Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Godzina Łaski

8 grudnia 2018 r. od 12.00 do 13.00

     Matka Boża, objawiając się w Święto Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia 1947 r., pielęgniarce Pierinie Gilli w Montichiari we Włoszech powiedziała:

     "Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata.

     Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała.

     Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga.

     Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich.

     Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona.

     Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski.

     Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu".


Za zazwoleniem władzy duchownej.
Imprimatur ks. biskup dr. Rudolf Graber

8 grudnia Godzina Łaski


     Jak odprawić Godzinę Łaski?

     To szczególna godzina i dobrze będzie, jeśli zdołasz wykorzystać ją całą. Im więcej czasu spędzisz z Maryją, tym więcej łask spłynie na ciebie i tych, których nosisz w sercu. Dlatego postaraj się oddać Niepokalanej całą świętą godzinę. Jeżeli to niemożliwe, przybliż się do Jej Niepokalanego Serca na tyle czasu, na ile cię stać. Każda chwila, którą spędzisz przytulony do obietnicy Matki Bożej, okaże się bezcenna!

     Zacznij od przypomnienia sobie obietnic Matki Najświętszej.

     "W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego".

     Skup się na modlitwie i zapytaj siebie: "Co obiecuje mi Matka Najświętsza?". Ona zapewnia, że Godzina Łaski "zaowocuje wieloma nawróceniami".

     Proś o łaskę nawrócenia dla tych, którzy jej najbardziej potrzebują.

     "Serca zatwardziałe i zimne jak ten marmur zostaną dotknięte Bożą łaską i staną się wiernymi czcicielami naszego Pana, i będą Go szczerze miłować (...)".

     Proś o tę łaskę dla siebie i najbliższych.

     "Przez to nabożeństwo uzyskacie wiele łask duchowych i cielesnych".

     Nie bój się prosić o łaski - nawet największe!

     "Nasz Pan, mój Boski Syn, Jezus, ześle swe przeobfite Miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą stale modlić się za swych grzesznych braci (...)".

     Proś o łaskę nawrócenia dla grzeszników.

     "Każdy, kto będzie modlić się w tej intencji i wylewał łzy pokuty, odnajdzie pewną drabinę niebieską, przez me macierzyńskie Serce będzie też miał zapewnioną opiekę i łaskę".

     A teraz podziękuj za tę łaskę, którą ci dziś Matka Najświętsza gwarantuje!

     W tym momencie możesz zacząć rozmawiać z Maryją modlitwami, które są najbliższe twemu sercu. Odmów Różaniec, przeplatając go aktami miłości (Boże, choć Cię nie pojmuję...) i żalu za grzechy (Ach, żałuję za me złości...). Wyznaj swą wiarę w Boga (Wierzę w Boga Ojca Wszechmogącego), wychwalaj Jego dobroć (Chwała na wysokości Bogu), oddaj się Maryi pod opiekę (Cały jestem Twój, o Maryjo). To słowa szczególnie miłe Maryi. One otworzą dla ciebie Jej Serce, ciebie zaś niech otworzą na Jej dary.

     Zobacz także:
     [ Matka Boża w Montichiari ]

Wincenty Łaszewski

Tekst pochodzi z gazety

Piątek, 7 grudnia 2007

   

Wasze komentarze:
 Monika: 08.12.2018, 10:06
 Matko Boża dziękuję z całego serca za dar macierzyństwa. Proszę Cię o zdrowie dla naszej rodziny i Twoją opiekę. Proszę byśmy każdego dnia byli coraz blizej Twojego Syna.
 janina: 08.12.2018, 10:05
 Matko Boża proszę wyproś u swego Syna zdrowie duszy i ciała dla mojego syna Marka proszę wyproś aby Jezus Miłosierny uwolnił go od jego zniewoleń i nałogów Matko Ty wiesz że sam sobie nie poradzi ,Matko przytul Marka i zaprowadz do Jezusa -dziękuje za modlitwę matka
 Agnieszka: 08.12.2018, 10:04
 Mateńko błagam aby Michał nawrócił się i kochał Boga,nawrócił się na rodzinę :Ize i mnie.Ulecz jego serce i dusze.Zdepcz szatana w jego duszy i wypędź myśli o rozprawach sądowych.Prosze o pokój i wzajemna miłość między nami.
 Jolanta: 08.12.2018, 10:04
 Matko dobra i łaskawa, wyrozumiała pocieszycielko! Tak wiele mam do Ciebie próśb, a tak niewiele daję od siebie. Wybacz mi proszę słabości i upadki. Zechciej sprawić aby moja rodzina znalazla w sobie więcej wiary w potęgę modlitwy. Proszę o zdrowie dla wszystkich członków mojej rodziny oraz dla moich przyjaciół i nieprzyjaciół. Zechciej sprawic, aby udało się moim córkom szczęśliwie i z powodzeniem zakończyć podjęte przedsięwzięcia. Spraw aby zniknęły trudności i kłopoty z którymi boryka się moja siostra i jej najbliżsi.
 Ana: 08.12.2018, 10:02
 Matko, najkochańsza pomóż....mi ...
 Maria: 08.12.2018, 10:00
 Matko najświętsza proszę cię o zgodę uzdrowienie mojej rodziny trzymaj mnie w swojej opiece daj mi siłę abym umiała docenić to co mam i bym mogła iść właściwą drogą
 Kasia: 08.12.2018, 10:00
 Mateczko proszę Cię o nawrócenie dla mojego ojca z alkoholizmu i kłamstwa, o duchowe nawrócenie dla mojego męża, o rozwiązanie wszystkich trudnych spraw z którymi zmaga się moja siostra, o zdrowie i sliy dla mamy oraz o błogosławieństwo dla Lenki i dla mnie...
 Ludwika: 08.12.2018, 09:59
 Mateczko daj nam zdrowie w rodzinie i szczescie co dzienne miloscia obdaz kazdego kto samotny.niech moj maz przejzy na oczy i zacznie dbac oto co wazne.kocham xie najmocniej.
 Jola: 08.12.2018, 09:59
 Matusiu proszę opiekuj się moją rodzoną .
 Ludwika: 08.12.2018, 09:59
 Mateczko daj nam zdrowie w rodzinie i szczescie co dzienne miloscia obdaz kazdego kto samotny.niech moj maz przejzy na oczy i zacznie dbac oto co wazne.kocham xie najmocniej.
 Alicja : 08.12.2018, 09:54
 Matko Boza - prosze o zdrowie dla calej mojej rodziny .
 Małgorzata: 08.12.2018, 09:53
 Matko Przenajświętsza proszę o łaskę dla syna, mojej rodziny oraz Grzegorza i jego syna. Błagam o nawrócenie, cierpliwość, spokój wewnętrzny i o naprawienie relacji z ludźmi. Pomóż mi skruszyć w sobie wewnetrzny lód i zapomnieć o przykrej i bolesnej przeszłości. Pobłogosław mnie i pomóż w podjęciu właściwych decyzji. Czuwaj i skieruj mnie na właściwą drogę. Bądź ze mną w sytuacjach krytycznych i oddal ode mnie złe myśli. Daj mi zdrowie i siłę wewnętrzna abym mogła poradzić sobie ze sobą samą. Przepraszam za swoje najcięższe grzechy, pomóż mi żyć w spokoju. Przebacz mi i módl się za nas.
 Paweł: 08.12.2018, 09:52
  Matko Boża proszę Cię o zdrowie dla mnie i rodziny oraz żeby mniej ludzi młodych umierało.
 mama: 08.12.2018, 09:50
 Matko Boża,pokornie proszę o nawrócenie mojej rodziny dzieci mojego meża,Justyny i jej rodziców Bogdana i wnuka Kacpra o zdrowie dal nich o błogosławieństwo boże.Matko Boża wstawiaj się za nami u Swojego Syna a Pana Naszego Jezusa Chrystusa.Dziękuję za wszystko Matko Boża.
 Paweł: 08.12.2018, 09:50
  Matko Boża proszę Cię o zdrowie dla mnie i rodziny oraz żeby mniej ludzi młodych umierało.
 MD: 08.12.2018, 09:49
 Matko Boża proszę Cię o zdriwie dla wszystkich z mojej rodziny. Proszę Cię pomóż mi rozwiazać problemy mojej rodziny abyśmy mogli żyć normalnie, tak jak trzeba.
 slawek: 08.12.2018, 09:46
 Matko Boża przepraszam za wszytko co źle zrobiłem,dziękuje że jesteś ze mną.Proszę o pomoc w rozwiązaniu moich spraw firmowych i opiekę nad moją firmą.
 Małgorzata: 08.12.2018, 09:42
 Matko Boska proszę Cię o łaskę i spokój którego nie umiem w sobie odnaleźć, błagam o nawrócenie i o skruszenie lodu który jest we mnie. Proszę o łaskę dla syna Dominika, całej rodziny oraz Grzegorza i jego syna. Proszę o błogosławieństwo, przywrócenie zdrowia i równowagi wewnętrznej. Proszę o naprawienie moich relacji z ludźmi a w szczególności z mamą i Grzegorzem i o trafne decyzje w życiu. I cierpliwość. Amen
 Alicja: 08.12.2018, 09:39
 Matko Najświętsza proszę cię o nawrócenie mojego męża żeby wyrwał się z nałogu o mone córki żeby też zrozumiały ze wiara i modlitwa potrafi zdziałać cuda o zdrowie w rodzinie o wyjście z dołka finansowego o spokój w rodzinie wzajemne szanowanie. Matko miej nas w opiece
 Крис&#: 08.12.2018, 09:36
 Матерь Божья.Спастбо за все ласки и прошу здоровьья для меня и моей семьи.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] (30) [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej