Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".

Inne modlitwy do św. Rity


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych
O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Urszula: 13.09.2020, 14:48
 Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga naszego i wyproszenie łaski dla mojej córki Marii 🌹 oraz proszę o zdrowie i opiekę nad moją starszą córką 🌹 święta Rito kocham Cię i ufam Tobie 🌹 dziękuję że jesteś obecna w naszym domu 🌹
 Malgonia.: 13.09.2020, 14:15
 Sw.Rito prosze pomoz Mi spotkać się z Edim ,porozmawiac,Sw.Rito tak bardzo wierzę w Twoja pomoc i jestem pewna że z Twoja pomoca będę znowu szczęśliwa z moim Edim.🌹🌹🌹
 A.: 13.09.2020, 13:18
 Świeta Rito wstawiaj się za nami za moją mamą blagam wysluchaj moich modlitw o jej uzdrowienie
 B: 13.09.2020, 12:24
  Proszę wstaw się za mną - daj mi siłę i zdrowie.
 Monia : 13.09.2020, 11:24
 Przez wzgląd na moich synów, mamę i męża ocal moje życie. Proszę Cię
 Monia : 13.09.2020, 11:22
 Święta Rito ratuj mnie. Błagam Cię.
 Monika: 13.09.2020, 11:19
 Sw Rito błagam Cię pomóż mi przetrwać to rozstanie miej mnie w swojej opiece i nie pozwol by ktos ty wiesz o kim mysle to co zrobil przemyslal jakim ochydnym czlowiekiem jest i msciwym prosze cie sw Rito pomoz mi wysluchaj🙏🌹
 Małgorzata: 13.09.2020, 08:38
 Święta Rito bardzo proszę Cię o zdrowie i opiekę nad moim bratem i jego synkiem upros opamiętanie dla bratowej zaopiekuj się tą rodziną błagam Cię Święta Rito❤️❤️❤️
 Małgorzata: 13.09.2020, 08:38
 Święta Rito bardzo proszę Cię o zdrowie i opiekę nad moim bratem i jego synkiem upros opamiętanie dla bratowej zaopiekuj się tą rodziną błagam Cię Święta Rito


 Magda: 13.09.2020, 08:29
 Sw Rito Kochana Ty wiesz... Pomoz
 Mama: 13.09.2020, 08:07
 SWIETA RITO UMIŁOWANIA OBLUBIENICO CHRYSTUSA UKRZYŻOWANEGO proszę miej mnie i moich Najbliższych w opiece. Upros dla mnie i dla Synow poprawę zdrowia. Proszę o szczęśliwą podróż do Krakowa do Kliniki w tym tygodniu. ŚWIĘTA RITO WSTAWIAJ SIĘ ZA NAMI AMEN.
 Ewa: 13.09.2020, 08:03
 Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i harmonii dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas proszę od złych ludzi i złych zdarzeń, od lęków, strachu, depresji, bezradności, bezsenności, odrzucenia. Błagam, pomagaj mi proszę w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w...Proszę Cię również o łaski dla zmarłych z mojej rodziny, dla dusz czyśćcowych i samobójczych, niech dobry Bóg okaże im Swoje miłosierdzie. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła.
 Ewa: 13.09.2020, 07:58
  Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju, harmonii dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas proszę od złych ludzi i złych zdarzeń, od wstydu, poniżeń, kompromitacji, bezsenności, bezradności. Błagam, pomagaj mi proszę w pracy i wypraszaj Dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w...Proszę Cię również o łaski dla zmarłych z mojej rodziny, dla dusz czyśćcowych i samobójczych niech dobry Bóg okaże im Swoje miłosierdzie. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wsze
 Barbara : 13.09.2020, 06:24
 Święta Rito błagam wysłuchaj moich próśb 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌹🌹🌹
 Tomek: 13.09.2020, 05:18
 Moja Św. Rito🌹. Chroń zdrowie proszę 🍀🍀🍀🍀🌵
 Beata: 12.09.2020, 23:01
 Swieta Rito blagam blagam blagam Ty wiesz o co.Spraw by niemozliwe stalo sie mozliwym.spraw cud.🌹❤
 Monia : 12.09.2020, 22:28
 Święta Rito proszę Cię wybłagaj u Pana naszego łaskę zdrowia dla mnie. Proszę miej mnie w swojej opiece. Teraz i zawsze moja dobra Święta Rito chroń mnie.
 Paula: 12.09.2020, 21:27
 Kochana sw Rito błagam o dobrw wyniki badan dla Olusia i sily zeby zaufac Jezusowi i oddac sie jego opiece
 Ania: 12.09.2020, 20:30
 Kochana Św. Rito błagam pomóż mi w tej jednej dla mnie ważnej sprawie. 🌹🙏🌹🙏🌹🙏🌹
 Urszula: 12.09.2020, 18:49
 Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga naszego i wyproszenie łaski dla mojej córki Marii 🌹 oraz proszę o zdrowie i opiekę nad moją starszą córką 🌹 święta Rito kocham Cię i ufam Tobie 🌹 dziękuję że jesteś przy mnie 🌹
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] (10) [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej