Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 D.: 15.09.2019, 11:28
 Święta Rito, proszę,wstawiaj się za nami,pomóż mojemu dziecku ułożyć życie.
 Jolanta: 15.09.2019, 11:06
 Święta Rito, za wszystko dziekuje. Proszę o zdrowie, pomyślność i cudowne wieści dla rodziny. Miej nas w opiece. Niech niemożliwe stanie się możliwe. Ty wiesz, o co ja cały czas proszę. 🌹
 Renata: 15.09.2019, 11:02
 Św. Rito bardzo proszę Cię o wstawienie się i modlitwę za zdrowie mojej rodziny i mojej cierpiącej koleżanki o to bym miała mniej kłopotów i żeby spełniły się moje marzenia o życie mojej rodziny i zdrowie mojej koleżanki.
 B: 15.09.2019, 10:22
 Błagam, daj mi siłę do życia i zdrowie. Proszę wstaw się za mną Św Rito, zwłaszcza w tej jednej wiadomej sprawie. Czekam już chyba na cud, bo wszelkie moje próby okazały się daremne. Proszę o coś dla mnie prawie niemożliwego, ale Ty Św Rito możesz sprawić, że wiara mnie ocali od złego.
 Agnieszka: 15.09.2019, 10:21
 Pomoz mi sw Rito i moim dzieciom w trudnych sprawach.W tobie moja nadzieja. Kocham Cie sw Rito🌹🌹🌹🌹🌹
 Gosia: 15.09.2019, 09:57
 Święta Rito bardzo proszę o zdrowie dla mojego brata wstaw się za Piotrkiem u Naszego Ojca daj mu siłę i opiekuj się nim ❤️❤️❤️
 Wierzaca: 15.09.2019, 09:03
 Św.Rito patronko spraw trudnych i beznadziejnych proszę Cię pomóż mi Ty wiesz o co proszę wiem że Ty wszystko możesz uprościć u Pana Boga prowadź nas i miej w swojej opiece ta sprawę
 Ewa: 15.09.2019, 08:54
  Kochana św Rito pomogłaś mi już nieraz teraz znów cie proszę o pomoc w wiadomej sprawie 🌹wiem że mnie niezawiedziesz i obdarzysz pomocą kolejny raz proszę ❤
 M.: 15.09.2019, 08:52
 Święta Rito wstawiaj się za nami. Proszę niech Tomek się odezwie 🌹🌹🌹🌹🌹
 Tomasz: 15.09.2019, 07:52
 Błagam Cię święta Rito aby w moim życiu się wszystko ustabilizowalo. Abym się wewnętrznie uspokoił i moja trzustka zaczela działać właściwie. Ufam że pomożesz mi wyblagac te prośby u Pana Boga aby dotknęło mnie miłosierdzie Boże i ustabilizowal się mój cukier w organizmie i moja trzustka zaczela. ⚘⚘🌷🌷🌷💜💜💜💜💜❤❤❤❤❤❤💕💕💕💕💕💕🌺🌺🌺🌺🌺🌺💗💗💗💗💗💗💗🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌺🌺🌺🌺💕💕❤❤❤💜💜💜💜💜🌷🌷⚘⚘❤❤❤❤❤❤❤❤
 Basia : 15.09.2019, 07:38
 Św RITO proszę módl się za nami i pomagaj w trudnym teraz czasie chroń nas nadal od zła i złych ludzi proszę upros łaskę zdrowia szczęścia miłości radości daj tak potrzebne łaski i spokój wewnętrzny wycisz nerwy proszę wstaw się do Ojca niebieskiego wysłuchaj naszych próśb Ty nigdy nie zawiodłam w trudnym teraz czasie chroń nas kocham Cię pomóż najukochansza matko❤💗💗💗❤❤❤💞💞💓
 Basia : 15.09.2019, 07:37
 Św RITO proszę módl się za nami i pomagaj w trudnym teraz czasie chroń nas nadal od zła i złych ludzi proszę upros łaskę zdrowia szczęścia miłości radości daj tak potrzebne łaski i spokój wewnętrzny wycisz nerwy proszę wstaw się do Ojca niebieskiego wysłuchaj naszych próśb Ty nigdy nie zawiodłam w trudnym teraz czasie chroń nas kocham Cię pomóż najukochansza matko❤💗💗💗❤❤❤💞💞💓
 Tomek: 15.09.2019, 07:26
  Moja Św. Rito, dziękuję Ci za wszystko co dla mnie czynisz. Pomagaj mi dalej proszę 🌹🌹🌹🌹-🌹🌹🌹-🌹
 Ewa: 15.09.2019, 06:37
 Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaskę zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i harmonii dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Błagam Cię o zdrowie dla mamy. Chroń nas od złych ludzi i złych zdarzeń. Błagam pomagaj mi w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w ...Proszę Cię również o łaski dla dusz czyściowych i tych, które popełniły samobójstwo, niech dobry Bóg okaże im swoje miłosierdzie. A Wy dusze czyściowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła.
 Tomek: 15.09.2019, 03:24
  Moja Św. Rito, pomagaj proszę 🌹🌹🌹🌹-🌹🌹🌹-🌹
 Katarzyna: 15.09.2019, 00:58
 Dziękuję Ci Święta Rito za pomoc jakiej mi udzieliłaś. Za każde Twoje wstawiennictwo dziękuję z całego serca.
 Aga : 14.09.2019, 23:51
 Św.Rito proszę o zdrowie dla mnie i mojej rodziny i żeby syn szczesliwie dojechał do domu
 Jolanta: 14.09.2019, 22:56
 Święta Rito, za wszelkie łaski dziekuje. Proszę o zdrowie, pomyślność i cudowne wieści. Niech niemożliwe stanie się możliwe. 🌹
 Wierzaca: 14.09.2019, 22:34
 Św.Rito proszę Cię pomóż mi Ty wiesz o co proszę prowadź nas i miej w swojej opiece
 Renata: 14.09.2019, 22:21
 Swieta Rito proszę Cię o wstawiennictwo za mnie abym znalazła dobrego meza bym mogła z nim załozyc rodzine I byc szczesliwa. Amen
[1] [2] (3) [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej