Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".

Inne modlitwy do św. Rity


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych
O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

Wasze komentarze:
 Joanna: 03.04.2024, 08:55
 Proszę o pomoc 🌹🌹🌹
 Ilona : 03.04.2024, 08:12
 sw Rito proszę o łaskę nawrócenia dla Daniela o uwolnienie go z nałogów o dobrych ludzi na jego drodze którzy by mu pomogli w tej jego walce. Czuwaj nad nim I pomóż mu. Dla mnie proszę o łaskę zdrowia, żeby to nie było nic poważnego. Proszę o dobre wyniki z badań. Wątroby i tomografii. Proszę aby niemożliwe stało się możliwe. Sw Rito proszę pomóż!
 Magda : 03.04.2024, 06:58
 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
 Małgorzata : 03.04.2024, 06:55
 Święta Rito z całego serca dziękuję i proszę o opiekę i pomoc w prowadzeniu firmy proszę Cię Święta Rito ❤️
 Magda : 03.04.2024, 05:49
 Swieta Rito Kochana pomoz prosze Cie bardzo,daj sile zdrowie cierpliwosc🙏😥🌹♥️😘
 Sisija: 03.04.2024, 05:20
 Kochana Święta Rito proszę po prostu pomóż. Amen
 KK: 02.04.2024, 23:24
 Św.Rito proszę wsparcie dla całej mojej rodziny. W szczególności dla chorej siostry, żeby wyniki jednak były pozytywne. Wsparcie w nałogu siostry. Dla córki i siostrzenicy o dar mądrości i miłości, by Bóg prowadził je właściwą drogą. Chroń je i miej w opiece. Jezu zajmij się Tym.
 ciocia: 02.04.2024, 19:03
 Święta Rito dziękuje za łaski i proszę o zdrowie dla pana Zdzisława Kubusia Gabrysi Sylwii Przemka Basi i mnie błagam wysłuchaj moich próśb i miej nas w swojej opiece
 Ilona: 02.04.2024, 07:48
 sw Rito proszę o łaskę nawrócenia dla Daniela o uwolnienie go z nałogów o dobrych ludzi na jego drodze którzy by mu pomogli w tej jego walce z nałogiem. Czuwaj nad nim I pomóż mu. Dla mnie proszę o łaskę zdrowia, żeby to nie było nic poważnego. Proszę aby niemożliwe stało się możliwe. Sw Rito proszę pomóż Danielowi I mnie

 Małgorzata : 02.04.2024, 07:18
 Święta Rito bardzo dziękuję za opiekę proszę Cię o szczęśliwą podróż dla mojego męża i pomoc w prowadzeniu firmy proszę Cię Święta Rito ❤️
 Magda : 02.04.2024, 06:23
 🙏🙏🙏🙏🙏
 Sisija: 02.04.2024, 00:12
 Kochana Święta Rito jak co noc tak i dzisiaj proszę o uzdrowienie wzroku dziewczynek dziękując za już otrzymane łaski, o uzdrowienie wątroby Samusi, o naprawę relacji w rodzinie oraz zdrowie dla Kuzyna Pawła. Z serca dziękuję. Amen. Pan prawdziwie zmartwychwstał Alleluja
 Monika: 01.04.2024, 23:57
 Sw Rito proszę Cię ulecz ten bol w sercu spraw abym na nowo cieszyła się życiem proszę daj mi sile i zdrowie przetrwać ten trudny czas sw Rito proszę pomoz mi Ty wiesz proszę miej mnie w swojej opiece 🙏🖤😢
 Anet: 01.04.2024, 21:57
 Proszę o zdrowie dla Rudego
 KK: 01.04.2024, 20:39
 Św.Rito proszę wsparcie dla całej mojej rodziny. W szczególności dla chorej siostry, żeby wyniki jednak były pozytywne. Wsparcie w nałogu. Dla córki i siostrzenicy o dar mądrości i miłości, by Bóg prowadził je właściwą drogą. Jezu zajmij się Tym.
 Q: 01.04.2024, 19:54
 Święta Rito, błagam, ratuj moją siostrę. Daj jej pomoc, której potrzebuje. Pozwól jej dostrzec nadzieję
 ciocia: 01.04.2024, 18:35
 Święta Rito dziękuję za łaski i proszę o zdrowie dla pana Zdzisława Gabrysi Kubusia Sylwii Przemka Basi i mnie błagam wysłuchaj moich próśb i miej nas w swojej opiece
 Ola: 01.04.2024, 16:39
 Święta Rito, uzdrow moja babcie, niech zwalczy tą chorobę. Pomoz by moja druga mama przeżyła ❤😭
 Ilona : 01.04.2024, 11:00
 sw.Rito proszę o łaskę nawrócenia dla Daniela o uwolnienie go z nałogów o dobrych ludzi na jego drodze którzy by mu pomogli w tej jego walce z nałogiem. Czuwaj nad nim I pomóż mu. Proszę aby niemożliwe stało się możliwe.
 Sisija: 01.04.2024, 07:59
 Kochana Święta Rito Ty w swoim życiu spotkalas Pana jak uczniowe w drodze do Emaus pomóż nam też Go spotkać. Upraszaj nam łaski, zdrowe oczka dla córeczek, zdrowa watrobe dla Samusi I pokój w sercu. Amen
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] (12) [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej