Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Monika: 13.06.2019, 08:45
 ❤💕🌹🙏
 Ewa: 13.06.2019, 07:37
 Święta Rito dziękuję za wszystkie dotychczasowe laski 🌷 właśnie otrzymałam wiadomość o podwyżce w pracy... Dziękuję 🌷
 Ewa: 13.06.2019, 07:35
 Święta Rito dziękuję Ci za wszystkie dotychczasowe laski 🌷 proszę wspomóż moją córkę w oczekiwaniu na wyniki pisemnych matur i dopomóż aby pozytywnie zdała semestralne egzaminy z weterynarii. Spraw aby nowa znajomość okazala się tą właściwą, Dopomóż w znalezieniu dobrej wymarzonej pracy.. Otocz opieką moją rodzinę.. Tobie zawierzam bądź pozdrowiona 🌷
 Mama : 13.06.2019, 06:08
 Św.Rito ratuj małżeństwo przed rozpadem pomóż Św Rito dzieciom
 Mama : 13.06.2019, 06:08
 Św.Rito ratuj małżeństwo przed rozpadem pomóż Św Rito dzieciom
 M.: 13.06.2019, 05:53
 Święta Rito uproś dla mnie i Tomka wzmocnienie wiary i nadziei, żeby Tomasz uporał się ze wszystkimi problemami i wątpliwościami. Uproś dla mnie jego miłość bo bardzogo kocham 🌹🌹🌹🌹🌹
 Elzbieta12062019 : 13.06.2019, 05:49
 Św. Rito błagam cię pomóż moim synom dojść do porozumienia oraz mojej córce zdrowie i siłę w wychowaniu swoich dzieci a także mojemu mężowi by się opamietal..... Wysłuchaj mnie proszę o św. Rito❤️❤️❤️❤️❤️
 Aga: 13.06.2019, 05:41
 Św.Rito proszę pomagaj mi dalej błagam żeby w końcu wszystko było dobrze Amen.
 Aga: 13.06.2019, 05:41
 Św.Rito proszę pomagaj mi dalej błagam żeby w końcu wszystko było dobrze Amen.
 Małgorzata: 13.06.2019, 05:25
 SW Rito dziękuję za otrzymane łaski i proszę o zdrowie dla mojego brata żeby zakwalifikował się na dalsze leczenie żeby znalazło się dla niego miejsce o mądrych i rzyczliwych ludzi na jego drodze proszę Cię Święta Rito ❤️❤️❤️❤️❤️
 Aga: 13.06.2019, 05:24
 Św.Rito pomóż i wypros łaski potrzebne w wiadomej Ci sprawie.Dziekuje🌹
 AnA: 13.06.2019, 05:14
  Św. Rito uwolnij T od depresji i smutku. Pomóż mu mnie pokochać aby nasz związek był trwały i szczęśliwy. Jesteśmy dla siebie ja to wiem dopomóż mu proszę też to zrozumieć. Kocham go. Jednocześnie nie pozwól mu zrobić mi krzywdy, oszukać mnie lub by ktoś mi go odebrał. Proszę Św Rito o zdrowie i by powikłania zostały cofnięte a moja choroba nie robiła mi krzywdy. Pomóż mi proszę abym dostała tą pracę a T pomóż proszę rozwinąć działalność. Dziękuję za wszystko🙏❤
 Ewa: 13.06.2019, 03:45
 Najdroższa Święta Rito ♥️. W ten weekend mam zaliczenia egzaminy i wpisy, proszę 🙏 Cię bym wszystkie je uzyskała na czas i jak najszybciej sie obroniła. Ewa
 Iwona : 13.06.2019, 03:30
 Św Rito proszé o pomoc i błagam żeby mój mąż zrozumiał,że robi źle ,że krzywdzi rodzinę,żeby przestał mnie dręczyć psychicznie i znęcał,proszę pomóż mi ,on nie widzi że robi źle,jest opętany,nie potrafię mu pomóc on nie chce pomocy,oskarża mnie ofiarę o wszystko, jestem u kresu wytrzymałości, proszę daj mi siłę i pomóż mi,nie chcę rozwodu ale dłużej już tego okrucieństwa nie wytrzymuje,błagam miej nas w swojej opiece,proszę aby mąż się spamiętał i przestał krzywdzić.
 Tomek: 13.06.2019, 03:04
 Moja św. Rito 🌹🌹🌹🌹-🌹🌹🌹
 Ewa: 13.06.2019, 03:00
 Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski. Proszę Cię o łaskę zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwo i pokój dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas od złych ludzi i złych zdarzeń. Pomagaj mi w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w...Proszę Cię też o łaskę dla dusz, które za życia popełniły samobójstwo, niech dobry Bóg otworzy dla nich niebo. Amen
 Agnieszka: 13.06.2019, 02:51
 Sw Rito wskaż mi droge którą mam isc daj mi sile pozostawić to co zle dlamnie i moich dzieci. Pomoz mojej corce Anicie i jej coreczce Prosze badz z nami. Kocham Cie sw Rito🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 Paula: 12.06.2019, 21:59
 Kochana sw Rito Zapytaj w firmie Kronoflooring w Jaśle na ul. Przemysłowej. Rozdaką za darmo ziemię i dowożą
 Artur: 12.06.2019, 21:54
 Święta Rito, choć sytuacja wydaje się beznadziejna... dla Ciebie nie ma spraw niemożliwych. Proszę pomóż rozwiązać te problemy i ubłagaj łaskę u Boga, bym mógł rezultaty wykorzystać na chwałę Chrystusa.
 Artur: 12.06.2019, 21:53
 Święta Rito, choć sytuacja wydaje się beznadziejna... dla Ciebie nie ma spraw niemożliwych. Proszę pomóż rozwiązać te problemy i ubłagaj łaskę u Boga, bym mógł rezultaty wykorzystać na chwałę Chrystusa.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] (12) [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej