Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej
Ralph Martin
Jesteś chrześcijaninem. Może rok, może dwa, a może już 20 lat. Uczęszczasz na każdą niedzielną Mszę Św., modlisz się obowiązkowo rano i wieczorem, zawsze dajesz symboliczną złotówkę na tacę... Bywa jednak, że nie jesteś w stanie nawiązać bliższego kontaktu z Bogiem. Targają Tobą wątpliwości. Bronisz się rękami i nogami przed miłością, którą chce obdarzyć Cię Twój Ojciec. ... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Monika: 08.01.2019, 20:45
 Św Rito proszę cię o pomoc dla małej 2 letniej dziewczynki, która ma opatrzone 80 procent ciała. Marysia walczy o życie proszę cię z całego serca wstaw się za nią do Pana naszego Jezusa Chrystusa i proś że mną o zdrowie dla niej i pociechę dla rodziców. Dziękuję
 M: 08.01.2019, 18:30
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w zdrowiu (zęby) ukończeniu studiów, życiu, pracy, mnie w zdrowiu ( tarczyca, serce), pracy, mamie, mężowi, Filipowi- popraw nasze relacje , daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Błagam pomóż Karolowi i mnie !!!
 Rewka: 08.01.2019, 15:39
 Św. dziękuję Ci za opiekę nade mną i moja rodziną. Proszę wstawiaj się za nami u Pana Jezusa , aby rozwiązały się wszystkie nasze problemy.
 E...: 08.01.2019, 15:18
 Święta Rito proszę Cię dopomóż mi w pozbyciu się moich problemów
 B: 08.01.2019, 15:07
 Dziękuję Ci Święta Rito za wszystko, proszę nie opuszczaj mojej rodziny i pomagaj nam nadal.
 M.: 08.01.2019, 14:13
 Dziękuję kochana SW. RITO.🌹 za wszystkie łaski ktorymi mnie obdarzesz i spraw aby M odezwał się do mnie i okazał mi uczucia takie jakimi ja go obdarzam. Kocham Cie SW. RITO.🌹.
 P: 08.01.2019, 09:40
 Święta Rito miej w opiece Adama, żeby odzyskał pełne zdrowie. Proszę otwórz serce T na mnie, by uczucie które ma w sobie pozwoliło nam cieszyć się w pełni szczęściem i miłością która jest nam dana Wspomóż Gaje w nauce by osiągnęła swoje cele
 Gosia: 08.01.2019, 09:17
 Św Rito bardzo Cię proszę pomóż nam w trudach naszych wstaw się za nami u Pana proszę z całego serca
 mama : 08.01.2019, 08:52
 SW Rito prosze Ciebie o modlitwę o zdrowie boże błogosławieństwo dla całej mojej rodziny.Dla syna za pracę i ułożenie życia dla rodziny córki o zdrowie dla całej rodziny.Z całego serca dziękuję
 Aga : 08.01.2019, 08:47
 Św.Rito proszę wypros łaskę dla mojego syna aby pozdawal wszystkie egzaminy pomóż mu w chwilach wątpliwych i podtrzymuj go na duchu..Dziekuje🌹🌹🌹🌹🌹
 Aneta: 08.01.2019, 06:39
 Święta Rito błagam o zdrowie dla mamy i Martynki i dobre wyniki badań. Proszę pomóż mi w nowej pracy.
 Ewka: 08.01.2019, 06:24
  Św. dziękuję Ci za opiekę nade mną i moja rodziną. Proszę wstawiaj się za nami u Pana Jezusa , aby rozwiązały się wszystkie nasze problemy.
 Ania: 08.01.2019, 06:05
  Kochana św Rito proszę w 2019 roku o prawdziwą miłość. O mężczyznę który pokocha mnie ze wzajemnością, nigdy nie skrzywdzi, będzie dla mnie wsparciem i przyjacielem. Stworzymy mocny, piękny i nierozerwalny związek. Nie pozwól św. Rito aby jakiś mężczyzna jeszcze kiedyś mnie skrzywdził. Proszę uwolnij moje myśli oraz sponiewierane serce od TK.. Dziękuję za wszystko ❤🙏
 E.: 08.01.2019, 05:40
 Św. Rito błagam Cię o wsparcie, abym wytrwała w nowennie pompejańskiej i otrzymała łaskę, o którą się modlę. Proszę Cię o siłę, radość i harmonię dla mojego serca, duszy i umysłu. Prowadź i chroń mnie, mojego syna i moją rodzinę.
 M .: 08.01.2019, 05:09
 Proszę Cię św Rito o dobre wyniki badań oraz zdrowie dla całej rodziny miej wszystkich w opiece oddalaj choroby i nieszczęścia spraw by wszyscy byli zdrowi i szczęśliwi wysłuchaj mnie
 Renatka: 08.01.2019, 04:58
 Święta Rito dziękuję Ci za opiekę i łaski, które otrzymałam od Ciebie. Święta Rito wysłuchaj mojej prośby i uproś u Pana Naszego Jezusa Chrystusa łaskę zdrowia dla mojego męża Marka. Strzeż jego zdrowia na ciele, duszy i umyśle. Pokornie proszę Święta Rito. Dziękuję. Amen.
 Elżbieta : 08.01.2019, 00:28
 Błagam Cię Św. Rito o siłę i cierpliwość do walki z chorobą i pełne uzdrowienie dla mojej przyjaciółki Dorotki
 Agnieszka : 07.01.2019, 23:38
 Święta Rito proszę o pomoc w rozwiązaniu trudnej sytuacji w pracy, proszę cię żebym nie stracila pracy, zebym nie popelniala pomylek. O zdrowie dla synka, żeby wzmocnila się mu odpornosc, o zdrowie dla Jerzego, który cierpi na nowotwor, o siły dla jego rodziny.
 wierzaca: 07.01.2019, 23:17
 Sw.Rito daj mi odwagę i siłę
 tina: 07.01.2019, 22:53
 Święta Rito błagam Cię z całego serca spraw abym zaszła w upragniona ciążę,spraw abyśmy zostali z mężem rodzicami niczego bardziej nie pragniemy, nie opuszczaj nas w potrzebie Dziękujemy
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] (21) [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej