Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
 

Godzina Łaski

8 grudnia 2019 r. od 12.00 do 13.00

     Matka Boża, objawiając się w Święto Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia 1947 r., pielęgniarce Pierinie Gilli w Montichiari we Włoszech powiedziała:

     "Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata.

     Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała.

     Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga.

     Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich.

     Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona.

     Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski.

     Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu".


Za zazwoleniem władzy duchownej.
Imprimatur ks. biskup dr. Rudolf Graber

8 grudnia Godzina Łaski


     Jak odprawić Godzinę Łaski?

     To szczególna godzina i dobrze będzie, jeśli zdołasz wykorzystać ją całą. Im więcej czasu spędzisz z Maryją, tym więcej łask spłynie na ciebie i tych, których nosisz w sercu. Dlatego postaraj się oddać Niepokalanej całą świętą godzinę. Jeżeli to niemożliwe, przybliż się do Jej Niepokalanego Serca na tyle czasu, na ile cię stać. Każda chwila, którą spędzisz przytulony do obietnicy Matki Bożej, okaże się bezcenna!

     Zacznij od przypomnienia sobie obietnic Matki Najświętszej.

     "W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego".

     Skup się na modlitwie i zapytaj siebie: "Co obiecuje mi Matka Najświętsza?". Ona zapewnia, że Godzina Łaski "zaowocuje wieloma nawróceniami".

     Proś o łaskę nawrócenia dla tych, którzy jej najbardziej potrzebują.

     "Serca zatwardziałe i zimne jak ten marmur zostaną dotknięte Bożą łaską i staną się wiernymi czcicielami naszego Pana, i będą Go szczerze miłować (...)".

     Proś o tę łaskę dla siebie i najbliższych.

     "Przez to nabożeństwo uzyskacie wiele łask duchowych i cielesnych".

     Nie bój się prosić o łaski - nawet największe!

     "Nasz Pan, mój Boski Syn, Jezus, ześle swe przeobfite Miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą stale modlić się za swych grzesznych braci (...)".

     Proś o łaskę nawrócenia dla grzeszników.

     "Każdy, kto będzie modlić się w tej intencji i wylewał łzy pokuty, odnajdzie pewną drabinę niebieską, przez me macierzyńskie Serce będzie też miał zapewnioną opiekę i łaskę".

     A teraz podziękuj za tę łaskę, którą ci dziś Matka Najświętsza gwarantuje!

     W tym momencie możesz zacząć rozmawiać z Maryją modlitwami, które są najbliższe twemu sercu. Odmów Różaniec, przeplatając go aktami miłości (Boże, choć Cię nie pojmuję...) i żalu za grzechy (Ach, żałuję za me złości...). Wyznaj swą wiarę w Boga (Wierzę w Boga Ojca Wszechmogącego), wychwalaj Jego dobroć (Chwała na wysokości Bogu), oddaj się Maryi pod opiekę (Cały jestem Twój, o Maryjo). To słowa szczególnie miłe Maryi. One otworzą dla ciebie Jej Serce, ciebie zaś niech otworzą na Jej dary.

     Zobacz także:
     [ Matka Boża w Montichiari ]

Wincenty Łaszewski

Tekst pochodzi z gazety
Nasz Dziennik
Piątek, 7 grudnia 2007


   

Wasze komentarze:
 Danka 09.12.2018: 09.12.2018, 17:58
 Dziękuję za wczorajszą godzinę łaski. Matuchno najukochsńsza proszę Cię o powrót do zdrowia dla mojego ukochanego tatusia.Zaopiekuj się nim błagam.Daj siłę.
 Ania: 09.12.2018, 17:53
 Matko Najświętsza proszę Cię o wstawiennictwo u Twojego Syna abyśmy z moją siostrą podejmowaly dobre decyzje w życiu.Zebysmy już nigdy nie płakały przez nikogo. Proszę aby ojciec dał radę wstać z wózka by mógł chodzić.Obdarz życiem wiecznym zmarłych z rodziny Popardowskich, Domagałów i Serafinów by mogli oglądać Pana Boga.
 Bogumiła: 09.12.2018, 15:36
 Maryjo, moja najukochańsza Matko Niebieska dziękuję za Twoją nieustającą opiekę i proszę wyproś mi u Syna Twojego Jezusa Chrystusa tę łaskę , abym mogła w zdrowiu i spokoju oraz w poczuciu bezpieczeństwa żyć w moim mieszkanku. Proszę o spokój umysłu i serca , o dobre i proste życie. Pragnę każdy dzień przeżyć pięknie w jedności z Bogiem i innymi ludźmi, stawać się lepszym człowiekiem, w spokoju pracować. Otocz Swoją łaską całą moją rodzinę, a dla tych którzy już odeszli do Pana w szczególności dla mojej zmarłej ukochanej mamy uproś łaskę życia wiecznego , abyśmy się kiedyś spotkać mogli w krainie szczęścia.
 Marzena: 09.12.2018, 15:10
 Proszę o modlitwę za moja córkę
 Anna: 09.12.2018, 14:56
 Maryjo Matko moja do Ciebie sie zwracam z moimi prosbami o zdrowie mojej corki daj nam rodzinne szczescie smiech ktorego brak i milosc ktora gasnie zostalas mi tylko Ty Maryjo
 Szczęśliwa : 09.12.2018, 13:24
 Dziękuje Tobie z całego serca za doświadczenie obecności Boga podczas mszy świętej i modlitwy o uzdrowienie. Wiem że przy mnie jesteś i mnie prowadzisz. Zmieniasz na dobre mnie i moje rodzinne relacje, uzdrawiasz mnie. Bardzo Cię kocham i chce abyś na zawsze gościł w życiu moim i mojej rodziny. Matko przenajswietrza proszę o łaskę nawrócenia dla córki aby osiągnęła spokój wewnętrzny i wiedziała czego pragnie w życiu oraz proszę o zdrowie dla siebie...
 Beata: 09.12.2018, 12:40
 Mateczko może Ciebie Jezus wysłucha Proszę o spełnienie moich próśb marzeń o uzdrowienie taty ,szczęście dla córki i dla mnie Ty znasz moje potrzeby Ulituj się mateczko Ja naprawdę się zmieniłam i wyzdrowiała za co dziękuje Bogu ,ale zostałam sama JAK PALEC PRZEZ MOJĄ CHOROBĘ KTÓRA DŁUGO TRWAŁA
 Teresa: 09.12.2018, 11:57
 Maryjo proszę o pomoc dla mojego syna spętanego nalogiem przywróć mu trzeźwość nawróc moich bliskich przywróć pokój w rodzinie i znajdź wyjście z beznadziejnej sytuacji o której ty Matko wiesz.Blogoslaw w zdrowiu i chorobie smutku i radosci.
 Malgorzata: 09.12.2018, 11:26
 Matko badz przy nas i nas prowadz i strzez od zlego
 Meg: 09.12.2018, 10:16
 Kochana Maryjo prosze o laske zdrowia dla Johna i bysmy wzieli slub i mieli dzieci, prace- dziekuje Kochana Maryjo
 Jozef: 09.12.2018, 09:56
 Dziękuję za opiekę nad całą naszą rodziną
 Jozef: 09.12.2018, 09:56
 Dziękuję za opiekę nad całą naszą rodziną
 Anna: 09.12.2018, 09:02
 Mateczko proszę o zdrowie aby ta straszna choroba odeszła odemnie imię opiekę nad moimi dziećmi o to Ciebie bardzo proszę
 Mama: 09.12.2018, 02:53
 Kochana Maryjo Niepokalana dziekuje za otrzymane laski. Prosze o nawrocenie dla syna i jego narzyczonej.Oraz dla Janusza..Prosze o laski dla mnie
 Ewa: 09.12.2018, 02:44
 Maryjo proszę o błogosławieństwo , opiekę i zdrowie dla całej rodziny i siłę do przetrwania trudnych spraw. Dziękuję Maryjo za wszystkie znaki i łaski i dziekuję za powrót tych których zawsze będziemy kochać w naszym sercu.
 Maria: 09.12.2018, 02:07
 Matko Najswietrza wspieraj moja Mame ktora odeszla do Pana Najwyzszego kilka miesiecy temu.Byla to bardzo dobra kobieta ,Matka , oddana rodzinie osoba.Niech ja dobry Bog wspiera i prowadzi do wrot syna jedynego.
 piotr: 09.12.2018, 00:59
 Maryjo, dziękuję za opiekę i przepraszam ze zapomimam o wdzięczmości za wszelkie łaski wyproszone przez Ciebie u Jezusa dla mnie... proszę o łaskę nawrócenia dla wszystkich o których stale myślę i za których się modlę.. Pełna Łaski, módl się za nimi Bramo wiecznego zbawienia, módl się za nami
 Kinga: 09.12.2018, 00:37
 Matko Najświętsza proszę o dobrego meża, zdrowie oraz wszystkie potrzebne łaski dla mojej rodziny.
 Krystyna : 09.12.2018, 00:00
 Kochana Matenko dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę o opiekę i błogosławieństwo dla całej mojej rodziny, a przede wszystkim o zdrowie dla mojego syna, o jego nawrócenie, spokój wewnetrzny dla niego. Matuchno kochana otocz nas płaszczem swej miłości.
 Ania: 08.12.2018, 23:58
 Najukochańsza nasza Matko Niebieska dziękuję Ci za Twoją pomoc za wysłuchanie moich próśb i proszę otocz moją rodzinę Twoja opieką a także obdaż ja łaską zdrowia w szczególności moją córeczkę Julię ,moją mamę,siostrę ,męża i mnie,nawroć te dusze które odwróciły się od Pana Boga,pomóż znaleźć mojej siostrze dobrego i mądrego męża,zeby siostra też kiedyś została mamą ,bardzo proszę o dobrze płatną i spokojną pracę na kierowniczym stanowisku dla Niej na którym będzie szanowana i bardzo lubiana, proszę żeby moją mamusię uleczyli z boreliozy , żeby sprawy majątkowe w obu przypadkach skończyły się dla nas bardzo dobrze,chcialabym w przyszłym kości zajmować się pomaganiehm innym bym miała na to środki,wstaw się u Pana Boga żeby grzesznicy się nawrócili także Ci z mojej rodziny , proszę Cię Maryjo żebyśmy z mężem zostali rodzicami poraz drugi by Julcia miała siostrzyczkę bardzo bym chciała,prosze niech zapanuje wzajemna zgoda w naszych rodzinach. DOPOMÓŻ MARYJO PROSZĘ
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] (31) [32] [33] [34] [35]


Autor

TresćPoprzednia[ Powrót ]Następna
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej