Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Modlitewnik dla małżonków Modlitewnik dla małżonków
Małgorzata Rogalska
Niniejszy modlitewnik może być pomocny dla małżonków w ich indywidualnej, jak i wspólnej modlitwie. Zamieszczono w nim modlitwy o miłość, modlitwy małżonków za siebie, za dzieci, za całą rodzinę, modlitwy w różnych sytuacjach, zarówno radosnych np. rocznicy ślubu, jak i trudnych np. gdy małżeństwo przechodzi kryzys... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 pb: 23.10.2018, 09:23
 Święta Rito, proszę daj mi siłę bo ja już jej nie mam by być silna i odpowiedzialna za wszystko, pomóż mi bo mi brakuje juz siły do walki a argumenty nie trafiają do Sz. Proszę o wsparcie w w sprawach finansowych oraz o powodzenie w relacji z T.
 mama: 23.10.2018, 08:28
 SWIETA RITO Ukochana Oblubienico Chrystusa Ukrzyzowanego prosze o łaske zdrowia dla mnie i moich najblizszych. Miej w opiece moich Synow chron od nałogow, aby stali sie wartosciowymi i wierzącymi ludźmi. Wstawiaj sie za nami do Pana.
 Renata : 23.10.2018, 07:37
  Św.Rito proszę o uzdrowienie mojej córki Karoliny żeby nie musiała mieć operacji , wstaw się za nami do ojca w niebie. O szczęśliwe założenie rodziny i żeby została matką.
 Tomek : 23.10.2018, 06:14
 Moja Św. Rito, dziękuję za wszystko, proszę Cię o🌹p🌹z🌹u🌹
 Ewka: 23.10.2018, 05:54
 Sw.Rito dziękuje i proszę o pomoc
 X: 23.10.2018, 05:25
 Proszę Cię św Rito wysłuchaj mnie Ty wiesz o co proszę
 Agnieszka: 23.10.2018, 04:55
 Sw. Rito, blagam Cie o donoszenie tej ciazy i o zdrowe malenstwo.
 Sylwia: 23.10.2018, 04:29
 Dziękuję Ci Św. Tito za wszystkie łaski. Za to,że mój tata nie cierpiał długo, choć bardzo mi Taty brakuje. Proszę opiekun się naszą rodziną i pomóż Szwagrowi wyjść z nałogu. Wystaw się za moim mężem, aby zmienił pracę na lepszą.
 klaudia: 23.10.2018, 00:46
 Ukochana Święta Rito, dopomóż abym przetrwała ten trudny dzień. Podsuń prawidłowe rozwiązania.
 Mama: 22.10.2018, 23:29
 UKOCHANA ŚW RITO UPROŚ U JEZUSA CHRYSTUSA UWOLNIENIE Z NAŁOGÓW PICIA PALENIA I BRANIA NARKOTYKÓW DLA MOJEGO SYNA.PROSZĘ O ZDROWIE DLA NIEGO I DOBRĄ MĄDRĄ I WIERZĄCĄ ŻONĘ.ŚW RITO KOCHAM CIĘ.OPIEKUJ SIĘ MOIM SYNEM.
 Lidia: 22.10.2018, 23:25
 Św. Rito dziękuje ci za miniony tydzień za to ze dałaś mi sile do pracy i wiarę w siebie, kierój mnie dale droga która idę błogosław moja rodzine i proszę o spokój dusz Marka i Ewy. ❤🌹
 Asia : 22.10.2018, 23:14
 Święta Rito, błagam o pomoc jutro i o pomyślne wiadomości. Proszę Cię spraw, abym dostała pracę o którą teraz się staram.
 DOROTA : 22.10.2018, 23:02
 ŚWIĘTA RITO BŁAGAM W SPRAWIE TOBIE WIADOMEJ ,,,BÓG ZAPŁAĆ,,,
 Alina: 22.10.2018, 22:48
 Sw Rito,pomóż proszę mojej mamie i spraw żeby wyzdrowiala
 AGA: 22.10.2018, 22:27
 Święta Rito, bądź ze mną i moim dzieciątkiem w trakcie porodu...
 Klaudia...: 22.10.2018, 21:58
 Proszę pomóż nam św Rito spraw żebm mogła być w ciąży i żebym szczęśliwie donosils ciąże i żeby nasze dziecko było zdrowe. Dodaj nam zdrowia. Proszę o spokojną noc. Św Rito módl się za nami.
 Elżbieta : 22.10.2018, 21:50
 Święta Rito Dziękujemy za miłość, radość i wewnętrzny spokój, Za zrozumienie w naszej najbliższej rodzinie, za życzliwość i dobroć syna i synowej Za to że syn odpuścił i nam wybaczył. Za rodosne spotkania z wnuczką Dziękujemy za wsparcie. Dziekujemy że jesteś z nami Dziękujemy
 Elżbieta : 22.10.2018, 21:50
 Święta Rito Dziękujemy za miłość, radość i wewnętrzny spokój, Za zrozumienie w naszej najbliższej rodzinie, za życzliwość i dobroć syna i synowej Za to że syn odpuścił i nam wybaczył. Za rodosne spotkania z wnuczką Dziękujemy za wsparcie. Dziekujemy że jesteś z nami Dziękujemy
 Małgorzata : 22.10.2018, 21:39
 Św Rito proszę Cię pomóż mi odnaleźć zagubione dyplomy, otwórz mi oczy abym znalazła chłopaka z którym mogłabym być.
 Małgorzata : 22.10.2018, 21:38
 Św Rito proszę Cię pomóż mi odnaleźć zagubione dyplomy, otwórz mi oczy abym znalazła chłopaka z którym mogłabym być.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] (33) [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej