Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Godzina Łaski

8 grudnia 2018 r. od 12.00 do 13.00

     Matka Boża, objawiając się w Święto Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia 1947 r., pielęgniarce Pierinie Gilli w Montichiari we Włoszech powiedziała:

     "Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata.

     Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała.

     Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga.

     Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich.

     Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona.

     Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski.

     Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu".


Za zazwoleniem władzy duchownej.
Imprimatur ks. biskup dr. Rudolf Graber

8 grudnia Godzina Łaski


     Jak odprawić Godzinę Łaski?

     To szczególna godzina i dobrze będzie, jeśli zdołasz wykorzystać ją całą. Im więcej czasu spędzisz z Maryją, tym więcej łask spłynie na ciebie i tych, których nosisz w sercu. Dlatego postaraj się oddać Niepokalanej całą świętą godzinę. Jeżeli to niemożliwe, przybliż się do Jej Niepokalanego Serca na tyle czasu, na ile cię stać. Każda chwila, którą spędzisz przytulony do obietnicy Matki Bożej, okaże się bezcenna!

     Zacznij od przypomnienia sobie obietnic Matki Najświętszej.

     "W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego".

     Skup się na modlitwie i zapytaj siebie: "Co obiecuje mi Matka Najświętsza?". Ona zapewnia, że Godzina Łaski "zaowocuje wieloma nawróceniami".

     Proś o łaskę nawrócenia dla tych, którzy jej najbardziej potrzebują.

     "Serca zatwardziałe i zimne jak ten marmur zostaną dotknięte Bożą łaską i staną się wiernymi czcicielami naszego Pana, i będą Go szczerze miłować (...)".

     Proś o tę łaskę dla siebie i najbliższych.

     "Przez to nabożeństwo uzyskacie wiele łask duchowych i cielesnych".

     Nie bój się prosić o łaski - nawet największe!

     "Nasz Pan, mój Boski Syn, Jezus, ześle swe przeobfite Miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą stale modlić się za swych grzesznych braci (...)".

     Proś o łaskę nawrócenia dla grzeszników.

     "Każdy, kto będzie modlić się w tej intencji i wylewał łzy pokuty, odnajdzie pewną drabinę niebieską, przez me macierzyńskie Serce będzie też miał zapewnioną opiekę i łaskę".

     A teraz podziękuj za tę łaskę, którą ci dziś Matka Najświętsza gwarantuje!

     W tym momencie możesz zacząć rozmawiać z Maryją modlitwami, które są najbliższe twemu sercu. Odmów Różaniec, przeplatając go aktami miłości (Boże, choć Cię nie pojmuję...) i żalu za grzechy (Ach, żałuję za me złości...). Wyznaj swą wiarę w Boga (Wierzę w Boga Ojca Wszechmogącego), wychwalaj Jego dobroć (Chwała na wysokości Bogu), oddaj się Maryi pod opiekę (Cały jestem Twój, o Maryjo). To słowa szczególnie miłe Maryi. One otworzą dla ciebie Jej Serce, ciebie zaś niech otworzą na Jej dary.

     Zobacz także:
     [ Matka Boża w Montichiari ]

Wincenty Łaszewski

Tekst pochodzi z gazety

Piątek, 7 grudnia 2007

   

Wasze komentarze:
 Ja: 08.12.2018, 09:09
 Matko Boża proszę o Łaskę wiary dla brata i jego rodziny zdrowia , cierpliwości i czystego serca dla całej naszej rodziny
 Ela: 08.12.2018, 09:08
 Proszę o szczesliwy porod i zdrowie mojego wnuka.Miej w opiece Matko Kochana moje dzieci,męża oraz całą moją rodzinę
 Jola 08,12.2018 9.0: 08.12.2018, 09:08
 Maryjio proszę cię o wyzwolenie z nalogu alkoholu mojego męża Piotra i zdrowie dla rodziców i całej mojej rodziny oraz teściów miej nas
 08.12.2018 9. 05: 08.12.2018, 09:07
 Maryjio proszę cię o wyzwolenie z nalogu alkoholu mojego męża Piotra i zdrowie dla rodziców i całej mojej rodziny oraz teściów miej nas w opiece chroń mnie od złego dziękuję za moich rodziców i dzieci którymi mnie obdarzyles
 Jolanta: 08.12.2018, 09:05
 Matko powierzam Ci małżeństwo mojego syna. Proszę o potrzebne łaski i dary dla nich oraz dla siebie. O spokój ducha, zdrowie i błogosławieństwo. Proszę o zdrowe potomstwo dla nich, o zdrowie całej rodziny, rodziców. Proszę Cię o dobrych ludzi dla nas. O dobrego człowieka, który będzie przy mnie, o trafne decyzje osobiste i zawodowe. Pomagaj w moich przedsięwzięciach. Chroń i umacniaj nas w pracy, w drodze i domu. Dziękuję Ci Matko za otrzymane dotychczasowe łaski. Matko Wspomagaj mnie w mojej pracy. W każdej minucie życia otaczaj mnie swoją opieką. Matko błogosław nam i pozwól cieszyć się dobrym, dostatnim życiem bez nałogów w otoczeniu kochających mądrych ludzi.
 Halina: 08.12.2018, 09:05
 Niepokalane Serce Najsw. Maryi niech mi bedzie i moim bliskim zbawieniem i obrona. Panno Swieta prosze Cie przez Twoje Najczystsze Serce o wstawiennictwo za miomi dziecmi z ich rodzinami u Syna Twego a Pana naszego Jezusa chrystusa o ich nawröcenie i przemienienie zycia, jak i o uzdrowienie relacji rodzinnych zwalszcza z cörka Agnieszka. Röwniez prosze serdecznie w sprawie uregulowania sprawy mieszkaniowej. Pocieszycielko strapionych, wspomozenie wiernych, krölowo rodzin mödl sie za nami i nam blogoslaw. Z uklonem serca pelnego nadziei!!!
 Monika: 08.12.2018, 09:05
 Błagam o naprawienie relacji z Wojtkiem, aby Duch Święty zabrał lęk i strach z Jego serca, a napełnił miłością i przebaczeniem...abysmy mogli być razem szczęśliwi. O nawrócenie i odnalezienie Boga w sercu Julii. Aby w jej dorosłym już zyciu kierowała się dobrymi wartościami w zyciu i podejmowała dobre decyzje, aby Duch Święty nią kierował. Za Maxia, aby dorastając kochał zawsze Boga i Ciebie Przenajświętsza Maryjo, aby był dobrym synam, bratem i człowiekiem...Duchu Święty udzielaj zmusił potrzebnych łask Za dusze w czyśćcu cierpiące i za dusze Ś.P mojego Taty Jana, aby dobry Bóg przyjął go do Swojej chwały w Niebie O łaskę zdrowia dla Mamy, Tomka Z., Izy O moje pełne nawrócenie i odnalezienie samej siebie w bliskości z Bogiem i innymi ludźmi... i o łaskę przebaczenia mi przez Wojtka, a ja wybaczam tym którzy mnie skrzywdzili i proszę o laske wybaczenia tych wszystkich, których skrzywdziłam i którzy w jakikolwiek sposób cierpią przeze mnie.
 Henia : 08.12.2018, 09:03
 Najukochansza Matko Boża proszę Cię o nawrocenie całej mojej rodziny moich dzieci mojego męża moje nawrocenie blagam cię o zdrowie dla moich dzieci i wnukow o błogosławienstwo w ich rodzinach o dary Ducha św dla Julii o zdrowie i zgodę w naszym małżeństwie proszę o zdanie matury mojej córki i aby dostała się na dobre studia Najukochansza Matko Boża dziekujemy Ci za wsxystko.
 Justyna: 08.12.2018, 09:00
 Matko Boże proszę Cię o zdrowie dla całej rodziny a w szczególności dla syna Mateusza
 ewa: 08.12.2018, 09:00
 proszę Matkę Boża i zdrowie
 Beti: 08.12.2018, 08:59
 Matko Boża proszę Cię o potrzebne łaski do wychowania dzieci,o nawrócenie córki aby odnalazła drogę do Boga,o wiarę w chwilach zwątpienia, zdrowie dla całej rodziny.🙏
 Ewa: 08.12.2018, 08:59
 Maryjo proszę o zdrowie mojej córki i całej jej rodziny Proszę również o spokój i zrozumie w małżeństwie syna.
 ANNA: 08.12.2018, 08:59
 MaTUCHNO NAJSWIETSZA PROSZE O POJEDNANIE SYNA. I SYNOWEJ
 Mena: 08.12.2018, 08:58
 Matko Boża proszę o zdrowie dla siebie, męża oraz moich dzieci a w szczególności dla córki Asi, o nawróceniu Oli aby moje dzieci i wnuki nigdy nie oddalił się od Boga.O dobrego męża dla Asi oraz pracy.
 Justyna: 08.12.2018, 08:56
 Kochana Matko dziękuję za moją rodzinę, proszę prowadź moje dzieci przez całe ich życie aby zawsze kroczyły ścieżką Jezusa. Proszę o łaskę nawrócenia dla mojego bratanka Proszę o łaskę zdrowia dla mojej teściowej.
 Matka: 08.12.2018, 08:55
 Maryjo spraw aby serce mojej corki Anny sie skruszyło i wrociła na właściwą drogę do BOGA
 ANNA: 08.12.2018, 08:48
 MaTUCHNO NAJSWIETSZA PROSZE O POJEDNANIE SYNA. I SYNOWEJ
 Agata: 08.12.2018, 08:47
 Maryjo proszę Ciebie o zdrowie, wytrwałość dla mojego męża, o zdrowie moich bliskich o stałą pracę. Miej w opiece nas wszystkich
 Maria: 08.12.2018, 08:44
 Uwielbiam i jeszcze bardziej uwielbiam, i najmocniej dziękuję za moje położenie, za położenie mojego męża, za sytuację moich dzieci i naszego domu. Wszystko to jest z Twojej PANIE BOŻE woli, więc przyjmuję to, ufam, wszystko to jest dla naszego dobra, więc nie ustanę w dziękczynieniu. Niepokalana Maryjo, u Twoich stóp kładę się krzyżem i wielbię Ciebie i Kocham i jestem wdzięczna za wszystko, za Twojego najpiękniejszego Syna, za Twoją przecudowną dobroć. za Twoją Miłość, za Twoje wsłuchanie się w moje cierpienie, w mój ból i moją samotność. Uwielbiam i dziękuję.
 M.: 08.12.2018, 08:43
 Matko Boza prosze Cie o zdrowie dla siebie, swojej córeczki i calej mojej rodziny,zebym miala sile isc do przodu spelniac marzenia,zeby moje malzenstwo znalazlo droge na właściwych torach. Zebysmy byli razem i zeby Mąż docenil nasza mala rodzine i nawrocil sie ze swoich złośliwosci i nie milych zachowan! Prosze o Milosc,ktora w naszej rodzinie juz prawie nie panuje a kazdy sie prawie nie nawidzi. Prosze jeszcze o pokoj i spokoj na Swiecie,zebys Matko Boza czuwala nad dobrem a zło niwelowała i zeby niewinni ludzie nie cierpieli! Amen
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] (32) [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej