Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".

Inne modlitwy do św. Rity


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych
O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 RB: 29.12.2020, 22:48
 Św Rito proszę o uzdrowienie mojej córki. Wstaw się za nami u Boga. Błagam
 S: 29.12.2020, 22:28
 Najdroższa, najukochańsza Rito błagam Cię o siłę dla mojej córki aby spełniło się to do czego dąży, o czym marzy. Błagam również o zdrowie dla S. Niech rehabilitacja przyniesie szybkie i trwałe efekty. KC❤️🌹🌺
 KM: 29.12.2020, 21:51
 Święta Rito pomóż mi, bym uwierzyła w siebie i się pokochała, abym się akceptowała i nie była zbyt krytyczna względem siebie. Pomóż mi pokochać i być kochaną. Spraw Święta Rito, by A. się ze mną skontaktował, by dotarło do niego, że szczerze go wspierałam i mu pomagałam, i że to jak mnie potraktował jest niegodne, by nie miał do mnie żalu, byśmy jeszcze się spotkali z Jego inicjatywy bo tak czuje i wierze, że będzie, blagam
 Paula: 29.12.2020, 21:34
 Kochana sw Rito błagam o zdrowie dla mojego synka olusia zeby ładnie jadl nie mial problemu z kupa zeby nie byl juz uczulony o zdrowie dla antka mamy i janki i mariusza
 Irena: 29.12.2020, 19:57
 Święta Rito dziękuję za łaski i proszę miej w opiece moich bliskich
 Urszula: 29.12.2020, 19:48
 Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga naszego i wyproszenie łaski dla mojej rodziny 🌹 Święta Rito kocham Cię i ufam Tobie 🌹 dziękuję że jesteś obecna w naszym życiu 🌹
 Monika : 29.12.2020, 15:18
 Sw Rito błagam Cię pomóż mi przetrwać to rozstanie a on niech przemysliswoje postepowanie i niech bedzie szczesliwy i bedzie dobrym człowiekiem prosze wysluchaj i ulecz ten bol blagsm 🙏
 K: 29.12.2020, 14:59
 Święta Rito, błagam Cię o cud. Wiesz jaki... W Tobie ostatnia nadzieja. Proszę Cię pomóż mi. Amen.
 Ewa: 29.12.2020, 11:44
 Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i harmonii dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas proszę od złych ludzi i złych zdarzeń, od wstydu, poniżeń, kompromitacji, bezradności, braku szacunku, złego wizerunku, bezsenności, bezradności, oszustwa, bólu i cierpienia. Błagam, pomagaj mi proszę w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w... Proszę Cię również o łaski dla zmarłych z mojej rodziny, dla dusz czyśćcowych i samobójczych, niech dobry Bóg okaże m Swoje miłosierdzie. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła. Św. Rito dziękuję Ci za to, że jesteś.

 mono: 29.12.2020, 10:30
 Święta Rito, błagam dopomagaj mi i mej rodzinie, niech relacje w niej będą dobre, niech mąż wielbi Boga, niech mój syn będzie zdrowy i grzeczny, niech mama nie sięgnie po alkohol, niech trwa w abstynencji. Amen.
 B: 29.12.2020, 10:08
  Proszę wstaw się za mną - daj mi siłę i zdrowie.
 Barbara: 29.12.2020, 08:38
 Św Rito pomóż mi zrozumieć ten świat,upokorzenia od najbliższych.Św Rito otocz opieką synowe ,które oczekują potomstwa.Tak bardzo pragnę byś była blisko mnie,byś dawała mi siły do życia,do radości pomimo przeciwności.Św Rito zawsze mnie wysłuchałaś wierzę że tym razem także mnie nie opuścisz,uchronisz od załamania psychicznego.
 Małgorzata: 29.12.2020, 07:46
 Święta Rito bardzo proszę Cię o opiekę i zdrowie dla moich bliskich opiekuj się moim bratem i jego synkiem upros opamiętanie dla bratowej pomagaj w prowadzeniu firmy proszę Cię Święta Rito ❤️❤️❤️
 Aga: 29.12.2020, 07:43
 Św.Rito pomóż mi proszę ,bo nie wiem co robić ze swoim życiem Amen.
 Ewa: 29.12.2020, 07:34
  Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i harmonii dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas proszę od złych ludzi i złych zdarzeń, od wstydu, poniżeń, kompromitacji, bezradności, bezsenności, braku szacunku, złego wizerunku, oszustwa, bólu cierpienia. Błagam, pomagaj mi proszę w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w... Proszę Cię również o łaski dla zmarłych z mojej rodziny, dla dusz czyśćcowych i samobójczych, niech dobry Bóg okaże im Swoje miłosierdzie. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła. Św. Rito dziękuję Ci za to, że jesteś.
 Magda: 29.12.2020, 07:12
 Swieta Rito Kochana prosze Cie bardzo pomoz zeby Lenka wyszla z tej ulomnosci zeby leki moje odeszly bym mogla normalnie funkcjonowac... Ty wiesz... Prosze
 Wiola: 29.12.2020, 06:33
  Święta Rito , wstaw się za mną , błagam Cię 🌹 Ty wiesz jak popękało moje serce . Proszę Cię zmiękcz serce Jacka niech jego upór nie stoi na przeszkodzie . Ty wiesz jak bardzo potrzebuje tej szczerej rozmowy. Dopomóż mi 🌹 Wstaw się w tej beznadziejnej sprawie 🌹
 Tomek: 29.12.2020, 05:06
  Moja Św. Rito pilnuj proszę🌹🍀🍀🍀
 Barbara: 29.12.2020, 00:35
 św. Rito proszę,błagam wysłuchaj mych próśb ,bo nie daje rady sama...Odmień serce syna , który stał się nie czuły, wulgarny,bardzo nie dobry dla nas rodziców.Opamiętaj Go i jego żonę,która swoich rodziców także nie szanuje.Sw. Rito Ty wiesz,że wychowaliśmy go na dobrego Syna ,a jak się ożenił,odmienił się.Sw. Rito od spraw beznadziejnych pomóż nam.
 Paula: 28.12.2020, 22:33
 Kochana sw Rito błagam o zdrowie dla mojego synka olusia zeby ładnie jadl nie mial problemu z kupa zeby nie byl juz uczulony o zdrowie dla antka mamy i janki i mariusza
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] (32) [33] [34]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej