Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".

Inne modlitwy do św. Rity


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych
O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Ola: 13.05.2020, 02:56
 Swieta Rito prosze Cie o dar potomstwa dla mnie i mojego meza
 Monika : 12.05.2020, 23:12
 Sw rito błagam Cię pomóż mi aby Paweł przemyslal dlaczego tak postapil wobec mnie ulecz moje zlamane serce spraw aby dobro wrocilo w nas i zgoda oraz milosc prosze cie o zdrowie i znalezienie pracy dla mnie pomoz mi prosze❤🥀😭🙏
 Tomek: 12.05.2020, 22:31
 🌹🍀🍀🍀🍀
 Jolanta: 12.05.2020, 22:03
 Święta Rito, za wszystko dziękuję. Proszę o cudowne wieści. Niech niemożliwe stanie się możliwe. Proszę opiekuj się nami. 🌹
 K: 12.05.2020, 21:30
 Święta Rito błagam spraw, aby nasza terapia okazała się skuteczna i abyśmy tworzyli szczęśliwy związek💚
 B: 12.05.2020, 20:57
  Proszę wstaw się za mną - daj mi siłę i zdrowie.
 Tomek: 12.05.2020, 20:48
 🌹🍀🍀🍀🍀
  Monika : 12.05.2020, 15:18
 Sw Rito błagam Cię pomóż mi przetrwac to rozstanie nie pozwol by mnie oklamywano spraw by Pawel zobaczyl jaka krzywde mi zrobil by jego serce zaczelo tesknic o odczul pustke po mojej stracie daj mi sile i zdrowie bym na nowo uwierzyla w milosc i ludzi ulecz zlamane serce blagsm cie wysluchaj mojej prosby 🥀💔❤😭
 Kasia: 12.05.2020, 13:48
 Święta rito proszę bym odzyskała pracę której sama Odeszlam.k by.pfzenjesli osobe którą terroryzuje wszystkich gdzie indziej a ja powróciła


 Ania: 12.05.2020, 11:57
  Św. Rito proszę o zgodę w moim związku. Proszę aby mój mężczyzna mnie kochał i szanował. Pomóż mi zdać prawo jazdy oraz otrzymać dobrą pracę w moim miejscu zamieszkania. Proszę o pomoc św. Rito by moje szczęście wróciło do mnie bo ostatnio wszystko idzie w złą stronę🍀🙏🌷🌼 Dziękuję
 Urszula: 12.05.2020, 11:55
 Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga naszego i wyproszenie łaski dla mojej córki Marii 🌹 oraz proszę o zdrowie i opiekę nad moją starszą córką 🌹 święta Rito kocham Cię, ufam Tobie i dziękuję że jesteś obecna w naszym życiu 🌹
 Aga : 12.05.2020, 10:31
 Św.Rito proszę Cię o zdrowie dla mnie i mojej rodziny i otocz nas swoją opieką. Pomóż mojemu synowi aby zaliczył ważne egzaminy 🙏🌹
 B: 12.05.2020, 10:15
  Błagam, daj mi siłę do życia i zdrowie. Proszę wstaw się za mną Św Rito, zwłaszcza w tej jednej wiadomej sprawie. Czekam już chyba na cud, bo wszelkie moje próby okazały się daremne. Proszę o coś dla mnie prawie niemożliwego, ale Ty Św Rito możesz sprawić, że wiara mnie ocali od złego.
 Małgorzata: 12.05.2020, 08:01
 Święta Rito bardzo proszę Cię o zdrowie dla moich bliskich opiekuj się Polską i całym światem proszę o ustanie pandemii pomóż w prowadzeniu firmy w tym ciężkim czasie proszę Cię Święta Rito ❤️❤️❤️
 Aneta: 12.05.2020, 08:00
 Świata Rito prosze Cię o zdrowie dla mamy i Martynki. Proszę żeby w pracy mi dobrze poszło i żebym dała radę z tym wszystkim. Proszę o dobre relacje w moim małżeństwie.
 Agnieszka: 12.05.2020, 06:40
 Kochana sw Rito proszę o opiekę dla moich dzieci wnusi rodzicow siostry i jej dzieci dla moich przyjaciół i dla mnie. Proszę pomoz mi w sptawach z ktorymi sobie nieradze. Ty wiesz czego pragne i czego mi potrzebs. Kocham i ufam Ci sw Rito🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 Ewa: 12.05.2020, 06:26
  Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i harmonii dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas proszę od złych ludzi i złych zdarzeń, chroń nas od wstydu, poniżeń, kompromitacji i bezradności. Błagam, pomagaj mi proszę w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w... Proszę Cię również o łaski dla zmarłych z mojej rodziny oraz dla dusz czyśćcowych i samobójczych niech dobry Bóg im wybaczy. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła.
 Ewa: 12.05.2020, 06:22
 Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i harmonii dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas proszę od złych ludzi i złych zdarzeń, chroń nas od wstydu, poniżeń, kompromitacji i bezradności. Błagam, pomagaj mi proszę w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w... Proszę Cię również o łaski za zmarłych z mojej rodziny, dla dusz czyśćcowych i samobójczych, niech dobry Bóg okaże im swoje miłosierdzie. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła.
 Tomek: 12.05.2020, 05:40
  Moja Św. Rito🌹. Chroń zdrowie proszę 🍀🍀🍀🍀
 J. Ż. : 12.05.2020, 05:17
 Święta Rito 🌹 Proszę pomóż mi w tym bólu. Proszę uśmierz ból. Błagam pomóż mi ❤️
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] (23) [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Treść
Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej