Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Matka: 11.10.2019, 13:37
 Już nie daję rady Św Rito ratuj małżeństwo mojej córki spraw aby się pamiętała dla dobra dzieci Jezu Ty się tym zajmij Jezu ufam
 Grażyna: 11.10.2019, 12:51
 Św. Rito od rzeczy niemożliwych czuwaj nad nami i całym światem. Sprowadz nas na dobrą drogę i byśmy znowu nie zbładzili
 Grażyna: 11.10.2019, 12:49
 Św. Rito od rzeczy niemożliwych czuwaj nad nami i całym światem.
 Agnieszka 11.10.2019: 11.10.2019, 11:46
 Św Rito proszę Cię o pomoc i wstawiennictwo Nie mogę poradzić sobie z wyleczenia gardła Dziękuję z całego serca🌹🌸🌼Miej jeszcze w opiece moje dzieci i rodzinę🙏💗💗💗
 Danka: 11.10.2019, 11:34
 Proszę o powrót do zdrowia moich rodziców, opiekę dla moich synów i by moja rzeczywistość stała się jak to o czym marzę i jest w moim sercu.🌹
 M.A.: 11.10.2019, 11:32
 Św Rito proszę 🙏
 Aga: 11.10.2019, 09:45
 Św.Rito pomóż mi bo znów jest żle Amen
 Gosia: 11.10.2019, 09:25
 Święta Rito bardzo dziękuję za pomoc dziękuję dziękuję ❤️
 B: 11.10.2019, 09:10
 Błagam, daj mi siłę do życia i zdrowie. Proszę wstaw się za mną Św Rito, zwłaszcza w tej jednej wiadomej sprawie. Czekam już chyba na cud, bo wszelkie moje próby okazały się daremne. Proszę o coś dla mnie prawie niemożliwego, ale Ty Św Rito możesz sprawić, że wiara mnie ocali od złego.
 Mama: 11.10.2019, 08:49
 ŚW Rito pomóż w wiadomej Ci sprawie w której nieprzestaje się modlić i nie mogę dostąpić tej łaski cały czas wierzę że nie opuscisz mnie w potrzebie prosze pomóż 🙏🌹
 Basia: 11.10.2019, 08:20
 Św Rito od spraw trudnych i beznadziejnych proszę codziennie ,wstaw się za mną do Boga i Maryji aby stał się cud i sprawa w banku została załatwiona bo ja już nie wierzę że Syn i Synowa to załatwią a my z mężem będziemy mogli żyć spokojnie.Św Rito proszę i błagam pomóż.Św Rito wyproś zgodę w rodzinie,skrusz serca synowych,bo poprzez swą dumę,zazdrość skłóciły wszystkich.Św Rito w Tobie moja nadzieja.Opamiętaj wszystkich,sprowadź na drogę wiary zagubionych.
 Aga : 11.10.2019, 08:13
 Św.Rito proszę wypros potrzebne łaski w wiadomej Ci sprawie i proszę pomóż aby Lena szybko wyzdrowiala 🙏🌹
 Monika : 11.10.2019, 07:45
 Św Rito proszę Cie niech się wszystko między nami ułoży na dobre proszę Cie aby się przywróciło do normalnego funkcjonowania Ty wiesz o co proszę 🙏🌹
 Monika : 11.10.2019, 07:44
 Św Rito proszę Cie niech się wszystko między nami ułoży na dobre proszę Cie aby się przywróciło do normalnego funkcjonowania Ty wiesz o co proszę 🙏🌹
 Helena: 11.10.2019, 07:14
 Dziękuję ci sw.Rito za to że pomogłaś w mojej prośbie wiem że zawsze mogę na tobie polegać daj nam siły do walki z pokusami i atakami szatana który nieustannie stara się zniszczyć całe dobro w nas i zawładnąć naszymi umysłami ale wiem że mamy w tobie pomoc . Czuwaj nad nami i strzeż nas sw.Rito zawsze tobie wierna.
 Gosia: 11.10.2019, 06:52
 Święta Rito proszę o opiekę w pracy ❤️❤️❤️
 Małgorzata: 11.10.2019, 06:51
 Święta Rito bardzo proszę o zdrowie dla mojego brata opiekuj się Piotrkiem bardzo proszę niech niemożliwe stanie się możliwe Ty wszystko możesz proszę ❤️❤️❤️
 Ewa: 11.10.2019, 06:24
  Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaskę zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i spokoju dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas od złych ludzi i złych zdarzeń. Błagam pomagaj i chroń mnie w pracy, wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w...Proszę Cię również o łaski dla dusz czyściowych i tych, które popełniły samobójstwo, niech dobry Bóg im wybaczy. A Wy dusze czyściowe chrońcie nas od wszelkiego zła.proszę o spokój
 Tomek: 11.10.2019, 05:29
 Moja Święta Rito 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 Ewa: 11.10.2019, 05:10
 Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaskę zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i spokoju dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas od złych ludzi i złych zdarzeń. Błagam pomagaj mi w pracy i wypraszaj dla mnie i mojego syna dary Ducha Św. Szczególnie pomóż mi w ...Proszę Cię również o łaski dla dusz w czyśćcu oraz tych, które popełniły samobójstwo niech miłosierny Bóg im wybaczy. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] (14) [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej