Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".

Inne modlitwy do św. Rity


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych
O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Magda: 31.10.2021, 05:51
 Swieta Rito Kochana prosze Cie bardzo pomoz Ty wiesz🌹🙏❤️
 Tomek: 31.10.2021, 03:50
 Moja Święta Rito, czuwaj proszę🌹🍀🍀🍀♦ dziękuję. Pomóż proszę 🌵🌸
 Aneta: 31.10.2021, 02:31
  Sw Rito błagam ucisz mojego męża.Proszę ulecz jego ciało umysł Spraw aby przestał krzyczeć i bluźniąc na innych, proszę o cud zmiany. Św Rito uwolnij go od krzyku i złych emocji. Niech w naszym domu zapanuje spokój i harmonia. Św Rito patronko od rzeczy niemożliwych blagamno cud.
 S: 30.10.2021, 23:36
 Najukochańsza Rito bardzo dziękuję 🌷❤️ Bądź🌷
 Ciocia : 30.10.2021, 20:53
 Święta Rito dziękuję za łaski i proszę o zdrowie i opiekę dla poczętego dziecka Kubsia Sylwii i Przemka błagam wysłuchaj moich próśb
 Matka: 30.10.2021, 18:08
 Sw Rito błagam ucisz mojego męża. Spraw aby przestał krzyczeć w naszym domu.prosze o cud zmiany. Św Rito uwolnij go od krzyku i złych emocji. Niech w naszym domu zapanuje spokój i harmonia. Św Rito patronko od rzeczy niemożliwych blagamno cud.
 Tomek: 30.10.2021, 17:28
 Moja Święta Rito, czuwaj proszę🌹🍀🍀🍀♦ dziękuję. Pomóż proszę 🌵🌸. Foste a rosa preferida, o santa Rita de Jesus
 AGA: 30.10.2021, 17:16
 Sw.Rito prosze pomoz w wiadomej Ci sprawie🙏🌹
 Bożena 62: 30.10.2021, 17:11
 Swieta Rito proszę o uwolnienie z grzechu pijaństwa mojego męża Janka o jego człowieczeństwo i dar ducha świętego żeby miał siły wyzwolić z nałogu proszę przepraszam i dziękuję

 Bożena 62: 30.10.2021, 16:53
 Święta Rito błagam Cię o pomoc dla mojego męża Janka o uwolnienie z grzechu alkoholowego proszę o wiarę nadzieję i miłość dziękuję za wszystkie łaski otrzymane a szczególnie proszę o trzeźwość dla mojego męża Janka
 Magdalena: 30.10.2021, 14:27
 Droga święta Roto, błagam Ciebie i wszystkich świętych o wstawiennictwo w moim imieniu i proszę Cię z całego serca, żeby jak najszybciej doszło do szczęśliwego rozwiązania i żeby wszystko przebiegło prawidłowo. Proszę Cię żeby wszystko naturalnie się zaczęło i żebym mogła naturalnie urodzić. Błagam Cię o pomoc i wszystkich Świętych.
 Ewa: 30.10.2021, 14:20
  Kochana św Rito błagam Cię najmocniej o pomoc w rozwiązaniu mojej sprawy. Ty wiesz jak bardzo się boję i w jakim stresie żyję. Błagam pomóż mi. Jednocześnie dziękuję Ci za dotychczasową pomoc.
 Matka: 30.10.2021, 12:39
 Sw Rito miej w opiece mojego syna oraz córkę. Błagam nie opuszczaj ich w potrzebie. Dopomóż w szkole . Daj siłę do walki na zawodach. Spraw aby relacje z ich ojcem były szczere i oparte na ojcowskiej miłości. Św Rito błagam o cud naprawienia relacji w naszym domu. Dziekuje za otrzymane łaski.
 S: 30.10.2021, 12:26
 Błagam Cię najdroższa Rito pokieruj ich same pozytywne myśli na moją kochana corke. Błagam pomóż❤️🌷
 S: 30.10.2021, 10:34
 Najdroższa, najukochańsza Rito bardzo proszę o pomoc dzisiaj mojej corce. Ty wiesz. Dziękuję za wszystko. KC🌷❤️
 Jolanta: 30.10.2021, 10:07
 Święta Rito, za wszystko dziękuję. Proszę o uzdrowienie dla Krzysztofa i pomoc w załatwieniu pomyślnym wszystkich spraw. Niech niemożliwe stanie się możliwe. Błagam o cudowne wieści. Jezu, ufam Tobie. Jezu, Ty się tym zajmij. 🌹
 Pati : 30.10.2021, 08:38
 Święta Rito błagam o pomoc i zdrowie dla mojego taty, niech Bóg da mi szanse na życie i pomoc bliźnim. Święta Rito, Matko Najświętsza i wszyscy świeci w niebie wiedząc że jest istra nadzieji rozpalcie ją i umocnijcie mojego tate w walce, przekażcie mu że z mamą czekamy że ma dla kogo walczyć i że go kochamy. Św. Rito błagam się o wstawiennictwo u Boga i o zdrowie i życie dla taty. Amen
 Magda: 30.10.2021, 08:24
 Swieta Rito Kochana blagam🙏🌹
 Tomek: 30.10.2021, 05:56
 Moja Święta Rito, czuwaj proszę🌹🍀🍀🍀♦ dziękuję. Pomóż proszę 🌵🌸
 Matka : 29.10.2021, 23:40
 Kochana Św. Rito proszę o modlitwę i wstawiennictwo za Zuzię, Frania, Jasia, Kubę, Matyldzię. Proszę uzdrów ich domy, rodziny, pamięć, dusze, uwolnij ich rodziny i domy od wszelkiego złego ducha, od złych ludzi, od nieprzyjaciół. Dziękuję Św. Rito za wszystko.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] (29) [30] [31] [32] [33] [34] [35]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej