Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Malgonia.: 07.11.2019, 07:32
 Św.Rito dziękuję za opiekę ktora otaczasz mnie i moja Rodzinę 🌹Wierzę ze teraz też mnie nie zostawisz samej i sprawisz ze będę szczęśliwa bo wróci do mnie człowiek którego kocham i za którym tak bardzo tesknie😕
 Malgonia.: 07.11.2019, 07:28
 Św.Rito dziękuję za opiekę ktora otaczasz mnie i moja Rodzinę 🌹Wierzę ze teraz też mnie nie zostawisz samej i sprawisz ze będę szczęśliwa bo wróci do mnie człowiek którego kocham i za którym tak bardzo tesknie😕
 Basia: 07.11.2019, 07:25
 Św Rito proszę wstaw sie za mną,za moimi najbliższymi ,by udało zbudować się zgodę w rodzinie.Spraw by Ala,Beata,Ewelina opamiętały się i nie traktowały rodziny swych Mężów za wrogów.Św Rito spraw by niemożliwe stało się rozwiązane.Św Rito wiem że wymagam wiele ale nie pogardzaj mną i oręduj w moich prośbach.Św Rito opamiętaj także mnie gdy postępuję nie właściwie.Chc€ być dobrą i szanowaną matką,teściową.Błagam pomóż.
 Małgorzata: 07.11.2019, 07:22
 Święta Rito bardzo proszę Cię o opiekę nad całą moją rodziną w tym ciężkim dla nas czasie proszę o zdrowie i iskierkę radości i nadzieję na lepsze jutro❤️❤️❤️
 Gośka S.: 07.11.2019, 07:21
 Św.Rito tylko w Tobie nadzieja ze pomożesz nam w powrocie do siebie 😕Ty Św.Rito wiesz o co chodzi Ciebie Św.Rito proszę żeby moja tęsknota ,płacz już się skończyły i żebym mogła szczęśliwa z moim Edziem za którym tak bardzo ale tak bardzo tęsknię.Św.Rito wiem ze sprawisz cud i już nie bawem też zaświeci słonko nad naszym związkiem i będziemy znowu Razem.Gosia i Edzio tak bardzo Matenko tego pragnę 🌹🌹.Wiem że nam pomożesz w tym i będziemy znowu Razem.Bóg zapłać za modlitwę .🌹
 Tomek: 07.11.2019, 07:18
 Moja Święta Rito 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 Gośka S.: 07.11.2019, 07:08
 Św.Rito tylko w Tobie nadzieja ze pomożesz nam w powrocie do siebie 😕Ty Św.Rito wiesz o co chodzi Ciebie Św.Rito proszę żeby moja tęsknota ,płacz już się skończyły i żebym mogła szczęśliwa z moim Edziem za którym tak bardzo ale tak bardzo tęsknię.Św.Rito wiem ze sprawisz cud i już nie bawem też zaświeci słonko nad naszym związkiem i będziemy znowu Razem.Gosia i Edzio tak bardzo Matenko tego pragnę 🌹🌹.Wiem że nam pomożesz w tym i będziemy znowu Razem.Bóg zapłać za modlitwę .🌹
 Malgoska: 07.11.2019, 06:56
 Św.Rito proszę żeby wrócił do mnie mężczyzna którego kocham ,i za którym tak bardzo tęsknię 😕nie wyobrażam sobie dalszego życia bez Niego.Proszę wypros łaski u Boga i spraw zebysmy byli znowu razem Kochającą się Rodzina.🌹🌹🌹.nie zostawiaj mnie z tym samej 😕 wiem ze Ty Św.Rito mi w tym.pomożesz.liczę na Twoją pomoc.
 Ewa: 07.11.2019, 06:53
  Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaskę zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i spokoju dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas od złych ludzi i złych zdarzeń. Błagam, pomagaj mi w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w...Proszę Cię również o łaski dla dusz w czyśćcu i tych, które popełniły samobójstwo, niech dobry Bóg im wybaczy. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie nas od złych ludzi i złych zdarzeń. Prosze o spokój i pomoc
 Ewa: 07.11.2019, 06:52
  Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaskę zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i spokoju dla mnie, mojego syna u mojej rodziny. Chroń nas od złych ludzi i złych zdarzeń. Błagam, pomagaj mi w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w ...Proszę Cię również o łaski dla dusz w czyśćcu i tych, które popełniły samobójstwo. Niech dobry Bóg im wybaczy. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła.
 Małgorzatą S.: 07.11.2019, 06:49
 Św.Rito spraw zeby Edek wrócił do mnie ,przemyślał swoje postepowanie i zmienił zdanie😊 Wierz Są.Rito jak mi To brakuje i moje życie bez Niego nie ma sensu😕😢.tęsknię za Nim i tylko na Niego czekam. Św.Rito wierzę w to że wstawisz się za Nami i pomożesz nam.w powrocie do siebie .Tylko w Tobie moja nadzieja .🌹🌹🌹.Proszę nie zostawiaj mnie samej bez pomocy.Wiem że mi pomożesz i będę znowu szczęśliwa z Edziem Tak bardzo tego pragnę.
 Ewa: 07.11.2019, 05:05
 Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaskę zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i spokoju dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas od złych zdarzeń i złych ludzi. Błagam, pomagaj mi w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w...Proszę Cię również o łaski dla dusz w czyśćcu i tych, które popełniły samobójstwo, niech dobry Bóg udzieli im miłosierdzia. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła.
 M: 07.11.2019, 04:48
 Proszę Cię św Rito o zdrowie dla całej rodziny miej wszystkich w opiece oddalaj choroby i nieszczęścia spraw by wszyscy byli zdrowi i szczęśliwi wysłuchaj także moje prośby a Ty wiesz o co proszę pomóż mi spraw by wszystko dobrze się skończyło i pozostał ktoś kogo darzę szczególnym uczuciem wysłuchaj mnie
  Agnieszka: 07.11.2019, 03:44
 Kochana sw Rito pomoz mi uwierzyć w to ze moje trudne sprawy sie uloza Prosze o opieke dla moich dzieci wnusi rodzicow mojej siostry i dla mnie.Daj mi przyjaciół a usuń wrogow. Kocham Cie sw Rito i🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 Basia; 7.11.2019: 07.11.2019, 01:58
 SW.RITO dziekuje za opieke, ZAwysluchane prosby prosze czuwaj NADEMNA AMEN
 Basia; 7.11.2019: 07.11.2019, 01:50
 SW.RITO dziekuje za opieke, ZAwysluchane prosby prosze czuwaj NADEMNA AMEN
 Wioletta : 07.11.2019, 00:40
 Kochana św.Rito proszę pomóż podjąć mi decyzję na całe życie bardzo go kocham i jestem mu potrzebna pomóż to wiadoma tobie sprawa.Dziękuje i proszę o opiekę.🌹
 M.: 07.11.2019, 00:15
 Święta Rito proszę...Ty wiesz 🌹🌹🌹🌹🌹
 Matka: 06.11.2019, 22:40
 Ratuj św Rito proszę ratuj dzieci aby rodzice ich kochali i żyli w zgodzie i miłośći dziękuję za łaski otrzymane proszę o dalszą pomoc i OPIEKĘ nad całą naszą rodzinę Jezu Ty się tym zajmij Jezu ufam tobie Jezu
 AnA: 06.11.2019, 22:39
  Św Rito dziękuję za pomoc dla Tomka i proszę o pracę dla niego 🙏🙏🙏🌻
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] (19) [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej