Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Aya: 07.09.2019, 23:58
 Święta Rito, pomóż mi wyjść z depresji.
 Ania: 07.09.2019, 21:18
 Do św.proszę Cię wstaw się za mnie, żeby Zbyszek mnie pokochał i był ze mną do końca moich dni
 AnA: 07.09.2019, 21:00
 Sw Rito wylecz T. z problemów i przeszłości. Proszę Cię o to aby mnie pokochał. Abyśmy mogli już zawsze być razem. Wspólnie zasypiać i budzić się. Dom jest tam gdzie ON jest. Dopomóż nam być szczęśliwi bez trosk kłótni i niedomówień. Zawsze w szacunku i z miłością do siebie. Nie pozwól aby ktoś lub coś nas rozdzieliło
 B: 07.09.2019, 20:49
 Błagam, daj mi siłę do życia i zdrowie. Proszę wstaw się za mną Św Rito, zwłaszcza w tej jednej wiadomej sprawie. Czekam już chyba na cud, bo wszelkie moje próby okazały się daremne. Proszę o coś dla mnie prawie niemożliwego, ale Ty Św Rito możesz sprawić, że wiara mnie ocali od złego.
 Jolanta: 07.09.2019, 20:27
 Święta Rito, za wszystko dziekuje. Proszę o zdrowie dla rodziny i cudowne wieści. Proszę, by moje dolegliwości minęły. Niech niemożliwe stanie się możliwe. Prosze, by Krzysztof został biologicznym ojcem zdrowego dziecka. Prowadź Przemka właściwa droga. Proszę, wyproś potrzebne łaski u Pana Boga. 🌹
 Jolanta: 07.09.2019, 20:27
 Święta Rito, za wszystko dziekuje. Proszę o zdrowie dla rodziny i cudowne wieści. Proszę, by moje dolegliwości minęły. Niech niemożliwe stanie się możliwe. Prosze, by Krzysztof został biologicznym ojcem zdrowego dziecka. Prowadź Przemka właściwa droga. Proszę, wyproś potrzebne łaski u Pana Boga. 🌹
 mama: 07.09.2019, 20:24
 Sw.Rito proszę wspieraj moja córkę podczas roku szkolnego
 Wierzaca: 07.09.2019, 20:01
 Św.Rito proszę Cię pomóż mi Ty wiesz o co proszę prowadź nas i miej w swojej opiece
 nesia28: 07.09.2019, 19:40
 Święta Rito proszę cię o uzdrowienie mojej 70 letniej mamy z zaawansowanego Alzheimeira. Jak również o zdrowie dla. Mnie i całej mojej roziny
 U: 07.09.2019, 18:52
 Święta.Rito.dziekuje że jesteś.prosze Ciebie.o.opieke.i zdrowie.dla.mojej rodziny.szczegolnie dla.mojej.wnuczki chroń ja i daj jej.sile żeby pokonała.chorobe i cieszyła się życiem dziękuję.Kocham Cię Święta.Rito
 Paula: 07.09.2019, 18:39
 Kochana sw Rito blagam cie o zdrowie dla mojego syneczka Antosia zeby szczepionki mu nie zaszkodzily o zdrowie dla mamy o janki i zeby moje drugie dziecko bylo zdrowe
 Ten sam : 07.09.2019, 17:44
 Swieta rito spraw aby moja dziewczyna nie cpala aby przejrzala na oczy pozwol nam zyc w dawnym szczesciu wierze w cb
 Gosia: 07.09.2019, 16:58
 Święta Rito bardzo Cię proszę o zdrowie dla mojego brata opiekuj się Piotrkiem bardzo bardzo proszę ❤️❤️❤️
 Gosia: 07.09.2019, 16:57
 Święta Rito bardzo Cię proszę o zdrowie dla mojego brata opiekuj się Piotrkiem bardzo bardzo proszę ❤️❤️❤️
 Tomek: 07.09.2019, 16:54
 Moja Św. Rito, pomagaj mi dalej proszę 🌹🌹🌹🌹-🌹🌹🌹-🌹
 B: 07.09.2019, 16:31
 Panie Boże!!! Święta Rito!!! Błagam o zdrowie dla mojej córeczki. Pomóżcie, by już dziś uregulowały się jej wypróżnienia. Błagam, by lek, którzy przyjmuje jej nie szkodził, a za to wyleczył ją w stu procentach!!!! Błagam!
 B: 07.09.2019, 16:24
 Panie Boże! Święta Rito! Dziękuję za tę nadzieję! Błagam o zdrowie córeczki, niech ten lek będzie skuteczny i bez żadnych skutków ubocznych. Błagam z całych sił!!!
 Iwona: 07.09.2019, 16:03
 Św Rito proszę Cię zdrowie dla mojej córki . Niech będzie zdrowa i szcześliwa w swoim młodym życiu.Prosze spraw niech spodka miłość na swej drodze i cieszy się z niej w zdrowiu.
 M: 07.09.2019, 15:39
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w zdrowiu, życiu, pracy, ułożeniu sobie życia, mnie w zdrowiu i pracy, mamie, mężowi i w wiadomej Panu Bogu sprawie. Uproś nam łaski o które prosimy. BŁAGAM POMÓŻ !!!
 B: 07.09.2019, 15:24
 Błagam, daj mi siłę do życia i zdrowie. Proszę wstaw się za mną Św Rito, zwłaszcza w tej jednej wiadomej sprawie. Czekam już chyba na cud, bo wszelkie moje próby okazały się daremne. Proszę o coś dla mnie prawie niemożliwego, ale Ty Św Rito możesz sprawić, że wiara mnie ocali od złego.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] (22) [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej