Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Godzina Łaski
8 grudnia od 12.00 do 13.00

     Matka Boża, objawiając się w Święto Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia 1947 r., pielęgniarce Pierinie Gilli w Montichiari we Włoszech powiedziała:

     "Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata.

     Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała.

     Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga.

     Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich.

     Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona.

     Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski.

     Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu".


Za zazwoleniem władzy duchownej.
Imprimatur ks. biskup dr. Rudolf Graber
Jak dziecko w objęciach Matki. Dzień po dniu z Maryją Jak dziecko w objęciach Matki. Dzień po dniu z Maryją
Św. Urszula Ledóchowska
W dziejach Kościoła liczne i pociągające są przykłady świętości osób, które szły za Jezusem, "trzymając się ręki Maryi". Stąd pomysł, aby zebrać z pism św. Urszuli trochę myśli maryjnych i stworzyć z nich propozycję przeżycia całego roku w szczególnej bliskości Maryi – "jak dziecko w ramionach Matki"... » zobacz więcej

     Jak odprawić Godzinę Łaski?

     To szczególna godzina i dobrze będzie, jeśli zdołasz wykorzystać ją całą. Im więcej czasu spędzisz z Maryją, tym więcej łask spłynie na ciebie i tych, których nosisz w sercu. Dlatego postaraj się oddać Niepokalanej całą świętą godzinę. Jeżeli to niemożliwe, przybliż się do Jej Niepokalanego Serca na tyle czasu, na ile cię stać. Każda chwila, którą spędzisz przytulony do obietnicy Matki Bożej, okaże się bezcenna!

     Zacznij od przypomnienia sobie obietnic Matki Najświętszej.

     "W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego".

     Skup się na modlitwie i zapytaj siebie: "Co obiecuje mi Matka Najświętsza?". Ona zapewnia, że Godzina Łaski "zaowocuje wieloma nawróceniami".

     Proś o łaskę nawrócenia dla tych, którzy jej najbardziej potrzebują.

     "Serca zatwardziałe i zimne jak ten marmur zostaną dotknięte Bożą łaską i staną się wiernymi czcicielami naszego Pana, i będą Go szczerze miłować (...)".

     Proś o tę łaskę dla siebie i najbliższych.

     "Przez to nabożeństwo uzyskacie wiele łask duchowych i cielesnych".

     Nie bój się prosić o łaski - nawet największe!

     "Nasz Pan, mój Boski Syn, Jezus, ześle swe przeobfite Miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą stale modlić się za swych grzesznych braci (...)".

     Proś o łaskę nawrócenia dla grzeszników.

     "Każdy, kto będzie modlić się w tej intencji i wylewał łzy pokuty, odnajdzie pewną drabinę niebieską, przez me macierzyńskie Serce będzie też miał zapewnioną opiekę i łaskę".

     A teraz podziękuj za tę łaskę, którą ci dziś Matka Najświętsza gwarantuje!

     W tym momencie możesz zacząć rozmawiać z Maryją modlitwami, które są najbliższe twemu sercu. Odmów Różaniec, przeplatając go aktami miłości (Boże, choć Cię nie pojmuję...) i żalu za grzechy (Ach, żałuję za me złości...). Wyznaj swą wiarę w Boga (Wierzę w Boga Ojca Wszechmogącego), wychwalaj Jego dobroć (Chwała na wysokości Bogu), oddaj się Maryi pod opiekę (Cały jestem Twój, o Maryjo). To słowa szczególnie miłe Maryi. One otworzą dla ciebie Jej Serce, ciebie zaś niech otworzą na Jej dary.

     Zobacz także:
     [ Matka Boża w Montichiari ]


Wincenty Łaszewski


Tekst pochodzi z gazety

Piątek, 7 grudnia 2007


   

Uzdrowienie finansów. Jak z Bożą pomocą wyjść z długów? Uzdrowienie finansów. Jak z Bożą pomocą wyjść z długów?
Małgorzata i Wojciech Nowiccy
Jeśli chcesz uporządkować swoje finanse, albo zmagasz się z długami, których nie możesz spłacić, nie myśl, że jesteś w sytuacji bez wyjścia.

Nie martw się i nie polegaj wyłącznie na swoim rozumie. Możesz pokonać każdą trudność. Potrzebujesz jedynie podjęcia pewnej decyzji...... » zobacz więcej


Wasze komentarze:
 Czekającanacud: 23.12.2015, 18:51
 Proszę Cię Maryjo błagam spraw cud żebym jutro w Wigilie Bożego Narodzenia uslyszała swoje male serduszko. Błagam Cię Maryjo uczyń ten cud.
 Czekającanacud: 11.12.2015, 06:33
 Maryjo kochana dziękuję za cud który mam pod sercem. Pierwsze dziecko zawdzięczam Janu Pawlowi II a drugie co dopiero rozwija się u mnie pod sercem Tobie o Matko cudowna. Bog ma moc wszystko może trzeba tylko zaufać i uwierzyć. Nasz przypadek był beznadziejny dla lekarzy ale dla Boga nie. Dziękuję.
 Agnieszka10.12.2015r: 10.12.2015, 15:53
 Ja do tej pani co napisala ojejku.Za kogo się pani uwaza.Co.,że ktos kocha Maryje to nie znaczy,że niema prawa sie podzielić swoimi myślami na lamach tej strony.A Pani pewnie do Jehowy należy skoro nie wierzy w Maryje.Ale Pan Bóg to widzi,a Maryja tymbardziej.I przyjdzie taki dzień i moment w pani życiu,ze pożaluje pani tego co napisala..
 Marzena: 09.12.2015, 11:11
 Najlepsza Matko dziękuję Ci za wszelkie łaski których doświadczyłam ja i moi bliscy za którymi Ciebie prosiłam o wstawiennictwo u Twojego Boskiego Syna. Dziękuję Ci, chwalę Cię i rozsławi Twoje imię za urodzenie zdrowej córki, uzdrowienie szwagra, szczęśliwe urodzenie synka koleżanki, łaskę dobrego porodu i zdrowego synka dla Dominiki i wiele innych sytuacji w których doświadczyłam Twojej łaskawej odpowiedzi na moje prośby. Polecam Ci matko moje małżeństwo, moje dzieci i wnuka, całą rodzinę i wszystkie osoby za które się modlę. Prowdź nas nieustannie do Twojego Syna. Ave Maryja!!!
 O jeju: 09.12.2015, 11:10
 O jejku ale tutaj sami ludzie z problemami psychicznymi. Wasza matka to wytwor waszej religii.
 basia: 09.12.2015, 09:10
 Maryjo,prosze o wyjcie z nalogu grania mojego syna Adama ,o umocnienie wiary dla Daniela, Marka i Jessici
 Jola: 09.12.2015, 00:40
 O najmilsza Matko Boza blagam o pomoc w rozpaczliwej sytuacji finansowej
 małgorzata: 09.12.2015, 00:31
 Moja Kochana Matuchno, proszę Ciebie o pomoc w znalezieniu pracy.
 Anna: 08.12.2015, 23:56
 Nie śmiem prosić Cię Matko o łaski bo jestem nędzną istotą niegodną Twojej opieki. Weź wszystko co posiadam, nawet moje życie, tylko uproś u swojego Syna zdrowie i szczęśliwe dobre życie dla mojej córki Aleksandry. Zaopiekuj się nią jak swoim dzieckiem, błagam Cię Maryjo!
 Wioletta: 08.12.2015, 23:35
 Maryjo, proszę CIĘ o nowy dom dla naszej wielodzietnej rodziny, w ktorym BÓG będzie zawsze na pierwszym miejscu. O błogosławieństwo w pracy dla męża. O nawrocenie dla naszych najbliższych. O rozwiązanie trudnej sytuacji w pracy, o opiekę nad naszymi córkami. Zawierzam Ci Matenko siebie ,moje małżeństwo i corki.
 Ika: 08.12.2015, 23:29
 Maryjo, Matko Najukochańsza. Błagam, pomóż mi się odnaleźć, pogubiłam się całkowicie. Prowadź mnie ku swojemu Kochającemu Sercu i Najświętszemu Sercu Syna Twego Pana naszego Jezusa Chrystusa. Maryjo, zlituj się nade mną grzeszną!
 Beata: 08.12.2015, 23:22
 O Matko wspaniała miej w opiece moja córeczkę Gabrysię! Proszę o łaskę uzdrowienia dla niej .Miej w opiece mnie mojego męża cała rodzine i przyjaciół.Niech Twoja Matczyna dłoń zawsze wskazuje mi drogę!Niech Anioł Gabriel nam błogosławi .Bog zapłać.
 Beata: 08.12.2015, 22:42
 O Matko wspaniała miej w opiece moja córeczkę Gabrysię! Proszę o łaskę uzdrowienia dla niej .Miej w opiece mnie mojego męża cała rodzine i przyjaciół.Niech Twoja Matczyna dłoń zawsze wskazuje mi drogę!Niech Anioł Gabriel nam błogosławi .Bog zapłać.
 Grażyna: 08.12.2015, 22:33
 Matuchno proszę wstawiaj się za moją rodziną proszę o zgodę ,miłość i dary ducha św dziękuję za otrzymane łaski i wnuka
 Czarna: 08.12.2015, 22:16
 Maryjo proszę o łaskę dla mamy moje żeby wyzdowiala i tak nie cierpiała o zdrowie dla mojej rodziny dzieci mniej nas w opiece
 mama : 08.12.2015, 22:14
 Matko Ukochana jest juz 3 godiny od momentu gdy czekalas na modlitwe odemnie.Pani Swieta wybacz mi ze nie uczynilam tego wczesniej Klaniam Ci sie Maryjo i prosze o laske wiary dla moich dzieci i laske prawdy i pokory dla mojego meza.Kocham Cie Maryjo i zanurzam sie w Twojej dobroci
 kasia: 08.12.2015, 22:03
 Matuchno najukochansza oddaje sie Tobie cala.Prosze Cie z calego serca o modlitwe za zdrowie dla moich dzieci
 kasia: 08.12.2015, 22:02
 Matuchno najukochansza oddaje sie Tobie cala.Prosze Cie z calego serca o modlitwe za zdrowie dla moich dzieci
 Michalina: 08.12.2015, 21:57
 Matko dopiero przed chwilą odnalazłam tą stronę, dziękuję Ci Matko, że dowiedziałam się, ż jest godzina łaski. Jest już po niej ale mimo to proszę Cię, błagam moja Cudowna Matko o zdrowie i rozwiązanie bardzo trudnych spraw, bo dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych. Kocham Cię Matko Najukochańsza Matko
 Zona: 08.12.2015, 21:56
 Matko dopiero przed chwilą odnalazłam tą stronę, dziękuję Ci Matko, że dowiedziałam się, ż jest godzina łaski. Jest już po niej ale mimo to proszę Cię, błagam moja Cudowna Matko o zdrowie i rozwiązanie bardzo trudnych spraw, bo dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych. Kocham Cię Matko Najukochańsza Maryjo.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej