Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Godzina Łaski
8 grudnia od 12.00 do 13.00

     Matka Boża, objawiając się w Święto Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia 1947 r., pielęgniarce Pierinie Gilli w Montichiari we Włoszech powiedziała:

     "Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata.

     Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała.

     Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga.

     Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich.

     Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona.

     Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski.

     Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu".


Za zazwoleniem władzy duchownej.
Imprimatur ks. biskup dr. Rudolf Graber
Jak dziecko w objęciach Matki. Dzień po dniu z Maryją Jak dziecko w objęciach Matki. Dzień po dniu z Maryją
Św. Urszula Ledóchowska
W dziejach Kościoła liczne i pociągające są przykłady świętości osób, które szły za Jezusem, "trzymając się ręki Maryi". Stąd pomysł, aby zebrać z pism św. Urszuli trochę myśli maryjnych i stworzyć z nich propozycję przeżycia całego roku w szczególnej bliskości Maryi – "jak dziecko w ramionach Matki"... » zobacz więcej

     Jak odprawić Godzinę Łaski?

     To szczególna godzina i dobrze będzie, jeśli zdołasz wykorzystać ją całą. Im więcej czasu spędzisz z Maryją, tym więcej łask spłynie na ciebie i tych, których nosisz w sercu. Dlatego postaraj się oddać Niepokalanej całą świętą godzinę. Jeżeli to niemożliwe, przybliż się do Jej Niepokalanego Serca na tyle czasu, na ile cię stać. Każda chwila, którą spędzisz przytulony do obietnicy Matki Bożej, okaże się bezcenna!

     Zacznij od przypomnienia sobie obietnic Matki Najświętszej.

     "W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego".

     Skup się na modlitwie i zapytaj siebie: "Co obiecuje mi Matka Najświętsza?". Ona zapewnia, że Godzina Łaski "zaowocuje wieloma nawróceniami".

     Proś o łaskę nawrócenia dla tych, którzy jej najbardziej potrzebują.

     "Serca zatwardziałe i zimne jak ten marmur zostaną dotknięte Bożą łaską i staną się wiernymi czcicielami naszego Pana, i będą Go szczerze miłować (...)".

     Proś o tę łaskę dla siebie i najbliższych.

     "Przez to nabożeństwo uzyskacie wiele łask duchowych i cielesnych".

     Nie bój się prosić o łaski - nawet największe!

     "Nasz Pan, mój Boski Syn, Jezus, ześle swe przeobfite Miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą stale modlić się za swych grzesznych braci (...)".

     Proś o łaskę nawrócenia dla grzeszników.

     "Każdy, kto będzie modlić się w tej intencji i wylewał łzy pokuty, odnajdzie pewną drabinę niebieską, przez me macierzyńskie Serce będzie też miał zapewnioną opiekę i łaskę".

     A teraz podziękuj za tę łaskę, którą ci dziś Matka Najświętsza gwarantuje!

     W tym momencie możesz zacząć rozmawiać z Maryją modlitwami, które są najbliższe twemu sercu. Odmów Różaniec, przeplatając go aktami miłości (Boże, choć Cię nie pojmuję...) i żalu za grzechy (Ach, żałuję za me złości...). Wyznaj swą wiarę w Boga (Wierzę w Boga Ojca Wszechmogącego), wychwalaj Jego dobroć (Chwała na wysokości Bogu), oddaj się Maryi pod opiekę (Cały jestem Twój, o Maryjo). To słowa szczególnie miłe Maryi. One otworzą dla ciebie Jej Serce, ciebie zaś niech otworzą na Jej dary.

     Zobacz także:
     [ Matka Boża w Montichiari ]


Wincenty Łaszewski


Tekst pochodzi z gazety

Piątek, 7 grudnia 2007


   

Uzdrowienie finansów. Jak z Bożą pomocą wyjść z długów? Uzdrowienie finansów. Jak z Bożą pomocą wyjść z długów?
Małgorzata i Wojciech Nowiccy
Jeśli chcesz uporządkować swoje finanse, albo zmagasz się z długami, których nie możesz spłacić, nie myśl, że jesteś w sytuacji bez wyjścia.

Nie martw się i nie polegaj wyłącznie na swoim rozumie. Możesz pokonać każdą trudność. Potrzebujesz jedynie podjęcia pewnej decyzji...... » zobacz więcej


Wasze komentarze:
 Agata: 08.12.2017, 12:18
 Matko Boża proszę Cię o miłosierdzie dla mojej rodziny, aby to dziecko które noszę pod sercem rozwijało się i urodzilo zdrowe, a zarazem dziękuje Ci za moja rodzine i za to ze umacniasz moja wiarę! Modlę się o wiare dla wszystkich grzeszników
 Ela: 08.12.2017, 12:16
 Matko Boża dziekuje Ci za uzdrowienie z choroby nowotworowej. Proszę o powrót do zdrowia siostry Joli i taty. Prosze Cię Maryjo o oczyszczenie mojej duszy z grzechów, których sie wstydzę, że popełniłam. Ave Maryja!
 Sławek: 08.12.2017, 12:16
 Bardzo proszę cię matko o łaskę nawrócenia mojej rodziny i moich znajomych. Proszę cię o łaskę którą się modlę od dawna. A także przydało by się troszkę więcej pieniędzy, proszę o lepiej płatną pracę.
 Jolanta Maria: 08.12.2017, 12:16
 Matko Boża , proszę Cię wyproś u Swojego Syna łaskę potomstwa dla mojego syna , strzeż moją rodzinę.Wstawiam się za cała moją rodziną obdarz ją łaskami. Twojego Niepokalanego Serca.Miej w opiece mojego męża.Dodaj mi Mateńko sił. Maryjo Kocham Cię.
 Bożena: 08.12.2017, 12:15
 Mateńko najświętsza proszę o łaskę zdrowia dla mojej Rodziny , zdanie matury przez Jacka i jego dobre wybory. Dziękuję za wszystko co otrzymałam od Ciebie i Twojego Syna. Módl sie za nami . Proszę również o zgodę w mojej Rodzinie. Pomagaj Nam
 Alicja: 08.12.2017, 12:15
 Matuchno Przenajświętsza błagam Cię o opiekę i błogosławieństwo dla naszego małżeństwa i dla naszej rodziny i dziękuję za opiekę, która nas obdarzasz.
 Roman A.: 08.12.2017, 12:15
 Maryjo niepokalanie poczęta proszę Cię o łaskę nawrócenia całej mojej rodziny. Chroń Naród Polski przed wojną oraz zalewem imigrantów .Chroń Polską młodzież przed ideologią "gender".
 AJCILA: 08.12.2017, 12:15
 Mateńko kochana w godzinę łaski proszę Cię o łaskę nawrócenia dla mojego męża i synów. o uwolnienie ze zniewoleń i uzależnień. Proszę Cię o wiarę, nadzieję i miłość w mojej rodzinie i rodzinach moich synów. Proszę Cię o dar macierzyństwa dla Aleksandry. Maryjo ufam Tobie.
 Irena: 08.12.2017, 12:13
 Kochana Mateczko proszę Ciebie o zdrowie duszy i ciała dla mnie i mojej rodziny!!!o nawrócenie grzeszników, o pokój na świecie, i żeby czyściec dzisiaj był pusty. Uzdrowienie chorych módl się za nami!!!
 Ela: 08.12.2017, 12:13
 Matko Boża dziekuje Ci za uzdrowienie z choroby nowotworowej. Proszę o powrót do zdrowia siostry Joli i taty. Prosze Cię Maryjo o oczyszczenie mojej duszy z grzechów, których sie wstydzę, że popełniłam. Ave Maryja!
 Haluś: 08.12.2017, 12:13
 Mateńko, wyproś łaskę uwolnienia od nałogu palenia dla mnie i moich najbliższych. Maryjo, wierzę, że Ciebie Twój Syn wysłucha. Dziękuję Jezu, dziękuję Maryjo!
 Agnieszka: 08.12.2017, 12:12
 Kochana Mateńko, proszę o nawrócenie mojego męża ,wszystkich grzeszników oraz o jedność i pokój w rodzinie . Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o dar potomstwa. Wyrywaj nas od złego i niech się stanie wola Boga. Kocham Cie
 Mąż: 08.12.2017, 12:11
 Maryjo dziękuje za wszystkie otrzymane łaski. Proszę o nawrócenie dla mojej żony Karoliny i dla całej rodziny. Panie Jezu ufam Tobie - zajmij sie tym.
 Zuzanna: 08.12.2017, 12:10
 Matko Niepokalan, Rozo Mistyczna i Matko Kosciolo blagam Cie o laskje wiary dla syna Krystiana i onawrocenie dla Wieslawa i o laske prawdziwej wiary dla tesciowej i meza. Dziekuje Ci Maryjo ! Naleze do Ciebie Tobie sie oddaje cala Maryjo!
 Malwina: 08.12.2017, 12:10
 Kochana Matko Boża, tak bardzo Cie prosze czuwaj nade mną i nad moja rodzina, bardzo cie prosze abym nie cierpiała, abym była szczęśliwa, bardzo cie tez prosze o zdrowie dla mnie dla mojej kochanej mamy i dla całej rodziny. Bardzo Cie Matko Boża prosze aby jeśli tylko wola bożą jest abym była z Krystianem, prosze ubłagaj dla mnie rozpalenie i przemianę serca Krystiana aby do mnie wrócił i abyśmy byli szczęśliwym zwiazkiem od nowa. Bardzo Cie Maryjo proszę, upros mi u swojego syna potrzebne łaski dla mnie, bardzo Cie kocham.
 Krysia: 08.12.2017, 12:09
 Maryjo prosze Cie o laske uzdrowienia z ciezkiej choroby mnie i mojego meza, strzez moja rodzine od wszelkich chorob nieszczesc Wypros swego syna o Boze Blogoslawienstwo dla calej rodziny moich dzieci i wnuczat
 Łukasz : 08.12.2017, 12:08
 Matko Bożą proszę Cię o znalezienie dobrej żony, Proszę Cię również aby trudne sprawy w rodzinie pozytywnie się ułożyły, prozę Cię o zdrowie dla mnie i mojej rodziny, otocz nas swoją opieką i broń nas od złego
 Madzia: 08.12.2017, 12:08
 Najdroższa, ukochano Matko Maryjo w Godzinie Łaski błagam całym sercem o nawrócenie i przemianę serc męża i dzieci, o pokój i miłość w rodzinie. Błagam o Twoje błogosławieństwo w roku szkolnym dla syna a dla mnie w pracy, o wypełnienie sie woli Bożej w nas. Maryjo pomóz, Maryjo prowadź.
 Danuta: 08.12.2017, 12:08
 Matko Najświętsza proszę Cie o zdrowie dla mojej rodziny i o lepsza sytuację materialna
 Krzysztof: 08.12.2017, 12:08
 Najświętsza Pani proszę Cię o łaskę nawrocenia dla mojego Ukochanego TATY !
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] (9) [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej