Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 agnieszka: 07.04.2019, 19:29
  🌹🌹❤️❤️Święta Rito dziękuję za to o co prosiłam, pomogłaś
 agnieszka: 07.04.2019, 19:28
  Święta Rito błagam o zdrowie, najmocniej jak umiem, pomóż mi, odsuń ból,, spraw abym mogła jeść bez dolegliwości, popraw wyniki, zabierz zwłóknienia, dziękuję że jesteś 🌹🌹❤️❤️Święta Rito Ty możesz wszystko, TY wiesz co robić
 agnieszka: 07.04.2019, 19:28
  Święta Rito błagam o zdrowie, najmocniej jak umiem, pomóż mi, odsuń ból,, spraw abym mogła jeść bez dolegliwości, popraw wyniki, zabierz zwłóknienia, dziękuję że jesteś 🌹🌹❤️❤️Święta Rito Ty możesz wszystko, TY wiesz co robić
 RENATA: 07.04.2019, 19:23
 Św,Rito spraw proszę aby moja operacja przebiegła bez komplikacji i aby moje wnuki były zdrowe Amen
 Tomek: 07.04.2019, 17:57
 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 Anna: 07.04.2019, 17:56
 Św. Rito! Proszę o zdrowie dla mnie . O pomyślne wyniki badań. Dopomóż mi aby minęły mi dokuczliwe przewlekłe objawy abym uniknęła operacji. Nie opuszczaj mnie w tej sytuacji jakiej się znalazłam a wstawiaj się za mną u Boga i upros mi laske zdrowia❤🌹
 babcia: 07.04.2019, 17:25
  O SW RITO pomusz Adasiowi nie odrzucaj mojego blagania prosze Cie zeby nie zydal
 Beata: 07.04.2019, 17:24
 Święta Rito błagam błagam Cię o pomoc.🌹❤
 Beata: 07.04.2019, 17:22
 Błagam blagam błagam wysłuchaj mojego wołania Święta Rito.
 Siostra: 07.04.2019, 16:37
 Św. Rito proszę o pomyślny przebieg operacji u mojej siostry aby szybko wróciła do zdrowia🌹
 AnA: 07.04.2019, 16:36
  Św. Rito uwolnij Tomka od depresji i smutku. Pomóż mu mnie pokochać aby wszystko się ułożyło od nowa i w pozytywny sposób. Jesteśmy dla siebie ja to wiem dopomóż mu proszę też to zrozumieć. Proszę pomóż mi bo tylko przy nim zmieniałam myślenie tylko jemu chcę dać więcej. Kocham go. Jednocześnie nie pozwól mu zrobić mi krzywdy. Proszę Św Rito o zdrowie i by powikłania zostały cofnięte a moja choroba nie robiła mi krzywdy 🙏❤
 Babcia: 07.04.2019, 16:33
 Św. Rito proszę o pomoc. Co dzień czekam aż pojawi się iskierka nadziei i nastąpi poprawa stanu zdrowia wnuka i poczyni postępy. Błagam nie zostawiaj nas w potrzebie ale poproś proszę Boga aby się tym zajął .Ty wszystko możesz i dlatego wierze ze pomozesz❤🌹
 Ewa: 07.04.2019, 16:31
 Św. Rito pomóż mi, bo nie ma siły...
 Agata: 07.04.2019, 16:21
 Św. Rito, proszę daj mi pokorę i cierpliwość. Proszę ułóż moje relacje i uczucia z Damianem . Tak żeby nikt z nas nie cierpiał. Proszę żeby nasze myśli i zamairy wobec siebie były dla nas jasne. Proszę żebym nie odpowiadała sobie jakich chorych historii, tak jak to robię teraz. Spraw byśmy oboje byli szczęśliwi razem czy osobno, a jeśli osobno to żebyśmy nadal mogli mieć o sobie dobre wspomnienia i dobre relacje.
 M: 07.04.2019, 15:39
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Błagam pomóż Karolowi w zdrowiu, życiu, pracy, mnie w zdrowiu, pracy, wypełnianiu obowiązków przewodniczącej, mamie, mężowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. BŁAGAM POMÓŻ !!!
 Beata: 07.04.2019, 15:31
 Gdy tracimy nadzieję jesteś Ty która się za nami wstawiasz wspierasz błagam bądź zawsze nie opuszczaj w potrzebie.. Potrzebujemy twego wsparcia i błogosławieństwa. Błagam o cud .
 B.Z.: 07.04.2019, 14:35
 Proszę wyproś dla mojego brata i bratowej łaskę posiadania potomstwa. Św.Rito orędowniczło spraw trudnych módl się za nami 💕
 B.Z.: 07.04.2019, 14:32
 Prosze św Rito wyproś łaskę posiadania potomstwa dla mojego brata i bratowej. Orędowniczło spraw trudnych módl się za nami. ❤
 Tomek : 07.04.2019, 12:03
 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 Aga : 07.04.2019, 11:50
 Św.Rito dziękuję że jesteś z nami i otaczasz nas swoją opieką w trudnych sytuacjach życiowych. Proszę Cię bardzo o wyproszenie u Pana łaskę dla mojego syna aby zdał egzaminy i żeby ukończył szczesliwie studia mojej mamie żeby ustały bóle i dla mnie i mojego męża o zdrowie .Dziękuję jeszcze raz za otrzymane laski🌹
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] (32) [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej