Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".

Inne modlitwy do św. Rity


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych
O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 S: 11.10.2020, 22:50
 Rito Moja najdroższa, najukochańsza błagam bądź zawsze przy mojej córce, pomagaj jej w trudnych chwilach i nie opuszczaj w dążeniu do spełniania marzeń. Dziękuję za to co dotychczas. KC🌹❤️🌺
 Urszula: 11.10.2020, 22:34
 Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga naszego i wyproszenie łaski dla mojej starszej córki 🌹 oraz proszę o pomoc w wychowaniu mojej córki Marii 🌹 święta Rito kocham Cię i ufam Tobie 🌹 dziękuję że jesteś przy mnie 🌹
 Natalia i Dawid: 11.10.2020, 22:24
 Ukochana Święta Rito wypraszał nam i naszym rodzinom łaskę zdrowia fizycznego i psychicznego Jezu Ty się tym zajmij
 Mono: 11.10.2020, 22:05
 Święta Rito, wspomagaj mnie i moją rodzinę w każdej potrzebie... Amen🌹🌹
 Monia : 11.10.2020, 21:59
 Święta Rito błagam o łaskę zdrowia i spokoju. O trzeźwość i pracę dla Dominika. O opiekę nad naszą rodziną.
 Paula: 11.10.2020, 21:46
 Kochana sw Rito błagam o zdrowie dla antosia zeby nie byl przeziebiony zdrowie dla olusia zeby sie nie zarazil i zeby badania mu dobrze wyszly
 matka: 11.10.2020, 21:41
 Święta Rito proszę o opiekę nad moimi wnuczkami,aby dobrze się rozwijały w łonach ich matek i urodziły się zdrowe.
 Mary: 11.10.2020, 20:41
 Proszę o łaskę zdrowia dla mojej rodziny i w wiadomej intencji. Dziękuję za pomoc.
 Ela : 11.10.2020, 20:37
 Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych moja Oredowniczko w sprawach trudnych i beznadziejnych ,proszę Cię z całego serca w sprawie Bogu wiadomej ..proszę upros te łaski. u Pana Naszego Jezusa Chrystusa dla moich dzieci , o które Cie w modlitwach proszę .❤🌹🌹🌹


 W: 11.10.2020, 17:47
 Kochana Św. Rito przychodzę znowu z tą samą prośbą tak bardzo zależy mi na nim tak bardzo Cię proszę wysłuchaj i spełnij moje prośby. Nie mam już siły jest tak przykro czuje tak wielka pustke w sercu tylko Ty możesz mi pomóc sama nie dam rady nie mam takiej możliwości, więc jeszcze raz tak gorąco Cię prosze abyśmy się mogli w końcu spotkać i wyjaśnić to wszystko. Błagam Cię Św. Rito... Moje życie jest okropne, ale jeśli to by się spełniło to byłabym tak bardzo szczęśliwa!! Błagam Cię..
 Ilona : 11.10.2020, 16:53
 Św. Rito od spraw trudnych i beznadziejnych proszę o łaskę nawrócenia i przemiany życia dla Daniela spraw aby przezwycizyl wszelkie nałogi. Spraw aby spotkal na swojej drodze tylko dobrych ludzi.
 Tomek: 11.10.2020, 15:13
  Moja Św. Rito🌹. Chroń zdrowie proszę 🍀
 Kasia: 11.10.2020, 12:38
 Święta Rito miej moja rodzine w opiece wstaw się za moja córkę i syna w wiadomej dla Ciebie sprawie Bóg zapłać 🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤❤❤💕💕💕
 Wierzaca: 11.10.2020, 12:16
 Św.Rito proszę Cię o dobrego meza
 Fosa: 11.10.2020, 11:06
 Dziękuje, św. Rito 🌹
 M.: 11.10.2020, 10:24
 Święta Rito proszę...Ty wiesz 🌹🌹🌹🌹🌹🌹-🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 Ewa: 11.10.2020, 09:13
 Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.
 Ewa: 11.10.2020, 07:13
 Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i harmonii dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas proszę od złych ludzi i złych zdarzeń, od wstydu, poniżeń, kompromitacji i bezradności, od bólu i cierpienia, od oszustwa, bezsenności, złego wizerunku i braku szacunku. Błagam, pomagaj mi proszę w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w...Proszę Cię również o łaski dla zmarłych z mojej rodziny, dla dusz czyśćcowych i samobójczych, niech dobry Bóg okaże im Swoje miłosierdzie. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła.
 Alicja: 11.10.2020, 06:32
 Św. Sito często mi pomagałaś i za to serdecznie dziękuję. Proszę błogosław i nadal daj spokuj i mądrość co dalej. Teraz tego bardzo potrzebuje. Proszę módl się za mnie.
 Magda : 11.10.2020, 05:43
 Swieta Rito Kochana prosze Cie bardzo pomoz...
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] (23) [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej