Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Małgorzatą S.: 06.11.2019, 17:17
 Św.Rito proszę o pomoc w pewnej sprawie Tobie wiadomej🌹wierzę ze mi pomożesz i znowu będę szczęśliwa z mężczyzna którego kocham i za którym tęsknię.😕
 EwA: 06.11.2019, 16:52
  Ewa: 06.11.2019, 06:53 Wszyscy musimy modlić się i zawierzyć Panu Bogu i Maryi. Oni mogą wszystko. Dla Nich nie ma rzeczy niemożliwych. Wszelkie dobro pochodzi od Boga. Panie Boże wyprowadź mnie proszę z moich ogromnych przytłaczającyc h problemów. Jezu Ty się tym zajmij, Jezu Ty się tym zajmij, Jezu Ty się tym zajmij. Bardzo proszę o modlitwę.
 Xxx: 06.11.2019, 14:51
 Święta Rito proszę o pomoc w trudnej sytuacji życiowej i o pracę dla syna Michała. Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski.
 kb: 06.11.2019, 14:38
 Swięta Rito pomóz mi w moim problemie ,wstaw sie za mną do Boga .
 Gocha S.: 06.11.2019, 12:27
 Św.Rito proszę 🌹pomóż mi w wiadomej Tobie sprawia 🌹spraw żebym była znowu szczęśliwa z mężczyzna którego Kocham ,za którym tak bardzo tęsknię .spraw zebysmy byli znowu Razem🌹.
 Aga : 06.11.2019, 11:57
 Cudowna Święta Rito proszę cię o opiekę nad moją rodziną 🌹
 Marzena: 06.11.2019, 10:33
 Świeta Rito, błagam daj mi siłę i zdrowie żebym mogła wstać każdego dnia z łóżka, żebym mogła cieszyć się każdym dniem i daj mi możliwość, żeby każdy dzień był życiem a nie moim cierpieniem, są chwile, że nie mam już siły ani fizycznej ani psychicznej. Wiesz Św. Rito, że moja siła to siła mojej rodziny i wiesz co się ze mną dzieje.Błagam pomóż bo każdy dzień to moje cierpienie.
 ld: 06.11.2019, 09:51
 Święta Rito wstaw się w mojej sprawie Ty wiesz w jakiej.Wierze w Ciebie
 małgosia: 06.11.2019, 09:25
 Prosze SW.RITO wstaw sie za mna w mojej sprawie,dziękuje
 Wierzaca: 06.11.2019, 08:45
 Św.Rito proszę pomóż mi nie mam już sily
 Barbara: 06.11.2019, 08:19
 Św Rito od spraw beznadziejnych i trudnych wstaw się za mną u Najświętszej Matki i jej Syna by wysłuchali codziennych próśb moich.Św Rito proszę o rozwiązanie sprawy urzędowej ,która dla mnie wydaje się już niemożliwa do pozytywnego załatwienia.Św Rito dopomóż mi wyprosić zgodę i pojednanie w naszej rodzinie ,tak aby nadchodzące święta były w pełni rodzinne.Błagam i proszę .
 B: 06.11.2019, 08:18
  Błagam, daj mi siłę do życia i zdrowie. Proszę wstaw się za mną Św Rito, zwłaszcza w tej jednej wiadomej sprawie. Czekam już chyba na cud, bo wszelkie moje próby okazały się daremne. Proszę o coś dla mnie prawie niemożliwego, ale Ty Św Rito możesz sprawić, że wiara mnie ocali od złego.
 m. : 06.11.2019, 08:04
 Dziękuje Ci Swieta Rito za pomoc przy porodzie.,za bezpieczny poród i za synka. Proszę spraw aby był zdrowy aby lekarze nie wynaleźli mu teraz chorób.
 Malgosia: 06.11.2019, 07:52
 Św.Rito proszę w pewnej sprawie o której Ty wiesz 😊Proszę żeby tak się stało ,wiem ze Ty sw.Rito mi w tym pomożesz i ze znowu będę szczęśliwa 😊😊boku mojego kochanego Edzia .Tak bardzo mi Go brakuje 😢😕.Proszę spraw zeby tak się stało i żebyśmy byli znowRazem🌹 Tylko Tobie wierzę że mi pomożesz i tak się stanie🌹🌹🌹.
 Magda: 06.11.2019, 07:47
 Proszę Cię Św Rito. Pomóż mi w tej mojej sprawie która jest dla mnie bardzo ważna a zarazem beznadziejna. Prosze.
 Gosia Teresa : 06.11.2019, 07:44
 Św.Rito jedyna w Tobie nadzieja ze z Twoją pomocą wrócimy z Edwardem do siebie i będziemy znowu razem 😊🌹🌹wiem ze mogę na Ciebie sw.Rito liczyć i na Twoją pomoc. Uprosisz mi łaskę dla mnie i będę znowu szczęśliwa z mężczyzna którego kocham i za którym tak bardzo tęsknię i nie wyobrażam sobie życia bez Niego😢🌹🌹🌹
 Gosia: 06.11.2019, 07:39
 Św.Rito proszę o zdrowie ,Boża opiekę dla brata ,bratowej oraz ich Rodziny 😊otaczaj ich Św.Rito swoją opieką i dawaj zdrowie i siły każdego dnia.Opiekuj się Nimi.🌹
 Gosia: 06.11.2019, 07:38
 Św.Rito proszę o zdrowie ,Boża opiekę dla brata ,bratowej oraz ich Rodziny 😊otaczaj ich Św.Rito swoją opieką i dawaj zdrowie i siły każdego dnia.Opiekuj się Nimi.🌹
 Małgorzata: 06.11.2019, 07:27
 Święta Rito bardzo proszę Cię o zdrowie i opiekę nad moją rodziną o iskierkę nadzieji na lepsze jutro proszę ❤️❤️❤️
 Małgorzata: 06.11.2019, 07:26
 Święta Rito bardzo proszę Cię o zdrowie i opiekę nad moją rodziną o iskierkę nadzieji na lepsze jutro proszę ❤️❤️❤️
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] (15) [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej