Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej
S. Ann Shields
Żeby wydać owoce, musisz pozwalać się przycinać, wciąż pogłębiać swoją wiarę i relację z Bogiem dzięki modlitwie. Czasami jednak mogą nachodzić Cię wątpliwości. Dlaczego moja modlitwa jest nieskuteczna? Dlaczego, chociaż się modlę, sytuacja się pogarsza? W jaki sposób mam modlić się za innych? ... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Matka: 09.03.2019, 17:06
 Błagam o sukces dla córeczki! Bóg zapłać
 babcia: 09.03.2019, 16:38
  SW RITO blagam o zdrowie dla adasia zeby brzuszek nie byl wzdenty zeby byl zdrowy i dobrze sie rozwijal i zeby przybieral na wadze blagam kochana RITO pomuz zeby nie mial operacji blagam cie zeby co dzien bylo tylko juz lepiej pomóz SW RITO tylko w Tobie nadzieja ty zmasz moje blaganie
 M: 09.03.2019, 16:30
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w zdrowiu, życiu, pracy, mnie w zdrowiu i pracy oraz spełnianiu swoich nowych obowiązków, mamie, mężowi, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie.!!!
 Beata: 09.03.2019, 16:09
 błagam Cię Święta Rito o zdrowie dla całej mojej rodziny Proszę Cię wstaw się za moim tatą i błagam Cię o zdrowie dla Niego.
 Agnieszka: 09.03.2019, 15:17
 Święta Rito Niech dolegliwości trzustki odejdą, proszę o zdrowie i dobre wyniki Błagam pomóż Wierzę w Ciebie
 babcia: 09.03.2019, 14:59
 SW RITO blagam o zdrowie dla adasia zeby brzuszek nie byl wzdenty zeby byl zdrowy i dobrze sie rozwijal i zeby przybieral na wadze blagam kochana RITO pomuz zeby nie mial operacji blagam cie zeby co dzien bylo tylko juz lepiej pomóz SW RITO tylko w Tobie nadzieja ty zmasz moje blaganie
 Matka: 09.03.2019, 13:30
 Panie Boże! Święta Rito! Błagam Was, by cały dzisiejszy dzień mijał pomyślnie dla mojej córeczki i by odniosła sukces wieczorem. Błagam!
 K;: 09.03.2019, 13:10
 Swieta Rito blagam Cie upros mi u Boga to o co proszę .
 Agnieszka: 09.03.2019, 12:19
 Święta Rito Ty znasz moje troski Pomóż odzyskać spokój, radość i zdrowie Niech odejdzie ból i wyniki niech będą lepsze W tobie nadzieja Wierzę
 Mama : 09.03.2019, 11:57
 Błagam o zdrowie dla moich synów
 Mama : 09.03.2019, 10:53
 Proszę Cię św. Rito o zdrowie i potrzebne łaski dla moich dzieci. Aby Amelke wrócił apetyt, żeby znów zaczęła normalnie jeść. Dziękuję i wierzę w twoja pomoc.
 babcia: 09.03.2019, 10:05
  SW RITO blagam o zdrowie dla adasia zeby brzuszek nie byl wzdenty zeby byl zdrowy i dobrze sie rozwijal i zeby przybieral na wadze blagam kochana RITO pomuz zeby nie mial operacji blagam cie zeby co dzien bylo tylko juz lepiej pomóz SW RITO tylko w Tobie nadzieja ty zmasz moje blaganie
 Ewa: 09.03.2019, 08:18
  Św Rito błagam o pomoc - ty znasz moje troski...
 Agnieszka: 09.03.2019, 07:50
 Święta Rito błagam jak umiem, daj mi wyzdrowieć, oddal bóle, zabierz ode mnie chorobę, popraw wyniki badań, daj radość i spokoj
 Asia: 09.03.2019, 05:54
 Św Rito dziękuję za dobre wyniki badań. Proszę by dalsze modlitwy zostały wysłuchane.Spraw by siostra znalazła dobrego męża. Bóg Zapłać.
 Asia: 09.03.2019, 05:53
 Św Rito dziękuję za dobre wyniki badań. Proszę by dalsze modlitwy zostały wysłuchane.Spraw by siostra znalazła dobrego męża. Bóg Zapłać.
 Ewa: 09.03.2019, 05:38
 Sw Rito pomoz odzyskac nam pieniadze wplyn na tego czlowieka blagam cie oddal wszelkie zlo od mojej rodziny blagam cie przyjdz nam z pomoca.
 Agnieszka: 09.03.2019, 05:17
 Święta Rito błagam jak umiem aby bóle ustąpiły, abym poczuła się dobrze, aby wyniki poprawiły się, dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych wierzę w to mocno Tylko w Tobie Rito nadzieja dla mnie na wyzdrowienie
 B: 08.03.2019, 23:44
 Panie Boże! Święta Rito! Błagam, by ci prostaccy, chamscy i okrutni ludzie, którzy nas dręczą nie pojawiali się więcej w naszym życiu. Święta Rito! Trzymaj z dała od nas złych ludzi, którzy czerpią przyjemność w dręczeniu nas. Błagam o wysłuchanie prośby już w tym momencie!
 Jadwiga: 08.03.2019, 23:36
 O św Rito znów przychodzę do Ciebie aby błagać Cię o pomoc już mi pomogłaś nie raz ,proszę pociesz mojego syna 🙏i wstaw się za nami u Jezusa aby uzdrowił moje małżeństwo 🙏❤pomóż proszę 🙏
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] (22) [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej