Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej
S. Ann Shields
Żeby wydać owoce, musisz pozwalać się przycinać, wciąż pogłębiać swoją wiarę i relację z Bogiem dzięki modlitwie. Czasami jednak mogą nachodzić Cię wątpliwości. Dlaczego moja modlitwa jest nieskuteczna? Dlaczego, chociaż się modlę, sytuacja się pogarsza? W jaki sposób mam modlić się za innych? ... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Beata: 10.01.2019, 20:46
 Święta Rito proszę Cię miej w opiece moich rodziców rodzeństwo i ich rodziny oraz moją córkę i męża. Błagam o wstawiennictwo u Naszego Pana.Bądź przy nas w potrzebie.Dziękuję że jesteś obecna w naszym życiu. Nie opuszczaj nas w.potrzebie.
 Joanna: 10.01.2019, 20:16
 Kochana św. Rito proszę pomóż uzdrowić moje małżeństwo! Spraw aby moje plany zawodowe dobrze się poukładały. Proszę aby moja córeczka przestała się jąkać a ja abym była zdrowa. Proszę wspieraj mnie i bądź przy mnie! Dziękujemy Ci za wszystko.
 Ania: 10.01.2019, 20:15
  Kochana św Rito proszę w 2019 roku o prawdziwą miłość. O mężczyznę który pokocha mnie ze wzajemnością, nigdy nie skrzywdzi, będzie dla mnie wsparciem i przyjacielem. Stworzymy mocny, piękny i nierozerwalny związek. Nie pozwól św. Rito aby jakiś mężczyzna jeszcze kiedyś mnie skrzywdził. Proszę uwolnij moje myśli oraz sponiewierane serce od TK.. Pomóż mi św Rito zrozumieć co te wszystkie zawirowania w moim życiu znaczą. Dziękuję za wszystko ❤🙏
 M: 10.01.2019, 18:19
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Badż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w zdrowiu * zęby), ukończeniu studiów, życiu, pracy, mnie w zdrowiu i pracy, mamie, mężowi, Filipowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Błagam pomóż Karolowi i mnie !!
 Rewak: 10.01.2019, 15:39
  Św. Rito dziękuję Ci za opiekę nade mną i moja rodziną. Proszę wstawiaj się za nami u Pana Jezusa , aby rozwiązały się wszystkie nasze problemy.
 Wojtek: 10.01.2019, 15:27
 Chcialem tylko napisać, że po modlitwie do św. Rity o bardzo trudną rzecz. Wszystko potoczyło się tak jak miało. Wiara czyni cuda. Bóg jest dobry i faktycznie słucha św Rity.
 iza: 10.01.2019, 13:19
 Prosze cie św Rito pomóż synowi mojemu w sprawdzianie bardzo trudnym z matematyki i polskiego. dziękuje
 K: 10.01.2019, 12:23
 Św Rito! Proszę pomóż mi wszytsko zdać na studiach, abym była z siebie dumna I zadowolona. Miej mnie w opiece I moją rodzinę. Dziękuję za wszystko. Amen
 p: 10.01.2019, 12:03
  Święta Rito miej w opiece Adama,żeby odzyskał pełne zdrowie. Dziękuję za wczoraj, za ocalenie T. Proszę otwórz serce T na mnie, by uczucie które ma w sobie pozwoliło nam cieszyć się w pełni szczęściem i miłością która jest nam dana Wspomóż Gaje w nauce by osiągnęła swoje cele
 MC: 10.01.2019, 11:54
 ŚWIĘTA RITO pomóż w trudnych chwilach w których się znalazłam proszę Cię wyproś u Naszego Pana Jezusa łaskę. Zdrowie dla mnie i dla całej rodziny oraz dar pokoju i zgody między Nami
 Eewlina: 10.01.2019, 11:47
 Św Rito, proszę cie o wstawiennictwo za mojego syna Antoniego, żeby nie potwierdziły sie nasze obawy, żeby nasz syn był zdrowy. Proszę ci o zdrowię dla mojego syna.
 Janina : 10.01.2019, 11:02
 SW. Rito dziekuje za wyproszone laski i prosze o dalsze wstawiennictwo,zeby Bog wszechmogacy mnie wysluchal i uzdrowil moje dzieci.
 Iwona: 10.01.2019, 10:18
 Sw Rito dziękuję że jesteś w moim życiu i że nieustannie mi pomagasz.dziękuję za wszelkie laski wyproszone dla mojej rodziny u tronu naszego ojca w niebie.kocham Cię.
 MARIUSZ: 10.01.2019, 08:26
 Święta Rito , proszę Cię pomóż mi w rozwiązaniu moich życiowych problemów.Miej w opiece moje dzieci.Wybacz mojej byłej żonie krzywdy jakie nam wyrządziła i naprowadz ja na właściwą drogę.Pomoz mi w znalezieniu lepszej pracy.
 Aga: 10.01.2019, 07:33
 Cudowna Sw. Rito, blagam Cie o dobre wyniki badan, I o zdrowa ciaze. Kocham Cie!
 Aga: 10.01.2019, 07:04
 Św.Rito wypros łaskę dla mojego syna żeby zdał dziś egzamin.Pomoz w chwilach wątpliwych 🌹🌹🌹🌹
 Ewa: 10.01.2019, 06:29
 Św.Rito proszę Cię pomoz Wojtkowi wyjsc z nałogu alkoholowego i o zdrowie dla mnie. Proszę Cię wstaw sie za nami u Pana Jezusa. 🌹🌹🌹
 Rewak: 10.01.2019, 06:22
  Św. Rito dziękuję Ci za opiekę nade mną i moja rodziną. Proszę wstawiaj się za nami u Pana Jezusa , aby rozwiązały się wszystkie nasze problemy.
 M: 10.01.2019, 05:08
 Proszę Cię św Rito o dobre wyniki badań oraz zdrowie dla całej rodziny miej wszystkich w opiece oddalaj choroby i nieszczęścia spraw by wszyscy byli zdrowi i szczęśliwi wysłuchaj także moje prośby a Ty wiesz o co proszę pomóż mi
 Ewa: 10.01.2019, 04:27
 Św. Rito, dziękuję Ci za całe moje życie i opiekę pełną łask. Proszę Cię o dalsze łaski zdrowia, spokoju, harmonii i radości dla mnie i mojego syna. Błagam Cię dopomóż, aby mężczyzna, którego kocham walczył o nas związek i zaczął się o nas modlić, aby do mnie wrócił lepszy, zmieniony i wolny od wszystkiego co złe. Błogosław nam.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] (10) [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej