Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia
Joanna Piątek
Czy odważysz się na pierwszy krok w stronę nowego życia, życia w objęciach Bożej Miłości? Wystarczy tylko zamknąć oczy i z serca powiedzieć: „Jezu, Ty się tym zajmij”... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Paula: 30.01.2019, 20:35
 Kochana sw Rito. Blagam cie o zdrowie dla mojego synka zebybprzestal kaszlec zeby szczepienia mu nie zaszkodzily. O zdrowie dla mamy i janki zebym w pracy sie nie stresowala zebym nie musiala byc na aleji i zeby hala znalazla prace fifi do szkoly sie dostal a gaba na studja
 Asia: 30.01.2019, 20:18
 Św.Rito proszę CIĘ o zdrowie całej mojej Rodziny szczególnie moje i męża.A proszę CIĘ Św.Rito byś była przy moich synach a szczególnie przy jednym bo wyszedł w zła drogę spraw Św.Rito by było wszystko dobrze :-) chcemy wyzdrowiec
 Joanna: 30.01.2019, 17:03
 Św. Rito pomóż mojejj córce Klaudii w zaliczeniach i egzaminach . szegolnie w tej trudnej sprawie która dziś wynikla!!! Wspieraj ją swoją modlitwą nie zostawjaj jej samej Daj jej siłę do nauki , aby dawała ją sobie i innym.Jest dobrym czlowiekiem. Proszę i ratunek i wsparcie. Wiem że ci co proszą cię o pomoc ja otrzymuja i ozdrowie dla niej kocham ja i nie chce żeby cierpiała.
 M: 30.01.2019, 16:00
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w zdrowiu ( zęby, ortodoncja), ukończeniu studiów, życiu, pracy, mnie w zdrowiu, pracy, wyprowadź mnie z moich kłopotów - śmiecie, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Błagam pomóz Karolowi i mnie !!!
 P: 30.01.2019, 12:03
  święta Rito miej w opiece Adama,żeby odzyskał pełne zdrowie. Proszę otwórz serce T na mnie, by uczucie które ma w sobie pozwoliło nam cieszyć się w pełni szczęściem i miłością która jest nam dana Wspomóż Gaje w nauce by osiągnęła swoje cele, by była mądra i dążyła za swoimi ambicjami i nie oglądała się na innych by znalazła przyjaciół, spokój i ukojenie, w tym trudnym dla niej momencie.
 Magdalena 30.01.2019 ,21.35: 30.01.2019, 10:28
 Św.Rito spraw aby spełniło się to o co Cię proszę w modlitwach moich.Niech wszystko co złe odejdzie i nigdy nie wraca a wszystko co dobre w postaci szczescia,zdrowia,milosci i dobrobytu towarzyszy mi dokonca moich dni.Dziękuję.Amen
 Mariola: 30.01.2019, 08:12
 Św.Rito dziękuję Ci za moje życie, pomoc i opiekę proszę o pomoc mojej córce w zdaniu ciężkiego egzaminu. Zdrowie dla męża i reszty rodziny i spokój w pracy.
 Joanna: 30.01.2019, 06:36
 Św Rito pomóż nam i mojej córce przetrwać trudności bolesne ktorych doznaje daj jej siły rozumu i fizyczne by pokonala i zniosła wszystko dopomóż nam proszę jak zawsze ❤❤❤proszę również o zdrowie dla mojej rodziny
 Aga: 30.01.2019, 06:20
 Św.Rito pomóż mi bo z niczym już sobie nie radzę.Amen
 Aga: 30.01.2019, 06:07
 SW.Rito bardzo Cię proszę wypros łaski w wiadomej Ci sprawie.🙏🙏🙏🌹
 Ewa : 30.01.2019, 06:06
 Św Rito proszę o pomoc i ratunek dla mnie
 Kasia: 30.01.2019, 05:18
 Święta Rito, postokroc proszę upros łaskę zdrobią dla mojej rodziny, a w szczególności dla mojego synka❤ Najpieknirjsza Różo pomóż mi wytrwać ten trudny dla mnie czas. DBaj o mowego aniołka w niebie ❤
 E.: 30.01.2019, 04:15
 Św. Rito proszę Cię o łaskę dla mnie w pracy, abym sobie ze wszystkim poradziła jak najlepiej. Napełnij mnie mądrością, spokojem i łaskami Ducha Świętego. Proszę Cię również o łaskę w wiadomej Ci sprawie. Prowadź mnie i chroń mojego syna i moją rodzinę.
 Basik: 30.01.2019, 02:04
 O św.Rito.... wstaw się u Najwyższego w sprawie Ci wiadomych. Błagam . Spójrz łaskawym okiem na moje prośby . Bądź pozdrowiona św Rito . Miej nas w swojej opiece.
 Mariola: 29.01.2019, 23:59
 Święta Rito prosze o zdrowie dla mnie i calej mojej rodziny oraz miłość
 Ania: 29.01.2019, 22:58
  Kochana św Rito 💕proszę w 2019 roku o prawdziwą miłość. O mężczyznę który pokocha mnie ze wzajemnością, nigdy nie skrzywdzi, będzie dla mnie wsparciem i przyjacielem. Stworzymy mocny, piękny i nierozerwalny związek. Nie pozwól św. Rito aby jakiś mężczyzna jeszcze kiedyś mnie skrzywdził. Pomóż mi św Rito zrozumieć co te wszystkie zawirowania w moim życiu znaczą. Dziękuję za wszystko ❤🙏
 Kinga: 29.01.2019, 22:37
 Św. Rito,dziękujē że dałaś mi wiarę w poprawē mojego syna choć jeszcze długa droga przed nim. Jednak czuję Twoją obecność w tym co się dzieje w jego ( naszym ) życiu obecnie.Proszę, aby wytrwał w tym co robi, zeby nie schodził na zlą drogę już nigdy więcej. Proszę też o szczęście w jego zwiäzku. Amen
 Ewa: 29.01.2019, 21:15
 Święta Rito wysłuchaj naszych próśb i wstaw się za nami u Pana Boga.
 Paula: 29.01.2019, 20:40
 Kochana sw Rito Blagam cie o zdrowie dla mojego synka zebybprzestal kaszlec zeby szczepienia mu nie zaszkodzily. O zdrowie dla mamy i janki zebym w pracy sie nie stresowala zebym nie musiala byc na aleji i zeby hala znalazla prace fifi do szkoly sie dostal a gaba na studja
 irena: 29.01.2019, 19:39
 Sw. Rito dziekuje Ci za wszystko bądz przy mnie nadal i otocz mnie i moja rodzinę w opiece.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] (32) [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej