Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Szaleństwo modlitwy Szaleństwo modlitwy
Matt Woodley
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się... czy Twój sposób modlenia się rzeczywiście przybliża Cię do Boga? Czy chciałbyś... ożywić swoją modlitwę i pogłębić wiarę?

Jeśli tak, musisz wiedzieć, że nie dostaniesz na to rozwiązania... gotowego rozwiązania, ale niezwykle ważną podpowiedź...... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Ewa: 07.03.2019, 06:22
  Sw. Rito, prosze o wstawiennictwo w wiadomej Pani Bogu sprawie. Ufam i wierze
 antoni: 07.03.2019, 05:59
 sw Rito prosze o wyproszenie lask u trojcy sw zeby pokonac trud z praca i kredytami -JEZU TY SIETYM ZAJMIJ-AMEN
 Agnieszka: 07.03.2019, 04:57
 Święta Rito wyproś dla mnie u pana Boga poprawę wyników, niech to co mi zabiera radość wycofa się, niech moje wyniki będą lepsze, niech dadzą nadzieję i pozwolą zapomnieć o chorobie która zawładnęła mną, moim ciałem i umysłem wlej we mnie Święta Rito radość i uśmiech Proszę Cię też Święta Rito abyś wysłuchała próśb składanych przez innych, o zdrowie dla małego Adasia o które prosi babcia
 Ewa: 07.03.2019, 03:55
 Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski. Proszę Cię o zdrowie, spokój, harmonię i bezpieczeństwo dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Błagam pomagaj mi w mojej pracy i chroń od złych ludzi, złych zdarzeń, niewiedzy i braku szacunku. Pomóż mi proszę w sprawie, która leży mi na sercu i o łaskę w tej sprawie i Twoje wstawiennictwo.
 Mama: 06.03.2019, 23:38
 Swięta Rito, dziękuję z całego serca, bądz z nimi teraz
 Mama: 06.03.2019, 23:38
 Swięta Rito, dziękuję z całego serca, bądz z nimi teraz
 Urszula: 06.03.2019, 22:39
 Święta Rito, proszę Cię o wstawiennictwo dla mojej córki o jej uzdrowienie. Proszę droga Rito spraw zeby nie cierpiała i nie lękała się. Dopomóż, żeby doznała łaski posiadania potomstwa o ktorym tak bardzo marzy. Proszę wysłuchaj mnie. W Tobie pokładam nadzieję. Wierzę , że mnie wysłuchasz🌹🌹🌹
 Ewa: 06.03.2019, 21:10
 Święta Rito daj nam siły i wiary . Proszę
 Jola: 06.03.2019, 21:09
 Święta Rito dla ciebie nie ma rzeczy niemożliwych proszę o zdrowie dla mojego męża w tobie ma nadzieja
 Magdalena: 06.03.2019, 20:58
 Panie Jezu, dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych dlatego za wstawiennictwem Św. Rity proszę Cię o łaskę pomyślnych wyników badań lekarskich mojego męża Marcina, aby nie miał cech marskich wątroby, a echogeniczność wszystkich jego narządów była prawidłowa. Jezu ufam Tobie
 Agnieszka: 06.03.2019, 20:37
 Święta Rito dziękuję z całego serca za słowa, które powiedział dziś do mnie lekarz, wlał nadzieję..Ty wlałaś nadzieję we mnie, wierzę że także wyniki będą lepsze, że choroba będzie się wyciszać, ufam dziękuję za modlitwę za mnie wszystkim
 M: 06.03.2019, 20:19
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Błagam pomóż Karolowi w życiu i pracy, mnie, mamie, mężowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie !!!
 Mama: 06.03.2019, 19:49
 Kochana Św. Rito proszę Cię o szczęśliwe rozwiazanie dla mojej córki, ozdrowie dla dziecka i mamy . Św.Rito błagam, aby rozwiazanie nastapiło szybko;córka jest po terminie i bardzo się martwi. Proszę Cię o potrzebne siły dla małżonków. Dziękuję kochana patronko
 Paula: 06.03.2019, 19:27
 Kochana sw Rito. Blagam cie o zdrowie dla mojego synka zebybprzestal kaszlec zeby szczepienia mu nie zaszkodzily. O zdrowie dla mamy i janki zebym w pracy sie nie stresowala zebym nie musiala byc na alej i zebym nie robila wiecej pomylek w pieniadzach zebym sie bardziej koncentrowala na tym co robiei i zeby hala znalazla prace fifi do szkoly sie dostal a gaba na studja
 Tomek : 06.03.2019, 18:47
 Moja Św. Rito dziękuję. Proszę Cię bardzo: pilnuj 🌹D. Proszę Cię, żeby o🌹p🌹u🌹z. Kocham Cię Św. Rito
 babcia: 06.03.2019, 18:15
  SW RITO blagam o zdrowie dla adasia zeby brzuszek nie byl wzdenty zeby byl zdrowy i dobrze sie rozwijal i zeby przybieral na wadze blagam kochana RITO pomuz mu wyzdrowiec blagam cie
 Joanna: 06.03.2019, 17:51
 Kochana świata Rito proszę Cię z całego serca o zdrowie fizyczne i psychiczne dla mnie. Proszę abym poradziła sobie z problemami jelitowymi. Proszę także aby mój mąż bardzo mnie kochał, abyśmy byli dobrym małżeństwem a ta kobieta P. aby zniknęła z naszego życia Dziękuję
 Aga: 06.03.2019, 14:17
 Św.Rito pomóż mi proszę Amen
 Wierząca: 06.03.2019, 13:54
 Święta Rito proszę wysłuchaj próśb Agnieszki i Klaudii.
 Renia: 06.03.2019, 13:52
 Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo za moich synów o ich zdrowie i szczęście w życiu. Bardzo proszę Cię.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] (27) [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej