Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Modlitwy do Ducha Świętego Modlitwy do Ducha Świętego
Praca zbiorowa
Potrzebujemy Ducha Świętego. On nas odnawia i prowadzi do świętości, ale przede wszystkim pokazuje nam, Kim jest Jezus. Wzywanie Go i codzienne poddawanie się Jego prowadzeniu to najlepsza metoda na udane, sensowne życie...... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Paula: 18.01.2019, 21:30
 Kochana sw Rito cie o zdrowie dla mojego synka zeby ten katar mu wkoncu przeszedl bo go strasznie meczy o zdrowie dla mamy i janki i zebym ja sobie lepiej radzila w pracy i jakos to wszystko ogarnela i miala lepsze zmiany i zeby 2 dziecko bylo zdrowe i zeby Halina znalzla prace gaba dostala sie na dobre studja a fifi do do dobrej szkoly
 K: 18.01.2019, 21:18
 Sw Rito! Dziękuję bardzo za pomoc! Bardzo! Proszę pomóż mi w następnym tygodniu abym była z siebie dumna I zadowolona. Miej mnie w opiece I moją rodzinę . Za wszytko dziękuję. Amen
 Aga: 18.01.2019, 20:41
 Św.Rito pomóż mi rozwiązać moje problemy błagam Cię bo już dłużej tak nie mogę żyć.Amen
 Madzia: 18.01.2019, 20:36
 Święta Rita proszę o miłość Tomusiu którego tak kocham nie rozpali się w nim tęsknota i miłość do mnie proszę żeby zrozumiał że możemy być szczęśliwymi to naprawdę dobry człowiek został zraniony wiem ale otwórz mu serce niech spróbuje proszę wierzę że mu się uda ... bardzo go kocham..mogę postarać się mieć z nim dziecko którego wiem że pragnie proszę pomóż sw Rito...chce być szczęśliwa i żeby on też był tego pragnę ... proszę będę się modlić i wierzę że się uda ...kocham cię se Rito proszę o pomoc
 Asia: 18.01.2019, 19:47
 Św.Rito, już kilkakrotnie doświadczyłam pomocy od Ciebie, dzisiaj proszę Cię abyś dała mi zdrowie i żeby okazało się, że nic mi nie jest, proszę Cię o zdrowie także dla mojej rodziny. Amen
 Iza: 18.01.2019, 19:18
 Kochana Św Rito bardzo Ci dziękuję że moja kochana mama lepiej się czuje miej ją w swoje opiece kocham Cię Św Rito
 Iza: 18.01.2019, 19:17
 Kochana Św Rito bardzo Ci dziękuję że moja kochana mama lepiej się czuje miej ją w swoje opiece kocham Cię Św Rito
 M: 18.01.2019, 18:23
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w zdrowiu ( zęby), ukończeniu studiów, życiu, pracy, mnie w zdrowiu i pracy, mężowi, mamie, Filipowi - popraw nasze relacje, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie Błagam pomóż Karolowi i mnie !!!
 Jadwiga: 18.01.2019, 17:36
 Droga św Rito dopomóż błagam w moich sprawach a Tobie wiadomych 🙏🙏🙏❤
 matka: 18.01.2019, 17:28
 Św.Rito Gorąco proszę o nawrócenie dzieci moich do P.Boga,o dobre i szczęśliwe życie w trwałych związkach.Amen
 Ewak: 18.01.2019, 16:42
  Sw.Rito proszę o spokój.
 wierzaca: 18.01.2019, 15:44
 Sw.Rito prosze Cie pomóż mi. Proszę o zgodę miedzy nami M i M .Pomóż nam zalożyć szczesliwa Rodzine
 Bozka: 18.01.2019, 15:40
 Św Rito wysłuchaj proszę moich próśb Ty wiesz jakich🙏🏻
 P: 18.01.2019, 12:13
  święta Rito miej w opiece Adama,żeby odzyskał pełne zdrowie. Proszę otwórz serce T na mnie, by uczucie które ma w sobie pozwoliło nam cieszyć się w pełni szczęściem i miłością która jest nam dana Wspomóż Gaje w nauce by osiągnęła swoje cele, by była mądra i dążyła za swoimi ambicjami i nie oglądała się na innych by znalazła przyjaciół, spokój i ukojenie, w tym trudnym dla niej momencie.
 Ewka: 18.01.2019, 10:51
  Sw.Rito proszę o spokój.
 Ania: 18.01.2019, 08:53
 Kochana św Rito 💕proszę w 2019 roku o prawdziwą miłość. O mężczyznę który pokocha mnie ze wzajemnością, nigdy nie skrzywdzi, będzie dla mnie wsparciem i przyjacielem. Stworzymy mocny, piękny i nierozerwalny związek. Nie pozwól św. Rito aby jakiś mężczyzna jeszcze kiedyś mnie skrzywdził. Jesli to rzeczywiście koniec proszę uwolnij moje myśli oraz sponiewierane serce 💔 od TK.. Pomóż mi św Rito zrozumieć co te wszystkie zawirowania w moim życiu znaczą. Dziękuję za wszystko ❤🙏
 Aga : 18.01.2019, 08:37
 SW.Rito proszę wypros łaski i pomóż w wiadomej Ci sprawie..Dziękuję za wszystko i proszę o opiekę dla mnie i mojej rodziny🌹🌹🌹🌹
 Ewak: 18.01.2019, 07:35
  Sw.Rito proszę o spokój.
 Ewa: 18.01.2019, 04:23
 Kochana Św. Rito proszę Cię o łaskę zdrowia, siły radości i motywacji do życia dla mnie, mojego synka i mojej rodziny. Proszę Cię, aby mężczyzna, którego kocham modlił się za nas i wierzył w naszą miłość i walczył o nasz związek. Żeby wrócił i był lepszym człowiekiem.
 Kasia : 17.01.2019, 23:40
 Święta Rito, z całego serca proszę Cię weź w swoja opiekę mojego syna Dominika, swoją siła spraw żeby był zdrowy. Ty wiesz co teraz przezywam i wiesz jak jest mi ciezko. Jedno serduszko juz oddalam w Twoja opieke , spraw aby moje drugie serduszko bylo zdrowe. Proszę Cię także o zdrowie dla mojej rodziny, szczególnie dla naszych rodziców, rodzeństwa.
[1] [2] [3] (4) [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej