Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Modlitewnik dla mężczyzn Modlitewnik dla mężczyzn
Oprac. Anna Matusiak
Jest to pięknie wydany zbiór starannie dobranych modlitw, które mogą okazać się przydatne mężczyznom w każdym wieku. Teksty te mogą okazać się pomocne każdemu, gdy zapragnie zwrócić się do Boga, a zabraknie mu własnych słów,... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Mama : 09.03.2019, 11:57
 Błagam o zdrowie dla moich synów
 Mama : 09.03.2019, 10:53
 Proszę Cię św. Rito o zdrowie i potrzebne łaski dla moich dzieci. Aby Amelke wrócił apetyt, żeby znów zaczęła normalnie jeść. Dziękuję i wierzę w twoja pomoc.
 babcia: 09.03.2019, 10:05
  SW RITO blagam o zdrowie dla adasia zeby brzuszek nie byl wzdenty zeby byl zdrowy i dobrze sie rozwijal i zeby przybieral na wadze blagam kochana RITO pomuz zeby nie mial operacji blagam cie zeby co dzien bylo tylko juz lepiej pomóz SW RITO tylko w Tobie nadzieja ty zmasz moje blaganie
 Ewa: 09.03.2019, 08:18
  Św Rito błagam o pomoc - ty znasz moje troski...
 Agnieszka: 09.03.2019, 07:50
 Święta Rito błagam jak umiem, daj mi wyzdrowieć, oddal bóle, zabierz ode mnie chorobę, popraw wyniki badań, daj radość i spokoj
 Asia: 09.03.2019, 05:54
 Św Rito dziękuję za dobre wyniki badań. Proszę by dalsze modlitwy zostały wysłuchane.Spraw by siostra znalazła dobrego męża. Bóg Zapłać.
 Asia: 09.03.2019, 05:53
 Św Rito dziękuję za dobre wyniki badań. Proszę by dalsze modlitwy zostały wysłuchane.Spraw by siostra znalazła dobrego męża. Bóg Zapłać.
 Ewa: 09.03.2019, 05:38
 Sw Rito pomoz odzyskac nam pieniadze wplyn na tego czlowieka blagam cie oddal wszelkie zlo od mojej rodziny blagam cie przyjdz nam z pomoca.
 Agnieszka: 09.03.2019, 05:17
 Święta Rito błagam jak umiem aby bóle ustąpiły, abym poczuła się dobrze, aby wyniki poprawiły się, dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych wierzę w to mocno Tylko w Tobie Rito nadzieja dla mnie na wyzdrowienie
 B: 08.03.2019, 23:44
 Panie Boże! Święta Rito! Błagam, by ci prostaccy, chamscy i okrutni ludzie, którzy nas dręczą nie pojawiali się więcej w naszym życiu. Święta Rito! Trzymaj z dała od nas złych ludzi, którzy czerpią przyjemność w dręczeniu nas. Błagam o wysłuchanie prośby już w tym momencie!
 Jadwiga: 08.03.2019, 23:36
 O św Rito znów przychodzę do Ciebie aby błagać Cię o pomoc już mi pomogłaś nie raz ,proszę pociesz mojego syna 🙏i wstaw się za nami u Jezusa aby uzdrowił moje małżeństwo 🙏❤pomóż proszę 🙏
 Asia: 08.03.2019, 23:04
 Kochana świata Rito proszę pomóż mi w moim małżeństwie! Niech mój mąż zacznie się o mnie znów starać! Proszę pomóż nam! Proszę aby mu na mnie zależało.
 Aga : 08.03.2019, 22:32
 Św.rito dopomóż żeby wnuczek Marioli po rehabilitacji mógł chodzić. Ponieważ ma niedowlad nóg ma 1rok i 7 miesięcy . I dla synka Sary Aleksego zeby wszystko było dobrze po rehabilitacji on ma artezje przełyku jest karmione sada. I problem z ręka. Miej w opiece tych chłopców i wszystkie dzieci.
 Maciek: 08.03.2019, 21:49
 Święta Rito błagam cię uproś mi u BOGA zdrowie dla dziadka bardzo cię proszę
 Zz: 08.03.2019, 21:43
 Święta Rito módl się o nawrócenie zięcia i błogosławieństwo Boże dla ich rodziny
 Madzia: 08.03.2019, 21:41
 Sw Rito dziekuje za opiekę nad moim synem Pawlem ,mniej go caly czas w opiece ,nie pozwol aby ponownie zszedl na złą droge.Amen
 Tomek : 08.03.2019, 21:20
 Moja Św. Rito dziękuję. Proszę Cię bardzo: pilnuj 🌹D. Proszę Cię, żeby o🌹p🌹u🌹z. Kocham Cię Św. Rito
 babcia: 08.03.2019, 21:07
  SW RITO blagam o zdrowie dla adasia zeby brzuszek nie byl wzdenty zeby byl zdrowy i dobrze sie rozwijal i zeby przybieral na wadze blagam kochana RITO pomuz mu wyzdrowiec zeby nie mial operacji blagam cie zeby co dzien bylo tylko juz lepiej z zdrowiem adasia pomóz SW RITO tylko w Tobie nadzieja
 Ewa: 08.03.2019, 21:04
 Święta Rito wyproś nam u Pana Boga to o co prosimy.
 Maciek: 08.03.2019, 20:44
 Święta Rito błagam cię uproś mi u BOGA zdrowie dla dziadka bardzo cię proszę
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] (21) [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej