Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Tomek : 09.08.2019, 17:43
 🌹🌹🌹🌹-🌹🌹🌹-🌹
 Gosia: 09.08.2019, 16:55
 Proszę Cię Święta Rito w wiadomej sprawie ❤️ ❤️❤️
 M: 09.08.2019, 15:41
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w zdrowiu, życiu, pracy, znalezieniu mieszkania w Warszawie, ułożeniu sobie życia, mnie w zdrowiu ( nerki, serce, głowa), mamie, mężowi i w wiadomej Panu Bogu sprawie. Uproś nam łaski o które prosimy. BŁAGAM POMÓŻ !!!
 Danka: 09.08.2019, 13:23
 Święta Rito proszę o zdrowie dla mamy, proszę wstaw sie tez za moimi synami i za mną by nasza rzeczywistość stała sie jak marzenia o niej.🌹Dziękuje.
 Danka: 09.08.2019, 13:21
 Święta Rito proszę o zdrowie dla mamy, proszę wstaw sie tez za moimi synami i za mną by nasza rzeczywistość stała sie jak marzenia o niej.🌹Dziękuje.
 M.: 09.08.2019, 12:44
 Święta Rito dziękuję za wszystko i proszę wspieraj mnie dalej 🌹🌹🌹🌹🌹
 AnA: 09.08.2019, 12:41
 Pomóż Sw Rito. Dodaj mądrości cierpliwości i miłości. Boję się i nie rozumiem. Proszę aby wrócił nam spokój i optymizm. Pomóż mu przetrwać i nie pozwól podejmować pohopnych decyzji. Nie pozwól nam się rozpaść 🙏❤😔
 Jolanta: 09.08.2019, 12:29
 Święta Rito, za wszystko dziekuje. Proszę o zdrowie i opiekę nad rodzina. Niech niemożliwe stanie się możliwe. 🌹
 Monika : 09.08.2019, 12:07
 Błagam Cię św. Rito aby Marcin otworzył swoje serce i wybaczył mi i nie kończył naszego związku. Sprawa jest o tyle beznadziejna, że wymyślił sobie moją winę, a ja nic złego nie zrobiłam. Błagam niech zrzuci klapki złości z oczu i zauważy jak bardzo go kocham i jak bardzo się myli w oskarżaniu mnie o coś czego nie zrobiłam. Błagam niech mi wybaczy i nie kończy naszego związku, niech nie wyrzuca mnie ze swojego życia. Błagam św. Rito wstaw się za mną i pomóż mi.
 Jolanta: 09.08.2019, 12:05
 Święta Rito, za wszystko dziekuje. Proszę opiekuj się nami. 🌹
 Monika : 09.08.2019, 10:30
 Św Rito proszę Cie niech Paweł pokocha mnie tak jak wcześniej daj wytrwać nam w tym związku oddal złość upór własne ambicje niech serce nim kieruje tak jak czuje daj mi sile i wiarę że będzie dobrze wysłuchaj św Rito zawsze na Cb mogę liczyć dziękuję Ci że mnie wysluchujesz🌹🙏
 Monika : 09.08.2019, 10:29
 Św Rito proszę Cie niech Paweł pokocha mnie tak jak wcześniej daj wytrwać nam w tym związku oddal złość upór własne ambicje niech serce nim kieruje tak jak czuje daj mi sile i wiarę że będzie dobrze wysłuchaj św Rito zawsze na Cb mogę liczyć dziękuję Ci że mnie wysluchujesz🌹🙏
 elis: 09.08.2019, 10:11
 Kochana orędowniczko czekam pełna nadzieji że wyprosisz mi u Boga to o co tak bardzo cię proszę- ty wiesz...
 Jolanta: 09.08.2019, 08:46
 Święta Rito, proszę o cudowne wieści. Proszę o zdrowie, pomyślność i opiekę nad rodzina. Za wszystko dziekuje. Prowadź nas właściwa droga. 🌹
 Monia: 09.08.2019, 07:16
 Święta Rito, błagam aby udało nam sie rozwiac problemy, odsuń od nas nieporozumienia. Spraw bysmy sie pogodzili, odnowili kontakt, by wszystko ułożyło sie najlepiej🙏
 Basia : 09.08.2019, 06:43
 Kochana św RITO Ty wiesz o co proszę miej nas w swojej opiece i prowadź chroń przed złem i złymi ludźmi spraw ze to co niemożliwe stalo się możliwe módl się za nami dziękuję Ci za wszystko za dobro którym nas obdarzasz i twoje wstawiennictwo u Ojca naszego 🌹🌷🌸❤❤💗💗💗💗💖💖💖💟💟💞💞💞proszę o twoje wstawiennictwo o to żeby wszystko się poukladalo w moim życiu dziękuję że mnie dziś chronilas w Tak trudnym dniu dałaś siłę i zdrowy rozsądek pomóż mi znaleźć pracę której potrzebuje dla mojego synka. Chroń mnie przed złem mojego dyrektor żeby on też doświadczył tego co mi dziś przekazał proszę wspieraj mnie bo bez Ciebie jestem mała dziewczynka💖❤💖💖💖💖
 Aga: 09.08.2019, 06:41
 Św.Rito wysłuchaj moich próśb i daj mi odwagę proszę Amen
 AnA: 09.08.2019, 06:38
  Św. Rito Spraw proszę aby T. mnie naprawdę pokochał i zaakceptował. Aby nasz związek był trwały i szczęśliwy. Jednocześnie nie pozwól mu zrobić mi krzywdy, oszukać mnie lub by ktoś. Lub coś mi go odebrało.Prosze uwolnij T od nałogu. I smutku. Proszę Św Rito o zdrowie i by powikłania zostały cofnięte a moja choroba nie robiła mi krzywdy. Pomóż mi proszę abym dostała pracę tam gdzie szukam abyśmy mogli stąd z T wyjechać I wspólnie zamieszkać tam gdzie jesteśmy i będziemy szczęśliwi. Pomóż Jemu proszę rozwinąć działalność lub podjąć dobra pracę. Sw Rito dopomóż mi w kursie ma prawo jazdy abym nauczyła się dobrze jeździć i abym zdała pomyślnie pierwszy egzamin. Dziękuję za wszystko🙏❤🍀
 Ewa: 09.08.2019, 06:05
 Sw Rito blagam ci oddal od nas zlo i zlych ludzi zeby nam nie zagrazali oddal od nas przeklenstwa zlozyczenia i wszelkie nie powodzenia. Pomoz mojemu mezowi podniesc sie psychicznie po wypadku zeby ludzie z tego wypadku wydobrzeli. Sw Rito prowadz nas i otocz opieka swa otocz mojego syna Lukasza opieka na drodze blogoslaw mu.
 Gosia: 09.08.2019, 05:34
 Święta Rito bardzo proszę wstaw się w mojej intencji i opiekuj się moją rodziną ❤️❤️❤️
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] (33) [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej