Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".

Inne modlitwy do św. Rity


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych
O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Ewa: 09.10.2020, 05:27
 Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i harmonii dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas proszę od złych ludzi i złych zdarzeń, od wstydu, poniżeń, kompromitacji, bezradności, braku szacunku, złego wizerunku, oszustw, odrzuceń i złych decyzji. Błagam, pomagaj mi proszę w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w... Proszę Cię również o łaski dla zmarłych z mojej rodziny, dla dusz czyśćcowych i samobójczych, niech dobry Bóg okaże im Swoje miłosierdzie. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła.
 Fosa: 08.10.2020, 23:00
 Dziękuje, św. Rito 🌹
 Beata: 08.10.2020, 22:36
 Święta Rito pomoż.Nie dopusc do tego by szatan rzadzil w rodzinie.Wstaw sie do Naszego Ojca w Niebie aby wkroczyl z cała swa siłą i mocą i przepedzil zlego szatana.Błagam.🌹❤
 M.: 08.10.2020, 22:17
 Święta Rito wyproś mi dar mądrości i siły.
 B: 08.10.2020, 21:16
  Proszę wstaw się za mną - daj mi siłę i zdrowie.
 Wierzaca: 08.10.2020, 19:45
 Św.Rito proszę Cię znalez mi dobrego meza jestem coraz starsza ... pomóż mi założyć rodzinę
 Anna: 08.10.2020, 15:48
 Św Rito błagam uratuj swiat od zarazy. Chroń mnie i moja rodzinne od złych przygód i śmiertelnych chorób. Otocz nas Swoją opieka, osłon nas plaszczemSwej opieki i nie wypuszczaj ze Swych ramion. Bardzo Cię o to prosze 🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤❤❤🌹🌹🌹💝💖
 Ela : 08.10.2020, 12:42
 Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych modl sie za nami grzesznymi i wypraszaj te łaski.o które Cie pokormie proszę🙏🙏🙏 ❤❤❤
 Malgorzata Teresa: 08.10.2020, 11:57
 Sw.Rito prosze o wieczny odpoczynek za Moja zmarła Mamę Urszula która dzisiaj ma rocznicę śmierci ,oraz za zmarłego Tatę .Wieczny odpoczynek za duszę zmarłych.


 B: 08.10.2020, 10:56
  Proszę wstaw się za mną - daj mi siłę i zdrowie.
 Barbara: 08.10.2020, 08:34
 Św Rito jak zawsze proszę o Twe wstawiennictwo doMatki Najświętszej.Sama nie jestem w stanie wyprosić potrzebnych łask dla mnie i mojej rodziny.Proszę o zdrowie,wiarę oraz zgodę w rodzinie.Św Rito pomóż.
 I...: 08.10.2020, 07:51
 Święta Rito błagam miej w opiece mojego syna ,pomóż żeby mu się układało ,proszę cię o opiekę i zdrowie dla mojej rodziny
 AGA: 08.10.2020, 07:43
 Sw.Rito dziękuję za otrzymane łaski i proszę o zdrowie dla mnie i mojej rodziny i otocz nas swoją opieką 🙏🌹
 Małgorzata: 08.10.2020, 07:35
 Święta Rito proszę Cię błogosław dzisiejszego dnia proszę Cię Święta Rito ❤️❤️❤️
 Małgorzata: 08.10.2020, 07:34
 Święta Rito bardzo proszę Cię o zdrowie i opiekę nad moją rodziną pomagaj szczególnie mojemu bratu i jego synkowi daj opamiętanie dla bratowej zaopiekuj się tą rodziną błagam Cię Święta Rito ❤️❤️❤️
 I...: 08.10.2020, 06:57
 Święta Rito błagam miej w opiece mojego syna ,pomóż żeby mu się układało ,proszę cię o opiekę i zdrowie dla mojej rodziny
 Ewa: 08.10.2020, 06:53
  Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i harmonii dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas proszę od złych ludzi i złych zdarzeń, od wstydu, poniżeń, kompromitacji, bezradności, braku szacunku, złego wizerunku, bezsenności, oszustw, odrzucenia. Błagam, pomagaj mi proszę w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w... Proszę Cę również o łaski dla zmarłych z mojej rodziny, dla dusz czyśćcowych i samobójczych, niech dobry Bóg im wybaczy. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła.
 Tomek: 08.10.2020, 06:23
  Moja Św. Rito🌹. Chroń zdrowie proszę 🍀
 Magda : 08.10.2020, 06:22
 Swieta Rito Kochana prosze Cie bardzo pomoz... Ty wiesz
 M: 08.10.2020, 05:56
 Św Rito miej całą rodziną w opiece spraw by wszyscy byli zdrowi chroń nas od wirusa i proszę bym mogła być blisko kogoś kogo kocham i niech zostanie przy mnie długo proszę wysłuchaj mnie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] (26) [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej