Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej
Ralph Martin
Jesteś chrześcijaninem. Może rok, może dwa, a może już 20 lat. Uczęszczasz na każdą niedzielną Mszę Św., modlisz się obowiązkowo rano i wieczorem, zawsze dajesz symboliczną złotówkę na tacę... Bywa jednak, że nie jesteś w stanie nawiązać bliższego kontaktu z Bogiem. Targają Tobą wątpliwości. Bronisz się rękami i nogami przed miłością, którą chce obdarzyć Cię Twój Ojciec. ... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Elżbieta: 29.12.2018, 07:14
 Święta Rito,błagam o zdrowie,dla mnie,moich dzieci I wnusi .Mòdl sie za moja rodzinę.Dziękuje
 Elżbieta: 29.12.2018, 07:14
 Święta Rito,błagam o zdrowie,dla mnie,moich dzieci I wnusi .Mòdl sie za moja rodzinę.Dziękuje
 Agata : 29.12.2018, 01:08
 Św Rito bardzo proszę o zdrowie dla Mnie i błogosławieństwo dla mojej rodziny o dobry przyszły rok abyśmy się nie pogubili w tym ciężkim życiu i zawsze ufali w boża opiekę.
 __)))(((**: 29.12.2018, 00:33
  i ja pobłądziłam .. Czytając Wasze komentarze w niektórych odnajduję własną sytuacje. Też zwątpiłam i to bardzo ..Dzisiaj poczułam że Bóg zsyła i powątpiewanie żebyśmy jakieś wnioski i lekcje wysuwali z tego i własną wolą oczywiście z Bogiem krocząc wychodzili z wszelkich zawirowań życiowych. Żałuję wielu rzeczy gdyby szło rozwiązać wszystko każdy supełek .Gdyby ktoś poznał prawdę tego się obawiałam czy jeszcze widziałby sens bo to jest tragedia nie umiem w siebie uwierzyć zmieniłam się nie jestem tym kims co byłam kiedyś. Wydaje się że wszyscy w koło mnie są szczęśliwi a mnie nic nie cieszy i życie tak jak kiedyś. Próbuję robić dobrą minę ale, coś się we mnie złamało. .bo jednak mi zależało bardziej na kimś. Lecz wiem dobrze że sama jestem sobie winna. Nie mogłam uwierzyć zebym się komuś mogła spodobać raczej to niemożliwe nierealne. Kiedyś ktos powiedział że co ma wisieć nie utonie... ale utopiło się me serce .... o mój Boże
 Joanna: 29.12.2018, 00:25
 Prosze pomoz zebym nie miala krwawien. Prosze pomoz zebym sie nie bala. Prosze
 Aga : 28.12.2018, 23:53
 Św.Rito proszę Cię o łaskę w wiadomej Ci sprawie.Dziekuje za wsparcie i opiekę.❤❤🌹🌹🌹🌹
 mama: 28.12.2018, 22:49
 Dziękuję kochana Św Rito dziękuję za szczęśliwy poród mojej córki proszę o modlitwę i boże błogosławieństwo dla malutkiej Alicji iwiele kask bożych.
 Aneta: 28.12.2018, 22:33
 Proszę Cię o łaskę i pomoc. Spraw żeby Szymuś był że mną.. amen 💕
 K: 28.12.2018, 21:17
 Nie mam siły już. Proszą daj mi znak co dalej robić. Tak bardzo chciałabym żeby on mnie pokochał. Żeby myślal o mnie. Tak bardzo go kocham czemu nie umiem przestać czemu.
 K: 28.12.2018, 21:00
 Św Rito! Proszę pomóż mi wszytsko zdać na studiach, abym była z siebie dumna I zadowolona. Miej mnie w opiece I moją rodzinę. Dziękuję za wszystko. Amen.
 Ewelina i Olek: 28.12.2018, 20:51
 Kochamy Cię Św. Rito bądz przy nas każdego dnia
 Ania: 28.12.2018, 20:17
 Przepraszam św Rito. Zwatpilam. Już nie mam sił. Wybacz mi 😥
 Paula: 28.12.2018, 18:57
 Kochana sw Rito błaga cie o zdrowie dla mojego synka o zdrowie dl@ mamy i janki i zevym sobie radzila w pracy nie robila wiecej pomylek izeby mnie nie zwolnili i zeby mi sie kaasa zgadxals
 Małgorzata : 28.12.2018, 18:48
 Św. RITO Proszę Cie o milosc osoby która jest bliska memu sercu.Niech okaże mi ta osoba uczucie i zrozumie że beze mnie żyć nie może. Kocham Cie I dziękuję za wszystko.
 M: 28.12.2018, 17:54
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, życiu, pracy, mnie w zdrowiu i pracy, mężowi, mamie, Filipowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie.Błagam pomóż Karolowi i mnie !
 magdalena.esselte@wp.pl: 28.12.2018, 17:39
 Święta Rito,zachowaj mnie w swej opiece i bardzo Cię proszę,ześlij mi miłość i wysłuchaj moich próśb,o Twą łaskę bardzo Cię proszę,dopomóż mi w sprawach o których wiesz,błagam Cię.Amen
 Tomek: 28.12.2018, 16:12
  Moja Św. Rito, dziękuję Ci za wszystko co dla mnie czynisz, proszę Cię pilnuj: o🌹p🌹z🌹u🌹. Kocham Cię. Pilnuj proszę D🌹. Pilnuj proszę mnie w podróży
 ULA: 28.12.2018, 15:47
 Proszę Cie św. Rito o łaskę miłości dla mojej córki Oli od męża , który jej nie szanuje,
 Aga: 28.12.2018, 15:00
 Św.Rito pomóż mi
 Ania: 28.12.2018, 10:14
 Pomóż św Rito proszę...
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] (27) [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej