Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Modlitewnik dla małżonków Modlitewnik dla małżonków
Małgorzata Rogalska
Niniejszy modlitewnik może być pomocny dla małżonków w ich indywidualnej, jak i wspólnej modlitwie. Zamieszczono w nim modlitwy o miłość, modlitwy małżonków za siebie, za dzieci, za całą rodzinę, modlitwy w różnych sytuacjach, zarówno radosnych np. rocznicy ślubu, jak i trudnych np. gdy małżeństwo przechodzi kryzys... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 lk: 14.11.2018, 09:20
 św Rito proszę Cię wstaw się za moją córką o jej uwolnienie od złego, proszę Cię, aby podążała właściwą drogą Dodaj jej siły w przezwyciężaniu złego
 Jola: 14.11.2018, 09:10
 Sw Rito Ty znasz moje problemy i problemy moich corek pomoz nam prosze. Blagam Cie wstawiaj sie za nami i upros potrzebne nam laski u Pana Boga naszego Wszechmogacego. Sw Rito pomoz mi blagam Cie. Bog zaplac za modlitwe.
 bogi: 14.11.2018, 06:36
 dziękuję za wszelkie łaski. Błagam, aby zdrowie wnuczek uległo nareszcie poprawie i jeszcze o dobre efekty terapii
 Tomek: 14.11.2018, 06:28
  Moja Św. Rito, dziękuję za wszystko, proszę Cię o🌹p🌹z🌹u🌹. Kocham Cię Moja Św. Rito. Dziś dopomóż mi zwłaszcza z 🌹 proszę Cię
 Iwonka: 14.11.2018, 03:09
 Sw Rito miej w swojej opiece mnie i krzysztofa .
 A: 14.11.2018, 03:06
 Święta Rito, błagam Cię spraw, aby ta osoba wreszcie zareagowała. Proszę Cię, aby było tak jak dawniej - żeby była blisko. Zrób coś, aby nie stracić tej osoby na zawsze. Proszę Cię o cierpliwość, bo już sobie z niczym nie radzę. Pomóż mi proszę. Przecież najlepiej wiesz jak bardzo mi na niej zależy. Amen.
 Agnieszka : 14.11.2018, 02:14
 Święta Rito, błagam Cię o miłość i szczęście z Tym którego pokochałam. Tyle lat tkwiłam w trudnym związku, błagam Najdroższa Święta Rito bym wreszcie doświadczyła szczęścia. Bardzo proszę Św. Rito o pomoc. Amen
 Tomek: 14.11.2018, 02:05
 Moja Św. Rito, dziękuję za wszystko, proszę Cię o🌹p🌹z🌹u🌹. Kocham Cię Moja Św. Rito
 Jola: 14.11.2018, 00:40
 Sw Rito Ty znasz moje problemy i problemy moich corek pomoz nam prosze. Blagam Cie wstawiaj sie za nami i upros potrzebne nam laski u Pana Boga naszego Wszechmogacego. Sw Rito pomoz mi blagam Cie. Bog zaplac za modlitwe.
 Jola: 14.11.2018, 00:39
 Sw Rito Ty znasz moje problemy i problemy moich corek pomoz nam prosze. Blagam Cie wstawiaj sie za nami i upros potrzebne nam laski u Pana Boga naszego Wszechmogacego. Sw Rito pomoz mi blagam Cie. Bog zaplac za modlitwe.
 Ż: 14.11.2018, 00:30
 Święta Rito, błagam Cię o cud. Tylko Ty możesz mi pomóc. Proszę Cię, aby osoba, którą kocham, przestała być obojętna wobec mnie. Spraw, aby zechciała pokazać, że jej na mnie zależy. Proszę Cię, nie pozwól, aby stało się tak, że będziemy przechodzić obok siebie jak obcy sobie ludzie. Amen.
 Ania: 13.11.2018, 23:01
 Swieta Rito, wstaw sie za mnie u Ojca Niebieskiego zebym mogla znalezc dobra prace i niezaleznosc finansowa. Wierze ze mi pomozesz. Dziekuje❤
 Asia: 13.11.2018, 22:33
 Św.Rito pomóż mi czerpać radość z życia, być wesoła, oraz spraw bym na studiach nie miała żadnych problemów z nauka i zaliczeniami. Kocham Cię. Amen.
 Justyna: 13.11.2018, 22:22
 Święta Rito,proszę pomóż aby moj ukochany wrócił juz do domu dla dobra i szczęścia rodziny dla moich dzieci Dziękuje Amen
 Ania: 13.11.2018, 22:15
  Św. Rito proszę Cię wyproś mi łaskę miłości wzajemnej i szczęśliwej i cudownego związku wspierającego i szczęśliwego bez bólu łez i smutku z TYM ktorego kocham. Dziękuję
 K: 13.11.2018, 21:52
 Św Rito! Proszę pomóż mi wszytsko zdać na studiach, abym była z siebie dumna I zadowolona. Miej mnie w opiece I moją rodzinę. Dziękuję za wszystko. Amen
 M.: 13.11.2018, 21:52
 Proszę Cie SW. RITO.🌹 O to aby ta osoba która kocham odezwała się do mnie i okazała mi też że coś do mnie czuje i że nasza znajomość ma sens.Dziękuję za wszystkie łaski.
 Ala: 13.11.2018, 21:51
 Sw Rito pomóż nam proszę w trudnej sytuacji
 Paula: 13.11.2018, 20:25
 Kochana sw Rito blagam cie o zdrowie sla mojego synka zeby szybko przeszedl mu katar i ladnie jadl i spal w nocy i zeby biegunka mu minela o zdrowie dla mamy i janki i zeby halina sie wziela do zycia i zaczela ogarniac dom i wszystko i zebym sobie poradzila w biedronce zebym radzila sobie na kasie i zeby zespol mnie zaakceptowa
 Blanka: 13.11.2018, 19:40
 Swieta Rito bardzo Cie prosze, aby Andrzej zrozumial, ze mnie zranil i zechcial to naprawić. Niech zateskni i odezwie sie, abysmy mogli porozmawiac o tym wszystkim co boli i co nas rozdzielilo.. Blagam Sw Rito pomoz mi.. Twej łaski bardzo. ..
[1] [2] (3) [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej