Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".

Inne modlitwy do św. Rity


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych
O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Mery: 07.10.2020, 10:16
 Święta Rito dziękuję za łaski którymi mnie obdarzyłaś. Proszę daj mi ukojenie i spokój bym poradziła sobie w tej trudnej sytuacji. Proszę natchnij T. moją miłością by zrozumiał że jemu też należy się szczęście i miłość którą mu okazuję, że to szczere i prawdziwe uczucie... wiem że on też nie jest obojętny na to uczucie tylko nie dopuszcza go do siebie...
 B: 07.10.2020, 09:35
  Proszę wstaw się za mną - daj mi siłę i zdrowie.
 M.: 07.10.2020, 09:09
 Święta Rito proszę 🌹🌹🌹🌹🌹🌹-🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 Barbara: 07.10.2020, 08:36
 Św Rito błagam pomóż,proszę o zdrowie i zgodę z Synowymi .Św Rito opamiętaj tych co nas krzywdzą.
 Małgorzata: 07.10.2020, 07:19
 Święta Rito bardzo proszę Cię o opiekę i zdrowie dla moich bliskich opiekuj się moim bratem i jego synkiem upros opamiętanie dla bratowej zaopiekuj się tą rodziną błagam Cię Święta Rito ❤️❤️❤️
 AGA: 07.10.2020, 07:14
 Sw.Rito proszę o zdrowie dla mnie i mojej rodziny i otocz nas swoją opieką 🙏🌹
 Ewa: 07.10.2020, 07:06
  Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i harmonii dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas proszę od złych ludzi i złych zdarzeń, od wstydu, poniżeń, kompromitacji, bezradności, braku szacunku, złego wizerunku, bezsenności, oszustw, odrzucenia. Błagam, pomagaj mi proszę w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w... Proszę Cę również o łaski dla zmarłych z mojej rodziny, dla dusz czyśćcowych i samobójczych, niech dobry Bóg im wybaczy. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła.
 Tomek: 07.10.2020, 06:39
  Moja Św. Rito🌹. Chroń zdrowie proszę 🍀
 I...: 07.10.2020, 06:31
 Święta Rito błagam bardzo pomóż w iadomych sprawach ,bardzo cię proszę o zdrowie dla mojej rodziny ,


 Magda : 07.10.2020, 06:24
 Swieta Rito Kochana Ty wiesz... Prosze Cie bardzo pomoz
 Malgorzata Teresa: 07.10.2020, 06:09
 Sw.Rito dziekuje ze jestes ,prosze pomoz nam się spotkać.
 Malgorzata Teresa: 07.10.2020, 06:09
 Sw.Rito dziekuje ze jestes ,prosze pomoz nam się spotkać.🌹🌹.
 Iwona: 07.10.2020, 05:49
 Święta Rito wspomóż moich rodziców
 Joanna: 07.10.2020, 05:29
 Św Rito dziękuję za pomoc i opiekę nad moim dzieckiem i rodziną daj nam zdrowie i siłę psychiczną i fizyczną broń nas od złego i złych ludzi zdarzeń 🌹🌹🌹
 Ewa: 07.10.2020, 04:31
 Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i harmonii dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas proszę od wstydu, poniżeń, kompromitacji, bezradności, braku szacunku, złego wizerunku,bólu, cierpienia, oszustwa, odrzucenia, bezsenności, od złych ludzi i złych zdarzeń. Błagam, pomagaj mi proszę w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w ...Proszę Cię o łaski dla zmarłych z mojej rodziny, dla dusz czyśćcowych i samobójczych, niech dobry Bóg okaże im Swoje miłosierdzie. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła.
 Beata: 06.10.2020, 23:44
 Swieta Rito błagam pomoz.Błagam o zdrowie i szacunek w rodzinie.Ocal.🌹❤
 Joanna: 06.10.2020, 22:42
 Św Rito dziękuję za pomoc ,opiekę i łaski nad moim dzieckiem mężem i rodziną daj nam zdrowie , siłę psychiczną i fizyczną broń nas od złego i złych ludzi oraz zdarzeń 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖
 Paula: 06.10.2020, 22:30
 Kochana sw Rito błagam o zdrowie dl Antosia zdrowie dla mamy i janki zeby olus nie chorowal a wyniki badan wyszly dobre zeby nie mial tych zlych limfocytow
 Mono: 06.10.2020, 22:28
 Święta Rito, błagam, dopomagaj mej rodzinie, spraw aby moja mama trwała cały czas w abstynencji, by nie sięgała po alkohol. Proszę o zdrowie dla mych najbliższych i o dobre relacje z mężem.. AMEN 🌹🌹🌹🌹
 J: 06.10.2020, 21:48
 Świeta Rito błagam uproś łaskę uzdrowienia dla mojej mamusi.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] (19) [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej