Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej
S. Ann Shields
Żeby wydać owoce, musisz pozwalać się przycinać, wciąż pogłębiać swoją wiarę i relację z Bogiem dzięki modlitwie. Czasami jednak mogą nachodzić Cię wątpliwości. Dlaczego moja modlitwa jest nieskuteczna? Dlaczego, chociaż się modlę, sytuacja się pogarsza? W jaki sposób mam modlić się za innych? ... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 M: 02.01.2019, 21:02
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi. Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, życiu, pracy, mnie w zdrowiu ( tarczyca, serce) i pracy, mamie, mężowi, Filipowi - popraw nasze relacje, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Błagam pomóż Karolowi i mnie !!!
 Ewelina i Olek: 02.01.2019, 20:26
 Kochamy Cię Św. Rito bądz przy nas każdego dnia
 Gosia: 02.01.2019, 19:53
 Święta Rico bardzo Cie proszę o pomoc w chorobie mojego zięcia przez którą cierpi cała rodzina.Wysłuchaj moich próśb Święta Rito kocham Cie
 Gosia: 02.01.2019, 19:52
 Święta Rico bardzo Cie proszę o pomoc w chorobie mojego zięcia przez którą cierpi cała rodzina.Wysłuchaj moich próśb Święta Rito kocham Cie.
 Ewak: 02.01.2019, 18:26
  Św.Rito dziękuję zaopiekę cały rok i. I proszę aby Nowy Rok był lepszy, wstawiajsię za mną
 wierzaca: 02.01.2019, 16:09
 Sw.Rito pomóż mi
 E.: 02.01.2019, 15:37
 Św. Rito dziękuję Ci za opiekę w trudnych chwilach i nadal proszę Cię o łaskę powrotu mężczyzny, którego kocham. Proszę, aby zrozumiał, jak bardzo mnie krzywdził i żeby się dla mnie zmienił i walczył o nas, żeby się zaczął o nas modlić i chodzić do kościoła. Żeby wrócił i żeby tym razem nam się udało.
 Aga: 02.01.2019, 13:16
 SW.Rito proszę Cię o zdrowie dla mnie i mojej rodziny, opiekę i wstawiennictwo wiadomej Ci sprawie.Dziekuje za otrzymane łaski 🌹🌹🌹🌹🌹
 kasia: 02.01.2019, 13:00
 Św Rito chroń moją rodzinę przed złem, przed nieszczęściem opiekuj się nami w podróży, w domu i na co dzień. Św Rito nie opuszczaj nas. Amen
 Janina : 02.01.2019, 12:29
 Sw. Rito prosze o wstawiennictwo ,zeby te 2019 rok byl szczesliwym dla mojej rodziny ,zeby prosby moje do Boga zostaly WYSLUCHANE I SPELNIONE. Jezu Ufam tobie
 Ewak: 02.01.2019, 11:25
 Św.Rito dziękuję zaopiekę cały rok i. I proszę aby Nowy Rok był lepszy, wstawiajsię za mną. Sw.Rito dziękuje Ci za otrzymane laski proszę o dalszą opiekę i wstawiennictwo. Ty wiesz o co Cię proszę
 H.: 02.01.2019, 07:59
 SW.Rito proszę bądź przy mojej córce i jej dzieciach teraz ,kiedy potrzebuje dużo wsparcia .Nakieruj Ją na słuszne decyzje.Zięc niech się opamięta i walczy o siebie i rodzinę . Proszę również o pomyślny zabieg.Wstawiaj się za nami.
 H.: 02.01.2019, 07:53
 SW.Rito proszę bądź przy mojej córce i jej dzieciach teraz ,kiedy potrzebuje dużo wsparcia .Nakieruj Ją na słuszne decyzje.Zięc niech się opamięta i walczy o siebie i rodzinę . Proszę również o pomyślny zabieg.Wstawiaj się za nami.
 Ania: 02.01.2019, 07:15
 Św Rito proszę W 2019 roku o miłość wzajemną dobrego, ciepłego i porządnego mężczyzny ❤ I stabilny związek z nim już na zawsze. Proszę nie pozwól aby ktokolwiek mnie jeszcze mnie zranił. Dziękuję. 🙏❤
 Ewa: 02.01.2019, 07:09
 Sw Rito zajmij sie naszymi problemami pokieroj naszym zyciem prosze cie z calego serca.
 Załamana: 02.01.2019, 05:16
 Droga Swieta Rito. Blagam o pomoc w relacjach z moim mezem,tescmi i rodzina. Prosze o wyprostowanie ścieżek ktorymi kroczymy wlej w Nasze serca zyczliwosc,milosc,zrozumienie,umiejetnosc wybaczania. Prosze o pokoj w Naszych domach i o laski Pana. W Tobie mam jedyną nadzieje,po ludzku juz nie potrafie. Amen.
 Ewak: 02.01.2019, 05:07
  Św.Rito dziękuję zaopiekę cały rok i. I proszę aby Nowy Rok był lepszy, wstawiajsię za mną
 M: 02.01.2019, 01:51
 Kochana święta Rito błagam dopomóż mi .Błagam by mój mąż był dla mnie lepszym człowiekiem by mnie kochał.By relacje między namiętności się polepszyły byśmy byli szczęśliwi kochająca się rodziną.Blagam nie zostawiaj mnie w potrzebie.
 Róża : 02.01.2019, 00:49
 Święta Rito, Proszę Cię o wspieranie mnie w działaniach w 2019, aby był to rok owocny i przełomowy. Proszę Cię o wysłuchanie moich próśb oraz zdrowie dla mojej chorej bratanicy <3
 Ania: 02.01.2019, 00:34
 Św Rito proszę o miłość❤ wzajemną i mocny, stabilny związek W 3019 roku z mężczyzną który mnie naprawdę pokocha pod każdym względem i nigdy już nie wypuści. Św Rito proszę chroń mnie przed zranieniem i niewłaściwym wyborami. Dziękuję za wszystko 🙏❤
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] (22) [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej