Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia
Joanna Piątek
Czy odważysz się na pierwszy krok w stronę nowego życia, życia w objęciach Bożej Miłości? Wystarczy tylko zamknąć oczy i z serca powiedzieć: „Jezu, Ty się tym zajmij”... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 wierzaca: 07.01.2019, 12:16
 Sw.Rito miej nas w Swojej opiece i prowadz nas
 ewak: 07.01.2019, 11:59
  Św Rito proszę cię daj mi siły do pracy jasność umysłu na cały tydzień oraz zdrowie dla całej rodziny i dziękuje ci za to ze jesteś za to ze cię mam kocham cię 🌹❤🌹❤
 Gosia: 07.01.2019, 11:46
 Św Rito dopomoz mi w trudach naszych abym podolala wstaw się za nami u Pana proszę
 P: 07.01.2019, 10:15
 Święta Rito miej w opiece Adama, żeby odzyskał pełne zdrowie. Proszę otwórz serce T na mnie, by uczucie które ma w sobie pozwoliło nam cieszyć się w pełni szczęściem i miłością która jest nam dana Wspomóż Gaje w nauce by osiągnęła swoje cele
 Aga: 07.01.2019, 10:11
 Św Rito bardzo Cię proszę wypros łaskę dla mojego syna aby pozdawal egzaminy,nie opuszaj go w trudnych chwilach przybądź mu z pomocą. I dla mamy aby była zdrowa i byla z nami długo.Dziekuje 🌹🌹🌹
 mada10000: 07.01.2019, 09:58
 Proszę Cię O Św Rito ,aby u mnie w pracy było wszystko ok,abym miała tą pracę i prosze Cię o pracę męża.O dobry i bezpieczny wypoczynek.O mądrość dla synów.Pomóż im w rozwinięciu tej działalności ,o dobrą żonę dla syna .
 Jaga: 07.01.2019, 09:32
 SW. Rito tak bardzo proszę Cię o rozwiązanie problemów małżeńskich mojej córki. Proszę Cię również o zdanie egzaminu na prawo jazdy dla Mikiego i znalezienie pracy. Dla Hani zdanie egzaminu do szkoły baletowej, a dla Andrzeja o zdrowie i dostanie się do dobrego liceum. Nie zostawiaj nas bez nadziei.
 Jaga: 07.01.2019, 09:31
 SW. Rito tak bardzo proszę Cię o rozwiązanie problemów małżeńskich mojej córki. Proszę Cię również o zdanie egzaminu na prawo jazdy dla Mikiego i znalezienie pracy. Dla Hani zdanie egzaminu do szkoły baletowej, a dla Andrzeja o zdrowie i dostanie się do dobrego liceum. Nie zostawiaj nas bez nadziei.
 Kewa: 07.01.2019, 08:02
  Św.Rito dziękuję zaopiekę cały rok i. I proszę aby Nowy Rok był lepszy, wstawiajsię za mną
 Lidia: 07.01.2019, 07:19
 Św Rito proszę cię daj mi siły do pracy jasność umysłu na cały tydzień oraz zdrowie dla całej rodziny i dziękuje ci za to ze jesteś za to ze cię mam kocham cię 🌹❤🌹❤
 Ania : 07.01.2019, 07:01
  Kochana św Rito proszę w 2019 roku o prawdziwą miłość. O mężczyznę który pokocha mnie ze wzajemnością, nigdy nie skrzywdzi, będzie dla mnie wsparciem i przyjacielem. Stworzymy mocny, piękny i nierozerwalny związek. Nie pozwól św. Rito aby jakiś mężczyzna jeszcze kiedyś mnie skrzywdził. Proszę uwolnij moje myśli oraz sponiewierane serce od TK.. Dziękuję za wszystko ❤🙏
 Krysia: 07.01.2019, 06:38
 Święta Rito błagam cię o łaskę macierzyństwa dla mojej córki Agatki i o pomoc i łaskę zdrowia dla mojej córki chrzestnej Justynki wybłagaj łaski dla nich u naszego Zbawiciela. Niech imię jego będzie uwielbione. Dziekuje za wszystko.
 Ewak: 07.01.2019, 04:57
  Św.Rito dziękuję zaopiekę cały rok i. I proszę aby Nowy Rok był lepszy, wstawiajsię za mną
 Ewa: 07.01.2019, 04:51
 Św. Rito, dziękuję Ci za wszelkie łaski i Twoją opiekę, proszę Cię o łaskę zdrowia dla mojego syna i dla mnie oraz zmianę duchową w człowieku, którego bardzo kocham. Proszę, aby zaczął się modlić i walczyć o nas związek. I Ty wiesz najlepiej o co jeszcze Cię proszę.
 L.......a: 07.01.2019, 03:48
 Św. Rito proszę o łaskę uzdrowienia dla męża, spraw niech za Twoją przyczyną odzyskam spokój.
 Agata : 07.01.2019, 01:03
 Św Rito bardzo proszę Cię o pomoc dla mnie w podjęciu właściwej decyzji którą muszę podjąć we wtorek. Proszę Cię być przy mnie.
 Jadwiga: 07.01.2019, 00:24
 Droga św.Rito błagam Cię pomóż mi wyprosić uJezusa łaskę zdrowia oraz dla mojego syna potrzebne łaski i żeby zdał egzaminy proszę wstaw się za nami patrnko spraw trudnych 🙏❤
 S: 06.01.2019, 23:52
 Św. RITO PROSZĘ CIĘ O ŁASKĘ W WIADOMEJ CI SPRAWIE! SPRAW ŻEBY WYNIK BYŁ POZYTYWNY! A OBIECUJĘ ŻE WSZYSTKO SIĘ ZMIENI! PROSZĘ CIĘ CZUWAJ NADEMNA I NIGDY MNIE NIE OPUSZAJ! DO POMÓŻ MI DNIA10 STYCZNIA!
 Michał: 06.01.2019, 23:22
 Św. Rito proszę cię o dar mądrości abym mógł przezwyciężyć moje wszystkie trudnoości i problemy.
 Luucyna: 06.01.2019, 23:04
 Św. Rito i proszę za Twoją przyczyną o dar uzdrowienia dla mojego męża, bądź przy mnie i moich najbliższych w trudnych chwilach. Dziękuję za wszystkie łaski
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] (15) [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej