Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Godzina Łaski

8 grudnia 2018 r. od 12.00 do 13.00

     Matka Boża, objawiając się w Święto Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia 1947 r., pielęgniarce Pierinie Gilli w Montichiari we Włoszech powiedziała:

     "Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata.

     Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała.

     Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga.

     Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich.

     Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona.

     Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski.

     Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu".


Za zazwoleniem władzy duchownej.
Imprimatur ks. biskup dr. Rudolf Graber

8 grudnia Godzina Łaski


     Jak odprawić Godzinę Łaski?

     To szczególna godzina i dobrze będzie, jeśli zdołasz wykorzystać ją całą. Im więcej czasu spędzisz z Maryją, tym więcej łask spłynie na ciebie i tych, których nosisz w sercu. Dlatego postaraj się oddać Niepokalanej całą świętą godzinę. Jeżeli to niemożliwe, przybliż się do Jej Niepokalanego Serca na tyle czasu, na ile cię stać. Każda chwila, którą spędzisz przytulony do obietnicy Matki Bożej, okaże się bezcenna!

     Zacznij od przypomnienia sobie obietnic Matki Najświętszej.

     "W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego".

     Skup się na modlitwie i zapytaj siebie: "Co obiecuje mi Matka Najświętsza?". Ona zapewnia, że Godzina Łaski "zaowocuje wieloma nawróceniami".

     Proś o łaskę nawrócenia dla tych, którzy jej najbardziej potrzebują.

     "Serca zatwardziałe i zimne jak ten marmur zostaną dotknięte Bożą łaską i staną się wiernymi czcicielami naszego Pana, i będą Go szczerze miłować (...)".

     Proś o tę łaskę dla siebie i najbliższych.

     "Przez to nabożeństwo uzyskacie wiele łask duchowych i cielesnych".

     Nie bój się prosić o łaski - nawet największe!

     "Nasz Pan, mój Boski Syn, Jezus, ześle swe przeobfite Miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą stale modlić się za swych grzesznych braci (...)".

     Proś o łaskę nawrócenia dla grzeszników.

     "Każdy, kto będzie modlić się w tej intencji i wylewał łzy pokuty, odnajdzie pewną drabinę niebieską, przez me macierzyńskie Serce będzie też miał zapewnioną opiekę i łaskę".

     A teraz podziękuj za tę łaskę, którą ci dziś Matka Najświętsza gwarantuje!

     W tym momencie możesz zacząć rozmawiać z Maryją modlitwami, które są najbliższe twemu sercu. Odmów Różaniec, przeplatając go aktami miłości (Boże, choć Cię nie pojmuję...) i żalu za grzechy (Ach, żałuję za me złości...). Wyznaj swą wiarę w Boga (Wierzę w Boga Ojca Wszechmogącego), wychwalaj Jego dobroć (Chwała na wysokości Bogu), oddaj się Maryi pod opiekę (Cały jestem Twój, o Maryjo). To słowa szczególnie miłe Maryi. One otworzą dla ciebie Jej Serce, ciebie zaś niech otworzą na Jej dary.

     Zobacz także:
     [ Matka Boża w Montichiari ]

Wincenty Łaszewski

Tekst pochodzi z gazety

Piątek, 7 grudnia 2007

   

Wasze komentarze:
 Magdalena: 08.12.2016, 15:36
 Proszę Cie Mateczko o uzdrowienie moich kolan i kręgosłupa. A jeśli to jest zgodne z wolą Pana o uzdrowienie z bielactwa.Dziękuję.
 tysia92: 08.12.2016, 15:30
 MATKO ! proszę Cie o szczęśliwe i szybkie rozwiązanie oraz potomstwo dla mojego brata i bratowej .
 Wiesław: 08.12.2016, 15:16
 Maryjo bardzo Ciebie proszę o łaskę przebaczenia mi i wszystkim, którzy żyją w grzechu. Niech Twoja łaska napełni nas wszystkich zgodą, przebaczeniem i pojednaniem. Dziekuję Ci Maryjo za wszystkie łaski jakimi obdarzasz mnie, moją rodzinę i wszyskich którzy się do Ciebie uciekają
 ana: 08.12.2016, 15:15
 Maryjo proszę cię o zdrowie i łaskę dla mnie i dla mojego nienarodzonego dziecka ...
 Agnieszka: 08.12.2016, 15:05
 Dziękuję Ci Maryjo, że zawsze mogę liczyć na Ciebie, Twoje wstawiennictwo u Syna i Twoją macierzyńską miłość do nas, ludzi. Niech będzie uwielbiona cała Trójca Św. w Tobie, o Najpiękniejsza z niewiast, Niepokalanie Poczęta Maryjo!
 Dorota: 08.12.2016, 15:03
 Matko Boża dziękuję Ci z całego serca za dotychczasową opiekę i wsparcie w trudnych chwilach. Dziękuję za wyprostowanie krętych ścieżek mojego życia i wskazanie jego sensu. Proszę Cię o Matko o zdrowie, zgodę, dar miłości i opiekę nad całą moją rodziną, szczególnie mężem i dziećmi.
 Małgosia: 08.12.2016, 15:01
 Matko Moja proszę o opiekę dla moich córeczek, chroń nas od złego. Proszę o umocnienie wiary w rodzinie.
 Asai: 08.12.2016, 14:40
 Proszę Cię o rozwiązanie moich problemów finansowych, o wskazanie właściwej drogi życiowej i opiekę na każdy dzień
 Kaja: 08.12.2016, 14:37
 Matko Boża proszę prowadź mnie abym stawała się lepsza, prowadź mnie do Boga. Proszę o łaskę wyjścia z nałogu, proszę o zgodę i miłość w rodzinie. Miej w opiece moje dzieci i całą rodzinę. Wstawiaj się za zmarłymi, których dane mi było spotkać na mojej drodze, aby mogli cieszyć się życiem wiecznym w niebie. Szczególnie proszę za tatusiem i moimi utraconymi dziećmi. Proszę o opiekę nad nimi. Królowo Polski miej w opiece moją ojczyznę. Różo Duchowna bądź zawsze blisko księży z mojej parafii. Maryjo nie jestem godna aby prosić o cokolwiek.. Ale wiem że jesteś najwspanialszą Matką i nie zostawisz mnie..I zaprowadzisz do Pana
 endriu: 08.12.2016, 14:31
 Matko ! Ty która dziś pochylasz się tak nisko nad nasza ziemią dojrzej i dopomóż biednym i chorym cierpiącym i nieszczęśliwym którzy Cię o to proszą, Nawróć tych którzy odchodzą od kościoła, a ja Cię tak bardzo proszę o łaskę zdrowia i udaną kolejną operację i szczęście dla mojej rodziny
 Nina: 08.12.2016, 14:28
 Matko Boza Niepokalana prosze blagam cie o laske zjednoczenia mojej rodziny upros abysmy zamieszkali razem z mezem i wspolnie wychowywali syna . Maryjo prosze o zdrowie i blogoslaw nsszej calej rodzinie.Matenko wysluchaj mojego blagania
 ania: 08.12.2016, 14:19
 Matenko przezylam z Toba piękna godzinę łaski na mszy świętej. prosze Cie czuwaj nade mną i moimi bliskimi. Miej nas w swojej opiece chroń od złego. Prosze całym sercem o ratowanie mojego małżeństwa. Niech ono sie odrodzi w większej miłości niz nas połączyła i bedzie trwałe i zapomni wybaczy wszystko co zle ... Maryjo błagam całym sercem.
 Ona: 08.12.2016, 14:00
 Prosze Ciebie Maryjo o laske uzdrowienia dla mojego Taty od nalogu palenia. Prosze z calego serca o pokoj na swiecie, wlej ogrom milosci w serce tych, ktorzy krzywdza innych. Prosze o sile w pracy dla mnie i mojej siostry. Matko Boza blogoslaw moja rodzine i czuwaj nad nami.
 matka: 08.12.2016, 13:57
 prosze o laske zbawienia dla mojego syna Adrina
 Andy: 08.12.2016, 13:53
 Matenko kochana prosze Cie o laski dla mych dzieci a dla mnie i calej rodziny o zdowie i umocnienie wiary
 Ela: 08.12.2016, 13:52
 Maryjo prosze Cie w godzinie łaski o łaski dla mojej rodziny, szczegolnie dla mojego meża oraz intencje Ciebie wiadome
 andi: 08.12.2016, 13:45
 Matko przenajświętsza otocz mnie i moją rodzinę łaską miłosierdzia i zdrowia, dodaj mi siły i nadziei przy kolejnej operacji Najlepsza Matko ochraniaj mnie i moją rodzinę od zła , miej nas w swojej opiece a szczególnie moje córki
 Kuba: 08.12.2016, 13:38
 Dziękuję Matko Najświętsza za ślub i miłość jaką nas obdarzysz niedługo. wierzę i wiem że to nastąpi, bądź uwielbiony Boże w Twej Matce
 Twoja Czcicielka: 08.12.2016, 13:33
 Matko Niepokalanie Poczęta proszę Cię o łaski potrzebne dla mojej rodziny, zdrowie, radość miłość, szacunek, zgodę trzeźwość, dary Ducha Świętego, bezpieczeństwo, prawidłowy rozwój emocjonalny i fizyczny dla mojego syna, ustabilizowanie ciśnienia dla mojej mamy, uzdrowienie z bólu kolan mamy, jej wewnętrzne nawrócenie, zdrowie dla mnie siły na każdy dzień, światłości Ducha Świętego dla mnie i bliskich osób, znajomych i całej Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym. Dziękuję Ci za dotąd otrzymane łaski i te które dziś otrzymam. Totus Tuus Maryjo !
 matka: 08.12.2016, 13:28
 prosze o laske zbawienia dla mojego syna Adrina
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej