Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".

Inne modlitwy do św. Rity


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych
O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 KM: 01.01.2021, 22:05
 Święta Rito miej mnie w swej opiece, dopomagaj mi każdego dnia, pozwól się akceptować w całości i kochać siebie samą. Pomagaj przy realizowaniu planów i spraw bym mogła zobaczyć A. i by On zachował się należycie, by zrozumiał jak mnie potraktował i skontaktował się ze mną, wyrażając chęć zainteresowania, błagam święta Rito
 ELŻBIETA: 01.01.2021, 21:49
 Św. Rito proszę o łaskę zdrowia dla syna, większą wiarę w S IEBIE, poprawę relacji męża z synem, zgodęw rodzinie. Proszę Cię o zdrowie dla całej rodziny.
 B: 01.01.2021, 21:18
  Błagam, daj mi siłę do życia i zdrowie. Proszę wstaw się za mną Św Rito, zwłaszcza w tej jednej wiadomej sprawie. Czekam już chyba na cud, bo wszelkie moje próby okazały się daremne. Proszę o coś dla mnie prawie niemożliwego, ale Ty Św Rito możesz sprawić, że wiara mnie ocali od złego.
 AGA: 01.01.2021, 17:45
 Sw.Rito proszę o zdrowie dla mnie i mojej rodziny i otocz nas swoją opieką. Pomóż proszę synkowi aby ukończył szczesliwie studia 🙏🌹
 Irena: 01.01.2021, 17:07
 Święta Rito dziękuję za łaski i proszę miej w opiece moich bliskich
 Aga: 01.01.2021, 15:43
 Św.Rito pomóż proszę Cię jak nigdy w życiu Amen.
 Ilona: 01.01.2021, 13:05
 Św. Rito proszę w tym nowym roku o nawrócenie i przemianę życia dla Daniela, o przezwyciężenie swych nałogów, żeby dbał o swoją rodzinę. Postaw na jego drodze tylko dobrych ludzi, KTORZY by go wspierali i .Proszę o cud je6 nawrócenie
 M: 01.01.2021, 09:01
 Proszę Cię św Rito miej całą rodziną w opiece spraw by wszyscy byli zdrowi chroń nas od wirusa i proszę o pozostawanie osoby którą kocham chce być blisko kogoś kogo kocham i niech zostanie przy mnie długo proszę wysłuchaj
 Ewa: 01.01.2021, 07:43
  Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i harmonii dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas proszę od złych ludzi i złych zdarzeń, od wstydu, poniżeń, kompromitacji, bezradności, bezsenności, oszustwa, bólu, cierpienia, złego wizerunku, braku szacunku. Błagam, pomagaj mi proszę w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w... Proszę Cię również o łaski dla zmarłych z mojej rodziny, dla dusz czyśćcowych i samobójczych, niech dobry Bóg okaże im Swoje miłosierdzie. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła. Św. Rito dziękuję Ci za to, że jesteś.

 Magda: 01.01.2021, 06:20
 Swieta Rito Kochana prosze Cie bardzo pomoz... Ty wiesz... Codziennie o to Cie prosze..
 Tomek: 01.01.2021, 05:35
  Moja Św. Rito pilnuj proszę🌹🍀🍀🍀 dziękuję Ci za wszystko w 2020, proszę Cię o czuwanie nade mną w 2021. Św.Teklo i św. Łucjo proszę o pomoc w sprawie zdrowotnej
  gwiazdka z nieba : 01.01.2021, 02:11
  Dlaczego musi być tak beznadziejnie moje życie??? Panie ratuj. Jezu Chryste zmiłuj się nade mną...
 Dominika : 01.01.2021, 02:00
  Św Rito ratuj. Proszę o wstawiennictwo O rozwiązanie trudnych spraw i po ludzku niemożliwych. Błagam ratuj w tym trudnym czasie i położeniu. Obroń mnie i moją rodzinę przed złem i biedą, Prowadź bym nie straciła wiary nadz i miłości..
 rena: 01.01.2021, 01:19
 Swieta Rito proszę Cię o wsawiennictwo u Pana Boga i wyproszenie laski dla mojej bliskiej rodziny. Bądz obecna w moim zyciu abysmu byli zdrowi i szczęśliwi. Kocham Cie i tylko tobie ufam. Jestes moja przyjaciolka i matka druga ktora mnie i moja rodzine chroni. Amen
 KM: 31.12.2020, 23:28
 Święta Rito pomóż mi, bym uwierzyła w siebie i się pokochała, abym się akceptowała i nie była zbyt krytyczna względem siebie. Pomóż mi pokochać i być kochaną. Spraw Święta Rito, by A. się ze mną skontaktował, by dotarło do niego, że szczerze go wspierałam i mu pomagałam, i że to jak mnie potraktował jest niegodne, by nie miał do mnie żalu, byśmy jeszcze się spotkali z Jego inicjatywy bo tak czuje i wierze, że będzie, blagam
 Paula: 31.12.2020, 22:30
 Kochana sw Rito błagam o zdrowie dla mojego synka olusia zeby ładnie jadl nie mial problemu z kupa zeby nie byl juz uczulony o zdrowie dla antka mamy i janki i mariusza
 Urszula: 31.12.2020, 21:22
 Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga naszego i wyproszenie łaski dla mojej rodziny 🌹 Święta Rito kocham Cię i Tobie 🌹 dziękuję że jesteś obecna w naszym życiu 🌹
 Irena : 31.12.2020, 20:43
 Święta Rito dziękuję za łaski i proszę miej w opiece mnie i moich bliskich
 K.: 31.12.2020, 12:34
 Święta Rito pomóż mi. Niech prawda zwycięży. Ty wiesz że nigdy nie zdradziłam męża a on mi nie wierzy. Nie wiem dlaczego padłam ofiarą tak plugawych plotek. Ale wiem że nie mogę sobie z tym poradzić. Ktoś zniszczył mi życie i żyje sobie spokojnie. A ja już mam dość. Nie zasłużyłam na to. Rito spraw żeby mój mąż poznał prawdę na ten temat. Błagam Cię.
 B: 31.12.2020, 11:27
  Proszę wstaw się za mną - daj mi siłę i zdrowie.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] (22) [23] [24] [25] [26] [27]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej