Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 M....a: 18.04.2019, 12:10
 Proszę Cie kochana SW. RITO.🌹 O pomoc.O spełnienie mej prośby. TY dobrze wiesz o co Cię proszę. Abyś wspomaga mnie w modlitwierdzy bo w Tobie pokladam nadzieję. Dziękuję za wszystko co dla mnie robisz
 Róża: 18.04.2019, 09:41
 Sw Rito,proszę miej w opiece Pawla podczas egzaminu na praco jazdy. Prosze daj mu pamiec i madrosc w nauce .,pokornie prosze Sw. Rito. Amen
 Janina: 18.04.2019, 07:14
 Sw. Rito prosze wstaw sie za moja rodzine ,oby te swieta spedzic szczesliwie i radosnie. Prosze o pocieszenie moich dzieci ,pezez uzdrowienie i zmiane ich dotychczasowego zycia. Blagam o cud.
 Małgorzata : 18.04.2019, 06:26
 Proszę Cie SW. RITO.🌹 O MILOSC..Aby ten którego kocham odezwał się i okazał mi uczucie.Ty wiesz jak bardzo czekam.Dziekuje za wszystko co dla mnie robisz.Kochana. Cię Sw.Rito.🌹.
 D.: 18.04.2019, 06:06
 Św. Rito,proszę,czuwaj nad Eweliną w pracy,aby wszystko ułożyło się dobrze,pomóż jej.
 AnA: 18.04.2019, 05:53
  Św. Rito uwolnij Tomka od depresji i smutku. Pomóż mu mnie pokochać aby wszystko się ułożyło od nowa i w pozytywny sposób. Jesteśmy dla siebie ja to wiem dopomóż mu proszę też to zrozumieć. Proszę pomóż mi bo tylko przy nim zmieniałam myślenie tylko jemu chcę dać więcej. Kocham go. Jednocześnie nie pozwól mu zrobić mi krzywdy. Proszę Św Rito o zdrowie i by powikłania zostały cofnięte a moja choroba nie robiła mi krzywdy 🙏❤
 wierzaca: 18.04.2019, 05:43
 Sw.Rito prosze Cię pomóż mi Ty wiesz o co Cię proszę
 Ewa: 18.04.2019, 05:20
  Św Rito pomóż mi w tym o co Cię proszę. Wspomagaj mnie w modlitwie aby spełniło się to o co proszę. Kocham Cie SW Rito.🌹.
 Agnieszka: 18.04.2019, 04:06
 Święta Rito błagam o zdrowie, najmocniej jak umiem, pomóż mi, odsuń ból, spraw abym mogła jeść bez dolegliwości, popraw wyniki, zabierz zwłóknienia, dziękuję że jesteś 🌹🌹❤️❤️Święta Rito Ty możesz wszystko, TY wiesz co robić🌹wyproś dla mnie łaskę zdrowia u Jezusa Chrystusa ❤️
 Ewa: 18.04.2019, 03:49
  Św Rito pomóż mi w tym o co Cię proszę. Wspomagaj mnie w modlitwie aby spełniło się to o co proszę. Kocham Cie SW Rito.🌹.
 Ewa: 18.04.2019, 02:50
 Św. Rito dziękuję Ci za każdą piękną i dobrą chwilę w moim życiu. Proszę Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwo i harm0nię dla mnie, Jana, Emilki i mojej rodziny. Błagam chroń nas od złych ludzi i złych zdarzeń, od poniżej i braku szacunku. Pomagaj mi w pracy, aby przynosiła jak najlepsze owoce. A szczególnie pomóż mi w sprawie, która tak bardzo leży mi na sercu...
 Karina: 18.04.2019, 01:21
 Św.Rito proszę o wstawiennictwo i łaskę dla syna Pawła aby wszystkie problemy , kłopoty rodzinne oraz te w pracy zakończyły się pomyślnie. Pozwól cieszyć się dniem codziennym . Spraw by dręczącą go sprawa zakończyła się szczęśliwie dla jego rodziny.
 Zatroskana matka: 17.04.2019, 22:37
 O Święta Rito wstaw sie do Boga za moim synem Wojciechem aby mogl porzucic nalog alkoholowy. Blagam niech dostapi łaski uzdrowienia , a będę Tobie wdzięczna do końca mojego życia.
 Aga: 17.04.2019, 22:00
 Św.Rito proszę pomóż mi błagam
 Ilona: 17.04.2019, 21:52
 Kochana Św Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga, proszę wyproś moje prośby które do Ciebie kieruje niech Bog obdarzy nas swoją łaską, i otoczy naszą rodzinę miłością, przabaczy wszystkie krzywdy.Wspomoz nas Droga Sw Rito bo ty jedyna mozesz nas wesprzeć i pomóc
 Karla: 17.04.2019, 21:38
 O Św. Rito proszę o uzdrowienie serduszka mojej córeczki.
 Paula: 17.04.2019, 20:45
 Kochana sw Rito Blagam cie p zdrowie dla mojego synka antosia zeby nie mial problemow z brzuszkiem zeby przeszedl mu katar i kaszel a szczepienie mu nie zaszkodzilo o zdrowie dla mamy i janki oraz dziadka zebym ja znalazla nowa prace najlepiej w delikatesach centrum i zebym tego zemba szypko zrobila zeby fifi dostal sie do szkoly gaba na studia a halina znalazla prace
 Agnieszka: 17.04.2019, 20:39
 Święta Rito błagam o zdrowie, najmocniej jak umiem, pomóż mi, odsuń ból, spraw abym mogła jeść bez dolegliwości, popraw wyniki, zabierz zwłóknienia, dziękuję że jesteś 🌹🌹❤️❤️Święta Rito Ty możesz wszystko, TY wiesz co robić Dziękuję za dobry dzień
 Małgorzata : 17.04.2019, 20:04
 Proszę Cie SW Rito.🌹 o milosc.Aby ten którego kocham odezwał się i okazał mi miłość. Miej mnie w swojej opiece i wstaw się za mną u najwyższego tronu. Dziękuję za wszystko co dla mnie robisz. .
 Anna: 17.04.2019, 19:42
 Święta Rito błagam o zdrowie i życie dla mojego brata, żeby moja rodzina mogła wreszcie żyć normalnie, proszę miej w opiece mojego synka Adunia żeby był zdrowy i szczęśliwy.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] (14) [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej