Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Godzina Łaski

8 grudnia 2018 r. od 12.00 do 13.00

     Matka Boża, objawiając się w Święto Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia 1947 r., pielęgniarce Pierinie Gilli w Montichiari we Włoszech powiedziała:

     "Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata.

     Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała.

     Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga.

     Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich.

     Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona.

     Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski.

     Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu".


Za zazwoleniem władzy duchownej.
Imprimatur ks. biskup dr. Rudolf Graber

8 grudnia Godzina Łaski


     Jak odprawić Godzinę Łaski?

     To szczególna godzina i dobrze będzie, jeśli zdołasz wykorzystać ją całą. Im więcej czasu spędzisz z Maryją, tym więcej łask spłynie na ciebie i tych, których nosisz w sercu. Dlatego postaraj się oddać Niepokalanej całą świętą godzinę. Jeżeli to niemożliwe, przybliż się do Jej Niepokalanego Serca na tyle czasu, na ile cię stać. Każda chwila, którą spędzisz przytulony do obietnicy Matki Bożej, okaże się bezcenna!

     Zacznij od przypomnienia sobie obietnic Matki Najświętszej.

     "W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego".

     Skup się na modlitwie i zapytaj siebie: "Co obiecuje mi Matka Najświętsza?". Ona zapewnia, że Godzina Łaski "zaowocuje wieloma nawróceniami".

     Proś o łaskę nawrócenia dla tych, którzy jej najbardziej potrzebują.

     "Serca zatwardziałe i zimne jak ten marmur zostaną dotknięte Bożą łaską i staną się wiernymi czcicielami naszego Pana, i będą Go szczerze miłować (...)".

     Proś o tę łaskę dla siebie i najbliższych.

     "Przez to nabożeństwo uzyskacie wiele łask duchowych i cielesnych".

     Nie bój się prosić o łaski - nawet największe!

     "Nasz Pan, mój Boski Syn, Jezus, ześle swe przeobfite Miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą stale modlić się za swych grzesznych braci (...)".

     Proś o łaskę nawrócenia dla grzeszników.

     "Każdy, kto będzie modlić się w tej intencji i wylewał łzy pokuty, odnajdzie pewną drabinę niebieską, przez me macierzyńskie Serce będzie też miał zapewnioną opiekę i łaskę".

     A teraz podziękuj za tę łaskę, którą ci dziś Matka Najświętsza gwarantuje!

     W tym momencie możesz zacząć rozmawiać z Maryją modlitwami, które są najbliższe twemu sercu. Odmów Różaniec, przeplatając go aktami miłości (Boże, choć Cię nie pojmuję...) i żalu za grzechy (Ach, żałuję za me złości...). Wyznaj swą wiarę w Boga (Wierzę w Boga Ojca Wszechmogącego), wychwalaj Jego dobroć (Chwała na wysokości Bogu), oddaj się Maryi pod opiekę (Cały jestem Twój, o Maryjo). To słowa szczególnie miłe Maryi. One otworzą dla ciebie Jej Serce, ciebie zaś niech otworzą na Jej dary.

     Zobacz także:
     [ Matka Boża w Montichiari ]

Wincenty Łaszewski

Tekst pochodzi z gazety

Piątek, 7 grudnia 2007

   

Wasze komentarze:
 teść : 07.12.2016, 15:46
 Niepokalanie Poczęta NMPanno proszę o łaskę nawrócenia mego zięcia,proszę o silną wiarę,przebudzenie o zrozumienie co to godnośc ludzka, honor.Matko Boża ulecz jego psychikę.dziękuję za dotychczasowe łaski.
 Irena: 07.12.2016, 15:32
 Mateńko Kochana proszę o nawrócenie wszystkich zatwardziałych serc, szczególnie mojego i moich bliskich. Proszę o Boże błogosławieństwo, Twoją matczyną opiekę, światło i dary Ducha św. oraz zdrowie i potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia. Dziękuję za wszystko co już otrzymaliśmy i za to czym nas obdarzysz.
 Teresa: 07.12.2016, 15:28
 Proszę Cię Matko Boska o łaskę zdrowia dla moich dzieci i wnuków, oraz łaskę nawrócenia dla Małgosi,
 marta: 07.12.2016, 15:15
 Niebieska Matko proszę o zdrowie dla syna i o zmianę mojego życia na lepsze odpędzenie fatum ktòre ciąży nade mną o pokonanie wrogòw oraz o powodzenie ważnej akcji
 kochamto: 07.12.2016, 15:14
 O Maryjo, w wigilię święta Niepokalanego Poczęcia błagam Cię o Matko przenajświętsza, weź w swą opiekę mnie i moją rodzinę, syna moje i męża, który to bardzo zbłądził i nie czuje tego, o Maryjo połącz nas na nowo, wg. naszego sakramentu małżeństwa proszę ześlij nam swe potrzebne łaski... nie dopuść byśmy cierpieli....
 Karol: 07.12.2016, 15:04
 Matko Najświętsza weź w swoje ręce moją zonę Agnieszkę z sakramentalnego związku małżeństwa który zwarliśmy 8 lat temu i mamy syna 4 letniego Antka, która powiedziała mi dwa dni temu, że już mnie nie kocha i kocha innego mężczyznę tez który ma rodzinę, i chce z nim być. Chce być z nią bo ją ciągle kocham a ona twardo ze mnie nie kocha. Spraw by ją oświeciła twoja łaska aby zaczęła myśleć inaczej ay jej serce zrozumiało ż eto nie jest słuszna droga, i dała radę Agnieszka moja żona uwolnić się od tego mężczyzny a ja chcę w niej w tym pomóc z twoja pomocą, tylko ona twierdzi że już taką decyzje podjęła i chce być z nim. Matko Boża bardzo cie proszę o laskę nawrócenia dla mojej żony aby nas nie opuszczała gdyż jeszcze mieszka z nami, a ja sam chce się stać jeszcze lepszym dla niej. Matko Boża usilnie cie o to proszę!
 mamanit: 07.12.2016, 14:18
 Błagam Cię Matko przenajświętsza, weź pod swój płaszcz moje dzieci i prowadź je przez życie w zdrowiu, radości i szczęściu, pomóż im dokonywać dobrych wyborów. Proszę Cię o zdrowie dla moich synów, męża i całej mojej rodziny, aby troski odeszły i żebyśmy mogli cieszyć się sobą i radować w codziennym życiu. Wstaw się za moim Tatą, który opiekuje się nami z góry.
 Zenek: 07.12.2016, 14:02
 Maryjo ,w wigilię święta Niepokalanego Poczęcia NMPanny proszę Cię , pokaż moim siostrą ,braciom w mym domu ojczystym twarze obłudników,tych którzy pod płaszczykiem patriotyzmu ,dobra dla ojczyzny, w swych niecnych celach podburzają naród,wyprowadzają na ulice,wzywają do nieposłuszeństwa prawowitej władzy.Maryjo wstaw się za Twym narodem do Króla Polski.Niech naród ujrzy twarze obłudników,nie da się manipulować.Królu i Królowo Polski strzeście swego królestwa
 Zenek: 07.12.2016, 13:49
 Proszę o łaskę życia poczętego a zagrożonego. Proszę ,aby córka donosiła tą ciąże,wydała na świat zdrowe dziecię -Oleńkę.
 Jola: 07.12.2016, 13:18
 Matko Boża, proszę Cię Najukochańsza Matko Nasza o pracę dla mojego męża, który po ponad 20-tu latach pracy w jednym zakładzie, niespodziewanie stracił ją. Czuje się z tym bardzo źle a ja nie umiem mu pomóc, ponieważ sama, też nie pracuję i od kilku lat jestem na rencie! Mąż przez wiele lat był taką opoką w naszej rodzinie. Utrata pracy jest dla nas ogromnym ciosem. Matko Boża, Pomóż!!!
 Urszula: 07.12.2016, 13:00
 Matenko Boża, weź w opiekę mojego syna i najstarszego wnuka i resztę rodziny.Prowadz ich do miłości Syna Twojego a naszego Króla Jezusa Chrystusa,chroń ich od wszelkiego zła. Miej ich w swojej opiece i mnie jutro pomóż w załatwieniu pewnej sprawy. Pokornie o to prosze.
 Magdalena : 07.12.2016, 12:36
 Maryjo proszę Cię o dary Ducha Świętego,zdrowie i potrzebne łaski dla mnie i mojej Rodziny. Amen.
 Małgorzata: 07.12.2016, 12:22
 Mateńko Ukochana błagam o opiekę nad moja całą rodzina, o zdrowie , dobry początek nowego życia, poprawę nauki i zgodę a także tylko dobre wybory zyciowe zgodne z twoja Wolą
 Marta.: 07.12.2016, 11:02
 Matusiu najukochańsza proszę o mocną wiarę dla moich dzieci i męża.Pomagaj nam tworzyć rodzinę kochającą się.Dziękuję za dotychczasowe łaski.
 Monika: 07.12.2016, 10:36
 Mateczko proszę o uzdrowienie, całkowite wyleczenie Kacperka z ciężkiej choroby....błagam nie opuszczaj nas.
 Monika: 07.12.2016, 10:21
 Mateczko proszę o uzdrowienie, całkowite wyleczenie Kacperka z ciężkiej choroby....błagam nie opuszczaj nas.
 Małgorzata: 07.12.2016, 08:57
 Maryjko ukochana błagam za moją rodzinę, starszego syna który rozpocznie nową drogę życia małżeńskiego i młodszego, który ma problemy w szkole, aby nigdy nie zwątpili w Bożą pomoc i nie odwrócili się od Boga, za zdrowie moje męża, dzieci mamy błagam o twoją pomoc
 barbara 7 12 2016: 07.12.2016, 08:49
 Matuchno prosze o zdrowie dla mojego syna oszczesliwa operacje i o przyspieszenie jej terminu oraz ozdrowie dla calej mojej rodziny
 jola 7.12.16 8.42: 07.12.2016, 08:49
 nasza najlepsza Matenko!Blagam Cie o uzdrowienie naszego malzenstwa,w ktorym rozpada sie wszystko.prosze abym odnalazla wspolny jezyk porozumienia z moim mezem .Udziel nam laski zgody i jwdnosci z nasza corka.Prosze takze o zdrowie dla calej naszej rodziny szczegolnie mojej mamy.prosze i za wszystko dziekuje !
 Grażyna: 07.12.2016, 08:05
 Mamo, weź pod swój płaszcz Jakuba i nawróć jego twarde serce na serce miłosierne, aby wyzwolił się z nałogu narkotykowego i kłamstwa. Dziękuję Ci Mamo, że wstawiasz się do Swojego Syna za moją prośbą Amen.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej