Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Modlitwy do Ducha Świętego Modlitwy do Ducha Świętego
Praca zbiorowa
Potrzebujemy Ducha Świętego. On nas odnawia i prowadzi do świętości, ale przede wszystkim pokazuje nam, Kim jest Jezus. Wzywanie Go i codzienne poddawanie się Jego prowadzeniu to najlepsza metoda na udane, sensowne życie...... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Ewa: 02.03.2019, 06:34
  Św. Rito! Błagam o szybka pomoc w wiadomej Ci sprawie. Już jestem zupełnie bezsilna i nie umiem funkcjonować . Czekam na cud bo ty właśnie jesteś od spraw trudnych . Będę bardzo wdzięczna . Proszę pomoz❤🌹
 M : 02.03.2019, 04:01
 Proszę Cię św Rito o dobre wyniki badań taty daj mu siłę walki i nadzieję że nastąpi poprawa wysłuchaj mnie także w pewnej intencji Ty wiesz o proszę niech wszystko ułoży się pomyślnie
 wierzaca: 01.03.2019, 22:28
 Sw.Rito tak bardzo Cię prosze pomóż mi Ty wiesz o co Cię proszę
 Tomek : 01.03.2019, 21:34
 Moja Św. Rito dziękuję. Proszę Cię bardzo żeby o🌹p🌹u🌹z🌹D🌹. Kocham Cię Św. Pomóż P proszę
 Paula: 01.03.2019, 20:55
 Kochana sw Rito Blagam cie o zdrowie dla mojego synka zebybprzestal kaszlec zeby szczepienia mu nie zaszkodzily. O zdrowie dla mamy i janki zebym w pracy sie nie stresowala zebym nie musiala byc na alej i zebym nie robila wiecej pomylek w pieniadzach zebym sie bardziej koncentrowala na tym co robiei i zeby hala znalazla prace fifi do szkoly sie dostal a gaba na studja
 Ewa: 01.03.2019, 20:51
 Święta Rito miej nas w swojej opiece.
 Malgorzata 1.03.19: 01.03.2019, 20:10
 św.Rito blagam cię o zdrowie.Amen
 ALICJA: 01.03.2019, 19:02
 Prosze CIE SW RITO o laske zdrowa psychicznego dla mojego syna, silna DEPRESJA DWUBIEGUNOWA,ktorej nie moze pokonac,
 Joasia: 01.03.2019, 18:33
 Kochana Święta Rito proszę Cię o zdrowie którego Tak mi brakuje! Proszę wspieraj mnie i bądź przy mnie! Kochana Moja ŚW Rito proszę Cię z całego serca miłość i wsparcie mojego męża! Proszę także aby moje plany zawodowe się poukładały! Dziękuję za pomoc!
 Ewa: 01.03.2019, 16:46
  Św. Rito! Błagam o szybka pomoc w wiadomej Ci sprawie. Już jestem zupełnie bezsilna i nie umiem funkcjonować . Czekam na cud bo ty właśnie jesteś od spraw trudnych . Będę bardzo wdzięczna . Proszę pomoz❤🌹
 P: 01.03.2019, 14:17
 święta Rito miej w opiece Adama,żeby odzyskał pełne zdrowie. Proszę otwórz serce T na mnie, by uczucie które ma w sobie pozwoliło nam cieszyć się w pełni szczęściem i miłością która jest nam dana Wspomóż Gaje w nauce by osiągnęła swoje cele, by była mądra i dążyła za swoimi ambicjami i nie oglądała się na innych by znalazła przyjaciół, spokój i ukojenie, w tym trudnym dla niej momencie.
 mama: 01.03.2019, 12:48
 Sw. Rito prosze o pomoc w pracy dla mojej corki,zeby jej nie stracila.
 Zrozpaczona: 01.03.2019, 11:34
 Św. Rito. Błagam. Przybądź mi z pomaca. Nie opuszczaj mnie. Wysłuchaj mej prosby❤🌹🌹🌹
 Matka: 01.03.2019, 10:44
 Panie Boże!!! Święta Rito!!! Nieustannie błagam o szybki powrót do zdrowia mojej córeczki!!! Błagam z całych sił!
 AnA: 01.03.2019, 09:07
  Św Rito uwolnij Tomka od jego przeszłości. Pomóż mu mnie pokochać aby chciał wrócił I aby wszystko się ułożyło od nowa. Jesteśmy dla siebie ja to wiem dopomóż mu proszę też to zrozumieć. Proszę pomóż mi bo tylko przy nim zmieniałam myślenie tylko jemu chciałam dać więcej. Kocham go. Jednocześnie nie pozwól mu zrobić mi krzywdy. Proszę Św Rito o zdrowie aby moja choroba nie robiła mi krzywdy I nie robiła spustoszenia a powikłania ustały. Dziękuję ❤🙏
 DOROTA: 01.03.2019, 08:16
 Błagam Cię Święta Rito o pomoc w uzdrowieniu mojej wnuczki jest bardzo ciężko Błagam pomóż i obdarz ją swoja łaską którą bardzo potrzebuje.
 Katarzyna: 01.03.2019, 08:14
 Św. Rito dziękuję za wszystkie dotychczasowe łaski. Błagam Cię o wstawiennictwo u Boga za zdrowie Romana, uleczenie go z choroby nowotworowej (o dobry wynik badań). W Tobie ostatnia nadzieja! Amen
 Katarzyna: 01.03.2019, 08:14
 Św. Rito dziękuję za wszystkie dotychczasowe łaski. Błagam Cię o wstawiennictwo u Boga za zdrowie Romana, uleczenie go z choroby nowotworowej (o dobry wynik badań). W Tobie ostatnia nadzieja! Amen
 Aga: 01.03.2019, 07:30
 Św.Rito wysłuchaj moich próśb proszę Amen.
 Aga: 01.03.2019, 07:21
 Św.Rito bądź ze mną i moja rodziną w każdym dniu dziękuję za wszystkie łaski i proszę wypros łaski w wiadomej Ci sprawie. 🌹🌹🌹🌹
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] (33) [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej