Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej
S. Ann Shields
Żeby wydać owoce, musisz pozwalać się przycinać, wciąż pogłębiać swoją wiarę i relację z Bogiem dzięki modlitwie. Czasami jednak mogą nachodzić Cię wątpliwości. Dlaczego moja modlitwa jest nieskuteczna? Dlaczego, chociaż się modlę, sytuacja się pogarsza? W jaki sposób mam modlić się za innych? ... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Matka: 06.02.2019, 02:13
 Panie Boże, święta Rito! Pomóżcie mojej córeczce!
 Karolina: 05.02.2019, 23:00
 Kochana Świeta Rito ufam że pomozesz wierze w Ciebie i prosze Cie kolejny raz o modlitwe. Swieta Rito prosze o wstawiennictwo u Boga o zdrowie dla corki Nikoli o uzdrowienie .prosze o dobre wyniki badan i żeby byla zdrowa . Wierze w Ciebie Swieta Rito nie raz juz nam pomagalaś wierze ze wysluchasz moich prosc i poprosisz o wstawiennictwo dla mojej corki zeby byla zdrowa . Prosze Świeta Rito z całego serca
 Paula: 05.02.2019, 22:46
 Kochana sw Rito. Blagam cie o zdrowie dla mojego synka zebybprzestal kaszlec zeby szczepienia mu nie zaszkodzily. O zdrowie dla mamy i janki zebym w pracy sie nie stresowala zebym nie musiala byc na aleji i zeby hala znalazla prace fifi do szkoly sie dostal a gaba na studja
 Agnieszka : 05.02.2019, 22:11
 Święta Rito, pomóż mi abym z moim dzieciątkiem wróciła do domu ze szpitala i tam doczekała szczęśliwego rozwiązania. Pomóż mi prosić Cię o to każdego dnia
 Ja: 05.02.2019, 22:03
 Sw Rito przyjdz mi z pomoca oddal zlo od mojego meza zeby nas nie oklamywal oddal od niego ta kobiete,alkohol,zlozyczenia ,uroki. Pomoz naszej rodzinie normalnie zyc bez klamsta obludy pomoz nam wyjsc z dlugow.Sw Rito nie opuszczaj nas Blagam cie wypros u Boga Laski dla nas.
 B.: 05.02.2019, 22:01
 Święta Rito proszę spraw żebym podjęła dobrą decyzję co do pracy. Żebym w końcu zaczęła podejmować świadome i dobre dezycje życiowe. Żebym była szczęśliwa i uwolniona i spokojna. Żeby było mi lżej z Mamą. Żebym w końcu zaczęła żyć a nie wegetować.
 Dorota: 05.02.2019, 21:07
 Proszę Cię Śa.Rito pomusz mi znaleść dobrą pracę i daj mi siłę i zdrowie.Módl się za mnie proszę cię.
 E...a: 05.02.2019, 20:26
 Święta Rito .Błagam Cię o zdrowie dla mojego męża.Proszę aby wszystko było w porządku po tak ciężkiej operacji.Proszę o wstawiennictwo.
 M: 05.02.2019, 20:21
 Proszę o rozwiązanie wiadomego Tobie problemu
 Ania: 05.02.2019, 20:14
  Św Rito dziękuję za tego cudownego mężczyznę którego Bóg postawił na mojej drodze. Błogosław nam proszę i pomagaj w każdej z chwil. Przypominaj o tym co ważne. Dziękuję 🙏❤
 m.j.g: 05.02.2019, 19:39
 SW RITO wstaw się za moim synem u Trójcy Przenajświętszej aby nie zaprzepaścił ostatniej szansy na ukończenie szkoły.Niech Duch Swięty oświeci jego umysł.
 Aga : 05.02.2019, 19:37
 Św.Rito dziękuję za wszystko i proszę wypros łaski w wiadomej Ci sprawie.🌹🌹🌹🌹
 Ewa: 05.02.2019, 19:33
 Święta Rito módl się za nami.
 Tomek: 05.02.2019, 19:32
 Moja Św. Rito, dziękuję za wszelkie łaski. Czuwaj nade mną. Dziękuję za z🌹. Pilnuj zawsze, żeby o🌹p🌹u🌹z🌹. Czuwaj nad D🌹
 Asia: 05.02.2019, 18:54
 Kochana Święta Rito proszę Cię z całego serca o zdrowie. Proszę aby diagnoza postawiona przez lekarza była trafiona. Błagam aby bóle brzucha ustały. Kochana Święta Rito proszę Cię wysłuchaj mnie.
 Agnieszka: 05.02.2019, 17:59
 SW.Rito,najukochansza oredowniczko u Boga,blagam o opieke nad moimi dziecmi,nade ma nad Glennem,oraz Jego dziecmi.Upraszaj nam zdrowie I potrzebne laski. Prosze , rowniez o wstawiennictwie w Tobie tylko znanej sprawie. Prosze,aby Bog mnie wysluchal. Dziekuje moja kochana.
 Kinga: 05.02.2019, 17:23
 Św Rito! Proszę mi wszytko zdać na studiach abym była z siebie dumna I zadowolona. Amen
 wierząca : 05.02.2019, 15:47
 Sw.Rito prosze pomóż Ty wiesz o co Cię proszę
 Ewak: 05.02.2019, 14:58
  Święta Rito, błagam Cię o pomoc
 Ewak: 05.02.2019, 14:53
  Święta Rito, błagam Cię o pomoc
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] (23) [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej