Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".

Inne modlitwy do św. Rity


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych
O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Ania: 30.09.2020, 10:14
 Św. Rito błagam wysłuchaj mnie i pomóż mi w mojej sprawie. Ty wiesz o co tak bardzo proszę. Wstaw się za mnie i spraw abym było szczęśliwa z mężczyzną, którego tak bardzo kocham. Amen
 B: 30.09.2020, 10:06
  Błagam, daj mi siłę do życia i zdrowie. Proszę wstaw się za mną Św Rito, zwłaszcza w tej jednej wiadomej sprawie. Czekam już chyba na cud, bo wszelkie moje próby okazały się daremne. Proszę o coś dla mnie prawie niemożliwego, ale Ty Św Rito możesz sprawić, że wiara mnie ocali od złego.
 Gosia: 30.09.2020, 08:40
 Święta Rito bardzo proszę Cię o zdrowie i opiekę proszę pomóż w prowadzeniu firmy o wewnętrzny spokój bardzo proszę Cię Święta Rito ❤️❤️❤️
 Małgorzata: 30.09.2020, 07:41
 Święta Rito bardzo proszę Cię o opiekę i zdrowie dla moich bliskich opiekuj się moim bratem i jego synkiem upros opamiętanie dla bratowej zaopiekuj się tą rodziną błagam Cię Święta Rito ❤️❤️❤️
 Tomek: 30.09.2020, 07:27
  Moja Św. Rito🌹. Chroń zdrowie proszę 🍀. Św Błażeju chroń zdrowie 🍀
 Aga : 30.09.2020, 07:24
 Sw.Rito dziękuję za otrzymane łaski i proszę o zdrowie dla mnie i mojej rodziny i otocz nas swoją opieką. Proszę o szczęśliwa i bezpieczna podróż dla syna 🙏🌹
 Malgonia.: 30.09.2020, 07:16
 Sw.Rito prosze pomoz Mi w kontakcie z Edim ,Sw.Rito patronko od spraw trudnych i beznadziejnych prosze pomoz nam się spotkać ,porozmawiac. Sw.Rito Błagam nie zostawiaj mnie samej bez E..
 Malgonia.: 30.09.2020, 07:15
 Sw.Rito prosze pomoz Mi w kontakcie z Edim ,Sw.Rito patronko od spraw trudnych i beznadziejnych prosze pomoz nam się spotkać ,porozmawiac. Sw.Rito Błagam nie zostawiaj mnie samej bez E.W.🌹🌹🌹
 Malgonia.: 30.09.2020, 07:14
 Sw.Rito prosze pomoz Mi w kontakcie z Edim ,Sw.Rito patronko od spraw trudnych i beznadziejnych prosze pomoz nam się spotkać ,porozmawiac. Sw.Rito Błagam nie zostawiaj mnie samej bez E.W.🌹


 Malgonia.: 30.09.2020, 07:14
 Sw.Rito prosze pomoz Mi w kontakcie z Edim ,Sw.Rito patronko od spraw trudnych i beznadziejnych prosze pomoz nam się spotkać ,porozmawiac. Sw.Rito Błagam nie zostawiaj mnie samej bez E.W.🌹🌹🌹🌹🌹
 Magda: 30.09.2020, 06:03
 Swieta Rito Kochana prosze Cie bardzo pomoz mi nam... Ty wiesz o co prosze...
 Ewa: 30.09.2020, 05:24
  Przemożna Orędowniczko u Boga Święta Rito jaśniejąca gwiazdo świętego katolickiego Kościoła, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatana, pociecho chorych i ubogich, podziwie świętych, wzorze świętości dla wszystkich stanów, wybrana oblubienico Jezusa Chrystusa, świętymi bliznami naznaczona i świętym cierniem przeszyta, proszę Cię, wyjednaj mi u Boga zupełne poddanie się woli Bożej we wszystkich przeciwnościach życia i dar rozpamiętywania Męki Bolesnej Pana naszego Jezusa Chrystusa z taką pobożnością, z jaką ty u Króla w cierniowej koronie w duchu patrzyłaś.
 Bożena: 30.09.2020, 05:11
 Sw.rito błagam o pomoc w pracy daj mi siły abym mogła dalej pracować abym pozałatwiała wszystkie rzeczy prosze
 Ewa: 30.09.2020, 04:35
 Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i harmonii dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas od złych ludzi i złych zdarzeń, od wstydu, poniżeń, kompromitacji, bezradności, bólu, cierpienia, oszustwa, braku szacunku, złego wizerunku.Błagam, pomagaj mi proszę w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w... Proszę Cię również o łaski dla zmarłych z mojej rodziny, dla dusz czyśćcowych i samobójczych, niech dobry Bóg okaże im Swoje miłosierdzie. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła.
 Monia : 29.09.2020, 22:48
 Święta Rito błagam Cię o zdrowie. I dobre wybory i zapał dla mojego syna Mateusza. Miej go w swej opiece.
 Wierząca w Ciebie: 29.09.2020, 22:24
 Pomóż uzdrowić Rodzine mi bliska .Niech Pan Bóg prowadzi ich w trudnościach !
 Jolanta: 29.09.2020, 21:38
 Święta Rito, za wszystko dziękuję. Proszę o cudowne wieści. 🌹
 Mama: 29.09.2020, 21:38
 Św Rito ,pomóż proszę synowi mojemu ,wstaw się za niego u Boga
 Mama i babcia: 29.09.2020, 21:19
 Św Rito prosze pomóż mojej córce rozwiązać trudna sytuacje życiowa tak aby była najlepsza dla niej i jej dziecka. Św Rito ty wiesz o co prosze❤🌹🙏🏻
 Tomek: 29.09.2020, 21:17
 Moja Św. Rito 🌹🍀
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] (33) [34] [35]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej