Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".

Inne modlitwy do św. Rity


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych
O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Tomek: 05.05.2020, 14:04
  Moja Św. Rito🌹. Chroń zdrowie proszę 🍀🍀🍀🍀
 Urszula: 05.05.2020, 13:43
 Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga naszego i wyproszenie łaski dla mojej córki Marii 🌹 oraz proszę o zdrowie i opiekę nad moją starszą córką 🌹 święta Rito kocham Cię i ufam Tobie 🌹 dziękuję że jesteś przy mnie 🌹
 Ania: 05.05.2020, 11:17
 Św. Rito błagam pomóż mi i wstaw się za mnie w mojej sprawie.....
 Ania: 05.05.2020, 11:15
 Św. Rito błagam wysłuchaj mnie i pomóż mi w mojej sprawie. Ty wiesz o co tak bardzo proszę. Wstaw się za mnie i spraw abym było szczęśliwa z mężczyzną, którego tak bardzo kocham. Amen
 Aga: 05.05.2020, 10:41
 Św.Rito proszę Cię o zdrowie dla mnie i mojej rodziny i pomóż synowi aby zaliczył ważne egzaminy 🙏🌹
 B: 05.05.2020, 10:19
  Błagam, daj mi siłę do życia i zdrowie. Proszę wstaw się za mną Św Rito, zwłaszcza w tej jednej wiadomej sprawie. Czekam już chyba na cud, bo wszelkie moje próby okazały się daremne. Proszę o coś dla mnie prawie niemożliwego, ale Ty Św Rito możesz sprawić, że wiara mnie ocali od złego.
 Mama: 05.05.2020, 08:55
 UKOCHANA ŚWIĘTA RITO proszę o wstawiennictwo do Jezusa Ukrzyżowanego za mną i moimi Najblizszymi. Upros u Boga Najwyzszego łaskę zdrowia dla nas i wszystkich cierpiących z powodu epidemi na calym świecie. Oredowniczko w sytuacjach beznadziejnych miej nas w Swojej opiece.
 Wierzaca: 05.05.2020, 08:43
 Św.Rito proszę Cie pomóż mi nie mam już siły
 Danka: 05.05.2020, 08:05
 O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów Słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni... daj siły przetrwać i pokaż drogę w ciemnościach mojego życia. Chroń tych, których kocham. Spraw by miłość wzajemna pojawiła się w moim życiu. Pokaż drogę proszę🌹


 Danka: 05.05.2020, 08:04
 O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów Słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni... daj siły przetrwać i pokaż drogę w ciemnościach mojego życia. Chroń tych, których kocham. Spraw by miłość wzajemna pojawiła się w moim życiu.🌹
 M.: 05.05.2020, 08:01
 Święta Rito proszę 🌹🌹🌹🌹🌹🌹-🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 Małgorzata: 05.05.2020, 08:00
 Święta Rito bardzo proszę Cię o zdrowie dla moich bliskich opiekuj się Polską i całym światem proszę o ustalenie pandemii i dodaj siły do prowadzenia firmy w tym trudnym dla wszystkich czasie proszę cię Święta Rito ❤️❤️❤️
 Renia: 05.05.2020, 06:02
 Św.Rito. dziękuje że jesteś proszę pomóż mi wiadomej Ci sprawie.❤❤❤
 Ewa: 05.05.2020, 05:58
 Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.
  Agnieszka: 05.05.2020, 05:55
 Kochana sw Rito🌹 prosze o opiekę dla moich dzieci wnusi rodziców siostry i jej dzieci dla mych przyjaciół. Pomoz mi Kocham Cie sw Rito🌹 W tobie nadzieja 🌹🌹🌹🌹🌹
 Magda: 05.05.2020, 05:41
 Pomoz mi Swieta Rito Kochana blagam Cie niech te wszystkie dolegliwosci moje odejda chce byc zdrowa... Blagam
 Ewa: 05.05.2020, 05:35
 Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i harmonii dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas od złych ludzi i złych zdarzeń, chroń nas proszę od wstydu, poniżeń, kompromitacji i bezradności. Błagam, pomagaj mi w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w... Proszę Cię również o łaski dla zmarłych z mojej rodziny, dla dusz czyśćcowych i samobójczych, niech dobry Bóg im wybaczy. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła.
 Tomek: 05.05.2020, 02:53
  Moja Św. Rito🌹. Chroń zdrowie proszę 🍀🍀🍀🍀
 Dana: 05.05.2020, 02:11
 Kochana Święta Rito dziękuję i proszę o zdrowie dla córki. Niech mąż ja potoczy miłością i pomoże pokonać chorobę.
 Monika: 04.05.2020, 23:23
 Św Rito proszę cię o zdrowie dla mojego taty który jutro jedzie do lekarza na diagnozę. Proszę żeby to nie było nic poważnego. Tylko Ty możesz pomoc.. Proszę.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] (32) [33] [34] [35]


Autor

Treść
Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej