Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Godzina Łaski

8 grudnia 2018 r. od 12.00 do 13.00

     Matka Boża, objawiając się w Święto Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia 1947 r., pielęgniarce Pierinie Gilli w Montichiari we Włoszech powiedziała:

     "Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata.

     Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała.

     Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga.

     Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich.

     Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona.

     Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski.

     Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu".


Za zazwoleniem władzy duchownej.
Imprimatur ks. biskup dr. Rudolf Graber

8 grudnia Godzina Łaski


     Jak odprawić Godzinę Łaski?

     To szczególna godzina i dobrze będzie, jeśli zdołasz wykorzystać ją całą. Im więcej czasu spędzisz z Maryją, tym więcej łask spłynie na ciebie i tych, których nosisz w sercu. Dlatego postaraj się oddać Niepokalanej całą świętą godzinę. Jeżeli to niemożliwe, przybliż się do Jej Niepokalanego Serca na tyle czasu, na ile cię stać. Każda chwila, którą spędzisz przytulony do obietnicy Matki Bożej, okaże się bezcenna!

     Zacznij od przypomnienia sobie obietnic Matki Najświętszej.

     "W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego".

     Skup się na modlitwie i zapytaj siebie: "Co obiecuje mi Matka Najświętsza?". Ona zapewnia, że Godzina Łaski "zaowocuje wieloma nawróceniami".

     Proś o łaskę nawrócenia dla tych, którzy jej najbardziej potrzebują.

     "Serca zatwardziałe i zimne jak ten marmur zostaną dotknięte Bożą łaską i staną się wiernymi czcicielami naszego Pana, i będą Go szczerze miłować (...)".

     Proś o tę łaskę dla siebie i najbliższych.

     "Przez to nabożeństwo uzyskacie wiele łask duchowych i cielesnych".

     Nie bój się prosić o łaski - nawet największe!

     "Nasz Pan, mój Boski Syn, Jezus, ześle swe przeobfite Miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą stale modlić się za swych grzesznych braci (...)".

     Proś o łaskę nawrócenia dla grzeszników.

     "Każdy, kto będzie modlić się w tej intencji i wylewał łzy pokuty, odnajdzie pewną drabinę niebieską, przez me macierzyńskie Serce będzie też miał zapewnioną opiekę i łaskę".

     A teraz podziękuj za tę łaskę, którą ci dziś Matka Najświętsza gwarantuje!

     W tym momencie możesz zacząć rozmawiać z Maryją modlitwami, które są najbliższe twemu sercu. Odmów Różaniec, przeplatając go aktami miłości (Boże, choć Cię nie pojmuję...) i żalu za grzechy (Ach, żałuję za me złości...). Wyznaj swą wiarę w Boga (Wierzę w Boga Ojca Wszechmogącego), wychwalaj Jego dobroć (Chwała na wysokości Bogu), oddaj się Maryi pod opiekę (Cały jestem Twój, o Maryjo). To słowa szczególnie miłe Maryi. One otworzą dla ciebie Jej Serce, ciebie zaś niech otworzą na Jej dary.

     Zobacz także:
     [ Matka Boża w Montichiari ]

Wincenty Łaszewski

Tekst pochodzi z gazety

Piątek, 7 grudnia 2007

   

Wasze komentarze:
 Ilona: 08.12.2018, 12:27
 Maryjo dziękuję Ci za zdrowie i opiekę nad moją Rodziną. Proszę o łaskę dla całej Rodziny i dla wszystkich którzy jej potrzebują. Proszę o nawrócenie i oświecenie umysłów tych którzy oddalili się od Ciebie i nie szanują bizniego ani nie doceniają tego co mają. Proszę dla siebie i mojej Rodziny o ochronę przed złym, zdrowie i powodzenie we wszystkich dziedzinach życia. Proszę również o zesłanie na nas dużo miłości i szacunku.
 Żaneta: 08.12.2018, 12:27
 Maryjo proszę Cię o siłę w tym trudnym dla mnie czasie. Aby mój wymarzony mężczyzna który choć mnie kocha zrozumiał że miłość jest ważniejsza od pieniędzy. Może dzięki tej modlitwie znowu będziemy razem.
 Aga: 08.12.2018, 12:27
 Matko kochana proszę o nawrócenie całej swojej rodziny oraz o mojego wujka aby przestał pic i żeby zjednoczyła się cała nasza rodzina . Otaczaj nas swoją opieka
 Magdalena: 08.12.2018, 12:27
 W godzinę Twej Łaski Przenajświętsza Matko proszę o wypełnienie tych wszystkich intencji, które noszę w sercu. Uproś łaskę zdrowia dla bliskich mi osób. Strzeż i uwolnij od złego. Nie opuszczaj nas nigdy, a Twój Syn Jezus Chrystus niech ześle na nas morze swoich łask. Na Zawsze Twoja...
 Mamaizona: 08.12.2018, 12:26
 Matko zNajswietsza znasz moje prosby. Kocham Cie. Dziekuje as wszystko co zostalo mi dane.modle sie rowniez w intencji kolezanki.
 Danuta: 08.12.2018, 12:26
 Matko Ukochana udziel łaski nawrócenia całej mojej rodziny, otwórz Matko serca nasze na miłość do Boga i Ciebie Mateńko. Udziel łaski mojemu mężowi w chorobie, aby jak najszybciej był operowany. Daj łaskę przebaczenia i miłości mojemu synowi, który się nie odzywa do mnie już 5 lat . Polecam nasz wszystkich Twojej opiece i Twego syna Jezusa. Proszę o łaskę i pomoc w spłaceniu naszych długów. Dziękuję Ci Matko Boża za dotychczasową opiekę. Proszę o łaskę dla wszystkich grzeszników. Na zawsze Twoja Matko Boża.
 Magda : 08.12.2018, 12:25
 Maryjo z całego serca proszę Cię o dar skupienia, cierpliwości i wytrwałości w nauce dla mojej nastoletniej córki. Oby zrozumiała co jest życiu ważne i wyznawala dobre i mądre wartości.
 Marianna: 08.12.2018, 12:25
 Matko Niepokalana ulecz mojego meza Bogdana z choroby neurologicznej, ktora niszczy mowe i rozum.
 DO.: 08.12.2018, 12:25
 MARYJO PROSZE OTOCZ OPIEKA MOJE CÓRKI ,MĘŻA I MNIE.SPRAW ABY MOJE DZIECI NIE PRZESTAŁY WIERZYĆ W BOGA,ABY SIĘ CZĘSCIEJ MODLIŁY.ODDAL OD NAS WSZYSTKO CO ZŁE.ZABIERZ OD NAS PRZEKLEŃSTWA NASZYCH PRZODKÓW W SZCZEGÓLNOSCI ALKOHOLIZM,DEPRESJĘ,ZAWIŚĆ I ZŁOŚĆ,NAPEŁNIJ NAS DOBROCIĄ I WZAJEMNĄ MIŁOŚCIA,SPRAW ZA PRZYCZYNA SYNA SWEGO A PANA NASZEGO ABY NASZA STARSZA CÓRKA ZŁAGODNIAŁA I UMIAŁA PRZEPRASZAĆ,CHROŃ JA OD ZŁYCH MOCY.OBDARZ NAS DOBRYMI ZIĘCIAMI I KOCHANYMI WNUKAMI.SPRAW ABYŚMY DŁUGO,ZGODNIE I SZCZĘŚLIWIE ŻYLI W OTOCZENIU SWOICH NAJBLIŻSZYCH.POMÓŻ ZREALIZOWAĆ MARZENIA MOICH DZIECI.ZACHOWAJ NAS W ZDROWIU .MÓDL SIĘ ZA NAMI
 matka: 08.12.2018, 12:25
 Mateńko Najukochańsza w godzinę łaski błagam uchroń moje dzieci i rodzinę od złych zdarzeń losowych uwolnij ich od nałogów.Prosze pomóż im założyć swoje szczęśliwe rodziny i otaczaj ich opieką.Uwolnij męza od napadów złości.
 Joanna: 08.12.2018, 12:24
 Matko Boza otocz opiekuj cala moja rodzice. Pozwolenie name zrealizowac nasze plany with zdrowiu wierze I opiece Bozej I zachowaj nas od zlego. Amen
 Maciek: 08.12.2018, 12:24
 Proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny i najbliższych a w szczególności dla mojego Taty. Matko przenajświętsza błagam Cię o uzdrowienie z choroby nowotworowej mojego Taty Zbigniewa.
 Żaneta: 08.12.2018, 12:24
 Maryjo proszę Cię o siłę w tym trudnym dla mnie czasie. Aby mój wymarzony mężczyzna który choć mnie kocha zrozumiał że miłość jest ważniejsza od pieniędzy. Może dzięki tej modlitwie znowu będziemy razem.
 Meni: 08.12.2018, 12:24
 Matko Boża, proszę Cię o nawrócenie dla moich najbliższych i dla mnie. O kochającego męża, zdrowe dzieci, zdrowie dla mnie i najbliższych. Miej nas w Swojej opiece.
 Agnieszka: 08.12.2018, 12:24
 Matko najświętsza proszę cie o zdrowie dla naszej Gabrysi spraw aby wreszcie to maleństwo mogło normalnie żyć i prawidłowo się rozwijać
 Meni: 08.12.2018, 12:23
 Matko Boża, proszę Cię o nawrócenie dla moich najbliższych i dla mnie. O kochającego męża, zdrowe dzieci, zdrowie dla mnie i najbliższych. Miej nas w Swojej opiece.
 Aga1: 08.12.2018, 12:22
 Matko swięta proszę o wyzdrowienie mojej mamy prosze tagże o zdrowie całej rodziny mojej męza wszystkich co cięrpią o nawrucenie sie do boga mojego brata i żeby moja mama niecierpiała bo niezasługuje na to.trzymaj nas wszystkich w opiece AMEN.
 Dominika: 08.12.2018, 12:21
 Matko Niepokalana proszę Cię o poczęcie zdrowego dziecka, błogosławieństwo w życiu rodzinnym o zdrowie dla wszytskich moich bliskich. O siłę do pokonywania codziennych trudności w życiu zawodowym moim i mojego Męża.
 Maciek: 08.12.2018, 12:21
 Proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny i najbliższych a w szczególności dla mojego Taty. Matko przenajświętsza błagam Cię o uzdrowienie z choroby nowotworowej mojego Taty Zbigniewa.
 Ania : 08.12.2018, 12:20
 Dziękuję Mateńko za wszelkie łaski które otrzymaliśmy. Proszę o dar kolejnego dzieciątka <3
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] (20) [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej