Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Ewa: 07.06.2019, 04:17
 Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski. Proszę Cię o łaskę zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwo, pokoju i spokoju dla mnie, mojego syna i mojej rodziny, również dla M. Proszę chroń nas od złych ludzi i złych zdarzeń. Proszę pomagaj mi w pracy, wypraszaj dla mnie i mojego syna dary Ducha Św. A szczególnie pomóż mi w sprawie, która wypełnia moje serce. Św. Rito proszę Cię o łaski dla dusz, które za życia popełniły samobójstwo niech dobry Bóg okaże im swoje miłosierdzie. Amen
 agnieszka: 07.06.2019, 03:44
 Święta Rito 🌹błagam o zdrowie, najmocniej jak umiem, pomóż mi, odsuń ból, spraw abym mogła jeść bez dolegliwości, popraw wyniki, zabierz zwłóknienia, proszę aby zmiana o której dowiedziałam się zmniejszyła się, abym uniknęła operacji, Rito dziękuję że jesteś 🌹🌹❤️❤️Święta Rito Ty możesz wszystko, TY wiesz co robić ❤️ Święta Rito miej T. w opiece, daj mu siłe, wspieraj jego rodziców, wspieraj A. Niech to wszystko zakończy się dobrze, niech to nie będzie najgorsze. Proszę o dobre usg mojej mamy i aby ból i niej ustąpił Rito dużo próśb ale ty możesz, wyproś u Najwyższych łaski o które proszę
 Darek: 07.06.2019, 02:46
 Święta Rito, wstaw się za moja córcia i uprościć łaskę zdrowia dla niej i by było jak dawniej🙏
 Beata: 06.06.2019, 21:55
 Święta Rito dziękuję za wszystko🌹🌹.Bądź zawsze z nami. Kochamy Cię. 🌹🌹❤❤
 Ja: 06.06.2019, 21:15
 Sw Rito proszę Cię o zdrowie i błogoslawienstwo i opiekę nad moją rodziną proszę Cię o szczęśliwe donoszenie i urodzenie zdrowego dziecka dla synowej oraz o znalezieniu dobrej żony dla mojego syna dzękuje za wstawiennictwo się za moją rodzinę
 Grażyna: 06.06.2019, 21:01
 Świeta Rito blagam cie o zdrowie dla moich dzieci i mamy aby jak najdluzej widziala prosze o zdrowie dla mojej rodziny miej nas w opiece
 E: 06.06.2019, 20:29
 Święta Rito wysłuchaj i pomóż mi.
 Hamlet: 06.06.2019, 19:45
 O prze cudowna Święta proszę Cie o zdrowie psychiczne cały świat mi się wali, mam same problemy i zostałem z tym wszystkim sam. Już dłużej nie dam rady z dnia na dzień jest tylko coraz gorzej. Proszę Cie daj mi łaskę i znajdź dla mnie choć odrobine wyrozumienia.
 Paula: 06.06.2019, 19:28
 Kochana sw Rito blagam cie o zdrowie dla mojego syneczka zeby szczepienie mu bie zaszkodzilo zeby udalo mi sie urodzic 2 zdrowe dziecko o zdrowie dla mamy i janki zeby fifi dostal sie do szkoly gaba na studja a halina znalazla prace zeby gaba sobie cos zarobila
 U: 06.06.2019, 19:05
 Święta Rito proszę.ozgode i.wzajemne.zrozumienie i.wybaczanie w rodzinie
 U: 06.06.2019, 18:59
 Święta Rito.opiekuj się moja.wnuczka i bądź przy.niej w czasie.egzaminow proszę Cię o zdrowie dla.niej.i całej rodziny i
 Matka: 06.06.2019, 18:56
 Se. RITO DZIĘKUJĘ ZA ŁASKI OTRZYMANE Z PROŚBĄ O DALSZĄ OPIEKĘ NAD DZIEĆMI I MAŁŻEŃSTWEM MOJEJ CÓRKI
 M.: 06.06.2019, 18:36
 Święta Rito dziękuję Ci za wszystko i proszę wspieraj Nas dalej 🌹🌹🌹🌹🌹
 M: 06.06.2019, 18:31
 Święta Rito ! Błagam pomóż Karolowi, mnie, mamie, mężowi. Uproś łaski o które prosimy. BŁAGAM POMÓŻ !!!
 Beata: 06.06.2019, 18:24
 Sw Ritto blagam cie o zdrowie moje ,moich synow zeby byli szczesliwi w zyciu mieli dobra prace
 Jolanta: 06.06.2019, 18:16
 Święta Rito, za wszystko dziekuje. Proszę o dobre wyniki dla Przemka. Niech dostanie się na wymarzone studia. Niech niemożliwe stanie się możliwe. 🌹
 Ewa: 06.06.2019, 17:57
  Św Rito pomóż mi w tej trudnej sprawie Wysluchaj i pomóż Ty wiesz o co proszę Boże pomóż
 Grażyna: 06.06.2019, 14:57
 Święta Rito. Proszę Cię pomóż wydobýć się z nałogu moje córce.
 Ewa: 06.06.2019, 14:07
 Święta Rito bardzo Cię proszę o opiekę nad moimi dziećmi,abym syn dostal się do wybranej szkoły,o szczęšliwą podróż dla nich,oraz zebym otrzymala jak najszybciej wiadomość na którą czekam.Pomóż mi zdać wszystkie egzaminy.
 Aga: 06.06.2019, 13:14
 Św.Rito wstaw sie i wypros łaski dla Pani Natali którą walczy z ciężką chorobą żeby dzisiejsza operacja przeszczepu szpiku się udała. 🙏🙏🙏🙏🙏🙏
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] (23) [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej