Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Szaleństwo modlitwy Szaleństwo modlitwy
Matt Woodley
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się... czy Twój sposób modlenia się rzeczywiście przybliża Cię do Boga? Czy chciałbyś... ożywić swoją modlitwę i pogłębić wiarę?

Jeśli tak, musisz wiedzieć, że nie dostaniesz na to rozwiązania... gotowego rozwiązania, ale niezwykle ważną podpowiedź...... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Ania: 15.01.2019, 11:30
  Kochana św Rito 💕proszę w 2019 roku o prawdziwą miłość. O mężczyznę który pokocha mnie ze wzajemnością, nigdy nie skrzywdzi, będzie dla mnie wsparciem i przyjacielem. Stworzymy mocny, piękny i nierozerwalny związek. Nie pozwól św. Rito aby jakiś mężczyzna jeszcze kiedyś mnie skrzywdził. Jesli to rzeczywiście koniec proszę uwolnij moje myśli oraz sponiewierane serce 💔 od TK.. Pomóż mi św Rito zrozumieć co te wszystkie zawirowania w moim życiu znaczą. Dziękuję za wszystko ❤🙏
 Aga : 15.01.2019, 10:40
 Św.Rito wstaw sie za moim synem i wypros łaskę aby dzisiaj zdał egzamin i pomóż w chwilach wątpliwych. BARDZO,bardzo Cię proszę wysłuchaj mojej prośby 🙏🌹🌹🌹🌹
 P: 15.01.2019, 08:55
 Święta Rito miej w opiece Adama,żeby odzyskał pełne zdrowie. Proszę otwórz serce T na mnie, by uczucie które ma w sobie pozwoliło nam cieszyć się w pełni szczęściem i miłością która jest nam dana Wspomóż Gaje w nauce by osiągnęła swoje cele, by była mądra i dążyła za swoimi ambicjami i nie oglądała się na innych by znalazła przyjaciół, spokój i ukojenie, w tym trudnym dla niej momencie.
 Beata: 15.01.2019, 08:36
 Święta Rito proszę o zdrowie dla mojej mamy.Dziękuję za wszelkie łaski.
 Anna: 15.01.2019, 08:27
 Św.Rito proszę Cię o pomoc,spraw aby sytuacja na budowie wyjaśniła się pozytywnie dla naszej firmy.Proszę Cię o siłę i zdrowie dla całej mojej rodziny oraz dziękuję za otrzymane już łaski.Bóg zapłać.
 Ewakr: 15.01.2019, 07:56
  Sw.Rito tak Cię proszę pomóż mi
 Aga: 15.01.2019, 06:33
 Św.Rito proszę Cię spraw by minęły mi ataki lęku. Amen.
 Matka i żona : 15.01.2019, 05:44
 Św Rito proszę o cud dla moich dzieci niech mój mąż przestanie realizować swoje niespełnione marzenia kosztem dzieci. Błagam o opiekę nad córką i synem.proszę o uzdrowienie relacji.amen
 E.A: 15.01.2019, 05:14
 św. Rito, z całego serca dziękuję Ci za każdą łaskę i zrozumienie mojej sytuacji. Proszę Cię o łąskę zdrowia fizycznego i psychicznego dla mnie , mojego synka i mojej rodziny. Dopomóż, aby mężczyzna, który mnie skrzywdził zmienił się dla mnie na lepsze i szukał wsparcia w modlitwie, proszę dopomóż, aby do mnie wrócił.
 M: 15.01.2019, 02:07
 Panie Boże! Święta Rito! Proszę z całych sił o zdrowie mojego dziecka! Dziękuję za wszystkie łaski, które otrzymałam od Was!
 Ania : 14.01.2019, 23:35
 Św Rito błagam Cię o zdrowie bardzo potrzebuje Twojego wstawiennictwa u Pana Boga , wypros mi łaskę zdrowia którego tak bardzo potrzebuję , obdarz również mojego kochanego męża i syna. Daj mi siłę i pogodę ducha abym była lepszym człowiekiem Pomóc mi w mojej zawilej drodze alby mogła cieszyć się twoja laska.i wielbić w każdy dzień. Św Rito nie opuszczaj mnie w tym trudnym dla mnie czasie.Amen
 Jadwiga: 14.01.2019, 23:32
 O sw. Rito błagam dopomóż🙏❤
 Klaudia: 14.01.2019, 23:22
 Święta Rito pomóż mi w mojej sprawie, spraw abym nadal mogła wypełniać mój zawód i nieść pomoc innym, spraw aby Pani Róża mi wybaczyła !!!
 Matka: 14.01.2019, 23:09
 Panie Boże! Święta Rito! Błagam o zdrowie córeczki! Niech uregulują się problemy trawienne! Błagam!!
 Matka: 14.01.2019, 22:46
 Św Rito proszę obdarz mojego syna Mateusza darem mądrości oświeć jego rozum spraw żeby w szkole szło mu bardzo dobrze dobrze się uczył i miał same dobre oceny spraw żeby badania i wyniki Tobiaszka okazały się dobre i obdarzaj całą rodzine zdrowiem i opieką
 Zrozpaczona mama: 14.01.2019, 22:28
 Święta Rito....blagam o uzdrowienie duszy i ciała mojej ukochanej córeczki Weroniki.Wyrwij ją z tej przerażającej matni ciemności i zwątpienia jaką jest ogarnięta przez podstępną i ciężką depresję! Spraw aby moja córka znów zaczęła kochać Boga i życie....i aby w jej smutnych oczach pojawił się uśmiech. Bądź uwielbiona w każdym człowieku,ktory doznał Twej litosci.Tylko Ty mi zostałaś....
 Paula: 14.01.2019, 22:14
 Lochana sw Rito Blagam cie o zdrowie dla mojego synka zeby ten katar mu wkoncu przeszedl bo go strasznie meczy o zdrowie dla mamy i janki i zebym ja sobie lepiej radzila w pracy i jakos to wszystko ogarnela i miala lepsze zmiany i zeby 2 dziecko bylo zdrowe
 Dagmara: 14.01.2019, 22:00
 Święta Rito, pomóż mi w tej trudnej sprawie, pomóż mi zdać wszystkie egzaminy na studiach.
 K: 14.01.2019, 21:58
 Św Rito! Proszę pomóż mi wszytsko zdać na studiach, abym była z siebie dumna I zadowolona. Miej mnie w opiece I moją rodzinę. Dziękuję za wszystko. Amen
 a: 14.01.2019, 21:02
 Święta Rito proszę o zdrowie dla mojej rodziny, miłość, dary i owoce Ducha Świętego, pokój i spokój.
[1] [2] (3) [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej