Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Godzina Łaski

8 grudnia 2018 r. od 12.00 do 13.00

     Matka Boża, objawiając się w Święto Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia 1947 r., pielęgniarce Pierinie Gilli w Montichiari we Włoszech powiedziała:

     "Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata.

     Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała.

     Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga.

     Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich.

     Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona.

     Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski.

     Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu".


Za zazwoleniem władzy duchownej.
Imprimatur ks. biskup dr. Rudolf Graber

8 grudnia Godzina Łaski


     Jak odprawić Godzinę Łaski?

     To szczególna godzina i dobrze będzie, jeśli zdołasz wykorzystać ją całą. Im więcej czasu spędzisz z Maryją, tym więcej łask spłynie na ciebie i tych, których nosisz w sercu. Dlatego postaraj się oddać Niepokalanej całą świętą godzinę. Jeżeli to niemożliwe, przybliż się do Jej Niepokalanego Serca na tyle czasu, na ile cię stać. Każda chwila, którą spędzisz przytulony do obietnicy Matki Bożej, okaże się bezcenna!

     Zacznij od przypomnienia sobie obietnic Matki Najświętszej.

     "W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego".

     Skup się na modlitwie i zapytaj siebie: "Co obiecuje mi Matka Najświętsza?". Ona zapewnia, że Godzina Łaski "zaowocuje wieloma nawróceniami".

     Proś o łaskę nawrócenia dla tych, którzy jej najbardziej potrzebują.

     "Serca zatwardziałe i zimne jak ten marmur zostaną dotknięte Bożą łaską i staną się wiernymi czcicielami naszego Pana, i będą Go szczerze miłować (...)".

     Proś o tę łaskę dla siebie i najbliższych.

     "Przez to nabożeństwo uzyskacie wiele łask duchowych i cielesnych".

     Nie bój się prosić o łaski - nawet największe!

     "Nasz Pan, mój Boski Syn, Jezus, ześle swe przeobfite Miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą stale modlić się za swych grzesznych braci (...)".

     Proś o łaskę nawrócenia dla grzeszników.

     "Każdy, kto będzie modlić się w tej intencji i wylewał łzy pokuty, odnajdzie pewną drabinę niebieską, przez me macierzyńskie Serce będzie też miał zapewnioną opiekę i łaskę".

     A teraz podziękuj za tę łaskę, którą ci dziś Matka Najświętsza gwarantuje!

     W tym momencie możesz zacząć rozmawiać z Maryją modlitwami, które są najbliższe twemu sercu. Odmów Różaniec, przeplatając go aktami miłości (Boże, choć Cię nie pojmuję...) i żalu za grzechy (Ach, żałuję za me złości...). Wyznaj swą wiarę w Boga (Wierzę w Boga Ojca Wszechmogącego), wychwalaj Jego dobroć (Chwała na wysokości Bogu), oddaj się Maryi pod opiekę (Cały jestem Twój, o Maryjo). To słowa szczególnie miłe Maryi. One otworzą dla ciebie Jej Serce, ciebie zaś niech otworzą na Jej dary.

     Zobacz także:
     [ Matka Boża w Montichiari ]

Wincenty Łaszewski

Tekst pochodzi z gazety

Piątek, 7 grudnia 2007

   

Wasze komentarze:
 Karolina: 08.12.2015, 13:18
 dziekuje CI Matko ze pokazalas mi ta strone, prosze o Dar Macierzynstwa i spokoj serca dla meza i dla mnie. Amen
 Maria: 08.12.2015, 13:13
 MARYJO proszę o łaskę wiary dla syna przyszłej synowej, o szczęśliwe małżeństwo i rodzinę dla nich, o zdrowie i zgodę w rodzinie, o błogosławieństwo w troskach córki i jej rodziny, o błogosławieństwo dla rodziny, bliskich i znajomych. O pokój na świecie i szczególne łaski dla Ojczyzny, Prezydenta i obecnego Rządu. PANI miej nas w opiece.
 Maria: 08.12.2015, 13:11
 MARYJO proszę o łaskę wiary dla syna przyszłej synowej, o szczęśliwe małżeństwo i rodzinę dla nich, o zdrowie i zgodę w rodzinie, o błogosławieństwo w troskach córki i jej rodziny, o błogosławieństwo dla rodziny, bliskich i znajomych. O pokój na świecie i szczególne łaski dla Ojczyzny, Prezydenta i obecnego Rządu. PANI miej nas w opiece.
 Bożena: 08.12.2015, 13:10
 Maryjo proszę o wiarę dla syna Piotra o żonę dla niego polecam Twojej opiece całą rodzinę : męża Krzysztofa synową Martę i dziecko które nosi pod sercem, syna Artura siostrę i jej rodzinę oraz braci i ich rodziny. Maryja wypraszaj nam potrzebne łaski.
 Tomasz: 08.12.2015, 13:07
 Matko kochana proszę cię o zdrowie psychiczne dla mnie, żebym pokonał nerwice Ra na zawsze. Daj siłę tym co walczy z ta choroba. Czuwaj nad moim związkiem, żeby nam się udało w życiu i żebyśmy się pobrali i mieli potomków z moja dziewczyna. Daj siłę i wyzdrowienie cioci która choruje na raka. Daj siłę całej mojej rodzinie. nawrócenia tych którzy zabladzili. Bądź ze mną i moja rodzina do końca życia. Kocham cię
 Iwona: 08.12.2015, 13:06
 Matko proszę o opiekę i Boże Błogosławieństwo nademna i moimi dziećmi , proszę o łaskę uzdrowienia i głęboka wiarę , proszę o dobrą pracę , dobrego męża i odnowienie mojego życia
 Karol: 08.12.2015, 13:04
 Maryjo Proszę o Zdrowie duchowe i fizyczne dla Rodziców, mamy i taty, siostry, dziewczyny i dla mnie. Proszę o łaskę znalezienia pracy, zebym znalazł pracę i podołał jej obowiązkom, O Maryjo przebacz mojej rodzinie i mnie wszystkie przewieniania i grzechy. Miej nas w Swojej opiece MAtko Najukochańsza.
 matka: 08.12.2015, 13:04
 Najukochansza MBNP prosze uzdrow moja rodzine, nawroc nas na droge wiary nadziei milosc i pojednania w rodzinie.Dziekuje za otrzymane laski...pod Twoja obrone uciekamy sie Swieta Boza Rodzicielko
 Alicja: 08.12.2015, 13:04
 Kochana Matko, w godzinę łaski Twojej proszę o miłość w mojej rodzinie, o łaskę uwolnienia od nałogu mojego męża, o łaskę zdrowia dla córki męża i mnie. Wypraszam o łaskę zgody i miłość dla małżeństwa szwagra Krzysztofa i szwagierki aby powrócił do ich domu szacunek miłość i dobroć. Proszę również o pokój na świecie. Królowo Polski chroń naszą Ojczyznę i nasz naród.
 Iwona: 08.12.2015, 13:03
 Matko błagam o pracę i odnowienie mojego życia
 Hala: 08.12.2015, 13:02
 Proszę Cię Matko Najukochańsza o zdrowie i głęboką wiarę dla mojej rodziny . Pokazuj nam i rządzącym właściwą drogę i dobre wybory w życiu .
 EMI: 08.12.2015, 13:02
 Proszę Cię Maryjo o łaskę poczęcia...proszę ześlij na mnie łaskę pełnej rodziny - życia w miłości, zgodzie i wierze...
 juta: 08.12.2015, 13:02
 proszę Cię Maryjo o szczescie i zdrowie dla mojej rodziny i wiare w prawdziwą miłość. Jeżeli jeszcze nie trafiłam na tego jedynego daj siłe i cierpliwość, pomoz zerwac kontakt z obecnym ukochanym, zeby go nie ranic. a jesli Bartek to ten jedyny to pomoz mi trwac w tym zwiazku w szczeciu i milosci. Prosze o szczesliwe zakonczenie edukacji i mozliwosc zmiany dzialu we firmie na tot,
 Alicja: 08.12.2015, 13:01
 Kochana Matko, w godzinę łaski Twojej proszę o miłość w mojej rodzinie, o łaskę uwolnienia od nałogu mojego męża, o łaskę zdrowia dla córki męża i mnie. Wypraszam o łaskę zgody i miłość dla małżeństwa szwagra Krzysztofa i szwagierki aby powrócił do ich domu szacunek miłość i dobroć. Proszę również o pokój na świecie. Królowo Polski chroń naszą Ojczyznę i nasz naród.
 katolik: 08.12.2015, 13:00
 Pani wracam jako sym marnotrawny. Naucz mnie na nowo milosci do Ciebie Matenko do umilowanego mego Brata i Zbawiciela do Ducha Świętego światła i dobru mojego życie i wreszcie do Ojca pocztątku wszystkiego. Naucz mnie kochać mego Boga tak jak na to zasługuje tak jak kochałaś Go Ty Doskonałości.
 Ela: 08.12.2015, 13:00
 proszę Cię Matko wysłuchaj mojej modlitwy w intencji syna , udziel łaski uzdrowienia
 Paweł: 08.12.2015, 12:59
 O najukochańsza Matko, w godzinie łaski proszę Cie o zdrowie i spokój duszy dla mnie,dla moich najbliższych. Pomoz mi odnaleźć moja drogę życiową. Abym dobrze wykorzystywał każda dana od Boga chwile, abym kochał ludzi i życie. Króluj nam Chryste zawsze i wszędzie wraz ze swoją najdroższa Matka!
 HALINA: 08.12.2015, 12:59
 Proszę Cię Mateńko kochana o łaski od Boga dla moich zmarłych rodziców, zdrowie dla mnie i zaprzestanie waśni w rodzinie. Wstawiaj się za mną do Twojego Umiłowanego Syna, abym w tym samotnym życiu wytrwała w zdrowiu i spokoju, aby moi znajomi byli wrażliwi na innych ludzi, ich troski i kłopoty.
 lena: 08.12.2015, 12:59
 Matko Kochana prosze Cie o zdrowie i laski dla mojej rodziny. o zdrowa ciaze i szczesliwe rozwiazanie. prosze o wytrwalosc w zyciowych trudnosciach o podejmowanie dobrych decyzji. o radosc usmiech na codzien. o sakrament malzenstwa . prosze o zdrowie dla rodzicow braci i siostry.zdrowie dla przyszlego meza i moich dzieci. o pogodzenie sie brata z mama. o zdrowie dla dziadzia . o szczesliwe swieta Bozego Narodzenia. prosze o opoeike nad nami . Bog zaplac
 r: 08.12.2015, 12:59
 Matko Boża bardzo proszę o dobre zdrowie moje i moich bliskich
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej