Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Ewa: 06.11.2019, 04:44
 Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaskę zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i spokoju dla mnie, mojego syna u mojej rodziny. Chroń nas od złych ludzi i złych zdarzeń. Błagam, pomagaj mi w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w ...Proszę Cię również o łaski dla dusz w czyśćcu i tych, które popełniły samobójstwo. Niech dobry Bóg im wybaczy. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła.
 M : 06.11.2019, 04:11
 Proszę Cię św Rito o zdrowie dla całej rodziny miej wszystkich w opiece oddalaj choroby i nieszczęścia proszę też wysłuchaj mnie także w pewnej sprawie Ty wiesz o co proszę pomóż mi spraw by wszystko dobrze się ułożyło w pracy i osoba mi bliska pozostała dalej z nami
 AnA: 05.11.2019, 23:33
  Św Rito dziękuję za pomoc dla Tomka i proszę o pracę dla niego 🙏🙏🙏🌻
 AnA: 05.11.2019, 23:33
 Sw Rito wylecz T. z problemów, nałogu i przeszłości. Proszę Cię o to aby mnie pokochał. Abyśmy mogli już zawsze być razem. Wspólnie zasypiać i budzić się. Dom jest tam gdzie ON jest. Dopomóż nam być szczęśliwi bez trosk kłótni i niedomówień. Zawsze w szacunku i z miłością do siebie. Nie pozwól aby ktoś lub coś nas rozdzieliło. Św Rito proszę o zdrowie dla mamy mojego Kochanego i dla mnie. Proszę aby moje wyniki badań były w normie. Dziękuję za dobre wyniki Tomka i za wszystko inne. Proszę wspomagaj mnie w diecie I chroń przed moją przełożoną 🙏❤🍀
 B: 05.11.2019, 23:29
 Błagam, daj mi siłę do życia i zdrowie. Proszę wstaw się za mną Św Rito, zwłaszcza w tej jednej wiadomej sprawie. Czekam już chyba na cud, bo wszelkie moje próby okazały się daremne. Proszę o coś dla mnie prawie niemożliwego, ale Ty Św Rito możesz sprawić, że wiara mnie ocali od złego.
 Justyna: 05.11.2019, 23:16
 Św. Rito prosze pomóż mi zatrzymać wypadanie włosów 😥błagam 😔❤️
 Ela: 05.11.2019, 22:56
 Sw.Rito dopomóż Ty znasz moj problem .Potrzebuję Twojej pomocy
 Córka: 05.11.2019, 22:35
 Swięta Rito proszę pomóz mojemu tacie wyzdrowiec. Proszę wstaw sie za nim u Pana Boga i spraw zeby wyszedl z tej choroby
 Jolanta: 05.11.2019, 22:30
 Święta Rito, proszę pomóż, aby wszystko dobrze się ułożyło. Niech niemożliwe stanie się możliwe . Za wszystko dziekuje. 🌹
 Jolanta: 05.11.2019, 22:30
 Święta Rito, proszę pomóż, aby wszystko dobrze się ułożyło. Niech niemożliwe stanie się możliwe . Za wszystko dziekuje. 🌹
 M.: 05.11.2019, 22:14
 Święta Rito proszę. ..Ty wiesz 🌹🌹🌹🌹🌹
 Paula: 05.11.2019, 21:57
 Kochana sw Rito. cie o zdrowie dla mojego synka zeby szczepienie mu nie zaszkodzilo zdrowie dla mamy i janki i zeby jutro w badaniach wszystko dobrze wyszlozeby moje dziecko bylo zdrowe dobrze sie rozwijalo zeby nie bylo niepelnosprawne zeby badania wyszly
 M.: 05.11.2019, 21:54
 Święta Rito proszę. ..Ty wiesz 🌹🌹🌹🌹🌹
 Asia: 05.11.2019, 21:54
 Św.Rito, proszę Cię o łaskę uzdrowienia dla mojego Taty. Amen.
 Mama i babcia: 05.11.2019, 21:41
 Św. Rito proszę Cię abyś miała pod opieka moja ciężarna córkę i jej rodzine. Oddalaj od nich wszelkie zło i chroń ich od wszelkich niebezpieczeństw. Upros u Boga laske zdrowia i dużo błogosławieństwa na dalsze ich wspólne zycie🌹❤🌹❤🌹❤
 RENATA: 05.11.2019, 20:56
 SW.Rito dziękuję za wstawiennictwo w wiadomej sprawie i proszę wstaw się u PANA Boga o zdrowie dla moich wnuków i siłę dla mnie Amen.
 Dm: 05.11.2019, 20:25
 że Rito pomóż mi żeby mąż zawsze był mi wierny
 Stasia: 05.11.2019, 20:10
 Droga św. Rito módl się za moją wnuczkę i syna.Pozwól im się dogadywać.Niech w domu zapanuje spokój.
 Joanna: 05.11.2019, 19:44
 Św. Rito proszę Cię o zdrowie dla mnie i mamy wysłuchaj moich próśb. Twoja czcicielka
 Ewa: 05.11.2019, 19:36
  Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaskę zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i spokoju dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas od złych ludzi i złych zdarzeń. Błagam, pomagaj mi w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w...Proszę Cię również o łaski dla dusz w czyśćcu i tych, które popełniły samobójstwo, niech dobry Bóg im wybaczy. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie nas od złych ludzi i złych zdarzeń. Prosze o spokój i pomoc
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] (22) [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej