Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Tomek: 05.10.2019, 10:39
 Moja Święta Rito 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 B: 05.10.2019, 10:26
 Błagam, daj mi siłę do życia i zdrowie. Proszę wstaw się za mną Św Rito, zwłaszcza w tej jednej wiadomej sprawie. Czekam już chyba na cud, bo wszelkie moje próby okazały się daremne. Proszę o coś dla mnie prawie niemożliwego, ale Ty Św Rito możesz sprawić, że wiara mnie ocali od złego.
 M.A.: 05.10.2019, 09:44
 Św Rito proszę 🌹
 Ewa: 05.10.2019, 09:43
  Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaskę zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i spokoju dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas od złych ludzi i złych zdarzeń. Błagam, pomagaj mi w pracy i wypraszaj dla mnie i mojego syna dary Ducha Św. Szczególnie pomóż mi w ...Proszę Ci również o łaski dla dusz w czyścu oraz tych, które popełniły samobójstwo. Niech dobry Bóg im wybaczy. A Wy dusze czyściowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła.
 Renia: 05.10.2019, 09:00
 Św Roto dziękuję za to że moje prośby zostają wysłuchane.Za Twoim wstawiennictwem Bóg miłosierny​ pomaga mi.Prosze nie zostawiaj mnie i mojej rodziny bez pomocy jakiej potrzebujemy.Sw Rito módl się za nami.
 Małgorzata: 05.10.2019, 08:37
 Święta Rito bardzo proszę o zdrowie dla mojego brata opiekuj się Piotrkiem proszę niech niemożliwe stanie się możliwe Ty wszystko możesz proszę Cię Święta ❤️❤️❤️
 Małgorzata: 05.10.2019, 08:36
 Święta Rito bardzo proszę o zdrowie dla mojego brata opiekuj się Piotrkiem proszę niech niemożliwe stanie się możliwe Ty wszystko możesz proszę Cię Święta ❤️❤️❤️
 Monika: 05.10.2019, 08:33
 Św Ritoproszę Cie Niech on wróci do mnie przemysli co zrobił uratuj ten związek proszę 😭🙏🌹💔
 Monika: 05.10.2019, 08:32
 Św Ritoproszę Cie Niech on wróci do mnie przemysli co zrobił uratuj ten związek proszę 😭🙏🌹💔
 Ewa: 05.10.2019, 08:01
 Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, zgody, miłości i harmonii dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas od złych ludzi i złych zdarzeń. Błagam pomagaj mi w pracy i wypraszaj dla dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w ...Proszę Cię o łaski dla dusz w czyściu oraz dla dusz, które popełniły samobójstwo, niech dobry Bóg im wybaczy i otworzy dla nich niebo. A Wy dusze czyściowe chrońcie nas od wszelkiego zła.
 Agnieszka: 05.10.2019, 07:11
 Kochana sw Rito pomoz rozwiazac sprawy ktore mnie gnrbia wspomóż mnie w w problemach finansowych . Prosze o opieke dla moich dzieci wnusi rodzicow siostry i jej rodziny dla mnie i moich przyjaciol .....🌹🌹🌹
 Ewa: 05.10.2019, 04:35
 Sw.Rito bardzo Cię proszę o zdrowie dla mojego małego synka,aby w końcu poprawiły się wyniki, miej w opiece w SW.Rito jego żeby już nie Cierpiał 😧 Miej w opiece Sw. Rito cała nasza rodzinę, moje kochane dzieci, ustrzesz nas od wszystkich niebezpieczeństw codziennego życia i dopomóż w rozwiązywaniu problemów Proszę Cię SW.Rito......
 Aga: 05.10.2019, 00:30
 Sw.Rito dziękuję 🌹🌹🌹
 Mari.: 04.10.2019, 23:47
 Św Rito proszę Cię aby moje małżeństwo trwało w miłości jak kiedyś żeby wrociły dni i noce kiedy bylismy szczęśliwi proszę Cię też żeby moj mąż schował swoją dumę i wybaczył mi.Sw Rito pomóż mi❤💞🌹🥀🥀🥀🌹🌹
 Xx: 04.10.2019, 23:37
 Św Rito proszę żebyś wysłuchała mojej prośby i dała mi to o co Cię proszę. Czyli moją miłość. Żeby wszystko jeszcze raz się zaczęło i pozwól jeszcze raz o to zadbać
 M.: 04.10.2019, 23:25
 Święta Rito proszę. ..Ty wiesz 🌹🌹🌹🌹🌹
 Beata: 04.10.2019, 23:02
 Święta Rito proszę Cię o zdrowie dla moich dzieci i wnuczki
 Wierna: 04.10.2019, 22:55
 Święta Rito proszę Cię o siłę i wiarę w ludzi którzy mnie zawiedli,pomóż mi i daj znaki jeśli człowiek którego kocham dalej nie jest ze mną szczery i nadal mnie oszukuje aby to wszystko wyszło na jaw,proszę Cię bądź że mną i przy mnie bo ciężko mi samej .Błagam Cię dopomóż mi wskaż mi drogę którą mam kroczyć ❤❤
 B: 04.10.2019, 22:22
  Błagam, daj mi siłę do życia i zdrowie. Proszę wstaw się za mną Św Rito, zwłaszcza w tej jednej wiadomej sprawie. Czekam już chyba na cud, bo wszelkie moje próby okazały się daremne. Proszę o coś dla mnie prawie niemożliwego, ale Ty Św Rito możesz sprawić, że wiara mnie ocali od złego.
 AnA: 04.10.2019, 22:19
 Św Rito proszę o pracę dla mojego Tomka 🙏🙏🙏🌻
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] (26) [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej