Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Godzina Łaski

8 grudnia 2018 r. od 12.00 do 13.00

     Matka Boża, objawiając się w Święto Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia 1947 r., pielęgniarce Pierinie Gilli w Montichiari we Włoszech powiedziała:

     "Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata.

     Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała.

     Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga.

     Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich.

     Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona.

     Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski.

     Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu".


Za zazwoleniem władzy duchownej.
Imprimatur ks. biskup dr. Rudolf Graber

8 grudnia Godzina Łaski


     Jak odprawić Godzinę Łaski?

     To szczególna godzina i dobrze będzie, jeśli zdołasz wykorzystać ją całą. Im więcej czasu spędzisz z Maryją, tym więcej łask spłynie na ciebie i tych, których nosisz w sercu. Dlatego postaraj się oddać Niepokalanej całą świętą godzinę. Jeżeli to niemożliwe, przybliż się do Jej Niepokalanego Serca na tyle czasu, na ile cię stać. Każda chwila, którą spędzisz przytulony do obietnicy Matki Bożej, okaże się bezcenna!

     Zacznij od przypomnienia sobie obietnic Matki Najświętszej.

     "W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego".

     Skup się na modlitwie i zapytaj siebie: "Co obiecuje mi Matka Najświętsza?". Ona zapewnia, że Godzina Łaski "zaowocuje wieloma nawróceniami".

     Proś o łaskę nawrócenia dla tych, którzy jej najbardziej potrzebują.

     "Serca zatwardziałe i zimne jak ten marmur zostaną dotknięte Bożą łaską i staną się wiernymi czcicielami naszego Pana, i będą Go szczerze miłować (...)".

     Proś o tę łaskę dla siebie i najbliższych.

     "Przez to nabożeństwo uzyskacie wiele łask duchowych i cielesnych".

     Nie bój się prosić o łaski - nawet największe!

     "Nasz Pan, mój Boski Syn, Jezus, ześle swe przeobfite Miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą stale modlić się za swych grzesznych braci (...)".

     Proś o łaskę nawrócenia dla grzeszników.

     "Każdy, kto będzie modlić się w tej intencji i wylewał łzy pokuty, odnajdzie pewną drabinę niebieską, przez me macierzyńskie Serce będzie też miał zapewnioną opiekę i łaskę".

     A teraz podziękuj za tę łaskę, którą ci dziś Matka Najświętsza gwarantuje!

     W tym momencie możesz zacząć rozmawiać z Maryją modlitwami, które są najbliższe twemu sercu. Odmów Różaniec, przeplatając go aktami miłości (Boże, choć Cię nie pojmuję...) i żalu za grzechy (Ach, żałuję za me złości...). Wyznaj swą wiarę w Boga (Wierzę w Boga Ojca Wszechmogącego), wychwalaj Jego dobroć (Chwała na wysokości Bogu), oddaj się Maryi pod opiekę (Cały jestem Twój, o Maryjo). To słowa szczególnie miłe Maryi. One otworzą dla ciebie Jej Serce, ciebie zaś niech otworzą na Jej dary.

     Zobacz także:
     [ Matka Boża w Montichiari ]

Wincenty Łaszewski

Tekst pochodzi z gazety

Piątek, 7 grudnia 2007

   

Wasze komentarze:
 Magda : 08.12.2018, 12:39
 Maryjo proszę cię o uzdrowienie mojej rodziny która się rozpada spraw by mąż się nawrócił i miał miłość i dobro w sercu i tym się kierował. O Maryjo proszę o sile na wychowanie moich dzieci . Prosze o łaski dla wszystkich którzy tego potrzebują .
 Jarek : 08.12.2018, 12:39
 Proszę o łaskę powrotu na łono kościoła naszego syna Mateusza
 Teresa Maria: 08.12.2018, 12:39
 Matko Boża w godzinie Łaski proszę o błogosławieństwo dla mojej rodziny. Bardzo proszę o zdrowie i nawrócenie dla mojego syna . Miej go w swojej opiece i jego małżeństwo, aby było szczęśliwe . Proszę o zgodę, radość i zdrowie dla naszej całej rodziny i Twoją opiekę i błogosławieństwo dla mojego wnuka. Pomóż mojemu synowi i nam wszystkim.
 Jakub: 08.12.2018, 12:38
 Matko proszę o łaski dla mojego Syna w intencji Tobie wiadomej.
 Renata_Łomża: 08.12.2018, 12:38
 Matko Boża, w Godzinie Łaski prosze o uzdrowienie mnie z choroby nowotworowej, o zdrowie dla mojej mamy oraz pojednanie w mojej rodzinie.
 Paweł : 08.12.2018, 12:38
 Maryjo, proszę Cie o dar uzdrowienia dla mnie i dla mojej żony Karoliny, proszę Cię o uzdrowienie naszej niepłodności i o łaskę wyjścia z wszelkich problemów.
 Ania: 08.12.2018, 12:38
 Matko Boża dziękuję Ci z całego serca za dotychczasową opiekę i wszystkie otrzymane łaski. Proszę Cię kochana Matko o zdrowie dla mojej całej rodziny, zwłaszcza dla dzieci, męża i dla mnie samej. Spraw by te choroby, które nas gnębią ustąpiły. Proszę Cię również Najświętsza Maryjo o uzdrowienie naszych relacji rodzinnych, o to by wszysko dobrze się poukładało. Spraw, by mój mąż stał się człowiekiem większej wiary, by przystępował do komunii świętej i był bliżej Boga. Pomóż tacie w rzuceniu nałogów. Daj moim rodzicom jak najdłużej cieszyć się zdrowiem i sobą nawzajem. Proszę Cię Najdroższa o to, abym była lepszą mamą dla swoich dzieci i żoną dla męża.Oddal od naszej rodziny to co złe. Pomóż wszyskim zatwardziałym grzesznikom. Powierzam wszystkich zmarłych z mojej rodziny. Pomóż wszyskim tym, których znam, a którzy potrzebują Twojej matczynej opieki. Błogosław całej mojej rodzinie i każdemu na tej ziemi...
 Renia: 08.12.2018, 12:38
 Matko boża! Proszę Cię o uzdrowienie mojego syna. Rafała. Z choroby. Z nienawiści. By umiał wybaczyć. Wszystko czego zaznał od innych.Prosze by poszedł do kościoła i spowiedzi. O uzdrowienie mojej siostry Anny. Przyjaciółki Dorotki. Mojego brata Mariuszka. Zdrowie dla mamy. I nawrócenie brata Krzysztofa O potrzebne łaski zdrowie dla Jarle. Matko boża. Miej nas w opiece! Błogosław nam. Miej w opiece cały świat! Amen
 Jola: 08.12.2018, 12:38
 Maryjo Bóg zapłać za wszystko co mnie i moim dzieciom ofiarowalas.Blagam trzymaj mnie ,moje dzieci i wnuczki w swojej opiece.Przyrzekam codzienna modlitwę.Bog zapłać,ze jesteś
 matka: 08.12.2018, 12:38
 Matko Boża, proszę w godzinie łaski o wstawiennictwo do Boga o życie wieczne dla zmarłych Rodziców, Dziadków i innych bliskich Członków rodziny. Niech cieszą się oglądaniem oblicza Pana, i wspierają nasze dążenia tu na ziemi, błogosławią nas niewidzialną ręką...
 Gam: 08.12.2018, 12:38
 Dziękuję Ci Maryjo za Godzinę Łaski. Proszę o zdrowie dla moich rodziców i rodzeństwa i o pomyślne rozwiązanie spraw zawodowych mojego narzeczonego. Proszę Cię o spokój i życie wieczne mojego zmarłego brata, oby znalazł miejsce i opiekę przy Tobie i u Boga Ojca. Oraz o życie wieczne zmarłych z mojej rodziny. Cała jestem Twoja o Maryjo.
 Joanna: 08.12.2018, 12:37
 Maryjo pomóż wysluchać intencji w których się dzisiaj modliłam. Amen.
 Henryk Rembielinski : 08.12.2018, 12:37
 Modlę się za całą rodzinę do Ciebie Maryjo i proszę Cię o potrzebne łaski które Ty najlepiej wiesz Ela z Henrykiem
 Faustyna: 08.12.2018, 12:37
 Maryjo Matko proszę Cię o opiekę nad moimi dziećmi o zdrowie dla nich o zdrowie dla mojego ukochanego. O zdrowie dla rodziców siostry i brata. Chorej cioci. Proszę cie o miłość zrozumienie o stworzenie prawdziwej kochającej się rodziny uchroni nas od złego pokus złości nałogów. Pomóż nam wychować nasze dzieci na wartościowych ludzi. Proszę cie też o laski dla mojego brata aby się nawrócił i stworzył normalną rodzinne. I zrozumiał swoje błędy. Oprócz opieką rodzinne moje siostry i moich rodziców aby w zdrowiu i wzajemnym szacunku fizyki jeszcze długich lat. Pomóż mi odnaleźć się znalesc swoją drogą daj mi siłę.
 CE: 08.12.2018, 12:37
 MARYJO PROSZĘ UWOLNIJ MOJĄ SIOSTRĘ EWĘ OD ALZHEIMERA , CÓRKI OD ZŁYCH MOCY A MĘŻA OD ALKOHOLIZMU.DODAJ MI SIŁY I WIARY
 Ewelina : 08.12.2018, 12:37
 Matko Najswietsza proszę o zdrowie moje żeby minęło wodobrzusze i wątroba się zregenerowala... O zdrowie dla m ie i całej mojej rodziny o szczęśliwe życie Amen
 Iwona: 08.12.2018, 12:37
 Matenko ukochana bądź pozdrowiona Maryjo Pełna Łaski. Maryjo wstawiaj się u Boga w intencji nawrócenia mojej rodziny, uwolnienia z wszelkiego zła, ocalenia mojej rodziny. Proszę Mamusiu wyblagaj dla mojego syna łaskę uwolnienia z nałogu. Ty Maryjo jesteś moją ucieczką i wierzę, że przy Tobie nie zginę. Ocal nas Maryjo. Kocham cię mamusiu
 Paweł : 08.12.2018, 12:36
 Maryjo, proszę Cie o dar uzdrowienia dla mnie i dla mojej żony Karoliny, proszę Cię o uzdrowienie naszej niepłodności i o łaskę wyjścia z wszelkich problemów.
 Iza: 08.12.2018, 12:36
 Matko Boża bardzo Cię proszę o uratowanie mojego małżeństwa i o zdrowie i szczęście dla moich dzieci
 Nastka: 08.12.2018, 12:36
 Maryjo proszę Cię pomóż mi ułożyć sobie życie , żebym się nie bała przyszłości i uśmiechem w sercu stawiała każdy krok , prosze o łaskę znalezienia dobrej pracy dla bliskiej mi osoby .Maryjo prowadź nas razem przez życie .dziękuję
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] (15) [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej