Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Godzina Łaski
8 grudnia od 12.00 do 13.00

     Matka Boża, objawiając się w Święto Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia 1947 r., pielęgniarce Pierinie Gilli w Montichiari we Włoszech powiedziała:

     "Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata.

     Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała.

     Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga.

     Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich.

     Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona.

     Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski.

     Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu".


Za zazwoleniem władzy duchownej.
Imprimatur ks. biskup dr. Rudolf Graber
Jak dziecko w objęciach Matki. Dzień po dniu z Maryją Jak dziecko w objęciach Matki. Dzień po dniu z Maryją
Św. Urszula Ledóchowska
W dziejach Kościoła liczne i pociągające są przykłady świętości osób, które szły za Jezusem, "trzymając się ręki Maryi". Stąd pomysł, aby zebrać z pism św. Urszuli trochę myśli maryjnych i stworzyć z nich propozycję przeżycia całego roku w szczególnej bliskości Maryi – "jak dziecko w ramionach Matki"... » zobacz więcej

     Jak odprawić Godzinę Łaski?

     To szczególna godzina i dobrze będzie, jeśli zdołasz wykorzystać ją całą. Im więcej czasu spędzisz z Maryją, tym więcej łask spłynie na ciebie i tych, których nosisz w sercu. Dlatego postaraj się oddać Niepokalanej całą świętą godzinę. Jeżeli to niemożliwe, przybliż się do Jej Niepokalanego Serca na tyle czasu, na ile cię stać. Każda chwila, którą spędzisz przytulony do obietnicy Matki Bożej, okaże się bezcenna!

     Zacznij od przypomnienia sobie obietnic Matki Najświętszej.

     "W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego".

     Skup się na modlitwie i zapytaj siebie: "Co obiecuje mi Matka Najświętsza?". Ona zapewnia, że Godzina Łaski "zaowocuje wieloma nawróceniami".

     Proś o łaskę nawrócenia dla tych, którzy jej najbardziej potrzebują.

     "Serca zatwardziałe i zimne jak ten marmur zostaną dotknięte Bożą łaską i staną się wiernymi czcicielami naszego Pana, i będą Go szczerze miłować (...)".

     Proś o tę łaskę dla siebie i najbliższych.

     "Przez to nabożeństwo uzyskacie wiele łask duchowych i cielesnych".

     Nie bój się prosić o łaski - nawet największe!

     "Nasz Pan, mój Boski Syn, Jezus, ześle swe przeobfite Miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą stale modlić się za swych grzesznych braci (...)".

     Proś o łaskę nawrócenia dla grzeszników.

     "Każdy, kto będzie modlić się w tej intencji i wylewał łzy pokuty, odnajdzie pewną drabinę niebieską, przez me macierzyńskie Serce będzie też miał zapewnioną opiekę i łaskę".

     A teraz podziękuj za tę łaskę, którą ci dziś Matka Najświętsza gwarantuje!

     W tym momencie możesz zacząć rozmawiać z Maryją modlitwami, które są najbliższe twemu sercu. Odmów Różaniec, przeplatając go aktami miłości (Boże, choć Cię nie pojmuję...) i żalu za grzechy (Ach, żałuję za me złości...). Wyznaj swą wiarę w Boga (Wierzę w Boga Ojca Wszechmogącego), wychwalaj Jego dobroć (Chwała na wysokości Bogu), oddaj się Maryi pod opiekę (Cały jestem Twój, o Maryjo). To słowa szczególnie miłe Maryi. One otworzą dla ciebie Jej Serce, ciebie zaś niech otworzą na Jej dary.

     Zobacz także:
     [ Matka Boża w Montichiari ]


Wincenty Łaszewski


Tekst pochodzi z gazety

Piątek, 7 grudnia 2007


   


Uzdrowienie finansów. Jak z Bożą pomocą wyjść z długów? Uzdrowienie finansów. Jak z Bożą pomocą wyjść z długów?
Małgorzata i Wojciech Nowiccy
Jeśli chcesz uporządkować swoje finanse, albo zmagasz się z długami, których nie możesz spłacić, nie myśl, że jesteś w sytuacji bez wyjścia.

Nie martw się i nie polegaj wyłącznie na swoim rozumie. Możesz pokonać każdą trudność. Potrzebujesz jedynie podjęcia pewnej decyzji...... » zobacz więcej


Wasze komentarze:
 Krzysztof K.: 08.12.2016, 01:01
 Matko Boża Maryjo Najświętsza Ukochana moja dziękuję Ci za opiekę, błogosławieństwo i niezliczone Twoje Łaski, którymi obdarowałaś nas wszystkich i mnie Matko Boża i nasze małżeństwo. Proszę Cię Mamo Maryjo o łaskę nawrócenia dla mojej żony Moniki oraz o łaskę pojednania, łaskę przebaczenia i łaskę powrotu do siebie. Dziękuję Ci Matko Boża Maryjo co dla nas uczynisz. Uwielbiam Cię w sercu i błogosławię w całym moim życiu. Chwała błogosławionej Matce i Królowej Maryi!
  tomasz: 08.12.2016, 01:01
 Dziekuję za dar życia,Proszę o nawrócenie i dar życia zakonnego dla siebie , i ojca mojego czesława o jego powrót do domu . Prosze o zycie wieczne .O zdrowie dla mojej mamy.
 B D G: 08.12.2016, 00:41
 Maryjo Matko nasza przepraszam zawszystkich grzeszników w mojej rodzinie i rodzinie mojego męża.Proszę o przebaczenie naszych win względem Boga Jezusa Ducha Świętego i przepraszam ciebie Mamusiu.Proszę o rozpalenie naszych serc i dusz piękną czystą miłością do całego nieba.Chroń proszę nasze dusze przed wiecznym potępieniem.Proszę o skruszenie zatwardziałych serc o łaskę przebaczenia sobie na wzajem przewinień.Maryjo tobie oddaję całą siebie i wszystkich moich bliskich i przyjaciół.Proszę o nawrócenie moich wrogów w pracy a jeżeli jest to nie możliwe to proszę chroń mnie przed nimi.Ty Matko znasz mnie i moje serce.Proszę o pomyślne załatwienie wszystkich spraw związanych z budową domu.Przeproś proszę twojego Syna Jezusa za nasze winy .Dziękuję Matko nasza cudowna zatwoją opiekę.Chcę kochać twojego Syna i Boga i Ducha Św i ciebie Mamo całym sercem i całą duszą.TOTUS TUUS MARYJO.
 Jola: 08.12.2016, 00:27
 Proszę o boża nawrócenie dla siebie i mojej rodzinie i także szczęśliwo operacje dla mnie. Amen
 Wojciech J.: 07.12.2016, 23:51
 Matko Najśiętsza proszę o łaskę włączenia naszego wnuka do Kościoła św. oraz o Jego pojednanie ze swoim ojcem, a naszym synem. A także wlej miłosierdzie Boże w serce naszego syna. Proszę Cie Maryjo o te łaski.
 Kala: 07.12.2016, 23:49
 Matko ukochana bardzo proszę Cię o zdrowie dla moich najbliższych a przede wszystkim dla mojego synusia.Prosze Cię o pomoc dla mojego synka w mowie i nawrocenie emojego męża. Pomóż mi proszę w znalezieniu pracy. Dziękuję za wszystko czym nas Bóg obdarzył i przepraszam za wszelkie zlo jakie kiedykolwiek uczynilismy.Prosze o zbawienie dla dusz częściowych i módl się Matko za Polskę.
 Arkadiusz : 07.12.2016, 23:45
 MATKO Przenajświętsza proszę o laske uwolnienia z grzechu nieczystości o uzdrowienie z choroby i spokoj i trwalosc mojego małżeństwa..o spikoj dla mojej zony...i wytrwałość w modlitwie za duzze czysccowe...
 Izabelaiza@poczta.onet.pl: 07.12.2016, 23:38
 Kochana Maryjo.ProszęCię o przymnozenie wiary nadziei i miłości dla moich córek o dobrych mężów praktykujących katolików.Izabela. Dziękuję bardzo za wszystkie otrzymane łaski.
  Ania : 07.12.2016, 23:35
 Mateńko prosze o zdrowie dla mnie i nawrócenie mojego meża.Kocham Cię moja Matenko ,nie zostawiaj mnie samej i przytul mnie do Siebie dziekuje za laski .
 Agnieszka: 07.12.2016, 23:30
 Mateńko najukochańsza! Oddaję dzisiaj całe moje życie Tobie.Naucz mnie pokory i cierpliwości.Przepraszam,że nie potrafię być dobrą matką dla moich dzieci.Za brak miłości, za slowa, które tak bardzo ranią moich najbliższych.Za zazdrośc ,ktorą noszę w swoim sercu.Maryjo naucz mnie kochać i służyć innym jak TY to czyniłaś.Proszę o Boży pokój w mojej rodzinie Oddaję Ci również moje dzieci Jakuba, Szymona i Julię i proszę opiekuj się nimi.Prowadź do swojego syna.Wypraszaj u Jezusa łaskę nawrócenia.Ratuj moje małżeństwo i pozwól czuć Twoją obecność w naszej rodzinie
 Paula: 07.12.2016, 23:16
 Matko Boża błagam cie niech to dZiecko urodzi sie zdrowe. O zdrowie dla mojej mamy siostry i cioci i zeby siostra znalazła prace
 Renata : 07.12.2016, 23:13
 Matko Najświętszą proszę Cię o łaski dla mojej rodziny podczas mojego pobytu w szpitalu i siłę fizyczną i psychiczną dla męża. Matko udziel mądrości wychowawczej dla mnie i dla męża. Obdarz mnie zdrowiem ,siłą i cierpliwością. Bez Ciebie sama sobie nie poradzę.Bardzo Cię o to proszę.
 Marta: 07.12.2016, 23:10
 Mateńko Najukochańsza błagam Cię o nawrócenie mego męża i potrzebne łaskiTobie Maryjo wiadome, dla mnie i moich dzieci. Mateczko wiem, że nas nie opuścisz.
 Joanna: 07.12.2016, 23:06
 Kochana Mateńko.Proszę o łaskę nawrócenia dla moich dzieci oraz męża i zejście z drogi uzależnień. Twoja niegodna Rycerka
 matka: 07.12.2016, 23:06
 Proszę Cię Matuchno o spowiedz dla syna i dar pracy dla córki
 Wanda: 07.12.2016, 22:48
 Matko Przenajswietsza.Daj zdrowie mojej corce Magdalenie. Dziękuję za uratowanie jej zycia.Pomoz jej dojsc do siebie. Zeby jej sie zaczelo ukladac w zyciu osobistym.Proszę o zdrowie dla wnuka Kacperka.Proszę wez w opieke rownież mojego syna Adriana i jego zone Ewe oraz mojego wnuczka Natanka. Proszę Ciè Matenko o laske zdrowia dla Calej mojej rodziny i najblizszych.Proszę żeby moj zabieg udal sie w sobote. Daj mi Matko zdrowie i sile zebym mogla dalej pomagac dzieciom.Proszę o Boze blogoslawienstwo dla nas i nawrocenie sie .Zeby Bog goscil na codzień w nadzych sercach.Dziękuję za wszystkie laski zeslane dla mojej rodziny kochana Matko .Przepraszam Cie.
 Marta: 07.12.2016, 22:46
 Mateńko Najukochańsza błagam Cię o nawrócenie mego męża i potrzebne łaskiTobie Maryjo wiadome, dla mnie i moich dzieci. Mateczko wiem, że nas nie opuścisz.
 Ania: 07.12.2016, 22:37
 Matko Przenajświętsza, z całego serca Dziękuję Ci za dar życia, za dotychczasowe łaski, którymi mnie obdarzałaś. Dziękuję Ci za wsparcie w pracy zawodowej. Dziękuję za udane życie małżeńskie, w którym do szczęścia brakuje jednego - dziecka. Dlatego proszę Cię Matko wesprzyj mnie i mojego męża w staraniach o potomstwo. Pobłogosław nam Matko i spraw, abyśmy mogli cieszyć się rodzicielstwem.
 Ania: 07.12.2016, 22:37
 Matko Przenajświętsza, z całego serca Dziękuję Ci za dar życia, za dotychczasowe łaski, którymi mnie obdarzałaś. Dziękuję Ci za wsparcie w pracy zawodowej. Dziękuję za udane życie małżeńskie, w którym do szczęścia brakuje jednego - dziecka. Dlatego proszę Cię Matko wesprzyj mnie i mojego męża w staraniach o potomstwo. Pobłogosław nam Matko i spraw, abyśmy mogli cieszyć się rodzicielstwem.
 Dorota: 07.12.2016, 22:36
 Matuchno Niepokalanie Poczęta proszę Cię o Łaskę uzdrowienia dla mojej córki i Łaskę nawrócenia dla męża. Kocham Cię
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] (32) [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej