Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".

Inne modlitwy do św. Rity


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych
O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Jolanta: 22.10.2020, 20:58
 Święta Rito, za wszystko dziękuję. Proszę o cudowne wieści. Niech niemożliwe stanie się możliwe. Miej nas w opiece. Wszystkiego dobrego z okazji Twojego święta. 🌹🌹
 Jolanta: 22.10.2020, 20:58
 Święta Rito, za wszystko dziękuję. Proszę o cudowne wieści. Niech niemożliwe stanie się możliwe. Miej nas w opiece. Wszystkiego dobrego z okazji Twojego święta. 🌹
 Paula: 22.10.2020, 20:54
 Kochana sw Rito błagam o zdrowie dla mojego synka olusia zeby wynikibadan mial dobre szczepienie mu nie zaszkodzily zeby te liszaje mu zeszly i zaczol normalnie sie bawiv i jesco zdrowie dla Antosia mamy i janki i dalsza opieke
 Irena: 22.10.2020, 20:31
 Święta Rito dziękuję za wszystko i proszę o opiekę i zdrowie dla nas
 Joanna: 22.10.2020, 19:17
 Kto jak nie Ty ukochana przyjaciółko Wiem że warto wierzyć wiem że mogę na Ciebie liczyć moja ukochana 🌹🌹🌹♥️♥️♥️
 Urszula: 22.10.2020, 18:07
 Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga naszego i wyproszenie łaski dla mojej starszej córki 🌹 oraz proszę o pomoc w wychowaniu mojej córki Marii 🌹 święta Rito kocham Cię i ufam Tobie 🌹 dziękuję że jesteś obecna w naszym życiu 🌹
 Renata: 22.10.2020, 17:41
 Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, i dobrą babcią. Pozwól by mój syn Przemek, odpuścił i zrozumiał swoje błędy, by chciał się spotykać, by pozwolił nam spotykać się z Antosią i Miłoszem, z naszymi wnukami. Pozwól nam sprzedać dom byśmy mogli dać te wspaniałe duże pieniądze na start naszym synom. Wskaż nam drogę jak się porozumieć. Proszę chroń moja rodzinę. Proszę obdaruj nas swoimi błogosławieństwami. Święta Rito Proszę o uzdrowienie, pokorę, nawrócenie i wewnętrzną przemianę serca syna. Dziękuję za Twoje łaski Dziękuję za to że jesteś z nami
 Mery: 22.10.2020, 15:24
  Święta Rito dziękuję za łaski którymi mnie obdarzyłaś. Proszę daj mi ukojenie i spokój bym poradziła sobie w tej trudnej sytuacji. Proszę pomóż naszej miłości.. by przetrwała trudny czas i by mogła rozkwitnąć na nowo. Proszę o zdrowie dla T
 B: 22.10.2020, 14:28
 Błagam, niech moja córeczka dojdzie do zdrowia jak najszybciej. Ja mogę przejąć jej choroby, śle niech ona wyzdrowieje!


 AGA: 22.10.2020, 12:50
 Sw.Rito dziękuję za otrzymane łaski i proszę o zdrowie dla mnie i mojej rodziny i otocz nas swoją opieką 🙏🌹
 Malgonia.: 22.10.2020, 11:01
 Sw.Rito prosze o pomoc ,o kontakt z Edim.🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 Mery: 22.10.2020, 10:26
 Święta Rito dziękuję za łaski którymi mnie obdarzyłaś. Proszę daj mi ukojenie i spokój bym poradziła sobie w tej trudnej sytuacji. Proszę pomóż odzyskać stan z przed choroby T, byśmy przetrwali ten trudny czas, byśmy nie odwrócili się od siebie. Proszę o zdrowie dla T
 Malgonia.: 22.10.2020, 09:37
 Sw.Rito prosze o pomoc ,o kontakt z Edim.🌹
 Malgonia.: 22.10.2020, 09:36
 Sw.Rito prosze o pomoc ,o kontakt z Edim.🌹🌹
 M.: 22.10.2020, 09:11
 Święta Rito pomóż. ..Ty wiesz wszystko 🌹🌹🌹🌹🌹🌹-🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 Ewa: 22.10.2020, 07:47
  Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i harmonii dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas proszę od złych ludzi i złych zdarzeń, od wstydu, poniżeń, kompromitacji, bezradności, braku szacunku, złego wizerunku, bólu,cierpienia, oszustwa, bezsenności. Błagam, pomagaj mi proszę w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. . Proszę Cię również o łaski dla zmarłych z mojej rodziny, dla dusz czyśćcowych i samobójczych, niech dobry Bóg okaże im Swoje miłosierdzie. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła. Św. Rito dziękuję Ci za to, że jesteś.
 Mary: 22.10.2020, 07:18
 Proszę o łaskę zdrowia dla mojej rodziny
 Ewa: 22.10.2020, 07:05
 św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i harmonii dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas proszę od złych ludzi i złych zdarzeń, od wstydu, poniżeń, kompromitacji i bezradności, od złego wizerunku i braku szacunku, od bólu, cierpienia, oszustwa, bezradności i bezsenności. Błagam, pomagaj mi proszę w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w ... Proszę Cię również o łaski dla zmarłych z mojej rodziny, dla dusz czyśćcowych i samobójczych, niech dobry Bóg okaże im Swoje miłosierdzie, a Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła. Św. Rito dziękuję Ci za to, że jesteś.
 Magda : 22.10.2020, 06:17
 Swieta Rito Kochana prosze Cie bardzo pomoz zeby Lenka wyszla z tej choroby i ulomnosci zeby wlosy przestaly mi wypadac i wszystkie dolegliwosci bolowe i chorobowe odeszly... Blagam
 Karolina: 22.10.2020, 05:31
 Kochana św.Rito! Dziękuję za wszelkie łaski wysłuchaną przez Ciebie. Proszę Cię bardzo św.Rito o wstawiennictwo u Pana Boga o pomyślne przejscie całej KL.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] (11) [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej