Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Gocha S.: 31.10.2019, 07:23
 Św.Rito proszę pomóż mi nie radze sobie jestem bez silna 😕spraw żeby wyjaśniła się sprawa z moim partnerem 😕i żebyśmy wrócili do siebie .Proszę dopomóż Nam w tym 😢😢😢.
 Gosia: 31.10.2019, 07:19
 Św.Rito proszę żeby E.W wrócił do mnie 😢😢😢spraw żeby tak się stało 😕 nie radzę sobie bez Niego 😢 jestem bez silna ,słaba .Proszę pomóż żebyśmy wrócili do siebie 😕i żebym była szczesliwa😊żeby skończyły się żale tęsknotą za Edziem.Pomoz mi w tym 😊jedyna w Tobie nadzieja ze się wstawisz za mną i tak się stanie.Będziemy znowu Razem.wiem że mnie nie zawiedziesz😊
 Gosia: 31.10.2019, 07:09
 Św.Rito proszę żeby E.W wrócił do mnie 😢😢😢spraw żeby tak się stało 😕 nie radzę sobie bez Niego 😢 jestem bez silna ,słaba .Proszę pomóż żebyśmy wrócili do siebie 😕i żebym była szczesliwa😊żeby skończyły się żale tęsknotą za Edziem.Pomoz mi w tym 😊jedyna w Tobie nadzieja ze się wstawisz za mną i tak się stanie.Będziemy znowu Razem.wiem że mnie nie zawiedziesz😊
 Irena: 31.10.2019, 06:49
 Święta RIto Proszę Cię o błogosławieństwo dla mojej siostry i jej rodziny. Proszę niech mój szwagier się zmieni na lepsze. Dopomoz Święta RIto. Proszę też o zdrowie dla brata i mamy
 Irena: 31.10.2019, 06:48
 Święta RIto Proszę Cię o błogosławieństwo dla mojej siostry i jej rodziny. Proszę niech mój szwagier się zmieni na lepsze. Dopomoz Święta RIto. Proszę też o zdrowie dla brata i mamy
 Monika: 31.10.2019, 06:41
 Ss Rito błagam Cię pomóż mi w wiadomej Ci sprawie 🌹🙏
 Malgonia.: 31.10.2019, 06:09
 Św.Rito proszę otaczaj mnie swoją opieką i proszę żeby Edward wrócił do mnie i byliśmy znowu kochająca się Rodzina😊prosz3 dopomóż nam w tym powrocie 😊Wiem ze tak się stanie z Twoja pomoca bedziemy razem szczęśliwi 😊
 Gosia: 31.10.2019, 05:45
 Św.Rito proszę o zdrowie i Boża opiekę dla Eli .Dawaj zdrowie i siłę na każdy dzień życia .Otaczaj opieka jej męża .Dawaj siłę oraz zdrowie na każdy dzień
 Malgonia.: 31.10.2019, 05:34
 Św.Rito Matko od spraw trudnych i beznadziejnych 😕proszę żeby Edward zmienił zdanie i wrócił do mnie i żebyśmy byli nadal szczęśliwi Razem😊Proszę życie bez Edzia nie ma sensu .On jest najważniejszy w moim zyciu😕😊😊.
 Małgorzatą S.: 31.10.2019, 05:27
 Św.Rito proszę żeby Edward wrócił do mnie i byliśmy już na zawsze razem 😊wiem ze.pomożesz nam w tym powrocie i sprawisz ze znów się będę uśmiechać i będę szczęśliwa będąc z Edziem.Proszę niech tak się stanie😊 dziękuję za spełnienie mojej prosvy.
  Agnieszka: 31.10.2019, 04:50
 Kocham Cie sw Rito proszę o opieke dla moich dzieci wnusi rodziców siostry jej rodziny dla mych przyjaciół i dla mnie. Prosze o pomoc w trudnych sprawach i problemach fiinansowych. Pomoz abym moj maz zrozumiał jak bardzo mnie zranil tym ze jest z inna kobietom. Pomoz abm nieczula sie tak samotnie. Kocham. Cie sw Rito🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 Tomek: 31.10.2019, 04:37
 Moja Święta Rito 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 Ewa: 31.10.2019, 04:26
 Św. Rito dziękuję Ci z całego serca za wszystkie łaski i proszę Cię o łaskę zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i radości dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas od złych ludzi i złych zdarzeń. Błagam, pomagaj mi w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w ...Proszę Cię o łaski dla dusz w czyśćcu oraz tych, które popełniły samobójstwo niech dobry Bóg im wybaczy. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła.
 Joanna: 30.10.2019, 23:09
 Św. Rito proszę o lepsze zdrowie dla mnie dla mojej mamy i męża
 Anonim: 30.10.2019, 23:02
 Święta Rito, proszę o zdrowie, aby moje włosy odrosły i było tak jak kiedyś. Proszę o pomoc. Amen
 M.: 30.10.2019, 22:52
 Święta RITO proszę. ..Ty wiesz 🌹🌹🌹🌹🌹
 AnA: 30.10.2019, 22:40
  Sw Rito wylecz T. z problemów, nałogu i przeszłości. Proszę Cię o to aby mnie pokochał. Abyśmy mogli już zawsze być razem. Wspólnie zasypiać i budzić się. Dom jest tam gdzie ON jest. Dopomóż nam być szczęśliwi bez trosk kłótni i niedomówień. Zawsze w szacunku i z miłością do siebie. Nie pozwól aby ktoś lub coś nas rozdzieliło. Św Rito proszę o zdrowie dla mamy mojego Kochanego i dla mnie. Proszę aby moje wyniki badań były w normie. Dziękuję za dobre wyniki Tomka i za wszystko inne. Proszę wspomagaj mnie w diecie 🙏❤🍀
 AnA: 30.10.2019, 22:39
 Św Rito dziękuję za pomoc dla Tomka i proszę o pracę dla niego 🙏🙏🙏🌻
 B: 30.10.2019, 22:36
 Błagam, daj mi siłę do życia i zdrowie. Proszę wstaw się za mną Św Rito, zwłaszcza w tej jednej wiadomej sprawie. Czekam już chyba na cud, bo wszelkie moje próby okazały się daremne. Proszę o coś dla mnie prawie niemożliwego, ale Ty Św Rito możesz sprawić, że wiara mnie ocali od złego.
 Tomek: 30.10.2019, 22:35
 Moja Święta Rito 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] (30) [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej