Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".

Inne modlitwy do św. Rity


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych
O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Mary: 09.09.2020, 09:35
 Proszę o łaskę zdrowia dla mojej rodziny i w wiadomej intencji.
 Mery: 09.09.2020, 08:12
  Święta Rito dziękuję za łaski którymi mnie obdarzyłaś. Proszę daj mi ukojenie i spokój bym poradziła sobie w tej trudnej sytuacji. Proszę natchnij T. moją miłością by zrozumiał że jemu też należy się szczęście i miłość którą mu okazuję, że to szczere i prawdziwe uczucie... wiem że on też nie jest obojętny na to uczucie tylko nie dopuszcza go do siebie...
 Małgorzata: 09.09.2020, 07:46
 Święta Rito bardzo proszę Cię o opiekę i zdrowie daj siłę w pokonywaniu trudu dnia codziennego pomagaj w prowadzeniu firmy proszę Cię Święta Rito ❤️❤️❤️
 Małgorzata: 09.09.2020, 07:43
 Święta Rito bardzo proszę Cię o zdrowie i opiekę nad moją rodziną szczególnie nad moim bratem i jego synkiem upros im trochę radości i siły a bratowej opamiętanie niech zrozumie że to co teraz robi jest zle błogosław tej rodzinie błagam Cię Święta Rito Ty wszystko możesz ❤️❤️❤️
 Barbara: 09.09.2020, 07:30
 Św Rito od spraw beznadziejnych proszę wstaw się za mną i moją rodziną w sytuacjach Tobie wiadomych. Proszę bądź przy mnie,dopomóż.Obiecuję,że będę Cię wielbić na wieki.
 Tomek: 09.09.2020, 07:20
 Moja Św. Rito🌹. Chroń zdrowie proszę 🍀🍀🍀🍀
 Ewa: 09.09.2020, 07:17
  Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju, harmonii dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas proszę od złych ludzi i złych zdarzeń, od wstydu, poniżeń, kompromitacji, bezsenności, bezradności. Błagam, pomagaj mi proszę w pracy i wypraszaj Dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w...Proszę Cię również o łaski dla zmarłych z mojej rodziny, dla dusz czyśćcowych i samobójczych niech dobry Bóg okaże im Swoje miłosierdzie. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wsze
 Monika: 09.09.2020, 07:15
 Sw Rito błagam Cię pomóż mi w wiadomej Ci sprawie z Pawłem wysluchaj mnie nie zostawiaj mnie samej z tym 🙏
 Wierzaca: 09.09.2020, 06:57
 Św.Rito tak bardzo Cię proszę wstaw się za mną u Pana Boga w mych prosbach


 Aga : 09.09.2020, 06:57
 Św.Rito pomóż dziś synowi aby zdał egzamin w chwili zwątpienia otocz go swoją opieką. 🙏🌹
 Magda: 09.09.2020, 06:48
 Swieta Rito Kochana prosze Cie bardzo pomoz... Prosze
 Ewa: 09.09.2020, 05:55
 Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i harmonii dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas proszę od złych ludzi i złych zdarzeń, od lęków, strachu, depresji, bezradności, bezsenności. błagam pomagaj mi proszę w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Chroń mnie w pracy od błędów i złych decyzji. Szczególnie pomóż mi w... Proszę Cię również o łaski dla zmarłych z mojej rodziny, dla dusz czyśćcowych i samobójczych, niech dobry Bóg okaże im Swoje miłosierdzie, a Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła.
 Matka: 09.09.2020, 03:03
 Sw Rito prosze cie o milosc i zgode w rodzinie oraz nawrocenie mojego meza .
 B: 08.09.2020, 23:03
  Proszę wstaw się za mną - daj mi siłę i zdrowie.
 Małgorzatą S.: 08.09.2020, 22:29
 Sw.Rito prosze wysłuchaj mojej prośby.🌹🌹🌹 tak bardzo wierzę ze mi pomożesz.
 FP: 08.09.2020, 22:28
 Święta Rito, ci ludzie nazywają mnie darmozjadem. Pomóż mi się od nich uwolnić. Amen.
 Małgorzatą S.: 08.09.2020, 22:28
 Sw.Rito prosze wysłuchaj mojej prośby.🌹🌹🌹
 Gość: 08.09.2020, 22:23
 Święta Rito wstaw się za mnie u Boga i uproś łaskę dla mnie, proszę Cię💕
 Paula: 08.09.2020, 21:43
 Kochana sw Rito błagam o zdrowie dla antosia o zdrowie dla olusia zeby byl zdrowy dobrze sie rozwijal i zeby szczepienie mi nie zaszkodzilo.o zdrowie dla mamy i janki i mariusza
 A: 08.09.2020, 21:10
 Święta Rito dopomóż mi, tak bardzo doskwiera mi samotność,uchroń przed złymi decyzjami.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] (15) [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej