Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".

Inne modlitwy do św. Rity


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych
O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Małgorzatą S.: 03.10.2020, 16:26
 Sw.Rito daj mi siłę ,zdrowie ,spełnienie marzeń tych o spotkaniu z Edim , marzeniu o nowej pracy .Sw.Rito prosze pomoz Mi te marzenia spełnić.z okazji moich Urodzin w poniedziałek ( 4.10.)Sw.Rito spraw zebysmy z Edim się spotkali.🌹🌹
 Małgorzatą S.: 03.10.2020, 16:21
 Sw.Rito prosze pomoz Mi w poniedziałek na rozmowie o nowe prace.🌹Matenko kochanko Sw.Rito bądź przy mnie podczas tej rozmowę i.
 Małgorzatą S.: 03.10.2020, 16:20
 Sw.Rito prosze pomoz Mi w poniedziałek na rozmowie o nowe prace.🌹Matenko kochanko Sw.Rito bądź przy mnie podczas tej rozmowy.🌹
 B: 03.10.2020, 10:42
  Proszę wstaw się za mną - daj mi siłę i zdrowie.
 Ewa: 03.10.2020, 09:38
  Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i harmonii dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas proszę od złych ludzi i złych zdarzeń, od wstydu, poniżeń, kompromitacji, bezradności, bezsenności, braku szacunku, złego wizerunku, oszustwa. Błagam, pomagaj mi proszę w racy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w ... Proszę Cię również o łaski dla zmarłych z mojej rodziny, dla dusz czyśćcowych i samobójczych, niech dobry Bóg okaże im Swoje miłosierdzie. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła.
 Karolina: 03.10.2020, 08:39
 Kochana św.Rito! I tym razem wysłuchałaś moich próśb! Z całego serca dziękuję Ci św.Rito za otrzymane łaski oraz ogromną moc Twojego wstawiennictwa do Boga i Matki Bożej. Proszę Cię o zdrowie dla mojej rodziny oraz o pomyślny przebieg rekrutacji P. Chroń nas od złego i wspomagaj w trudnych chwilach i sprawach. 😇
 Barbara: 03.10.2020, 08:30
 Św Rito od spraw beznadziejnych spraw abym uwierzyła że wsród moich najbliższych zapanuje miłość i zgoda , proszę opamiętaj Synowe by jad który mają w sercu ich opuścił,a wstąpiła pokora i dobre slowo.Św Rito czuwaj nad naszymi Wnukami by złość ich nie opanowała lecz wzrastali w miłości i radości codziennego dnia by kochali nas swoich dziadków.Proszę wysłuchaj nas.
 Małgorzata: 03.10.2020, 07:53
 Święta Rito bardzo proszę o opiekę dzisiejszego dnia proszę ❤️❤️❤️
 Tomek: 03.10.2020, 07:06
  Moja Św. Rito🌹. Chroń zdrowie proszę 🍀. Św Błażeju chroń zdrowie 🍀


 Ewa: 03.10.2020, 06:40
 Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i harmonii dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas proszę od złych ludzi i złych zdarzeń, od wstydu, poniżeń, kompromitacji, bezradności, bezsenności, braku szacunku, złego wizerunku, oszustwa. Błagam, pomagaj mi proszę w racy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w ... Proszę Cię również o łaski dla zmarłych z mojej rodziny, dla dusz czyśćcowych i samobójczych, niech dobry Bóg okaże im Swoje miłosierdzie. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła.
 Gosia Teresa : 03.10.2020, 06:33
 Sw.Rito prosze pomoz nam się spotkać.🌹Sw.Rito Ciebie prosze o pomoc w naszym powrocie.🌹🌹🌹
 Gosia Teresa : 03.10.2020, 06:32
 Sw.Rito prosze pomoz nam się spotkać.🌹Sw.Rito Ciebie prosze o pomoc w naszym powrocie.🌹
 Gosia Teresa : 03.10.2020, 06:30
 Sw.Rito prosze pomoz nam się spotkać.🌹Sw.Rito Ciebie prosze o pomoc żebyś wysłuchała mojej prośby i pomogła żeby tak sie stalo.🌹
 Magda: 03.10.2020, 06:25
 Swieta Rito Kochana prosze Cie bardzo pomoz zeby Lenka wyszla z tej ulomnosci zaczela normalnie mowic zeby wlosy przestaly wypadac wszystkie dolegliwosci bolowe chorobowe odeszly... Blagam.
 Mama: 03.10.2020, 01:44
 Św Rito dziękuję za otrzymane łaski każdego dnia proszę o zdrowie dla mojej rodziny. Proszę o zdrowie dla mojej kochanej Alicji .Proszę o dalszą opiekę nad moim synem niech dobry Pan Bóg błogosławi mu w pracy każdego dnia.
 S: 02.10.2020, 22:31
 Rito Moja kochana, dziękuję Ci, udało się,jednak nadal błagam Cie o to samo. KC❤️🌹🌺Bądź i nie opuszczaj❤️🌹🌺
 Jolanta: 02.10.2020, 22:26
 Święta Rito, za wszystko dziękuję. Proszę miej nas w opiece. Wyproś u Pana Boga potrzebne nam łaski. Proszę, aby Krzysztof został biologicznym ojcem zdrowego dziecka. Niech niemożliwe stanie się możliwe. Olśnij umysł Przemka i prowadź go. Za wszystko dziękuję. 🌹🌹
 Jolanta: 02.10.2020, 22:25
 Święta Rito, za wszystko dziękuję. Proszę miej nas w opiece. Wyproś u Pana Boga potrzebne nam łaski. Proszę, aby Krzysztof został biologicznym ojcem zdrowego dziecka. Niech niemożliwe stanie się możliwe. Olśnij umysł Przemka i prowadź go. Za wszystko dziękuję. 🌹
 M.: 02.10.2020, 21:57
 Święta Rito proszę 🌹🌹🌹🌹🌹🌹-🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 potrzebujaca: 02.10.2020, 21:51
 Sw Rito prosze cie o zdrowie dla Michasia zeby leki zadzialaly na wirusa.Miej w opiece cala nasza todzine blogoslaw nam.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] (27) [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej