Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
 

Godzina Łaski

8 grudnia 2019 r. od 12.00 do 13.00

     Matka Boża, objawiając się w Święto Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia 1947 r., pielęgniarce Pierinie Gilli w Montichiari we Włoszech powiedziała:

     "Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata.

     Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała.

     Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga.

     Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich.

     Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona.

     Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski.

     Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu".


Za zazwoleniem władzy duchownej.
Imprimatur ks. biskup dr. Rudolf Graber

8 grudnia Godzina Łaski


     Jak odprawić Godzinę Łaski?

     To szczególna godzina i dobrze będzie, jeśli zdołasz wykorzystać ją całą. Im więcej czasu spędzisz z Maryją, tym więcej łask spłynie na ciebie i tych, których nosisz w sercu. Dlatego postaraj się oddać Niepokalanej całą świętą godzinę. Jeżeli to niemożliwe, przybliż się do Jej Niepokalanego Serca na tyle czasu, na ile cię stać. Każda chwila, którą spędzisz przytulony do obietnicy Matki Bożej, okaże się bezcenna!

     Zacznij od przypomnienia sobie obietnic Matki Najświętszej.

     "W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego".

     Skup się na modlitwie i zapytaj siebie: "Co obiecuje mi Matka Najświętsza?". Ona zapewnia, że Godzina Łaski "zaowocuje wieloma nawróceniami".

     Proś o łaskę nawrócenia dla tych, którzy jej najbardziej potrzebują.

     "Serca zatwardziałe i zimne jak ten marmur zostaną dotknięte Bożą łaską i staną się wiernymi czcicielami naszego Pana, i będą Go szczerze miłować (...)".

     Proś o tę łaskę dla siebie i najbliższych.

     "Przez to nabożeństwo uzyskacie wiele łask duchowych i cielesnych".

     Nie bój się prosić o łaski - nawet największe!

     "Nasz Pan, mój Boski Syn, Jezus, ześle swe przeobfite Miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą stale modlić się za swych grzesznych braci (...)".

     Proś o łaskę nawrócenia dla grzeszników.

     "Każdy, kto będzie modlić się w tej intencji i wylewał łzy pokuty, odnajdzie pewną drabinę niebieską, przez me macierzyńskie Serce będzie też miał zapewnioną opiekę i łaskę".

     A teraz podziękuj za tę łaskę, którą ci dziś Matka Najświętsza gwarantuje!

     W tym momencie możesz zacząć rozmawiać z Maryją modlitwami, które są najbliższe twemu sercu. Odmów Różaniec, przeplatając go aktami miłości (Boże, choć Cię nie pojmuję...) i żalu za grzechy (Ach, żałuję za me złości...). Wyznaj swą wiarę w Boga (Wierzę w Boga Ojca Wszechmogącego), wychwalaj Jego dobroć (Chwała na wysokości Bogu), oddaj się Maryi pod opiekę (Cały jestem Twój, o Maryjo). To słowa szczególnie miłe Maryi. One otworzą dla ciebie Jej Serce, ciebie zaś niech otworzą na Jej dary.

     Zobacz także:
     [ Matka Boża w Montichiari ]

Wincenty Łaszewski

Tekst pochodzi z gazety
Nasz Dziennik
Piątek, 7 grudnia 2007


   

Wasze komentarze:
 Kasia: 08.12.2019, 07:37
 Matko moja, błagam Cię o łaskę nawrócenia dla mojej rodziny A szczególnie dla, mojego starszego syna. Oddaję Ci go pod swoją opiekę i ufam że pozwolisz mu odnaleźć właściwą drogę w życiu.Matko najdroższa strzeż moich dzieci oraz mnie i moich najbliższych I przyjaciół przed złem jakie się panoszy. Daj mi siłę i wiarę, oddal zwątpienia.
 Jadwiga: 08.12.2019, 07:34
 Najukochańsza Mateczko. proszę Cię o łaskę zdrowia dla mojej rodziny a w szczególności dla męża i zlagodzenie bólu kości dla moich wnusi ktore ciągle chorują dla corek , zięcia i dla mnie . Ty wiesz jak mocno jestem chora. Proszę Cię Mateczko o radość zycia i chęć życia.
 Jadwiga: 08.12.2019, 07:34
 Najukochańsza Mateczko. proszę Cię o łaskę zdrowia dla mojej rodziny a w szczególności dla męża i zlagodzenie bólu kości dla moich wnusi ktore ciągle chorują dla corek , zięcia i dla mnie . Ty wiesz jak mocno jestem chora. Proszę Cię Mateczko o radość zycia i chęć życia.
 Ania: 08.12.2019, 07:27
 Matko Najukochańsza proszę o łaskę zdrowia dla mojego męźa .miej go zawsze w swj opiece. Dodaj mu wiary nadziei miłości i siły aby pikonał raka.
 Urszula: 08.12.2019, 06:57
 Proszę Cię Najświętsza Mateńko o łaskę nawrócenia dla wszystkich grzeszników, dls6 tych którzy siłę od Boga odwrócili i tych którzy Go jeszcze nie poznali, o nawrócenia wśród moich bliskich. Podnoś nas Maryjo z naszych upadków grzechowych. Bądź pozdrowiona pełna łaski.
 Małgorzata : 08.12.2019, 06:55
 Najświętsza Maryjo proszę o wstawiennictwo u Syna Twego ukochanego Jezusa za całą moją rodzinę i znajomych. Proszę by odnaleźli spokój,chorzy zwłaszcza Asia Dorota Grażynka powrócili do zdrowia. Błagam o łaskę nawrócenia i dar macierzyństwa dla mojej córki. Dziękuję za wszystkie otrzymane dotąd łaski i przepraszam że nie zawsze o nich pamiętam.
 Wiesław: 08.12.2019, 06:46
 Maryjo Niepokalana uproś u Boga nawrócenie mojej rodziny o dary Ducha św zgody w rodzinie i domu rodzinnego i zdrowie dla Rafała Wiesławy Wiesława i Magdaleny.Bogu dzięki i Maryj iNiepokalanej za wszystkie łaski.amen
 Ewa :24:45: 08.12.2019, 06:46
 Matko Najseietsza Proszę Cię o uwolnienie mojej duszy od uzależnienia znalezienia spokoju i miejsca pobytu oraz siły i zdrowia
 Stanislaw: 08.12.2019, 05:56
 Kochana Matko, proszę Cię o wsparcie w trudnej sytuacji rodzinnej i zawodowej. Pomóż mi w koncentracji w modlitwie różańcowej. Chroń Polskę przed wrogami wewnętrznymi i zewnętrznymi.
 Roma: 08.12.2019, 05:20
 Matko Najsłodsza!Miej w opiece duszę mojej Mamy i wstawiaj się za nią.Ty wiesz, jak była Tobie wierna i jak Cię czciła.Bądź też ze mną i we mnie, pouczaj, doradzaj i chron przed błędnym działaniem.Chron też moje dzieci i moich przyjaciół.
 Viola : 08.12.2019, 01:51
 Nasza Mamusiu Maryjo zawierzam Ci cały świat, wszystkich grzeszników, tych którzy Cię nie znają i którzy się do Ciebie nie uciekają, a szczególnie za konajacych grzeszników. Za masonerie o unicestwienie jej planów związanych ze zniszczeniem Kościoła św i świata. Za wszystkich tych których mam w sercu i Tobie Matko polecam. O uwolnienie zniewolony i opętanych. Za tych którzy przeciwstawiaja się Bóg używając okultyzmu. Za Wszystkich zmarłych z mojej rodziny. O zgodę, miłość i błogosławieństw dla mojej rodziny. O pomyślne uiszczenia planów które chce zrealizować. Prowadź nas Maryjo.
 Gabrysia : 08.12.2019, 01:30
 Proszę Cię Niepokalana Matko Najświętsze o głęboką wiarę miłośc nadzieję i dary i owoce Ducha świętego dlamnie i dla moich bliskich i tych którzy potrzebują Łaski Bożej .Szczególnie za grzeszników i tych wszystkich , którzy wątpią w twoją wiarę Amen.
 Kasia: 08.12.2019, 01:27
 Proszę Cię Mamo złej na mnie na moje małżeństwo na moje dzieci pokorę miłość łagodność cierpliwość szczęście. Oddaje ci moje myśli umysł jezyk, moje ja, uleganie grzechom, złość gniew kłamstwo, nieprzebaczenia, proszę o łaskę spowiedzi dla męża i dla mnie o nawrócenie teściów, oraz o uwolnienie z nałogu alkoholu dla mnie męża teściów taty
 Barbara: 08.12.2019, 01:20
 Matko Przenajświetrza błagam Cię pokornie o uzdrowienie z choroby mojej córeczki oraz mnie, bo moje ciało też bardzi zachorowało. W Tobie moja nadzieja na nasze uleczenie, bo co raz bardziej brakuje sił, a serce przepełnia strach przed choroba nowotworową. Niech Twoje miłosierdzie dotknie nas i uleczy nasze ciała i duszę. Matko Ty możesz uprosić wszystko u swego syna.
 Barbara: 08.12.2019, 01:19
 Matko Przenajświetrza błagam Cię pokornie o uzdrowienie z choroby mojej córeczki oraz mnie, bo moje ciało też bardzi zachorowało. W Tobie moja nadzieja na nasze uleczenie, bo co raz bardziej brakuje sił, a serce przepełnia strach przed choroba nowotworową. Niech Twoje miłosierdzie dotknie nas i uleczy nasze ciała i duszę. Matko Ty możesz uprosić wszystko u swego syna.
 Marzena: 08.12.2019, 01:02
 Matko Najświętsza ratuj moją grzeszną duszę błagam. Prosz~ daj łask~ nawrócenia dla mojej córki. Prosz~ ratuj nas.. Proszę błogosławi moim rodzicom
 Piotr: 08.12.2019, 00:42
 Matko Przenajswietsza uwolnij mnie z nałogu palenia papierosów miej Nasza rodzine o opiece
 Jadwiga : 08.12.2019, 00:36
 O Matuchno Ukochana dziękuję za każdy dzień z Tobą.Powierzam Twej opiece mojego męża ,dzieci,siebie,wnuczki,braci z rodzinami i przyjaciół.Otocz nas swą cudowną opieką,wyproś łaskę uzdrowienia,bo trapią nas liczne choroby,umocnij w wierze i miłości,prowadź nas i chroń od złego.Opiekunko rodzin,uzdrowienie chorych módl się za nami ,a zmarłym śp rodzicom i krewnym wyproś łaskę nieba.
 Monika: 08.12.2019, 00:34
 Niepokalana Maryjo, dziękuję Ci za wszystkie łaski, którymi tak hojnie obdarzasz mnie i moich bliskich. Dziękuję za to , że jesteś i błagam byś przez swoje wstawiennictwo uprosiła mnie i całej mojej rodzinie łaskę nawrócenia, łaskę wiary, wierności, miłości, łaskę wybaczenia, życia w zgodzie , łaskę zdrowia i uwolnienia z uzależnień w szczególności dla mnie, mojej córki Natalii, proszę o pomoc w odnalezieniu właściwej drogi w jej życiu, o studia i pracę, oraz dla jej ojca Jacka.O łaskę uzdrowienia dla mojego taty z tętniaka aorty i o zdrowie i siłę dla mojej mamy. Proszę o dar macierzyństwa dla Moniki i Oli , o dobre relacje w pracy, o dach nad głową oraz o wszystkie łaski potrzebne do zbawienia naszych prowadź nas przez życie Maryjo ku życiu wiecznemu.
 Basia 8.12.19.00.11: 08.12.2019, 00:24
 Najukochansza Mateczko Maryio .Prosze Cie ....Miej w opiece Moje wnuczki ....prosze aby 3 wnuczka ktora ma sie urodzic w maju zdrowo sie rozwijala prosze o laske dla syna i synowej aby doczekali narodzin 2 dziecka ktorego tak pragna ...zeslij wiecej wiary na moje dzieci ...aby moj ziec zaczal chodzic do kosciola ...prosze o laski dla mojej rodziny abys zawsze byla z nami ...inas chronila ..prosze o dalsze sily dla mnie i meza
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] (19) [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

TresćPoprzednia[ Powrót ]Następna
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej