Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".

Inne modlitwy do św. Rity


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych
O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 AGA: 09.11.2020, 10:57
 Św.Rito dziękuję za otrzymane łaski i proszę o zdrowie dla mnie i mojej rodziny i otocz nas swoją opieką a szczególnie mamę🙏🌹
 Aga: 09.11.2020, 10:32
 Św.Rito wysłuchaj moich próśb proszę ,żebym wróciła do zdrowia i żeby moje dzieci nie zaraziły się ode mnie proszę i módl się za mojego nie dawno zmarłego tatę wieczny odpoczynek racz mu dać panie Amen.
 Gosia: 09.11.2020, 09:10
 Św. Rito dopomóż mi w trudach moich proszę z całego serca
 M.: 09.11.2020, 08:47
 Święta Rito pomóż proszę 🌹🌹🌹🌹🌹🌹-🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 Małgorzata: 09.11.2020, 07:46
 Święta Rito bardzo proszę Cię o opiekę i zdrowie dla moich bliskich opiekuj się bratem i jego synkiem daj opamiętanie dla bratowej pomagaj w prowadzeniu firmy w tym ciężkim czasie proszę Cię Święta Rito ❤️❤️❤️
 Magda : 09.11.2020, 07:34
 Swieta Rito Kochana prosze Cie bardzo pomoz. Ty wiesz o co Cieprosze... Blagam
 Ewa: 09.11.2020, 07:14
  Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i harmonii dla mnie, mojego syna mojej rodziny. Chroń nas proszę od złych ludzi i złych zdarzeń, od wstydu, poniżeń, kompromitacji i bezradności, bezsenności, oszustwa, bólu, cierpienia, braku szacunku, złego wizerunku. Błagam, pomagaj mi proszę w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w zdrowiu mojej córki Proszę Cię również o łaski dla zmarłych z mojej rodziny, dla dusz czyśćcowych i samobójczych, niech dobry Bóg okaże im Swoje miłosierdzie. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła.
 Ewa: 09.11.2020, 06:24
 Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i harmonii dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas proszę od złych ludzi i złych zdarzeń, od wstydu, poniżeń, kompromitacji, bezradności, bezsenności, braku szacunku, złego wizerunku, oszustwa. Błagam, pomagaj mi proszę w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w... Proszę Cię również o łaski dla zmarłych z mojej rodziny, dla dusz czyśćcowych i samobójczych, niech dobry Bóg okaże im Swoje miłosierdzie. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła. Św. Rito dziękuję Ci za to, że jesteś.
 Zona: 09.11.2020, 03:52
 Św proszę ODSUN OD mego męża toksycznych ludzi. Błagam nie wreszcie przejrzy na oczy i zobaczy kto krzywdzi jego najbliższych. Proszę o wsparcie.


 Potrzebujący bezpieczeństwa...: 09.11.2020, 00:25
 Najdroższa, zapewnij nam (a nade wszystko i ponad wszystko memu Lubemu) bezpieczeństwo! Otocz nas swymi opiekuńczymi ramionami w domu i w pracy. Dopomóż, aby za wyrzeczenia i poświęcenia jakich dopuszcza się dla mnie spłynął na Niego splendor chwały! Najmilsza, dziękuję Ci za całe dobro, które mnie teraz otacza, za Twoją opiekę okazaną mi w pracy! Nie opuszaczaj nas nigdy! A człowiekowi, o którym pragnę zapomnieć daj łaskę spokoju, zdrowia, dobrego i godnego życia i wstrzymaj jego umysł i ręce, aby nie wyrządził nam żadnej krzywdy. Dopomóż mu, aby uwolnił się od myśli o mnie. Osądzi nas Dobry Bóg! Bóg zapłać za wszelkie łaski i cud życia jakiego doświadczam. Amen.
 S: 08.11.2020, 23:57
 Najdroższa, najukochańsza Rito pomagaj i bądź jak zawsze. Daj siłę i chroń. Za wszystko dziękuję.KC🌹❤️🌺
 M.: 08.11.2020, 22:18
 Święta Rito proszę 🌹🌹🌹🌹🌹🌹-🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 Natalia i Dawid : 08.11.2020, 22:03
 Ukochana Święta Rito opiekuj się nami i naszymi rodzinami proszę
 Natalia i Dawid : 08.11.2020, 22:02
 Ukochana ŚWIĘTA RITO prosimy Cię o łaskę zdrowia dla nas i naszych najbliższych oraz cud zdrowych dzieci Jezu Ty się tym zajmij
 L&A: 08.11.2020, 21:53
 Sw Rito proszę daj sile i wytrwanie na nadchodzący tydzień pomóż uporać się z problemami dnia codziennego i o sile psychiczna dla mojej córki 🌹❤🌹❤
 Małgorzata: 08.11.2020, 21:07
 Dziękuję Święta Rito ❤️❤️❤️❤️
 Gabriela: 08.11.2020, 18:36
 Święta RITO proszę o szybkie znalezienie pracy przez moją bratanicę 🌹
 irena: 08.11.2020, 18:15
 Swieta Rito dopomoz mojemu bratu,blagam cie i prosze cie dopomoz mojej mamie w zdrowiu
 SIOSTRA: 08.11.2020, 18:12
 SWIETA RITO Prosze cie o blogoslawienstwo nad rodzina mojego brata.prosze Cie Pani pomoz im bo bardzo potrzebuja pomocy
 matka: 08.11.2020, 17:48
 Kochana Święta Rito proszę Cię o pomoc.Spraw by Klaudia pokochała swoje dziecko,urodziła lekko i była dobrą matką.Aby była spokojna,opanowana i szczęśliwa.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] (30) [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej