Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 M: 04.11.2019, 04:58
 Proszę Cię św Rito o zdrowie dla całej rodziny miej wszystkich w opiece oddalaj choroby i nieszczęścia spraw by wszyscy byli zdrowi i szczęśliwi wysłuchaj także moje prośby a Ty wiesz o co proszę pomóż mi spraw by wszystko dobrze się skończyło i pozostał ktoś kogo darzę szczególnym uczuciem
 M: 04.11.2019, 04:58
 Proszę Cię św Rito o zdrowie dla całej rodziny miej wszystkich w opiece oddalaj choroby i nieszczęścia spraw by wszyscy byli zdrowi i szczęśliwi wysłuchaj także moje prośby a Ty wiesz o co proszę pomóż mi spraw by wszystko dobrze się skończyło i pozostał ktoś kogo darzę szczególnym uczuciem
  Agnieszka: 04.11.2019, 04:56
 Kochana sw Rito prosze o opieke i silr. Oddaje Tobie wszystkie trudne sprawy moje i mojej córki ktorych niepotrafim rozwiazac prosze o opieke dla moich dzieci wnusi rodzicow siostry i jej rodziny moich przyjaciół i dla mnie 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 Ewa: 04.11.2019, 04:44
 Św. Rito przepraszam za moje grzechy i dziękuję Ci za wszystkie łaski. Proszę Cię o łaskę zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i spokoju dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas od złych ludzi i złych zdarzeń. Błagam, pomagaj mi w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w...Proszę Cię o łaski dla dusz w czyśćcu i tych, które popełniły samobójstwo. Niech dobry Bóg im wybaczy. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła.
 SIOSTRA: 04.11.2019, 04:16
 Swieta Rito Prosze Cie o pomoc dla mojej siostry i o zdrowie dla szwagierki ,mamy i brata
 Mariola: 04.11.2019, 00:33
 Święta Rito proszę o łaski dla mojego syna Ty wiesz jak bardzo trudno dotrzeć do młodego człowieka .... proszę o pomoc .
 B: 03.11.2019, 23:59
 Błagam, daj mi siłę do życia i zdrowie. Proszę wstaw się za mną Św Rito, zwłaszcza w tej jednej wiadomej sprawie. Czekam już chyba na cud, bo wszelkie moje próby okazały się daremne. Proszę o coś dla mnie prawie niemożliwego, ale Ty Św Rito możesz sprawić, że wiara mnie ocali od złego.
 A: 03.11.2019, 23:57
 Św. Rito pomóż mi w znalezieniu dobrej pracy .
 m. : 03.11.2019, 22:48
 Swieta Rito bądź przy bas módl się za nami,
 m. : 03.11.2019, 22:45
 Swieta Rito błagam o szczęśliwy poród zdrowie dla dziecka i szybki powrót do domu do dzieci.
 Gr: 03.11.2019, 22:41
 ŚW Rito proszę o zdrowie i opiekę nad moimi dziećmi i mężem, mój synus zaczął już mówić. Opiekuj się nami i mną.Abym nigdy nie straciła mojej rodziny. Amen
 K: 03.11.2019, 22:35
 Święta Rito prosze o spokojny dzień w nowej pracy, by kolezanki były miłe i pomocne. Bym się nie stresowała. Prosze również o motywacje i sile do działania. Błagam również o to, by zmniejszyło się cierpienie zwierząt na świecie, nie zasługują na nie...
 Aga: 03.11.2019, 22:22
 Św.Rito pomóż mi proszę bo nie daję już rady proszę Amen.
 Paula: 03.11.2019, 22:03
 Kochsns sw zrito sw blagam cie o zdrowie dla mojego synka zeby szczepienie mu nie zaszkodzilo zdrowie dla mamy i janki i zeby jutro w badaniach wszystko dobrze wyszlozeby moje dziecko bylo zdrowe dobrze sie rozwijalo zeby nie bylo niepelnosprawne zeby badania wyszly
 Danka: 03.11.2019, 21:56
  Proszę o powrót do zdrowia i pomoc dla moich rodziców, dzieci i dla mnie. Św. Rito wysłuchaj mych próśb i opiekuj mną, pozwól uwolnić się od tego co mnie niszczy niech człowiek który mnie krzywdzi odejdzie, pozwól znaleźć siły by dalej iść, niech zło nie zwycięży, proszę zlituj się. daj wsparcie tu na ziemi i w niebie. Pozwól mi żyć w wolności, spokoju i miłości. Proszę niech B się odezwie, proszę pozwól mi być szczęśliwa. 🌹
 AnA: 03.11.2019, 21:44
  Św Rito dziękuję za pomoc dla Tomka i proszę o pracę dla niego 🙏🙏🙏🌻
 AnA: 03.11.2019, 21:43
 Sw Rito wylecz T. z problemów, nałogu i przeszłości. Proszę Cię o to aby mnie pokochał. Abyśmy mogli już zawsze być razem. Wspólnie zasypiać i budzić się. Dom jest tam gdzie ON jest. Dopomóż nam być szczęśliwi bez trosk kłótni i niedomówień. Zawsze w szacunku i z miłością do siebie. Nie pozwól aby ktoś lub coś nas rozdzieliło. Św Rito proszę o zdrowie dla mamy mojego Kochanego i dla mnie. Proszę aby moje wyniki badań były w normie. Dziękuję za dobre wyniki Tomka i za wszystko inne. Proszę wspomagaj mnie w diecie 🙏❤🍀
 Marek : 03.11.2019, 21:14
 Św Rito. Jestem 40 letnim mezczyzna. Mam żonę i syna. Moje małżeństwo to katastrofa. Żona zniszczyła mi życie. Dla niej liczy się tylko praca. Ja też chcę pracować. Każda pracę którą podejmę kończy się kłótnią. 4 pracę tak straciłem. Moje psychika została zniszczona i zdrowie też. Błagam Św Rito uproś u Pana Boga ze mam dosyc tego małżeństwa. Niech każdy pójdzie w swoją stronę. Niech każdy z nas będzie szczęśliwy z inną osobą. Ja chcę mieć dzieci a moja żona nie chce. Błagam Pana Boga o szczęście.
 Marek : 03.11.2019, 20:57
 Św. Rito. Na początku chciałbym opisać swoje problemy. Jestem 40 letnim mezczyzna. Mam żonę i syna. Moje małżeństwo to katastrofa. Żona znuszczyla mi życie. Oklamala mnie. Nie mogłem pracować. Każda praca co podjąłem to była kłótnia. 4 straciłem pracę. Wychowanie syna zostało na mojej głowie. Ciągle pracuje i pracuje. Na dodatek moje zdrowie pogorszylo się. Nie mam wsparcia w nikim. Dlatego błagam Św Roto wypros u Ojca w niebie żeby moje życie bylo choc trochę lepsze. Chcę poczuć się szczęśliwy.
 M.: 03.11.2019, 20:06
 Święta Rito proszę. ..Ty wiesz 🌹🌹🌹🌹🌹
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] (21) [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej