Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
 

Godzina Łaski

8 grudnia 2019 r. od 12.00 do 13.00

     Matka Boża, objawiając się w Święto Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia 1947 r., pielęgniarce Pierinie Gilli w Montichiari we Włoszech powiedziała:

     "Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata.

     Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała.

     Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga.

     Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich.

     Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona.

     Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski.

     Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu".


Za zazwoleniem władzy duchownej.
Imprimatur ks. biskup dr. Rudolf Graber

8 grudnia Godzina Łaski


     Jak odprawić Godzinę Łaski?

     To szczególna godzina i dobrze będzie, jeśli zdołasz wykorzystać ją całą. Im więcej czasu spędzisz z Maryją, tym więcej łask spłynie na ciebie i tych, których nosisz w sercu. Dlatego postaraj się oddać Niepokalanej całą świętą godzinę. Jeżeli to niemożliwe, przybliż się do Jej Niepokalanego Serca na tyle czasu, na ile cię stać. Każda chwila, którą spędzisz przytulony do obietnicy Matki Bożej, okaże się bezcenna!

     Zacznij od przypomnienia sobie obietnic Matki Najświętszej.

     "W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego".

     Skup się na modlitwie i zapytaj siebie: "Co obiecuje mi Matka Najświętsza?". Ona zapewnia, że Godzina Łaski "zaowocuje wieloma nawróceniami".

     Proś o łaskę nawrócenia dla tych, którzy jej najbardziej potrzebują.

     "Serca zatwardziałe i zimne jak ten marmur zostaną dotknięte Bożą łaską i staną się wiernymi czcicielami naszego Pana, i będą Go szczerze miłować (...)".

     Proś o tę łaskę dla siebie i najbliższych.

     "Przez to nabożeństwo uzyskacie wiele łask duchowych i cielesnych".

     Nie bój się prosić o łaski - nawet największe!

     "Nasz Pan, mój Boski Syn, Jezus, ześle swe przeobfite Miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą stale modlić się za swych grzesznych braci (...)".

     Proś o łaskę nawrócenia dla grzeszników.

     "Każdy, kto będzie modlić się w tej intencji i wylewał łzy pokuty, odnajdzie pewną drabinę niebieską, przez me macierzyńskie Serce będzie też miał zapewnioną opiekę i łaskę".

     A teraz podziękuj za tę łaskę, którą ci dziś Matka Najświętsza gwarantuje!

     W tym momencie możesz zacząć rozmawiać z Maryją modlitwami, które są najbliższe twemu sercu. Odmów Różaniec, przeplatając go aktami miłości (Boże, choć Cię nie pojmuję...) i żalu za grzechy (Ach, żałuję za me złości...). Wyznaj swą wiarę w Boga (Wierzę w Boga Ojca Wszechmogącego), wychwalaj Jego dobroć (Chwała na wysokości Bogu), oddaj się Maryi pod opiekę (Cały jestem Twój, o Maryjo). To słowa szczególnie miłe Maryi. One otworzą dla ciebie Jej Serce, ciebie zaś niech otworzą na Jej dary.

     Zobacz także:
     [ Matka Boża w Montichiari ]

Wincenty Łaszewski

Tekst pochodzi z gazety
Nasz Dziennik
Piątek, 7 grudnia 2007


   

Wasze komentarze:
 barburka: 06.12.2019, 07:24
 Kochana mateńko dziękuję Ci za łaski jakich doznałam ja i moja rodzina dzięki Twojemu wstawiennictwu. Proszę prowadź nas i opiekuj się nami.
 Janina: 06.12.2019, 03:30
 Matenko prosze o dar wiary dla moich dzieci ,laske nawrocenia dla syna Jakuba i siostrzenca Krzysztofa ,zgode i milosc w rodzinie.Maryjo ochron nas swoim plaszczem.
 Małgorzata : 06.12.2019, 02:58
 Matko Najswiezsza Ty wiesz jak mi.pomóc. Proszę o łaskę wyjścia z trudnej sytuacji i choroby duszy mojego Syna. Pomóż proszę aby byl silny duchem: wiarą, nadzieją i miłością by pokonał uzależnienie i negatywny obraz świata. Naucz go życia od nowa.
 Żaneta : 06.12.2019, 00:22
 Kochana Maryjo za twoim wstawiennictwem w godzinie łaski Proszę Cię o modlitwę dla mojej córki o szczęśliwy poród o Urodzenie zdrowego dzidziusia O zdrowie dla całej mojej rodziny i dla mnie proszę o spokój dla wszystkich Ty matko najlepiej wiesz co potrzebuje moja dusza co leży mi na sercu bądź zawsze z nami i przy nas
 Iwona: 05.12.2019, 21:47
 Matko Najukochańsza w tą godzinę łaski błagam Cię o zdrowie i wszelkie potrzebne łaski w całej mojej rodzinie - dla moich rodziców, dziecka, męża oraz dla mnie. Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski, Ty Matuchno najlepiej wiesz czego potrzebujemy.
 Danuta: 05.12.2019, 19:54
 Matko Boża proszę o cud uzdrowienia Danuty i Moniki z choroby nowotworowej,o uzdrowienie z depresji Gabrysi,o zdrowie dla Marka,syna,Kasi i jej dzieci,o zdrowie dla Mari ,Julci ,Kacperka,i całej rodziny,prosze o nawrócenie zatwardziałych grzeszników w całej rodzinie,o uwolnienie z nałogu alkoholowego Krzysztofa
 Horche: 05.12.2019, 19:44
 Matko Najświętsza przyjdź z pomocą i ratunkiem tych, za których nikt się nie modli ani nie pamięta.
 ilona : 05.12.2019, 19:26
 Kochana matenko prosze Cie o potrzebne łaski dla syna Piotra o prace dla niego i dary ducha sw,pokaz mu sciezke do Boga, o calkowite uzdrowienie dla syna łukasza i aby znalazl zone ktora mu wskazesz...i rowniez o dary ducha sw...abym miala gdzie mieszkac po nowym roku ...Matenko badz zawsze przy nas
 Dorota: 05.12.2019, 11:22
 Proszę niech Godzina Łaski stanie się Godziną Miłosierdzia dla świata całego. Niech powstanie święty naród za cenę Krwi Chrystusa, niech ożyją suche kości, niech ludy i narody otrzymają pokój i wolność.Niech zostaną pocieszeni i napojeni ci którzy pragną i potrzebują.Niech każdy człowiek na ziemi znajdzie swoje miejsce.Nabierzcie Ducha wszystkie dzieci ziemi. Amen
 Elżbieta: 05.12.2019, 09:27
 Matko Boża, DZIĘKUJĘ- za wszystkie otrzymane łaski, za opiekę nad moją rodziną, proszę daj nam siłę, by przetrwać ten trudny czas, bardzo proszę o dalsze łaski dla mnie i moich najbliższych
 Maria: 05.12.2019, 07:50
 Mateńko Kochana proszę cię o nawrócenie w naszej rodzinie,proszę za grzeszników w Polsce i na całym świecie ,aby w tej Godzinie Łaski doznali od Ciebie szczególnych łask tak bardzo każdemu potrzebnych.
 Matka: 05.12.2019, 01:57
 Matko Najswietsza prosze Cie w godzinie Laski o nawrocenie mojej corki i jej Rodziny, Prosze o laske zdrowia dla wszystkich w mojej Rodzinie oraz prosze o dobre relacje miedzy nami. Prosze o laske przebaczenie sobie nawzajem niech Rodzina sie zjednoczy .
 Anna: 04.12.2019, 22:53
 Niepokalanie Poczęte Maryjo proszę Cię o łaski nawrócenia pogubionych księży, o nawrócenie Christiana I Otto ,Paula Gosi i jej męża ,Darka i jej żony , Marka,o łaskę zdrowia dla Klaudii Stasi I Czesi i dla Mnie Maryjo już bardzo za wszystko BOG ZAPŁAĆ DZIĘKUJE.
 Marcin: 04.12.2019, 22:48
 Matko Boska w zeszłym roku wysłuchałaś mych próśb. Tak wiele dobra dzieje się w moim i moich bliskich życiu. Dziękuję Ci za to. Sprawiaj droga Matko, abym dalej trwał w modlitwie.
 Jolanta: 04.12.2019, 22:26
 Maryjo proszę o łaskę nawrócenia dla siostry Anny i jej syna Krystiana proszę też o łaskę nawrócenia dla brata Tomasza i Julii.Mateczko. ratuj ich rodzinę spraw aby zgoda pokój i miłość panowały w ich rodzinie
 Matka : 04.12.2019, 21:34
 Maryjo Niepokalanie Poczęta -błagam w Tej świętej godzinie łaski dla świata i dla każdego z nas uproś łaske nawrócenia dla Bartłomieja ,skrusz jego pychę,zatwardziałe serce ,wyzwól z zarozumiałości i egoizmu.Ulecz jego bardzo chorą duszę i ciało.
 Bogusia: 04.12.2019, 20:13
 Matko Najświętsza proszę Cię w godzinę łaski o nawrócenie bliskich mi osób - mojego syna oraz brata mojego męża. Proszę o łaskę zdrowia dla wszystkich w mojej rodzinie.
 czcicielka: 04.12.2019, 19:46
 Matko Boza ty dobrze wiesz co lezy w moim sercu dziękuję z calego serca za wszystkie łaski i dotychczasowa opiekę
  Ala: 04.12.2019, 17:27
 Mamo Najświętsza ratuj moją rodzinę ,nawróc syna,bo zgubił go alkohol.Błogosław nam na każdy dzień i pomóż nam dżwigać ciężary życia codziennego.Opiekuj się nami.Amen.
 Barbara: 04.12.2019, 11:53
 Mamusiu proszę przez Twoje wstawiennictwo aby mój syn znalazł dobrą żonę oraz pracę pomóż.Zawierzam Tobie siebie i moją rodzinę.Proszę o pomoc i wsparcie dla nas i o Twoją opiekę.Barbara
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] (25) [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

TresćPoprzednia[ Powrót ]Następna
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej