Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej
Ralph Martin
Jesteś chrześcijaninem. Może rok, może dwa, a może już 20 lat. Uczęszczasz na każdą niedzielną Mszę Św., modlisz się obowiązkowo rano i wieczorem, zawsze dajesz symboliczną złotówkę na tacę... Bywa jednak, że nie jesteś w stanie nawiązać bliższego kontaktu z Bogiem. Targają Tobą wątpliwości. Bronisz się rękami i nogami przed miłością, którą chce obdarzyć Cię Twój Ojciec. ... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Matka: 03.01.2019, 21:30
 Św Rito dziękuję za wszystkie laski i dobrodziejstwa miej mnie i całą rodzinę w swej opiece i ratuj od złego
 Ewelina i Olek: 03.01.2019, 21:21
 Kochamy Cię Św. Rito bądz przy nas każdego dnia
 Paula: 03.01.2019, 21:11
 Kochana sw Rito błaga cie o zdrowie dla mojego synka o zdrowie dl@ mamy i janki i zevym sobie radzila w pracy nie robila wiecej pomylek izeby mnie nie zwolnili i zeby mi sie kaasa zgadxals i zeby mnie nie zwolnili i zebym za drugim razem poradzila sobie z tym prubnym zakupem
 Ewela: 03.01.2019, 20:11
 ŚWIĘTA RITO proszę Cię nie zostawiaj mnie pomóż mi aby Dominik zrozumiał i wrócił do mnie obal między nami ten zimny lod i rozgrzej nas tak jak stało się to 3 lata temu Bog mi go dal proszę Cię z całego serca oddajcie mi go chce być z nim pomóżcie nam TESKNIE za nim bardzo z każdym dniem coraz bardziej pomóż błagam Cię nie zostawiaj mnie Amen
 mama : 03.01.2019, 20:03
 Kochana Św Rito proszę cię modlitwę za moją wnuczkę aby jak najszybciej córka mogla by ją. nakarmić i laktacja była dość szybko.Pomóż nam Św Rito
 Matka: 03.01.2019, 19:40
 Panie Boże! Święta Rito! Błagam Was o to, by moja córka nie miała już problemów zdrowotnych. Niech w 2019 unormuje się praca jej organizmu i znikną kłopoty Wam wiadome. Błagam!!!
 M: 03.01.2019, 19:04
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż Karolowi w ukończeniu studiów, życiu, pracy, mnie w zdrowiu ( tarczyca, serce), pracy, mamie, mężowi, Filipowi - popraw nasze relacje, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Błagam pomóż Karolowi i mnie !!!
 Ewak: 03.01.2019, 17:50
  Św.Rito dziękuję zaopiekę cały rok i. I proszę aby Nowy Rok był lepszy, wstawiajsię za mną
 irena: 03.01.2019, 17:42
 Sw. Rito prosze Cie o spokoj iszczęscie dla mnie i mojej rodzinie. Spraw zeby zeby panowala u nas milość i szczęscie. Dziekuje za wszystko.
 Dziękująca : 03.01.2019, 17:36
 Swięta Rito, dziękuję Ci za łaski , które otrzymałam za Twoim wstawiennictwem . Za ten cały rok , dzięki Tobie skonczyłam i Swietemu Jozefowi studia z bardzo wysoką srednia z ostatniego roku . Za pomoc na egzaminach . Dziękuję Ci za łaskę zdrowia, poprawę moich kłopotów skórnych . Pomagaj i w tym roku i mniej mnie w swojej opiece i moją rodzinę. Kocham Cie ;))
 Ewa: 03.01.2019, 16:26
 Święta Rito bardzo proszę Cię wstaw się za mną, abym zaszła w ciążę, szczęśliwie ja donosiła i urodziła upragnione dziecko.
 Anonimowo: 03.01.2019, 11:52
 Św Rito proszę o łaske w wiadomej sprawie, spraw żebym nie musiała z dzieckiem odwiedzać lekarzy, bo moje dziecko ma już dosyć wizyt, spraw żeby wszystko już zamierzalo w dobrym kierunku, i wszystko się uzdrowily.
 P: 03.01.2019, 11:48
 Święta Rito miej w opiece Adama, żeby odzyskał pełne zdrowie. Proszę otwórz serce T na mnie, by uczucie które ma w sobie pozwoliło nam cieszyć się w pełni szczęściem i miłością która jest nam dana Wspomóż Gaje w nauce by osiągnęła swoje cele
 Beata: 03.01.2019, 11:09
 Św Rito błagam o wygraną w lotto Potrzebuje pieniędzy na leczenie mojego taty i dla mojej córki Błagam Św Rito naprawdę bardzo ich potrzebuję
 Wiesia: 03.01.2019, 11:01
 Sw. Rito od rzeczy niemożliwych wiadomo mi, że za Twoim wstawiennictwem wszystko jest możliwe dlatego dziękuję CI za opamiętanie się mojego zięcia i powrót do żony i córeczki oraz proszę Cię o mądrość dla moich dzieci aby zrozumiały, że jedyną, właściwą drogą jest życie z Panem Bogiem i kroczenie jego ścieżkami. Proszę również o zgodę w mojej rodzinie i aby ustały moje bóle głowy.
 Joanna: 03.01.2019, 08:50
 Św Rito pomóż nam i mojej córce przetrwać trudności bolesne ktorych doznaje daj jej siły rozumu by pokonala i zniosła wszystko dopomóż nam proszę jak zawsze na Ciebie mozna liczyć ❤❤❤Niech Nowy rok będzie dobry dla naszej rodziny
 Aga: 03.01.2019, 07:37
 Św.Rito proszę Cię o łaskę w wiadomej Ci sprawie ,dziękuję Ci że jesteś obecna i pomagasz mi i mojej rodzinie w trudnych chwilach.Badz przy nas zawsze🌹🌹🌹
 Ewak: 03.01.2019, 07:37
  Św. Rito z całego serca proszę o uwolnienie z kłopotów finansowych, zawodowych , zdrowotnych proszę po tylu trudnych latach proszę z całego serca
 Ania: 03.01.2019, 07:26
 Św Rito proszę w 2019 roku proszę o miłość wzajemną dobrego i porządnego mężczyzny ❤ I stabilny związek z nim oparty na szczęściu miłości szacunku i zaufaniu już na zawsze ❤ Nie pozwól aby ktokolwiek mnie jeszcze mnie zranił. Dziękuję za wszystko 🙏❤
 Ewa: 03.01.2019, 07:25
 Sw Rito prosze wyzwol mojego meza ze zla ,urokow, zamowien,zlych ludzi,alkoholizmu,pornografi, depresji,besennosci .Zeby ten rok byl dla nas lepszy prosze dla dzieci.Sw Rito nie opuszczaj nas.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] (19) [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej