Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".

Inne modlitwy do św. Rity


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych
O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 M.T.E.: 28.08.2020, 17:30
 Sw.Rito Błagam pomoz nam z edim.sie spotkac.porozmawiac ,🌹sw.Rito w Tobie moja nadzieja i wiara w Ciebie ze z Twoja pomoca spotkamy się porozmawiamy.
 Monika : 28.08.2020, 16:20
 Sw Rito błagam Cię pomóż mi w relacji z Pawlem jestrm juz bezsilna wysluchaj mnie 🙏
 Monia : 28.08.2020, 16:16
 Święta Rito błagam Cię o zdrowie dla mnie i spokój dla moich synów. Niech to wszystko się dobrze skończy i drugi test będzie ujemny. Miej mnie w swojej opiece i wspomnij o mnie Bogu Najwyższemu.
 Urszula: 28.08.2020, 14:32
 Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga naszego i wyproszenie łaski dla mojej córki Marii 🌹 oraz proszę o zdrowie i opiekę nad moją starszą córką 🌹 święta Rito kocham Cię i ufam Tobie 🌹 dziękuję że jesteś obecna w naszym życiu 🌹
 Ewa: 28.08.2020, 11:45
 Św Rito uratuj nas proszę
 B: 28.08.2020, 10:00
  Proszę wstaw się za mną - daj mi siłę i zdrowie.
 Mery: 28.08.2020, 09:59
 Święta Rito dziękuję za łaski którymi mnie obdarzyłaś. Proszę daj mi ukojenie i spokój bym poradziła sobie w tej trudnej sytuacji. Proszę natchnij T. moją miłością by zrozumiał że jemu też należy się szczęście i miłość którą mu okazuję, że to szczere i prawdziwe uczucie... wiem że on też nie jest obojętny na to uczucie tylko nie dopuszcza go do siebie...
 Aga : 28.08.2020, 08:27
 Św.Rito proszę Cię o zdrowie dla mnie i mojej rodziny i otocz nas swoją opieką. Pomóż mojemu synowi aby zaliczył ważne egzaminy 🙏🌹
 Ewa: 28.08.2020, 08:08
  Św Rito proszę Cię o łaski o harmonię i spokój dla mojego serca, duszy i umysłu. Proszę uwolnij mnie od wszelkich złych myśli i węzłów. Wyproś dla mnie Dary ducha Św i pobłogosław, abym podejmowała właściwe decyzje. Jeżeli jestem w złej relacji proszę pomóż mi natychmiast i dopomóż abym nie cierpiała. Jeżeli jestem w dobrej i pochodzi ona z Twojego błogosławienstsa pięknie ją prowadź i chroń. Błagam Cię o to i dziękuję.


 WIESŁAWA: 28.08.2020, 08:07
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych spraw aby dzisiejsza mamografia wyszła bardzo dobrze i abym nie miała " wznowy" raka piersi. Miej mnie w opiece i dopomóż abym nie zaraziła się koronawirsem podczas badania w szpitalu.
 Mary: 28.08.2020, 08:06
 Proszę o łaskę zdrowia dla mojej rodziny i w wiadomej intencji.
 Małgorzata: 28.08.2020, 07:47
 Święta Rito proszę Cię o opiekę zdrowie i pomoc w wiadomej sprawie błagam ty wszystko możesz ❤️❤️❤️
 Magda: 28.08.2020, 07:13
 Swieta Rito Kochana prosze Cie bardzo pomoz...
 Agnieszka : 28.08.2020, 06:59
 Kochana sw Rito proszę o opiekę dla mojego syna i iego zony. Proszę aby ich małżeństwo bylo szczesliwe i..Pod Twą opieke ich dodaje🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 Ewa: 28.08.2020, 06:58
 Kochana Świata Rito ❤️jutro bardzo ważny dzień dla mojego brata i jego przyszłej żony. ❤️. Z całego serca proszę Cię by był to dzień dla nich wyjątkowy i spokojny....a kolejne dni takie jak sobie wymażą...
 Monia : 28.08.2020, 06:26
 Święta Rito proszę wybłagaj mi ujemny wynik testu ponownie. Wyproś u Pana naszego i Jego Matki zdrowie dla mnie i spokój dla moich synów. Spraw aby to wszystko się skończyło. Dziękuję Ci za wsparcie i pomoc. Potrzebuję Cię Święta Rito teraz i zawsze.
 Tomek: 28.08.2020, 06:25
 Moja Św. Rito🌹. Chroń zdrowie proszę 🍀🍀🍀🍀
 Ewa: 28.08.2020, 05:22
 Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i harmonii dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas proszę od złych ludzi i złych zdarzeń, od wstydu, poniżeń, kompromitacji, bezsenności i bezradności. Błagam, pomagaj mi proszę w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w ...Proszę Cię również o łaski dla zmarłych z mojej rodziny, dla dusz czyśćcowych i samobójczych, niech dobry Bóg okaże im Swoje miłosierdzie. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła.
 Jolanta: 28.08.2020, 05:00
 Święta Rito, błagam o zdrowie. Proszę, żeby ból minął. Nie wiem, co robić. Proszę pomóż mi. Dziękuję🌹
 Jolanta: 28.08.2020, 04:59
 Święta Rito, błagam o zdrowie. Proszę, żeby ból minął. Nie wiem, co robić. Proszę pomóż mi. 🌹
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] (30) [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej