Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Godzina Łaski

8 grudnia 2018 r. od 12.00 do 13.00

     Matka Boża, objawiając się w Święto Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia 1947 r., pielęgniarce Pierinie Gilli w Montichiari we Włoszech powiedziała:

     "Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata.

     Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała.

     Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga.

     Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich.

     Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona.

     Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski.

     Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu".


Za zazwoleniem władzy duchownej.
Imprimatur ks. biskup dr. Rudolf Graber

8 grudnia Godzina Łaski


     Jak odprawić Godzinę Łaski?

     To szczególna godzina i dobrze będzie, jeśli zdołasz wykorzystać ją całą. Im więcej czasu spędzisz z Maryją, tym więcej łask spłynie na ciebie i tych, których nosisz w sercu. Dlatego postaraj się oddać Niepokalanej całą świętą godzinę. Jeżeli to niemożliwe, przybliż się do Jej Niepokalanego Serca na tyle czasu, na ile cię stać. Każda chwila, którą spędzisz przytulony do obietnicy Matki Bożej, okaże się bezcenna!

     Zacznij od przypomnienia sobie obietnic Matki Najświętszej.

     "W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego".

     Skup się na modlitwie i zapytaj siebie: "Co obiecuje mi Matka Najświętsza?". Ona zapewnia, że Godzina Łaski "zaowocuje wieloma nawróceniami".

     Proś o łaskę nawrócenia dla tych, którzy jej najbardziej potrzebują.

     "Serca zatwardziałe i zimne jak ten marmur zostaną dotknięte Bożą łaską i staną się wiernymi czcicielami naszego Pana, i będą Go szczerze miłować (...)".

     Proś o tę łaskę dla siebie i najbliższych.

     "Przez to nabożeństwo uzyskacie wiele łask duchowych i cielesnych".

     Nie bój się prosić o łaski - nawet największe!

     "Nasz Pan, mój Boski Syn, Jezus, ześle swe przeobfite Miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą stale modlić się za swych grzesznych braci (...)".

     Proś o łaskę nawrócenia dla grzeszników.

     "Każdy, kto będzie modlić się w tej intencji i wylewał łzy pokuty, odnajdzie pewną drabinę niebieską, przez me macierzyńskie Serce będzie też miał zapewnioną opiekę i łaskę".

     A teraz podziękuj za tę łaskę, którą ci dziś Matka Najświętsza gwarantuje!

     W tym momencie możesz zacząć rozmawiać z Maryją modlitwami, które są najbliższe twemu sercu. Odmów Różaniec, przeplatając go aktami miłości (Boże, choć Cię nie pojmuję...) i żalu za grzechy (Ach, żałuję za me złości...). Wyznaj swą wiarę w Boga (Wierzę w Boga Ojca Wszechmogącego), wychwalaj Jego dobroć (Chwała na wysokości Bogu), oddaj się Maryi pod opiekę (Cały jestem Twój, o Maryjo). To słowa szczególnie miłe Maryi. One otworzą dla ciebie Jej Serce, ciebie zaś niech otworzą na Jej dary.

     Zobacz także:
     [ Matka Boża w Montichiari ]

Wincenty Łaszewski

Tekst pochodzi z gazety

Piątek, 7 grudnia 2007

   

Wasze komentarze:
 Ewa: 08.12.2016, 10:51
 Matko Najukochańsza, proszę o ratunek dla małżeństw: syna Mirosława i córki Anety o miłość, wiarę i nadzieję w życiu ich rodzin. Proszę o nawrócenie serc i dar pokuty i pojednania dla Mirosława, Anety, Grzegorza, Aleksandra, Radosława, Patryka, Anny, Mirosława moich sąsiadów i całej mojej rodziny, wspólnoty i wszystkich moich znajomych. Dziękuję Mateńko za wszystkie łaski uproszone u swojego Syna a Pana naszego Jezusa Chrystusa.
 małgorzata: 08.12.2016, 10:50
 Ukochana Mateńko, dziekuję Ci za wszystkie łaski, którymi obdarzyłaś Martę, proszę miej ją w Swojej opiece, upraszaj dla niej dary Ducha Sw pomóż odczytać wolę Boga
 Maria: 08.12.2016, 10:48
 Matko Boża uproś u Pana Boga łaskę życia wiecznego w Królestwie Niebieskim dla mojej ukochanej Mamy Józefy i wszystkich zmarłych z mojej rodziny. Proszę Cię również Matuchno o łski zdrowia dla moich bliskich: Taty,Brata, Siostry, wujka Staśka i wszstkich z mojej rodziy. Maryjo proszę o łaskę ułożenia sobie życia i mojego rodzeństwa, założenia dobrych rodzin, pracy i wiary. Pomóż mi Matuchno ponownie poprawnie ułożyć sobie stosunki z koleżankami w pracy. Matko Boża opiekuj się moją Rodziną i wszystkimi, którzy się do Ciebie uciekają. Matuchno dziękuję za wszystkie łaski.
 gosia: 08.12.2016, 10:35
 Matko Boża i Matko nasza prosze Cię za moją córką Zuzią , żeby odnalazła się w klasie i spotkała prawdziwą przyjaciółkę
 NINA: 08.12.2016, 10:33
 MATKO NAJŚWIĘTSZA PROSZĘ O ŁASKĘ UZDROWIENIA Z CHOROBY NOWOTWOROWEJ MĘŻA-bardzo kochająca TWOJE SERCE -czcicielka.JEZU UFAM TOBIE!
 Dominika: 08.12.2016, 10:33
 Matko Przenajświętsza proszę o powodzenie w życiu osobistym, o dobrego męża i ukończenie studiów z bardzo dobrym dyplomem.
 dusia: 08.12.2016, 10:32
 Proszę Cie mateczko opiekuj się moją córką i postaw jej na drodze dobrych ludzi i męża.
 DUSIA: 08.12.2016, 10:29
 Maryjo proszę Cie o zdrowie dla mojej córki Kamili Błagam Cie opiekuj sie moją rodziną.Proszę o radość nieba dla syna .
 Irena: 08.12.2016, 10:21
 Mateńko,proszę Cię o uzdrowienie z choroby tarczycy,pokój i radość w sercu dla mojej córki Ilony.
 NINA: 08.12.2016, 10:21
 MATKO NAJŚWIĘTSZA PROSZĘ O ŁASKĘ UZDROWIENIA Z CHOROBY NOWOTWOROWEJ MĘŻA-bardzo kochająca TWOJE SERCE -czcicielka.JEZU UFAM TOBIE!
 Wiola. 8. 12. 2016. 10. 15. : 08.12.2016, 10:20
 Matko Najukochansza proszę Cię o zdrowie dla moich dzieci męża mamy wujka chorego na ciężki nowotwór złośliwy za chrzestna. Za nawrócenie mojego brata bratowej i za zgodę w całej naszej rodzinie. Poblogoslaw nam Matko.
 Barbara: 08.12.2016, 10:16
 Matko prosze o zdrowie dla mojego taty o udaną operację.
 Zofia: 08.12.2016, 10:14
 Maryjo mateczko moja dziękuje za wszystkie łaski, które na nas zsyłasz. Pokornie Cię dzisiaj proszę o łaskę nawrócenia dla całej mojej rodziny , dla nas wszystkich grzeszników , błagam , aby moje córki wyszły za mąż , aby ich rodziny były Bogiem silne , aby nigdy nie odeszły od Boga. Proszę Cię o zdrowie dla nas , o pracę . Proszę o nawrócenie mojego męża , o łaskę wiary dla niego . Proszę o nawrócenie tych, którzy odeszli od Boga z rodziny i znajomych. Przepraszam za moje upadki. Mateczko kocham Cię . Oddaję siebie i całą moją rodzinę pod Twoją opiekę. Proszę bądź z nami w każdy czas, wspieraj i ratuj nas. Amen
 ala: 08.12.2016, 10:12
 Matko Najświętsza w godzinie Łaski twoja czcicielka błaga Cię o pomoc dla całej rodziny w której jest alkohol zdrada ,brak miłości ,niezgoda.brak szacunku dla mnie bo nie zgadzam się na takie postępowanie moich najbliższych i upominam ich że tak się nie postępuje jestem najgorszą z tego powodu.Wyzwól ich od demona alkoholizmu kłamstwa ,zaprzeczania i podwójnego życia .niech się nawrócą i pozwolą mi żyć tak jak Bóg przykazał.Zajmij się tym Matko bo opadam z sił .Proszę o uzdrowienie dla Łukasza chorego na epilepsję.pomóż mu bo bardzo cierpi odrzucony przez ludzi.Odmień mój los i moich dzieci niech wrócą na drogę Ewangelii, prawdy .sprawiedliwości .Czuwaj nad nami nieustannie i prowadz do Twojego syna .
 Dorota: 08.12.2016, 10:12
  mateńko najukochańsza proszę cię o pomnożeniu wiary dla mojej całej rodziny opow układanie życia osobistego mojej córki Ani mateńko najukochańsza proszę o miłosierdzie boże dla mojego syna świętej pamięci Macieja o miłość do mojej małżeństwie nadzieję w życiu Dziękuję ci za wszystkie łaski otrzymane do tej pory
 weronika: 08.12.2016, 10:07
 Dziekuje za wszystkie otrzymane laski Matenko,za to, ze nieustannie otaczasz mnie opieka,ze jestes przy mnie,ze wstawiasz sie za mna u Pana. Kocham Cie. Trwaj przy mnie I dalej otulaj swoim plaszczem. Dziekuj w moim imieniu za uzdrawianie mojej duszy I ciala. Dziekuj za nadzieje,wiare I milosc. Dziekuj za ocalenie mnie dla mojej rodziny. Kocham Cie Matenko.
 Karolina: 08.12.2016, 10:02
 Matko Moja! Modliłam się do Ciebie rok temu o tej porze. Dziś jestem w szczęśliwej ciąży i za dwa tygodnie razem z mężem będziemy witać naszego syna w ramionach. Chcę Ci powiedzieć tylko jedno: Dziękuję.
 Gosia: 08.12.2016, 10:01
 Matko, dziękuję Ci za wszystkie cuda, których doświadczyłam w Roku Miłosierdzia. Proszę opiekuj się nami. Proszę o zdrowie dla mojej rodziny, o potrzebne łaski dla mnie w pracy zawodowej i o nawrócenie mojego męża. Proszę o taką pracę dla niego i takie życie, które poprowadzi go do Boga.
 Twoja trzcicielka: 08.12.2016, 09:55
 Matko Boza prosze uwolnij mojego męża z nałogu picia alkoholu oraz z dyktatorstwa dla wszystkich członków naszej rodziny jak rowniez poskrom jego nerwowość wiele wydarzyło się w naszym życiu wzajemnie popełniliśmy błedy jednak on nie potrafi sie przyznać rani nas swoim zachowaniem odpycha od siebie jest mi z tym cięzko zyc Dziękuje za wszystko co otrzymuję na codzień i proszę o opiekę
 Twoja trzcicielka: 08.12.2016, 09:54
 Matko Boza prosze uwolnij mojego męża z nałogu picia alkoholu oraz z dyktatorstwa dla wszystkich członków naszej rodziny jak rowniez poskrom jego nerwowość wiele wydarzyło się w naszym życiu wzajemnie popełniliśmy błedy jednak on nie potrafi sie przyznać rani nas swoim zachowaniem odpycha od siebie jest mi z tym cięzko zyc Dziękuje za wszystko co otrzymuję na codzień i proszę o opiekę
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej