Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Danka: 30.09.2019, 05:30
 Św Rito proszę o miłość i zdrowie dla moich najbliższych i mnie🌹
 Agnieszka: 30.09.2019, 05:30
 Święta Rito proszę o wstawiennictwo w mojej sprawie, Dziękuję za wszystko i proszę abyś pomogła przesypiac mi noce
 Ewa: 30.09.2019, 05:05
 Św. Rito przepraszam Cię za moje grzechy. Dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaskę zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i spokoju dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas od złych ludzi i złych zdarzeń. Błagam pomagaj mi w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w...Proszę Cię również o łaski dla dusz czyściowych i tych, które popełniły samobójstwo, niech dobry Bóg im wybaczy. A Wy dusze czyściowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła.
 Monika : 30.09.2019, 05:04
 Św Rito błagam Cię pomóż mi
 Agnieszka: 30.09.2019, 04:58
 Kochana sw Rito prosze o opiekę dla moich dzieci wnusi rodziców oraz dla mnie i moich przyjaciół. Badz z nami i nas nie opuszczaj.Pomoz mi w problemach finansowych.Pomoz aby moja corka otrzwmala zalegle pieniążki.Kocham Cie sw Rito🌹🌹🌹🌹
 R....a: 30.09.2019, 04:28
 Proszę o spokojny dzień by nic złego się nie stało .
 AnA: 29.09.2019, 23:10
 Sw Rito wylecz T. z problemów i przeszłości. Proszę Cię o to aby mnie pokochał. Abyśmy mogli już zawsze być razem. Wspólnie zasypiać i budzić się. Dom jest tam gdzie ON jest. Dopomóż nam być szczęśliwi bez trosk kłótni i niedomówień. Zawsze w szacunku i z miłością do siebie. Nie pozwól aby ktoś lub coś nas rozdzieliło. Św Rito proszę o zdrowie dla mamy mojego Kochanego i dla mnie. Dziękuję za wszystko 🙏❤🍀
 M: 29.09.2019, 22:44
 Proszę Cię św Rito o dobre wyniki badań siosry oraz zdrowie dla całej rodziny wysłuchaj mnie także w pewnej sprawie Ty wiesz o co błagam zostaw przy mnie kogoś kto jest dla mnie bardzo ważny
 Wierna 19: 29.09.2019, 22:23
 Święta Rito błagam Ciebie o wstawiennictwo błagam wyjednaj mi laski u Pana,aby mój mąż przestał pić i żeby zaczął walczyć o nasza rodzinę i żeby mnie kochał tak jak dawniej i żeby był mi wierny .Proszę,aby mój synek był zdrowy i szczęśliwy i żeby czuł się kochany przez najbliższych,żeby się skuchal i był mądry przedszkolak. Miej w opiece moją rodzinę i żebyśmy zawsze się kochali i szanowali .Rozwiąż nasze problemy finansowe. Proszę o cierpliwość do otaczającego mnie świata i wiarę w siebie .Najpiękniejszym prezentem, jaki możemy dostać jest człowiek, który jest. Który daje swoją obecność. Który odbiera telefon. Który dotrzymuje słowa. Każda miłość zaczyna się od obecności i do obecności się sprowadza,spraw,niech mój mąż widzi we mnie przyjaciela i chce być blisko mnie Amen.Prosze o zdrowie dla całej mojej rodziny .Proszę o szczęście i siłę dla mojej mamy .. .Dziękuję
 Aga: 29.09.2019, 22:07
 Św.Rito proszę pomóż w wiadomej Ci sprawie 🙏🌹
 Paula: 29.09.2019, 21:19
 Kochana sw Rito blagamy cie o zdrowie dla mojego syneczka zeby szczepienie mu nie zaszkodzily o zdrowie dla mamy i janki o zdrowie dla mojego nienarodzonego dziecka zeby w srode pojawilo sie juz serduszko zebym donosila ta ciaze
 Joanna : 29.09.2019, 20:46
 Św Rito dziękuję za pomoc i opiekę nad moją kochaną córką i rodziną daj nam zdrowie i siłę psychiczną i fizyczną broń nas od złego i złych ludzi czuwaj nad nami pomóż nam aby wszystko dobrze układało się bardzo Cię proszę 🌹🌹🌹
 B: 29.09.2019, 20:05
 Błagam, daj mi siłę do życia i zdrowie. Proszę wstaw się za mną Św Rito, zwłaszcza w tej jednej wiadomej sprawie. Czekam już chyba na cud, bo wszelkie moje próby okazały się daremne. Proszę o coś dla mnie prawie niemożliwego, ale Ty Św Rito możesz sprawić, że wiara mnie ocali od złego.
 Monia: 29.09.2019, 19:53
 Św Rito proszę żeby wrócił dal mi nadzieję na lepsze jutro 🌹🌹🌹
 matka: 29.09.2019, 19:41
 Święta Rito proszę opiekuj się Agnieszką.
 KK: 29.09.2019, 18:53
 Św.Rito patronko spraw trudnych-błagam wyproś u naszego Pana łaskę zdrowia dla moich dzieci,wnuków,męża,matki,rodzeństwa i ich rodzin,wyproś łaskę pojednania w mojej rodzinie i łaskę dla mojego wnuka w wiadomej Ci sprawie.Św.Rito błagam pomóż.
 Danka : 29.09.2019, 16:23
 Święta rito upros mi łaskę u Boga aby stał się cud proszę cię świta rito owstawienictqo w mojej sprawie tylko twoje wstawiennictwo o droga święta morze mnie uratować przed upadkiem proszę cię święta rito wstaw się do Boga w mojej sprawie upos Boga o cud dla mnie by znikły moje problemy
 M.A.: 29.09.2019, 16:08
 Św Rito proszę ty wiesz co ja czuje jak bardzo długo się z tym zmagań 🌹😪dziękuję za dotychczasowe łaski i proszę nie opuszczaj mnie 🌹🌹🌹
 Ewa: 29.09.2019, 14:51
 Się Roto proszę Cię o zdrowie dla mojego małego synka żeby mógł wrócić do domu że szpitala, miej w opiece SW Roto moje wszystkie dzieci
 Monika: 29.09.2019, 13:11
 Św Rito pomóż serce pęka z bólu 😭
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] (33) [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej