Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 AnA: 14.06.2019, 04:05
  Św. Rito uwolnij T od depresji i smutku. Pomóż mu mnie pokochać aby nasz związek był trwały i szczęśliwy. Jesteśmy dla siebie ja to wiem dopomóż mu proszę też to zrozumieć. Kocham go. Jednocześnie nie pozwól mu zrobić mi krzywdy, oszukać mnie lub by ktoś mi go odebrał. Proszę Św Rito o zdrowie i by powikłania zostały cofnięte a moja choroba nie robiła mi krzywdy. Pomóż mi proszę abym dostała tą pracę a T pomóż proszę rozwinąć działalność. Dziękuję za wszystko🙏❤
 Ewa: 14.06.2019, 03:48
  Św.Rito pomóż mi Ty wiesz o co Cię proszę prowadź nas i miej nas w swojej opiece
 Ewa: 14.06.2019, 03:09
 Św. Rito przepraszam Cię za moje słabości i dziękuję za wszystkie łaski. Proszę Cię o łaskę zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwo i pokój dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Błagam Cię chroń nas od złych ludzi i złych zdarzeń. Pomagaj mi w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. A szczególnie pomóż mi w sprawie...Św. Rito proszę Cię o łaski dla dusz, które za życia popełniły samobójstwo, niech dobry Bóg otworzy dla nich serce.Amen
 Dorota: 13.06.2019, 22:48
 Ukochana moja Św.Rito Ty zawsze mnie wysłuchujesz.Pomóż mi...⚘⚘⚘⚘⚘⚘
 Darek: 13.06.2019, 22:17
 Św Rito nie nie zapomniałem , proszę wyproś łaskę zdrowia dla mojej córci i by bylo jak dawniej 🙏🙏 i proszę Cię o wstawiennictwo za moim tatą który tez jest chory
 Katarzyna: 13.06.2019, 21:23
 Święta Rito proszę o dobre zdanie egzaminu dla córki i dostanie się do szkoły której chce
 Agnieszka : 13.06.2019, 21:22
 Kochana Swieta Rito, Z calego serca Cie prosze: ratuj moj zwiazek z Anthonym. Jezeli rzeczywiscie nie ma powodow do obaw, prosze Cie: odsun ode mnie ten paralizujacy lek i pomoz mi wyeliminowac zazdrosc, jezeli jest ona bezpodstawna.. Jezeli rzeczywiscie moge ufac Anthonemu, prosze przywroc naszemu zwiazkowi radosc, spokoj, milosc i beztroske. Prosze Cie: miej nasz zwiazek w swojej opiece. Amen 
 Ewa: 13.06.2019, 20:41
 Św Rito od spraw niemożliwych proszę Cię by mój partner mnie pokochał i zaczął mnie szanować byśmy byli szczęśliwi z naszymi dziećmi. Nie pozwól by wciąż były kłótnie i rozstania.POMÓŻ nam Św Rito proszę
 redzi: 13.06.2019, 18:03
 proszeo powrot TOMUSIA
 M: 13.06.2019, 17:59
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi,mnie, mamie, mężowi. Uproś nam łaski o które prosimy. Błagam pomóż !!!!
 Ewa: 13.06.2019, 17:22
  Św.Rito pomóż i wypros łaski potrzebne w wiadomej Ci sprawie.Dziekuje🌹
 Ewa: 13.06.2019, 15:54
 Swieta Rito wysluchalas modlitwy mojej mamy, wiec ja tez chce Cie prosic o wysluchanie mojej.... pomoz mi I dodaj mi sily w walcze z choroba moich dwoch ukochanych kotkow, ktore wychowalam od malenkosci I sa one sensem mojego zycia, pozwol mi cieszyc sie ich obecnoscia jak najdluzej I spraw zeby nie cierpialy. Pomoz mi znalezc droge ktora NIE jest wyboista, zmiloj sir nad nami SW Rito ...wysluchaj mnie laskawie
 I....: 13.06.2019, 13:52
 Święta Rito błagam w wiadomej sprawie
 Ewa: 13.06.2019, 13:35
  Ewa: 13.06.2019, 07:35 Święta Rito dziękuję Ci za wszystkie dotychczasowe laski 🌷 proszę wspomóż moją córkę w oczekiwaniu na wyniki pisemnych matur i dopomóż aby pozytywnie zdała semestralne egzaminy z weterynarii. Spraw aby nowa znajomość okazala się tą właściwą, Dopomóż w znalezieniu dobrej wymarzonej pracy.. Otocz opieką moją rodzinę.. Tobie zawierzam bądź pozdrowiona 🌷
 Tomek : 13.06.2019, 13:25
 Moja Św. Rito 🌹🌹🌹🌹-🌹🌹🌹
 Filomena: 13.06.2019, 12:38
 Święta Rito proszę Cię o szczęśliwe zdanie egzaminów dla mojej córeczki oraz o rozwiązanie tej trudnej sprawy o której wiesz. Dla Ciebie niemożliwe staje się możliwe 🌹🌹🌹🌹🥀🥀🥀 wysłuchaj mnie.
 Magda: 13.06.2019, 11:43
 SW. Rito proszę Cię o łaski wszelkiej pomyślności dla Nas❤️💝💖
 I....: 13.06.2019, 09:25
 Święta Rito bardzo proszę o zdrowie dla mnue ,i żeby mój syn przeszedł jutro pozytywnie testy psychologiczne i dostał się na studia ,błagam pomóż ,Jezu ufam Tobie
 Wierzaca: 13.06.2019, 08:58
 Św.Rito pomóż mi Ty wiesz o co Cię proszę prowadź nas i miej nas w swojej opiece
 Wierzaca: 13.06.2019, 08:58
 Św.Rito pomóż mi Ty wiesz o co Cię proszę prowadź nas i miej nas w swojej opiece
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] (11) [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej