Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie
Ks. Jan Reczek
Książka "To Jezus leczy złamanych na duchu" pomoże Ci poradzić sobie z problemami, które wydają Ci się nie do rozwiązania. Da Ci inspirację i nadzieję oraz uzmysłowi Ci, że nie jesteś sam ze swoim cierpieniem... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 M: 26.10.2018, 17:00
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, życiu, pracy, mnie w studiach i pracy, mężowi, mamie, Filipowi, Tomkowi, Jackowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Błagam pomóż Karolowi !!!!
 Stanislawa: 26.10.2018, 15:08
 Swieta Rito Ukochana Oblubienico Chrystusa Pana prosze o wstawiennictwo za moją Rodzina upros dla nas zdrowie, radość z zycia opieke dla naszych Synow aby postepowali zgodnie z wolą bozą. a
 Grażyna: 26.10.2018, 13:50
 Kochana Swieta Rito, błagam Cie o wstawiennictwo, proszę o zdrowie, siły dla mojej córki i prawidłowy rozwój dla noszonego przez nią pod sercem dziecka. Spraw, aby ponowne badanie nie wykazało źadnych wad. Św. Rito, módl się za nami. Z serca dziękuję za wszystko.
 Grażyna: 26.10.2018, 13:50
 Kochana Swieta Rito, błagam Cie o wstawiennictwo, proszę o zdrowie, siły dla mojej córki i prawidłowy rozwój dla noszonego przez nią pod sercem dziecka. Spraw, aby ponowne badanie nie wykazało źadnych wad. Św. Rito, módl się za nami. Z serca dziękuję za wszystko.
 M.B.: 26.10.2018, 13:48
 Św. Rito, dziękuję i proszę o wstawiennictwo w intencji poczęcia zdrowego dziecka-dar zdrowego potomstwa dla sakramentalnego małżeństwa syna o zdrowie dla małżonków. Proszę o dary Ducha Św. dla nich,
 Grażyna: 26.10.2018, 13:43
 Kochana Swieta Rito, błagam Cie o wstawiennictwo, proszę o zdrowie, siły dla mojej córki i prawidłowy rozwój dla noszonego przez nią pod sercem dziecka. Spraw, aby ponowne badanie nie wykazało źadnych wad. Św. Rito, módl się za nami. Z serca dziękuję za wszystko.
 PT: 26.10.2018, 13:31
 Św. Rito proszę o wstaw się u T w mojej intencji... proszę... nie pozwól by mały błąd zniszczył to co udało nam się osiągnąć i dość tak daleko... niech to się dalej pięknie rozwija... Proszę
 ufajaca Panu Małgorzata : 26.10.2018, 13:16
 Święta Rito Patronko naszej Róży rodziców za nasze dzieci , proszę Cię o pomoc w tej konkretnej sprawie córki mojej Natalii .Wypros jej u naszego Jezusa Miłosiernego męża jakiego od zaranie przeznaczył jej Bog i nie pozwól aby miała dokonać innego wyboru poza wypełnieniem sie woli Bożej. Ty ofiarowałeś swoje dzieci Bogu ,ponieważ nie chciałaś aby zło weszło w ich życie. Ty rozumiesz co czuje matka ,ktora patrząc na swoje dziecko odczuwa lęk przed podjęciem złej decyzji gdzie w grę wchodzi wybór pomiędzy Bogiem i uczuciem. Wstaw sie proszę za Natalią i wypros nam te łaskę o ktora Cię proszę. Zatroskana matka / pełna ufności ze Bog pokieruje tą sprawą
 Małgorzata : 26.10.2018, 12:28
 Dziękuję Sw.RITO za spelnienie mej prośby. Twoja siła i moc jest ogromna i chciałabym podziękować z całego serca za doznana łaskę. Proszę Cie o dalsze wstawiennictwo w mej sprawie.Aby M cz.s.d.m.o.i o.z.t.c.d.n.z.Kocham Cię Sw.Rito.🌹 🌹 🌹
 Małgorzata : 26.10.2018, 12:28
 Dziękuję Sw.RITO za spelnienie mej prośby. Twoja siła i moc jest ogromna i chciałabym podziękować z całego serca za doznana łaskę. Proszę Cie o dalsze wstawiennictwo w mej sprawie.Aby M cz.s.d.m.o.i o.z.t.c.d.n.z.Kocham Cię Sw.Rito.🌹 🌹 🌹
 R,,,,a: 26.10.2018, 12:23
 Proszę o łaski dla córki by nie popełniała błędów by zaznała choć trochę szczęścia.
 Strapiona. : 26.10.2018, 12:12
 Proszę Cie SW. Rito o dalsze pozytywnętrz załatwienie mej prośby. Dziękuję za to co dla mnie robisz Wierzę że wszystko będzie tak jak chce.Wspomoże mnie SW. Rito.Kocham Cię 🌹 🌹 🌹
 Maria: 26.10.2018, 12:01
 dzienkuje że jesteś z mną
 Czcicielka : 26.10.2018, 10:30
 Św. Rito błagam Cię przemien serce Dawida, niech poczuje do mnie to samo co na początku znajomości. Nie pozwól, aby wygaslo to co się zaczęło między nami:(
 Ania: 26.10.2018, 09:44
 Św. Rito proszę wyproś mi łaskę o którą tak bardzo proszę. Proszę o dar macierzyństwa. tak długo już czekam na moje maleństwo.... Św. Rito nie opuszczaj mnie teraz kiedy tak bardzo cię potrzebuje.
 Gosia: 26.10.2018, 08:51
 Św. Rito proszę z całego serca dopomóż mi załatwić trudne sprawy finansowe zawodowe spraw abym zaznała trochę spokoju prosze
 Aga: 26.10.2018, 08:20
 Św Rito proszę Cię o zdrowie dla całej rodziny mojej j wsparcie dla syna w chwilach zwątpienia. 🌹
 bogi: 26.10.2018, 07:26
 Błagam o zdrowie wnuczki, o polepszenie. Błagam, aby skutek rozmowy z szefem był pozytywny. Błagam o bezpieczną podróż i pracę.
 domi: 26.10.2018, 06:38
 Sw Rito Dopomóż
 m: 26.10.2018, 06:28
 Swieta Rito daj mi sile błagam bądź przy mnie bo jest bardzo zle. Pomoz mi wyjść z problemów pracy , spraw aby zmieniono szefa , aby nas nie poniżał i niszczyl spraw cud przemień moje życie . Daj zdrowie mojej rodzinie , dziecko siostrze , szczęśliwy poród dla drugiej siostry.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] (30) [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej