Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Godzina Łaski

8 grudnia 2018 r. od 12.00 do 13.00

     Matka Boża, objawiając się w Święto Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia 1947 r., pielęgniarce Pierinie Gilli w Montichiari we Włoszech powiedziała:

     "Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata.

     Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała.

     Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga.

     Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich.

     Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona.

     Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski.

     Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu".


Za zazwoleniem władzy duchownej.
Imprimatur ks. biskup dr. Rudolf Graber

8 grudnia Godzina Łaski


     Jak odprawić Godzinę Łaski?

     To szczególna godzina i dobrze będzie, jeśli zdołasz wykorzystać ją całą. Im więcej czasu spędzisz z Maryją, tym więcej łask spłynie na ciebie i tych, których nosisz w sercu. Dlatego postaraj się oddać Niepokalanej całą świętą godzinę. Jeżeli to niemożliwe, przybliż się do Jej Niepokalanego Serca na tyle czasu, na ile cię stać. Każda chwila, którą spędzisz przytulony do obietnicy Matki Bożej, okaże się bezcenna!

     Zacznij od przypomnienia sobie obietnic Matki Najświętszej.

     "W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego".

     Skup się na modlitwie i zapytaj siebie: "Co obiecuje mi Matka Najświętsza?". Ona zapewnia, że Godzina Łaski "zaowocuje wieloma nawróceniami".

     Proś o łaskę nawrócenia dla tych, którzy jej najbardziej potrzebują.

     "Serca zatwardziałe i zimne jak ten marmur zostaną dotknięte Bożą łaską i staną się wiernymi czcicielami naszego Pana, i będą Go szczerze miłować (...)".

     Proś o tę łaskę dla siebie i najbliższych.

     "Przez to nabożeństwo uzyskacie wiele łask duchowych i cielesnych".

     Nie bój się prosić o łaski - nawet największe!

     "Nasz Pan, mój Boski Syn, Jezus, ześle swe przeobfite Miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą stale modlić się za swych grzesznych braci (...)".

     Proś o łaskę nawrócenia dla grzeszników.

     "Każdy, kto będzie modlić się w tej intencji i wylewał łzy pokuty, odnajdzie pewną drabinę niebieską, przez me macierzyńskie Serce będzie też miał zapewnioną opiekę i łaskę".

     A teraz podziękuj za tę łaskę, którą ci dziś Matka Najświętsza gwarantuje!

     W tym momencie możesz zacząć rozmawiać z Maryją modlitwami, które są najbliższe twemu sercu. Odmów Różaniec, przeplatając go aktami miłości (Boże, choć Cię nie pojmuję...) i żalu za grzechy (Ach, żałuję za me złości...). Wyznaj swą wiarę w Boga (Wierzę w Boga Ojca Wszechmogącego), wychwalaj Jego dobroć (Chwała na wysokości Bogu), oddaj się Maryi pod opiekę (Cały jestem Twój, o Maryjo). To słowa szczególnie miłe Maryi. One otworzą dla ciebie Jej Serce, ciebie zaś niech otworzą na Jej dary.

     Zobacz także:
     [ Matka Boża w Montichiari ]

Wincenty Łaszewski

Tekst pochodzi z gazety

Piątek, 7 grudnia 2007

   

Wasze komentarze:
 Sabina: 08.12.2018, 09:36
 Najukochańsza Mateńko, Niepokalana Dziewico Maryjo. Ja niegodna Twej miłośc,i proszę Cię o nawrócenie Sebastiana, o jego opamiętania się, o zrozumienie przez niego wielkiego daru ojcostwa, którto go Bóg obdarzył, a on nie chce tego uznać. Proszę Cię o uzdrowienie Natalki, proszę o Twoją opiekę nad Mateuszkiem. Proszę o uzdrowienie Sylwii i Twoją macierzyńską opiekę nad jej i Artura małżeństwem. Polecam Ci Matuchno Norberta i Ewę - obdarz ich łaską rodzicielstwa. Twojej opiece powierzam mamę, Adasia, Marylę z rodziną, Dorotę z rodziną, dzieci Elżbiety, moich chrześniaków. Proszę o uzdrowienie Amelii. Moja Matko weźle pod Swój macierzyński płaszcz Zbyszka i mnie niegodna Twoją służebnich. Polecam Ci również Wieśka i Dorotę z rodziną. Królowo Świata, sprowadź na ziemię pokój i przygarnij tych, którzy tego najbardziej potrzebują. Umacniaj tych, którzy są słabi, prowadź tych, którzy zbładzili, napełniaj nadzieją tych, którzy zwątpili, pociesz tych, którzy są w utrapienia, daj schronienie tym, którzy są bezdomni. Maryjo, kocham Cię! Maryjo, wierzę Ci! Maryjo, ufam Ci!
 Alicja: 08.12.2018, 09:34
 Matko Najświętsza proszę cię o nawrócenie mojego męża żeby wyrwał się z nałogu o mone córki żeby też zrozumiały ze wiara i modlitwa potrafi zdziałać cuda o zdrowie w rodzinie o wyjście z dołka finansowego o spokój w rodzinie wzajemne szanowanie. Matko miej nas w opiece
 Małgorzata: 08.12.2018, 09:33
 Matko Boża, proszę o ratunek dla naszego małżeństwa, o nawrócenie mojego męża, teściowej , dla moich BRACI, o wyjście z nałogu alkoholowego dla nich, o szczęśliwą pracę. Proszę o zdrowie i siły do życia dla mojej mamy i dla nas wszystkich.Proszę o dobrą pracę dla mnie i mojego męża.Matko Boża dziękuję za dotychczasowe łaski i proszę o dalszą opiekę na ciemną i moimi bliskimi.
 Крис&#: 08.12.2018, 09:33
 Матерь Божья.Спастбо за все ласки и прошу здоровьья для меня и моей семьи.
 Ola: 08.12.2018, 09:31
 Maryjo ,uzdrow moje dziecko z autyzmu..
 I.: 08.12.2018, 09:29
 Najukochańsza Matko dziękuję za dotychczasowe dary którymi mnie i moją rodzinę obdarzasz.Prosze o dalsze błogosławieństwo i pomoc na każdy dzień dla moich bliskich córki, syna, męża aby modlili się gorliwie.Aby nie tracili wiary.Niech mają powodzenie na uczelniach w życiu osobistym i niech im się wszystko układa.Abysmy się szanowali wzajemnie i aby gościła w domu miłość.Módl się za nami❤️
 Mirka: 08.12.2018, 09:27
 Matko Boża proszę o potrzebne łaski.Proszę Cię aby moje dzieci i wnuki nigdy nie odeszły od Boga. Sprowadź Matko mojego syna Łukasz na drogę wiary i pomóż mu wyjść z nałogu narkotycznego. Pomóż poprowadzić moją rodzine na drogę wiary, która prowadzi do Ciebie Matko Boża.Ukochana mateczko uzdrów nasze dusze które ciągle błądzą.Prosze o zdrowie i wszelkie łaski dla moich rodziców.Modl się za nami ❤
 Dorota: 08.12.2018, 09:25
 Powierzam Ci, Matko, opiekę nad moim Synem. Błagam o Jego nawrócenie, o duchowe i fizyczne ozdrowienie, o wyjście z uzależnienia, o to, by zrozumiał, że jest na złej drodze, by pojął, że rodzice są Jego najlepszymi przyjaciółmi, by poczuł, że musi oderwać się od komputera, że musi wrócić na studia, że warto być dobrym. Niczego więcej bardziej nie pragnę.
 Marlena: 08.12.2018, 09:24
 Mamo proszę Cię o doświadczenie Bożej miłości, o nawrócenie, łaskę wiary, nadziei, miłości, męstwa, mądrości i czystości dla Agatki, Krzysztofa, Marleny i naszych rodzin. Proszę o pomoc w znalezieniu dobrej pracy, by do tego rozwodu nigdy nie doszło. Dziękuję Ci za wszystkich moich dobrodziejów, wynagrodź im powielokroć. Miej w opiece KAMILĘ. Proszę o wspomożenie dla dusz w czyśćcu cierpiących. Z całego serca żałuję wszystkiego zła w moim życiu, przepraszam. Dziękuję za opiekę i wszystkie łaski.
 Piotr: 08.12.2018, 09:23
 Matko proszę Cię o dalszą siłę do walki z nałogami
 Alicja: 08.12.2018, 09:22
 Prosze Cię Matko Boża wskaż mi ścieżkę po ktorej mam iść dalej, ciągle jestem na zakręcie. Odsuń od mojej rodziny wszelkie toksyny które nie pozwalają nam żyć spokojnie Proszę nawróć ich Moja KOCHANA i jeszcze prosze o dużo zdrowia dla wszystkich i pokój na świecie.
 Alicja: 08.12.2018, 09:21
 Prosze Cię Matko Boża wskaż mi ścieżkę po ktorej mam iść dalej, ciągle jestem na zakręcie. Odsuń od mojej rodziny wszelkie toksyny które nie pozwalają nam żyć spokojnie Proszę nawróć ich Moja KOCHANA i jeszcze prosze o dużo zdrowia dla wszystkich i pokój na świecie.
 Marlena: 08.12.2018, 09:20
 Mamo proszę Cię o doświadczenie Bożej miłości, o nawrócenie, łaskę wiary, nadziei, miłości, męstwa, mądrości i czystości dla Agatki, Krzysztofa, Marleny i naszych rodzin. Proszę o pomoc w znalezieniu dobrej pracy, by do tego rozwodu nigdy nie doszło. Dziękuję Ci za wszystkich moich dobrodziejów, wynagrodź im powielokroć. Miej w opiece KAMILĘ. Proszę o wspomożenie dla dusz w czyśćcu cierpiących. Z całego serca żałuję wszystkiego zła w moim życiu, przepraszam. Dziękuję za opiekę i wszystkie łaski.
 HALINA: 08.12.2018, 09:18
 DZIĘKUJĘ CI MATKO MOJA KOCHANA ZA WSZYSTKIE DOBRA I ŁASKI KTÓRTYMI MNIE OBDAROWAŁAŚ. PROSZĘ WEJRZYJ JEDNAK NA DZIECI MOJE.BĄDŹ IM OBRONA I TARCZA W ICH ŹYCIU.DOPOMOZ MARCINOWI UPORAĆ SIĘ ZA TWOIM WSTAWIENNICTWEM Z WIARĄ W DARY JEZUSA CHRYSTUSA.DAJ NAM SIŁĘ AŻ DO WIECZNEGO ODEJŚCIA DO TWEGO SYNA ZA TWOIM WSTAWIENNICTWEM.MARYJO BĄDŹ NAM OBRONA W KAŻDYM MOMENCIE.CHWAŁA CI PANI💖
 Ewa: 08.12.2018, 09:16
 Matulko przenajswietsza proszę Cię o łaskę i Boże Miłosierdzie dla mojej całej rodziny . Proszę o poczęcie dzieciątka tak upragnionego dla Nas, o zdrowie dla najbliższych. Bądź łaskawa dla wszystkich nieprzyjaciół i miej w opiece wszystkich moich najbliższych.. Rodziców, rodzeństwo, przyjaciół i tych którzy oddalili się od Pana. Módl się za Nami
 wanda: 08.12.2018, 09:13
 Matko boza proszę o zdrowie
 Monika: 08.12.2018, 09:11
 Błagam o naprawienie relacji z Wojtkiem, aby Duch Święty zabrał lęk i strach z Jego serca, a napełnił miłością i przebaczeniem...abysmy mogli być razem szczęśliwi. O nawrócenie i odnalezienie Boga w sercu Julii. Aby w jej dorosłym już zyciu kierowała się dobrymi wartościami w zyciu i podejmowała dobre decyzje, aby Duch Święty nią kierował. Za Maxia, aby dorastając kochał zawsze Boga i Ciebie Przenajświętsza Maryjo, aby był dobrym synam, bratem i człowiekiem...Duchu Święty udzielaj zmusił potrzebnych łask Za dusze w czyśćcu cierpiące i za dusze Ś.P mojego Taty Jana, aby dobry Bóg przyjął go do Swojej chwały w Niebie O łaskę zdrowia dla Mamy, Tomka Z., Izy O moje pełne nawrócenie i odnalezienie samej siebie w bliskości z Bogiem i innymi ludźmi... i o łaskę przebaczenia mi przez Wojtka, a ja wybaczam tym którzy mnie skrzywdzili i proszę o laske wybaczenia tych wszystkich, których skrzywdziłam i którzy w jakikolwiek sposób cierpią przeze mnie.
 Gosia: 08.12.2018, 09:11
 Mateczko najmiłościwa proszę o łaskę dla mojej rodziny moich synów i wnuki mojego męża.Ochroń ich przed złem tego świata uwolnij od uzależnień .I żeby nawrócili się.wspomóż na abyśmy mogli uwolnić się od długów i żyli w zdrowiu błogosławieństwie pańskim .
 Kasia: 08.12.2018, 09:11
 Matko Jezusa czuwaj nadal nad moimi dziećmi i ich rodzinami oraz najbliższymi memu sercu. Proszę Cię o wsparcie w w wytrwałości i cierpliwości w mojej pracy. Oddaję też Tobie w opiekę moich wrogów. Amen.
 BoAn 08.12.18: 08.12.2018, 09:10
 Matko wielkiego serca, oazo miłości dziękuję, że jesteś ze mną. Przepraszam za moje grzechy, szczególnie za ten, którego od długiego czasu nie dostrzegałam, za grzech pychy, gdyż zawsze myślałam, że to co mam zawdzięczam tylko sobie, że to szczęście (z resztą wymodlone wiele lat temu), które mnie spotkało będzie trwać wiecznie. Teraz wiem jak bardzo byłam w błędzie. Znów jestem na początku swej drogi. Błagam Cię Matko, uratuj naszą rodzinę. Spraw, żeby w naszych sercach zów zagościła wzajemna miłość. Uwolnij nas: mnie, męża i naszą córkę od wzajemnych oskarżeń i nieporozumień, które robią w naszych szeregach głębokie rany. Skrusz serce naszej córki, spraw, żeby porzuciła życie w grzechu i na nowo stała się dzieckiem, które jest blisko Boga i Ciebie Matko. Proszę, weź ją pod swoje matczyne skrzydła. Matko łaskawa, wiesz, że niczego bardziej nie potrzebuje jak Twjej łaski i przebaczenia.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] (31) [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej