Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Godzina Łaski

8 grudnia 2018 r. od 12.00 do 13.00

     Matka Boża, objawiając się w Święto Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia 1947 r., pielęgniarce Pierinie Gilli w Montichiari we Włoszech powiedziała:

     "Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata.

     Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała.

     Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga.

     Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich.

     Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona.

     Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski.

     Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu".


Za zazwoleniem władzy duchownej.
Imprimatur ks. biskup dr. Rudolf Graber

8 grudnia Godzina Łaski


     Jak odprawić Godzinę Łaski?

     To szczególna godzina i dobrze będzie, jeśli zdołasz wykorzystać ją całą. Im więcej czasu spędzisz z Maryją, tym więcej łask spłynie na ciebie i tych, których nosisz w sercu. Dlatego postaraj się oddać Niepokalanej całą świętą godzinę. Jeżeli to niemożliwe, przybliż się do Jej Niepokalanego Serca na tyle czasu, na ile cię stać. Każda chwila, którą spędzisz przytulony do obietnicy Matki Bożej, okaże się bezcenna!

     Zacznij od przypomnienia sobie obietnic Matki Najświętszej.

     "W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego".

     Skup się na modlitwie i zapytaj siebie: "Co obiecuje mi Matka Najświętsza?". Ona zapewnia, że Godzina Łaski "zaowocuje wieloma nawróceniami".

     Proś o łaskę nawrócenia dla tych, którzy jej najbardziej potrzebują.

     "Serca zatwardziałe i zimne jak ten marmur zostaną dotknięte Bożą łaską i staną się wiernymi czcicielami naszego Pana, i będą Go szczerze miłować (...)".

     Proś o tę łaskę dla siebie i najbliższych.

     "Przez to nabożeństwo uzyskacie wiele łask duchowych i cielesnych".

     Nie bój się prosić o łaski - nawet największe!

     "Nasz Pan, mój Boski Syn, Jezus, ześle swe przeobfite Miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą stale modlić się za swych grzesznych braci (...)".

     Proś o łaskę nawrócenia dla grzeszników.

     "Każdy, kto będzie modlić się w tej intencji i wylewał łzy pokuty, odnajdzie pewną drabinę niebieską, przez me macierzyńskie Serce będzie też miał zapewnioną opiekę i łaskę".

     A teraz podziękuj za tę łaskę, którą ci dziś Matka Najświętsza gwarantuje!

     W tym momencie możesz zacząć rozmawiać z Maryją modlitwami, które są najbliższe twemu sercu. Odmów Różaniec, przeplatając go aktami miłości (Boże, choć Cię nie pojmuję...) i żalu za grzechy (Ach, żałuję za me złości...). Wyznaj swą wiarę w Boga (Wierzę w Boga Ojca Wszechmogącego), wychwalaj Jego dobroć (Chwała na wysokości Bogu), oddaj się Maryi pod opiekę (Cały jestem Twój, o Maryjo). To słowa szczególnie miłe Maryi. One otworzą dla ciebie Jej Serce, ciebie zaś niech otworzą na Jej dary.

     Zobacz także:
     [ Matka Boża w Montichiari ]

Wincenty Łaszewski

Tekst pochodzi z gazety

Piątek, 7 grudnia 2007

   

Wasze komentarze:
 S: 08.12.2018, 12:49
 Matko Boża proszę o zdrowie dla mojego nienarodzonego dzieciątka i o szczęśliwe rozwiązanie,o zdrowie dla rodziców braci.
 Syl: 08.12.2018, 12:48
 Matko proszę Cię o uzdrowienie duchowe narzeczonego i opiekę w przyszłym małrzeństwie. Proszę również o pomoc w uwolnieniu się od problemów finansowych.
 Zofia: 08.12.2018, 12:48
 O Maryjo ukochana proszę Cie miejj w swojej opiece moje dzieci z rodzinami męża rodzeństwo prosze o zdrowie dla nas wszystkich i milosc rodzinna
 Joanna: 08.12.2018, 12:48
 Matko przenajświętsza, proszę Cię o nawrócenie wszystkich zbłąkanych, zrozumienie, szczęście mojego Syna, dobre zakończenie wszystkich spraw, stabilizację. Powierzam Ci wszystko i wszystkich.
 Adam: 08.12.2018, 12:48
 Matko Niepokalana, proszę Cię o odnowienie mojego związku z Anią i żeby Bóg połaczył nas Sakramentem małżeństwa. Proszę także o wyleczenie z nowotworu dla Krzysztofa
 Katarzyna: 08.12.2018, 12:48
 Matko Najkochańsza,proszę Cię tak bardzo o łaskę nawrócenia i trzeźwości dla Piotra.
 Katarzyna: 08.12.2018, 12:48
 Matko Najkochańsza,proszę Cię tak bardzo o łaskę nawrócenia i trzeźwości dla Piotra.
 Teresa Maria: 08.12.2018, 12:48
 W godzinie łaski proszę o zdrowie i nawrócenie dla mojego syna i błogosławieństwo dla całej naszej rodziny i opiekę dla mojego wnuka.
 Elżbieta : 08.12.2018, 12:48
 NAJUKOCHAŃSZA Mateńko W tej św. Godz. Proszę Cię z całego serca mojego o wiarę dla moich dzieci i wnuków. Oddał chorobę od mojego wnuczka . Proszę o Pokój dla mojej Ojczyzny i całego świata proszę o nawrócenie dla wszystkich niewierzących .
 Marta: 08.12.2018, 12:48
 O Maryjo ukochana obdarz moją rodzinę zdrowiem i pottzebnymi łaskam szczególnie ciocie Jankęi.Proszę o łaskę wiary dla moich dzieci i Arkadiusza .Dziękuję za moje dzieci i wnuczkę.Proszę o życie wieczne dla moich dziadków i pozostałych czlonków rodziny Proszę pomóż nam prostować nasze ścieżki ,pomóż Radkowi w jego trudach i obdarz go zdrowiem..Dziękuje za wszystkie łaski dotychczasowe .Jezu ufam Tobie ..Maryjo kocham Cię
 zGWF: 08.12.2018, 12:47
 W godzinie Łaski proszę o uwolnienie z opętania, więcej pieniędzy, bo mam długi i na nic mnie nie stać mimo że pracuje. Proszę również o nawrócenie tych za których od lat się modlę. Proszę o to żeby moje plany się powiodły, jeśli taka jest wola Boża. Modlę się od 14 lat w pewnej intencji i nie zostałem wysłuchany mimo że intencja jest właściwa, bo dotyczy zbawienia. Proszę o urzeczywistnienie tej intencji.
 Joanna: 08.12.2018, 12:47
 Matko Boża proszę o zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny, o oddalenie nałogów, nawrócenie i wspólną miłość i szacunek wobec siebie. Bardzo proszę o to abym znalazła dobrą pracę i mogła być zdrowa żeby ją wykonywać.
 basial: 08.12.2018, 12:46
 błagam o zdrowie dla mojej wnusi , całej mojej rodziny, łaskę nawrócenia dla mnie
 Magda85: 08.12.2018, 12:46
 Maryjo, dziekuje za to że opiekujesz się moja rodziną i za wszystkie łaski, które nam zsyłasz. Proszę Cię o łaskę bycia mamą, o szczęśliwy wynik w poniedziałek. Kocham Cię całym sercem. Proszę również chroń tatę przed alkoholem i daj siłę i zdrowie mamie. KOCHAM.
 Ania: 08.12.2018, 12:46
  W godzinę Twej Łaski Przenajświętsza Matko dziękuję za wszystko co mam.Proszę o wybaczenie i zgodę w rodzinie. Jeśli to możliwe proszę o wyjście z depresji i nerwicy natręctw. Zawsze byłaś ze mną.Dziękuję
 MAŁGORZATA: 08.12.2018, 12:46
 MATKO łaskawa miej w opiece moją starszą córkę ,która nie odzywa się do nas. Żąda od nas tylko pieniędzy ,a daliśmy jej wykształcenie .Odwróciła się od BOGA ,a przecież tak nie można żyć
 Alex: 08.12.2018, 12:46
 Proszę Cie Matko Boża o pokój na Świecie i odrodzenie duchowe Polski. Uwolnij nas od wszelkiego zła, Tobie sie ofiarujemy, opiekój sie nami i bądź naszą Królową. Uwolnij Nasz naród z niewoli i rozproszone niepczykaciół naszych, aby nigdy więcej szkodzić nikomu nie mogli. Amen
 Małgosia: 08.12.2018, 12:45
 O zdrowe ,późne rodzicielstwo dla mojej córki.Błagam. Oti by guzy w płucach mojego brata Krzysia okazały się łagodne.Ołaskę silnej wisry dla moich nsjbliższyc
 Magda: 08.12.2018, 12:45
 Proszę Cię o zdrowie dla całej mojej rodziny i moich przyjaciół. Proszę Cię również o dar macierzyństwa dla mojej siostry. Spraw również, by moja przyjaciółka odnalazła się w nowej pracy, by robiła to co da jej satysfakcję i by ludzie z nią współpracujący otworzyli się na jej osobę i chcieli poznać, jakim jest wartościowym i pracowitym człowiekiem. By ta bardzo ważna dla niej zmiana w życiu przyniosła jej zadowolenie i spokój. Ześlij na nią swe łaski. Pozwól być szczęśliwą.
 Gosia: 08.12.2018, 12:44
 Matko Nasza Najłaskawsza dziękuję za wszystkie otrzymane łaski, za to, że zawsze jesteś kiedy Cię potrzebuję i wspierasz całą moją rodzinę. Proszę Cię abyś nigdy Nas nie opuściła i zawsze była obecna w Naszym życiu. Proszę Cię o potrzebne łaski dla całej Naszej rodziny. Ochroń tarczą swej opieki Nasze maleńkie dziecko rosnące pod mym sercem. Opiekuj się Naszymi rodzicami, daj im siłę i zdrowie. Chroń Nasze rodzeństwo i pomóż im osiągnąć harmonię w związkach i rodzinie. A także miej w opiece Nas, aby tak jak do tej pory Nasze małżeństwo było szczęśliwe, zgodne i pełne miłości, abyśmy byli cudownymi rodzicami. Kocham Cię Matko i powierzam Ci Nasze życie.💗
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] (13) [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej