Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Monika: 03.11.2019, 08:33
 Św Rito proszę Cie spraw aby on w końcu przemyslal jaki jest do mnie niech przemysli co robi zle
 Monika: 03.11.2019, 08:32
 Św Rito proszę Cie spraw aby on w końcu przemyslal jaki jest do mnie niech przemysli co robi zle
 Wierzaca: 03.11.2019, 08:29
 Św.Rito patronko spraw trudnych i beznadziejnych proszę Cię pomóż mi Ty wiesz o co proszę prowadź nas i miej w swojej opiece
 Gosia: 03.11.2019, 08:13
 Św.Rito dziękuję za opiekę która otaczasz nasza Rodzinę 😊proszę dawaj nam siłę i zdrowie na każdy dzień oraz chroń przed złem mnie oraz mojego Brata i cała Jego rodzinę.
 Gosia Teresa : 03.11.2019, 08:04
 Św.Rito proszę pomóż nam w powrocie do siebie 😕😢Spraw zebysmy byli znowu Razem żeby Edi wrócił do mnie i żebyśmy byli znowu razem szczęśliwi.😊😊proszę Tylko Ty sw.Rito możesz Mi w tym pomóc tylko w Ciebie wierzę że sprawisz ze będę znowu szczęśliwa 😊😊Proszę spraw cud żeby tak się stało.😊
 Anna: 03.11.2019, 07:48
 Święta Rito dziękuję Ci za każdą pomoc dla mnie i mojej rodziny. Proszę o modlitwę w sprawie mojej córki , aby Pan Jezus postawił na jej drodze dobrego człowieka , z którym założy rodzinę ,aby Pan uzdrowił ją z choroby jelit. Proszę Św. Rito wstaw się za nią i moją całą rodziną u Ojca naszego .
 M: 03.11.2019, 07:48
 Proszę Cię św Rito o zdrowie dla całej rodziny miej wszystkich w opiece oddalaj choroby i nieszczęścia spraw by wszyscy byli zdrowi i szczęśliwi wysłuchaj także moje prośby a Ty wiesz o co proszę pomóż mi spraw by wszystko dobrze się ułożyło w pracy by osoba która jest bliska pozostała
 Malgonia.: 03.11.2019, 07:05
 Św.Rito od spraw trudnych i beznadziejnych proszę tylko w Tobie nadzieja , pomoc spraw zeby Edzio był znowu mój 😊.wiem że Ty mi w Tym.pomożesz i otrzymam to na co tak czekam i czego pragnę z całego serca bycia z Edziem znowu w zwiazku😊😊w Tobie moja nadzieja i wierzę że Ty mi w Tym pomożesz i nie zostawisz mnie samej 😕.bez edzia.
  Agnieszka: 03.11.2019, 06:45
 Prosze o opieke sw Rito dla moich dzieci wnusi rodziców siostry i jej rodziny moich przyjaciół i dla mnie. Pomoz mojej córce rozwiazac trudne sprawy które sa. Bardzo trudne dla niej pomoz mi w problemach finansowych. Kocham Cie sw Rito i ufam w Tobie nadzieja. 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 Ewa: 03.11.2019, 06:15
 Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaskę zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i spokoju dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas od złych ludzi i złych zdarzeń. Błagam, pomagaj mi w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w...Proszę Cię również o łaski dla dusz w czyśćcu i tych, które popełniły samobójstwo, niech dobry Bóg im wybaczy. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie nas od złych ludzi i złych zdarzeń.
 W: 03.11.2019, 04:17
 Droga Św. Rito, proszę o zdrowie 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
 irena: 03.11.2019, 04:01
 Swieta Rito Prosze Cie o zdrowie i blogoslawienstwo dla brata i mamy
 SIOSTRA: 03.11.2019, 03:59
 Swieta Rito Prosze Cie by moj szwagier szanowal swoja rodzine. Prosze o blogoslawienstwo dla Agaty i dzidziusia.
 SIOSTRA: 03.11.2019, 03:59
 Swieta Rito Prosze Cie by moj szwagier szanowal swoja rodzine. Prosze o blogoslawienstwo dla Agaty i dzidziusia.
 Tomek: 03.11.2019, 03:44
 Moja Święta Rito 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 Dorosłe dziecko: 02.11.2019, 23:51
 O Święta Rito,’ dziękuje Ci za to, ze znalazłam prace. Prosze o pomoc w wyleczeniu depresji, nieakceptacji siebie i braku wiary w siebie.
 Dorosłe dziecko: 02.11.2019, 23:44
 Dziękuje za to ze czuwasz
 Dorosłe dziecko: 02.11.2019, 23:43
 Swieta Rito, prosze o nawrócenie dla mojej mamy, która wyjechała za granice i poznała nowego mężczyznę. Prosze by przestała okłamywać rodzine i mojego tatę, a jej męża. Prosze o szczęśliwy dom. Dorosłe dziecko
 B: 02.11.2019, 23:35
 Błagam, daj mi siłę do życia i zdrowie. Proszę wstaw się za mną Św Rito, zwłaszcza w tej jednej wiadomej sprawie. Czekam już chyba na cud, bo wszelkie moje próby okazały się daremne. Proszę o coś dla mnie prawie niemożliwego, ale Ty Św Rito możesz sprawić, że wiara mnie ocali od złego.
 Ewa: 02.11.2019, 22:58
 SW. Rito błagam o modlitwę za zdrowie dla mojej mamy i o wstawiennictwo w tej intencji u Boga wszechmogacego. Błagam opiekuj się moją mamą i całą moją rodziną. Wspieraj mnie w mojej trosce o nią. Cała moja nadzieja w Tobie o Wielka oredowniczko Bożej łaski. Módl się za nami. Amen
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] (29) [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej