Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
 

Godzina Łaski

8 grudnia 2019 r. od 12.00 do 13.00

     Matka Boża, objawiając się w Święto Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia 1947 r., pielęgniarce Pierinie Gilli w Montichiari we Włoszech powiedziała:

     "Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata.

     Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała.

     Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga.

     Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich.

     Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona.

     Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski.

     Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu".


Za zazwoleniem władzy duchownej.
Imprimatur ks. biskup dr. Rudolf Graber

8 grudnia Godzina Łaski


     Jak odprawić Godzinę Łaski?

     To szczególna godzina i dobrze będzie, jeśli zdołasz wykorzystać ją całą. Im więcej czasu spędzisz z Maryją, tym więcej łask spłynie na ciebie i tych, których nosisz w sercu. Dlatego postaraj się oddać Niepokalanej całą świętą godzinę. Jeżeli to niemożliwe, przybliż się do Jej Niepokalanego Serca na tyle czasu, na ile cię stać. Każda chwila, którą spędzisz przytulony do obietnicy Matki Bożej, okaże się bezcenna!

     Zacznij od przypomnienia sobie obietnic Matki Najświętszej.

     "W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego".

     Skup się na modlitwie i zapytaj siebie: "Co obiecuje mi Matka Najświętsza?". Ona zapewnia, że Godzina Łaski "zaowocuje wieloma nawróceniami".

     Proś o łaskę nawrócenia dla tych, którzy jej najbardziej potrzebują.

     "Serca zatwardziałe i zimne jak ten marmur zostaną dotknięte Bożą łaską i staną się wiernymi czcicielami naszego Pana, i będą Go szczerze miłować (...)".

     Proś o tę łaskę dla siebie i najbliższych.

     "Przez to nabożeństwo uzyskacie wiele łask duchowych i cielesnych".

     Nie bój się prosić o łaski - nawet największe!

     "Nasz Pan, mój Boski Syn, Jezus, ześle swe przeobfite Miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą stale modlić się za swych grzesznych braci (...)".

     Proś o łaskę nawrócenia dla grzeszników.

     "Każdy, kto będzie modlić się w tej intencji i wylewał łzy pokuty, odnajdzie pewną drabinę niebieską, przez me macierzyńskie Serce będzie też miał zapewnioną opiekę i łaskę".

     A teraz podziękuj za tę łaskę, którą ci dziś Matka Najświętsza gwarantuje!

     W tym momencie możesz zacząć rozmawiać z Maryją modlitwami, które są najbliższe twemu sercu. Odmów Różaniec, przeplatając go aktami miłości (Boże, choć Cię nie pojmuję...) i żalu za grzechy (Ach, żałuję za me złości...). Wyznaj swą wiarę w Boga (Wierzę w Boga Ojca Wszechmogącego), wychwalaj Jego dobroć (Chwała na wysokości Bogu), oddaj się Maryi pod opiekę (Cały jestem Twój, o Maryjo). To słowa szczególnie miłe Maryi. One otworzą dla ciebie Jej Serce, ciebie zaś niech otworzą na Jej dary.

     Zobacz także:
     [ Matka Boża w Montichiari ]

Wincenty Łaszewski

Tekst pochodzi z gazety
Nasz Dziennik
Piątek, 7 grudnia 2007


   

Wasze komentarze:
 Krystyna .: 08.12.2019, 11:43
 Maryjo Matko Najświętsza prosze Cię o nawrócenie mojej córki o zerwanie toksycznego związku i powrotu do Boga,prosze Cię o zdrowie dla całej rodziny i zrozumienie i miłość w rodzinie,prosze Cię Maryjo o zdrowie dla mnie mam bardzo chory kręgosłup, ból utrudnia mi normalne życie ,brak snu, mam problem z zasypianiem i borelioza z którą zmagam sie od kilku lat. Maryjo wysluchaj mojej prosby ,Maryjo przytul Nas i prowadź do Swojego Syna.
 celina : 08.12.2019, 11:41
 Matko Przenajswietrza prosze Cie o zdrowie dla calej mojej Rodziny o pokuj na swiecie i za zmarle dusze w czyscu cierpiace . Badz mi ostoja w trudnych chwilach mijego zycia o Maryjo .Amen
 Elzbjeta: 08.12.2019, 11:40
 Najmilościwsza Matko Maryjo Niepokalana w tej godzinie łaski prosze Cię o opiekę nad moją rodziną. Proszę o pracę dla mojego najstarszego syna, o nawrócenia i pokoj w mojej rodzinie. i na całym świecie.. Proszę o powrót do zdrowia mojej synowej Agnueszki O spokoj i miłość w rodzinie Grazyny, Władka,Patryka i Darii. Kocham Ciebie Matko i liczę na wysłuchanie próśb moich.
 grazynka: 08.12.2019, 11:40
 Maryjo, wiesz, że moja mamusia jest z nami, 4 córkami skłócona od wielu lat i nas nienawidzi, bo jest świadkiem jehowy. Modlę się o zdrowie dla niej, opiekę Boga i nawrócenie przezd śmiercią. Proszę o łaskę dla bliskich mi zmarłych : Irka, Jankę, Basię, Jadzi partnera, który nagle zmarł, tatusia, babcie i prababcie,modlę się za dusze w czyścu opiekuj się Maryjo całą moją rodziną: Anią, żeby odzyskałą zrowie,Krystiana, aby wytrwał w wierze i odnalazł swoje miejsce w życiu, Jolą, która jest bardzo biedna, Anetką, żeby była kiedyś szczęśliwa, bo ma smutny los, Benkiem, który jest chory i pewnie niedługo umrze, za Elę i jej dzieci. Sczególną troską otocz moją synową Natalię i mojego syna Adriana. Żeby doczekali się Maryjo dziecka, którego tak pragną, bądż łaskawa i ześlij na nich cud narodzenia syna albo córki i łaskę Boga. Modlę się za mojego Zbyszka, aby się nawrócił i jak jest ze mną nieszczęśliwy to odszedł spokojnie w swoją stronę, daj mu zdrowie i szczęścia bo wiele przeze mnie wycierpiał. Miej także w opiece i zdrowiu moje koleżanki: Marię, Marię, Elę, Ewę, Jadziunię ukochaną, Anię i jej synów i synowe, Kasię i jej dzieci i rodzinę, Mirka- żeby był spokojny i nie pił, opiekuje się rodzina Zbyszka mamą i tatą który umarł, Anią i Jackiem, Marzeną i Mirkiem. Daj zdrowie dla Grażynki żony Gienia i dla niego i jego rodziny,dla Danki i Zbyszka, dla Danki i dzieci Zbyszka, dla Doroty,Eli, Halinki,dzieci Aldony i Mirka, Genowefy, Kasi. Krzysiek, Krzysiek, Kuba, Marek, Marylka i Mietek Mędykowski, Mirka,Mucha opiekuj się nim szczególnie, bo to wspaniały, dobry człowiek, Artur, Arkur,Zydgmunt, Mirka i j ich kochanego Piotrusia. Wybacz mi Maryjo moje błędy i grzechy, pychę , słabość, kłamstwa, zdrady, złość,zło
 Hanah: 08.12.2019, 11:40
 MATKO PROSZE O NAWROCENIE W MOJEJ RODZINIE. O ZYCIE SAKRAMENTAMI , O POWROT DO BOGA. PROSZE O PRZEMIANE MOJEGO SERCA I ZYCIA NA CHWAŁE PANA. PROSZE O UZDROWIENIE DUSZY I CIAŁA. MATKO BOZA NAWRACAJ ZATWARDZIAŁE SERCA LUDZI.
 Mart: 08.12.2019, 11:37
 Maryjo Ty wiesz jak zbolałe jest moje serce i dusza,proszę ześlij miłosierdzie dla mnie i moich ukochanych dzieci Piotrusia,Pawełka,Agnieszki,uzdrów mnie i Piotrusia z naszych chorób,pozwól uregulować wszystkie moje sprawy finansowe,miej moją rodzinę ,ukochaną Mamę zawsze w swojej opiece
 olimey: 08.12.2019, 11:37
 Maryjo proszę ołaski dla mojej najbliższej rodziny, bliskich mojemu sercu.o zdrowie przede wszystkim dla nas.Miej nasw swojej opiece.Podaruj nam łaskę spokoju i godnego życia.Pomóż nam się uwolnić od tego wszystkiego co teraz mamy.Zostań z nami na zawsze.Matuchno wpieraj nas i nie opuszczaj.Niech moje dzieci zaczną wierzyć i się modlic.
 Henryk: 08.12.2019, 11:35
 Najswietsza Matko Boza dziekuje za wszystkie laski ktorymi darzysz mnie i cala moja rodzine, prosze wstaw sie za moja zone zeby calkowicie wyzdrowiala w tej ciezkiej chorobie i zeby nigdy ta choroba nie powrocila, dodaj jej sily ktore sa jej potrzebne, prosze o nawrocenie moich dzieci, prosze o potrzebne laski dla calej rodziny, opieke, Zdrowie, nawrocenie i tych wszystkich ktorzy tej laski potrzebuja
 Emi: 08.12.2019, 11:35
 Prosze Cie Maryjo za nawrocenie grzesznikow, za zdrowie mojego meza , szczegolnie wyleczenie jego kregoslupa, i o laske macierzynstwa - bardzo bym chciala miec zdrowe blizniaki
 Danuta : 08.12.2019, 11:34
 Prosze o nawrócenie syna ,prosze o moje zdrowie i calej rodziny
 karola: 08.12.2019, 11:32
 Maryjo Matko Nasza ,miej naszą rodzinę w opiece,proszę cię o zdrowie dla nas wszystkich, daj nam miłość,zrozumienie,uszanowanie na wzajem , nigdy nas nie opuszczaj,chroń moją rodzinę przed złem,przed chorobami. Moich najbliższych którzy już nie żyją Krystynę Urszulę,Jana,Sławomira,Czesława, Lucynę daj im wieczne spoczywanie i zabierz ich do Siebie. Amen
 Ewa : 08.12.2019, 11:32
 Matenko kochana ja prosze Cie o zdrowie dla mojej rodziny,o pokuj na swiecie ,o zdrowie dla schorowanych ,prosze Cie tez aby wojny w innych Panstwach zaprzestaly
 Lucjan: 08.12.2019, 11:31
 Niepokalana Maryjo w tej godzinie dziękuje za otrzymane łaski i prosze o milość w naszej rodzinid
 Matka i żona: 08.12.2019, 11:30
 Proszę Cię Maryjo o łaskę nawrócenia dla mojego męża iMirosława moich dzieci. Proszę o uratowanie mojej rodziny . Daj nam dużo wiary szacunku i milosci . Dziękuję za otrzymane łaski. Ukryj nas w seoim Niiepojalanym Sercu.
 paweł: 08.12.2019, 11:29
 Maryjo Matko Najświętsza proszę o nawrócenie grzeszników,o dostrzeżenie i wysłuchanie moich modlitw. Pod Twoją obronę uciekamy się Święta Boża Rodzicielko...
 Stanisław: 08.12.2019, 11:29
 Ukochana Matko wspomagaj nas duchowa mocą pokonywania trudów i Błogosław nas wszystkich i szczególnie dzieciątka i Wnuczątko 9te, co teraz ma narodzić się🙏Amen.
 Kaaia: 08.12.2019, 11:27
 Matko Najdroższa dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Gorąco proszę o nawrócenie Syna, o zdrowie i mądrość prawdziwą dla niego. O wyjście z trudnych sytuacji.
 Gość: 08.12.2019, 11:25
 Proszę, aby to czego się dowiedziałam okazało się pomylką.
 Maria: 08.12.2019, 11:25
 Proszę o trzeźwość i zdrowie dla męża
 Wanda 08.12/2019: 08.12.2019, 11:24
 Kochana Matuchno w tej godzinie Łaski Dziękujemy za opiekę nad Naszą Rodzinka prosimy o dalszą, o zdrowie o dar poczęcia, o dar dobrej pracy dla córki i syna ,o dobrego męża prosimy Ciebie Maryjo
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] (13) [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

TresćPoprzednia[ Powrót ]Następna
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej