Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".

Inne modlitwy do św. Rity


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych
O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 M: 15.01.2021, 05:22
 Proszę Cię św Rito miej całą rodziną w opiece spraw by wszyscy byli zdrowi chroń nas od wirusa i proszę wysłuchaj mnie Ty wiesz o co proszę
 L.: 15.01.2021, 02:24
 Św.Rito proszę Cię o zdrowie o szczęście dla mojej córki żeby jej nic nie zabrakło i wstaw się za mnie we wiadomej sprawie. Wiem że jeszcze mnie nie zawiodłam. Dziekuje Ci .
 ewa: 14.01.2021, 22:40
 Kochana Swięta Rito, miej w swojej opiece Amandę i spraw aby wyzdrowiała. Miej w swojej opiece moja rodzinę, proszę otocz moich najbliższych opieką i obdarz dobrym zdrowiem. Dziekuję Ci z całego serca za dotychczasową opiękę i proszę o szczęście w miłości.
 Jolanta : 14.01.2021, 22:27
 Święta Rito, za wszystko dziękuję. Proszę o cudowne wieści. Błagam obdarz Krzysztofa zdrowym, biologicznym dzieckiem. Niech niemożliwe stanie się możliwe. Miej nas w opiece.🌹
 Paula: 14.01.2021, 22:22
 Kochana sw Rito błagam o zdrowie dla Olusia i antosia zeby sie dobrze rozwijali i byli zdrowi. O zdrowie dla mamy Janki i Mariusza
 Urszula: 14.01.2021, 22:03
 Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga naszego i wyproszenie łaski dla mojej córki Marii 🌹 święta Rito kocham Cię i ufam Tobie 🌹 dziękuję że jesteś obecna w naszym domu 🌹
 Barbara: 14.01.2021, 21:59
 Święta Rito pomóż zwalczyć lęk i nerwice z którą się zmagam.
 KM: 14.01.2021, 21:58
  Święta Rito miej mnie w swej opiece, dopomagaj mi każdego dnia, pozwól się akceptować w całości i kochać siebie samą. Pomagaj przy realizowaniu planów i spraw bym mogła zobaczyć A. i by On zachował się należycie, by zrozumiał jak mnie potraktował i skontaktował się ze mną, wyrażając chęć zainteresowania, błagam święta Rito
 rena: 14.01.2021, 19:26
 Blagam Cie Sw. Rito o uzdrowienie mojego meza z nerwowosci i gwaltownego zachowania wobec mnie i innych.

 Irena: 14.01.2021, 18:05
 Święta Rito dziękuję za łaski i proszę o zdrowie dla pana Zdzisława i opiekę dla moich bliskich
 B: 14.01.2021, 17:09
 Święta Rito uosobienie dobroci i wytrwałości spraw by moja córka i jej dzieci wróciły bezpiecznie do domu
 B: 14.01.2021, 13:56
  Proszę wstaw się za mną - daj mi siłę i zdrowie.
 Milena: 14.01.2021, 13:06
 Święta Rito, niej proszę w opiece moja córeczkę, aby nigdy więcej się nie zakrztusila , aby nigdy więcej nie było potrzeby leczenia szpitalnego, aby była zdrowa i prawidłowo się rozwijała. Proszę Cię również i zdrowie dla mnie i mojego męża oraz całej mojej rodziny. Bardzo Cię również proszę, kochana Rito, niej w opiece Pana Henia, aby wynik na covid wyszedł negatywny A i aby szczęśliwie wrócili do domu w pełni sił. Bardzo Cię błagam, zlituj się nad nami. Daj mi siły. Opiekun się nami. Będę się modlila do Ciebie codziennie ❤
 Ja: 14.01.2021, 11:35
 Swieta Rita błagam pomóż dobrze. Wiesz jak bardzo potrzebuje twej pomocy żeby jej z pracy nie wyrzucili zięby spokój wziol górę pomóż Pani blagam
 Aga: 14.01.2021, 10:10
 Św.Rito proszę wysłuchaj moich próśb proszę Amen.
 Edyta: 14.01.2021, 09:43
 Św. Rito. Błagam cie z całego serca wpłyń na mojego męża aby podjął się leczenia i pojechał dziś do lekarza. Proszę cię z całego serca. Jeszce raz przez wszystko co jest mi miłe w niebie i na ziemi wysłuchaj mej prośby. Amen.
 Mama: 14.01.2021, 08:41
 Święta Rito Oblubienico Chrystusa Ukrzyżowanego proszę czuwaj nad nami, upros u Boga Ojca zdrowie dla mnie mojego Meza i Synów. Tobie Ukochana Swieta Rito oddaje moich Najblizszych pod opiekę .
 Irena: 14.01.2021, 08:13
 Swieta Rito proszę dopomóż mi być taka sama. Daj siłę mojrj mamie. Blagam
 Magda: 14.01.2021, 08:12
 Swieta Rito Kochana prosze Cie bardzo pomoz... Zeby lęki odeszly w zapomnienie normalnie funkcjonowala. Zeby Lenka wyzdrowiala ze swojej ulomnosci... Blagam
 bogi: 14.01.2021, 08:09
 Dziękuję. Błagam o prawdziwe uczucie, szczera relację
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] (14) [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej