Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".

Inne modlitwy do św. Rity


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych
O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Basia: 23.10.2020, 13:32
 Święta Rito proszę chroń mojego syna i jego rodzinę przed tą piekielną chorobą. Spraw proszę by mieli siły psychiczne to wszystko pokonać a zwłaszcza mój syn. Proszę również o zdrowie dla mnie i mojego męża abyśmy to wszystko przetrwali. Święta Rito proszę wysłuchaj.
 S: 23.10.2020, 13:25
 Rito najukochańsza pomóż jak zawsze❤️🌹🌺Bądź przy mojej córce❤️
  Monika: 23.10.2020, 12:25
 Sw Rito dlaczego tak cierpie prosze pomoz mi nie zostawiaj mnie samaj blagam cie 🙏
 B: 23.10.2020, 09:30
  Błagam, daj mi siłę do życia i zdrowie. Proszę wstaw się za mną Św Rito, zwłaszcza w tej jednej wiadomej sprawie. Czekam już chyba na cud, bo wszelkie moje próby okazały się daremne. Proszę o coś dla mnie prawie niemożliwego, ale Ty Św Rito możesz sprawić, że wiara mnie ocali od złego.
 Jola: 23.10.2020, 09:01
 Św.Rito prosze Cię o cud uzdrowienia dla mnie z ciężkiej choroby.Prosze pomóż mi.
 Xxx: 23.10.2020, 08:42
 Święta Rito miej nas w swej opiece, wstawiaj się za nami, wyproś potrzebne łaski. Z serca dziękuję za otrzymane łaski. Święta Rito nie opuszczaj nas.🙏🌹❤️
 Małgorzata: 23.10.2020, 08:35
 Święta Rito bardzo proszę Cię o zdrowie dla moich bliskich opiekuj się moją rodziną proszę Cię Święta Rito ❤️❤️❤️
 Barbara: 23.10.2020, 08:32
 Św Rito moja Orędowniczko wyproś zdrowie dla mnie,męża,synów i ch rodzin.Chroń nas od pandemii.Św Rito proszę okryj swą opieką synową która przygotowuje się do porodu ,aby w tym trudnym czasie nie napotkała na trudności .Św Rito proszę dopomóż ażeby ten okres pandemii do reszty nie poróżnił rodziny,nie oddalił jeszcze bardziej nas od siebie poprzez brak spotkań.Św Rito ufam że nie opuścisz mnie i mojej rodziny .
 AGA: 23.10.2020, 08:12
 Sw.Rito prosze o opiekę nad moja mamą i synem.Chron ich przed koronowirusem🙏🙏🙏


 Ewa: 23.10.2020, 07:49
  ŚW. Rito Błagam o wstawiennictwo i pomoc w tej trudnej sprawie. Wierzę że dla Boga nie ma nic niemożliwego I dzięki Twojemu wstawiennictwu I patronatowi wszystko będzie dobrze. Dziękuje za wszystko.
 Ela : 23.10.2020, 06:55
 Świeta Rito od Rzeczy Niemożliwychproszę Cie z całego serca o opiekę dla moich dzieci A . i D. o wyproszenie dla nich wszelkich lask u Pana Boga -o zdrowie psychiczne i fizyczne ,o madrosc zyciową ,o radości życia ,postaw na ich drodze tylko dobrych i mądrych ludzi żeby nie zbladzili ,by im się ułożyło w życiu we wszystkich sprawach i duchowych i sercowych modl sie za nimi ,miej ich w opiece bądź ich Oredowniczką w ivh drodze życia .Proszę Cię Święta Rito z Cascia o to z całego serca i dziękuję .🙏🙏🙏❤🌹🌹🌹
 Alicja: 23.10.2020, 06:52
 Święta Rito już było tak że mi pokazałaś jeszcze raz PROSZĘ o pomoc . Błagam⚘⚘👃👃
 Ela : 23.10.2020, 06:50
 Świeta Rito od Rzeczy Niemożliwychproszę Cie z całego serca o opiekę dla moich dzieci A . i D. o wyproszenie dla nich wszelkich lask u Pana Boga -o zdrowie psychiczne i fizyczne ,o madrosc zyciową ,o radości życia ,postaw na ich drodze tylko dobrych i mądrych ludzi żeby nie zbladzili ,by im się ułożyło w życiu we wszystkich sprawach i duchowych i sercowych modl sie za nimi ,miej ich w opiece bądź ich Oredowniczką w ivh drodze życia .Proszę Cię Święta Rito z Cascia o to z całego serca i dziękuję .🙏🙏🙏❤🌹🌹🌹
 Tomek: 23.10.2020, 06:40
 Moja Św. Rito🌹. Chroń zdrowie proszę 🍀 św. Łucjo pomóż
 Ewa: 23.10.2020, 06:15
 Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i harmonii dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas proszę od złych ludzi i złych zdarzeń, od wstydu, poniżeń, kompromitacji i bezradności, od bólu, cierpienia, oszustwa, bezsenności, złego wizerunku i braku szacunku. Błagam, pomagaj mi proszę w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w... Proszę Cię również o łaski dla zmarłych z mojej rodziny, dla dusz czyśćcowych i samobójczych, niech dobry Bóg okaże im Swoje miłosierdzie. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła. Dziękuję Ci Św. Rito za to, że jesteś.
 Magda : 23.10.2020, 06:03
 Swieta Rito Kochana prosze Cie bardzo pomoz. Ty wiesz o co codziennie Cie prosze. Blagam
 M: 23.10.2020, 05:18
 Proszę Cię św Rito miej całą rodziną w opiece spraw by wszyscy byli zdrowi chroń nas od wirusa i proszę o pozostawanie osoby którą kocham chce być blisko kogoś kogo kocham
 czcicielka: 23.10.2020, 01:01
 Św Rito błagam Ciebie o cud uzdrowienia dla mnie, przywrócenie płodności, żeby jajniki zaczęły pracować. O łaskę sakramentu małżeństwa dla mnie i Krzysztofa, poczęcie i urodzenie zdrowego dziecka. Błagam Ciebie o cud. Proszę o błogosławieństwo dla naszego związku, miłość i żeby wszystko się układało.Dziękuję za wszystko Św Rito.
 Ewa: 22.10.2020, 23:35
 Święta Rito proszę o zdrowie dla mnie i mojej rodziny, oddal od nas koronowirusa. Amen.
 Lucyna: 22.10.2020, 22:59
 $w.Rito błagam o pracę.Otocz mnie opieką. Amen
[1] [2] [3] (4) [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej