Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Ewa: 01.11.2019, 09:46
  Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaskę zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i spokoju dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas od złych ludzi i złych zdarzeń. Błagam, pomagaj mi w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna Jana. Szczególnie pomóż mi w...Proszę Cię również o łaski dla dusz czyśćcowych i tych, które popełniły samobójstwo, niech dobry Bóg im wybaczy. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła.
 Wierzaca: 01.11.2019, 09:36
 Św.Rito proszę Cię pomóż mi Ty wiesz o co proszę prowadź nas i miej w swojej opiece
 Ewa: 01.11.2019, 09:32
 Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaskę zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i spokoju dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas od złych ludzi i złych zdarzeń. Błagam, pomagaj mi w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w...Proszę Cię również o łaski dla dusz w czyśćcu i tych, które popełniły samobójstwo, niech dobry Bóg im wybaczy. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła.
 Basia : 01.11.2019, 08:57
 Św RITO proszę módl się za nami i chroń nas przed złem spraw ze to co niemożliwe stało się możliwe proszę o cud który zmieni moje życie proszę o tak potrzebna pracę i najważniejsze zdrowie dla mojego Syna i mamy wstaw się za nami u swojego Ojca💗💞💓💖proszę Cię z całego serca pomóż nam drogą Pani w tych moich prosbach
 Jolanta : 01.11.2019, 08:31
 Święta Rito, za wszystko dziekuje. Proszę, żeby wszystko było dobrze. 🌹
 Jolanta : 01.11.2019, 08:31
 Święta Rito, za wszystko dziekuje. Proszę, żeby wszystko było dobrze. 🌹
 Monika : 01.11.2019, 07:54
 Św Rito proszę Cie pomóż mi w wiadomej Ci sprawie niech wszystko wroci tak jak na początku bylo🙏🌹
 Monika : 01.11.2019, 07:53
 Św Rito proszę Cie pomóż mi w wiadomej Ci sprawie niech wszystko wroci tak jak na początku bylo🙏🌹
 M.: 01.11.2019, 07:29
 Święta RITO proszę...Ty wiesz 🌹🌹🌹🌹🌹
 Agnieszka: 01.11.2019, 06:23
 Kochana sw Rito prosze o op9 dla moich dzieci wnusi rodziców siostry i jej rodziny moich przyjaciół i dla mnie. Prosze o pomoc w sprawach które sa dla mnie trudne pomoz mojej corce aby rozwiazac problemy jakie ja drecza. Kocham Cie sw Rito🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 M: 01.11.2019, 04:48
 Proszę Cię św Rito o zdrowie dla całej rodziny miej wszystkich w opiece oddalaj choroby i nieszczęścia spraw by wszyscy byli zdrowi i szczęśliwi uzdrów tatę z bólu nogi i proszę wysłuchaj mnie także w pewnej intencji Ty wiesz o co proszę niech osoba którą bardzo kocham zostanie blisko mnie
 SIOSTRA: 01.11.2019, 01:59
 SWIETA RITO BLOGOSLAW MOJA SZWAGIERKE W CIAZY.DODAJ SIL MOJEJ SIOSTRZE ,BRATU I MAMIE.DOPOMOZ PANI
 Oui: 01.11.2019, 01:01
 Święta Rito, pomóż mi w sprawach formalnych i służbowych. Dziękuję Ci także za doznane łaski.
 Rozsypana : 01.11.2019, 00:02
 Święta Roto jedyna i ostatnia Nadziejo moja proszę wstaw się do Pana Boga o szansę dla Niego!Aby wszystko poszło w dobrą stronę i żeby zaczął stawac na nogi. Żeby widział sens Życia. Dobry człowiek, posiadający i strasznie kochający swoje dzieci. Dzieci uwielbiają jego, ale nie ma już sił i myśli o najgorszym. Nie radzi sobie. Proszę, błagam Pomóż!!!
 Rozsypana : 01.11.2019, 00:01
 Święta Roto jedyna i ostatnia Nadziejo moja proszę wstaw się do Pana Boga o szansę dla Niego!Aby wszystko poszło w dobrą stronę i żeby zaczął stawac na nogi. Żeby widział sens Życia. Dobry człowiek, posiadający i strasznie kochający swoje dzieci. Dzieci uwielbiają jego, ale nie ma już sił i myśli o najgorszym. Nie radzi sobie. Proszę, błagam Pomóż!!!
 Ela: 31.10.2019, 23:51
 Św Rito, módl się za nami - aby Piotrusiowi nie groziła żadna choroba, niech dobry Bóg obdarza nas wszystkich zdrowiem. Uwielbiajmy Pana bo jest dobry, bo jego łaska trwa na wieki.
 Wierzaca: 31.10.2019, 23:31
 Św.Rito proszę miej nas w swojej opiece i prowadź nas
 Paula: 31.10.2019, 22:31
 Kochana sw Rito blagam cie o zdrowie dla mojego synka zeby szczepienie mu nie zaszkodzilo zdrowie dla mamy i janki i zeby jutro w badaniach wszystko dobrze wyszlozeby moje dziecko bylo zdrowe dobrze sie rozwijalo zeby nie bylo niepelnosprawne zeby badania wyszly
 Tomek: 31.10.2019, 22:24
 Moja Święta Rito 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 M.: 31.10.2019, 22:24
 Święta RITO proszę pomóż 🌹🌹🌹🌹🌹
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] (27) [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej