie niszczy niech człowiek który mnie krzywdzi odejdzie, pozwól znaleźć siły by dalej iść, niech zło nie zwycięży, proszę zlituj się. daj wsparcie tu na ziemi i w niebie. Pozwól mi żyć w wolności, spokoju i miłości. Proszę niech B się odezwie, proszę pozwól mi być szczęśliwa. 🌹
 M : 05.11.2019, 04:30
 Proszę Cię św Rito o zdrowie dla całej rodziny miej wszystkich w opiece oddalaj choroby i nieszczęścia spraw by wszyscy byli zdrowi i szczęśliwi wysłuchaj także moje prośby a Ty wiesz o co proszę pomóż mi spraw by wszystko dobrze się skończyło i pozostał ktoś kogo darzę szczególnym uczuciem wysłuchaj mnie
 Paula: 05.11.2019, 02:42
 Kochana sw Rito blagam cie o zdrowie dla mojego synka zeby szczepienie mu nie zaszkodzilo zdrowie dla mamy i janki i zeby jutro w badaniach wszystko dobrze wyszlozeby moje dziecko bylo zdrowe dobrze sie rozwijalo zeby nie bylo niepelnosprawne zeby badania wyszly
 m. : 05.11.2019, 00:29
 Swieta Rito błagam spraw aby w końcu szczęśliwie urodziło się moje dziecko. Boje się panicznie porodu spraw aby bóle były do zniesienia. Abym nie przeżywała jakiejś traumy a dziecko urodziło się zdrowe bez żadnych wad. Proszę pomoz mi.
 m. : 05.11.2019, 00:28
 Swieta Rito błagam spraw aby w końcu szczęśliwie urodziło się moje dziecko. Boje się panicznie porodu spraw aby bóle były do zniesienia. Abym nie przeżywała jakiejś traumy a dziecko urodziło się zdrowe bez żadnych wad. Proszę pomoz mi.
 Asia : 04.11.2019, 23:33
 Św.Rito, proszę Cię z całego serca o łaskę uzdrowienia dla mojego Tatusia i o moje pomyślne zdanie kolokwium w dniu jutrzejszym. Amen.
 B: 04.11.2019, 23:27
 Błagam, daj mi siłę do życia i zdrowie. Proszę wstaw się za mną Św Rito, zwłaszcza w tej jednej wiadomej sprawie. Czekam już chyba na cud, bo wszelkie moje próby okazały się daremne. Proszę o coś dla mnie prawie niemożliwego, ale Ty Św Rito możesz sprawić, że wiara mnie ocali od złego.
 M.: 04.11.2019, 23:14
 Święta Rito proszę całym sercem....Ty wiesz 🌹🌹🌹🌹🌹
 Joannaj: 04.11.2019, 23:11
 Św Rito broń moją kochaną córkę od bólu czuwaj nad nią daj jej siły rozumu i fizyczne by przetrwała pomóż jej proszę w szkole opiekują się nią i moją rodziną błagam Cię najmocniej na świecie 🌹🌹🌹💗💗💗
 Joannaj: 04.11.2019, 23:08
 Św Rito broń moją kochaną córkę od bólu czuwaj nad nią daj jej siły rozumu i fizyczne by przetrwała pomóż jej proszę w szkole opiekują się nią i moją rodziną błagam Cię najmocniej na świecie 🌹🌹🌹💗💗💗
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] (24) [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej