Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
 

Godzina Łaski

8 grudnia 2019 r. od 12.00 do 13.00

     Matka Boża, objawiając się w Święto Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia 1947 r., pielęgniarce Pierinie Gilli w Montichiari we Włoszech powiedziała:

     "Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata.

     Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała.

     Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga.

     Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich.

     Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona.

     Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski.

     Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu".


Za zazwoleniem władzy duchownej.
Imprimatur ks. biskup dr. Rudolf Graber

8 grudnia Godzina Łaski


     Jak odprawić Godzinę Łaski?

     To szczególna godzina i dobrze będzie, jeśli zdołasz wykorzystać ją całą. Im więcej czasu spędzisz z Maryją, tym więcej łask spłynie na ciebie i tych, których nosisz w sercu. Dlatego postaraj się oddać Niepokalanej całą świętą godzinę. Jeżeli to niemożliwe, przybliż się do Jej Niepokalanego Serca na tyle czasu, na ile cię stać. Każda chwila, którą spędzisz przytulony do obietnicy Matki Bożej, okaże się bezcenna!

     Zacznij od przypomnienia sobie obietnic Matki Najświętszej.

     "W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego".

     Skup się na modlitwie i zapytaj siebie: "Co obiecuje mi Matka Najświętsza?". Ona zapewnia, że Godzina Łaski "zaowocuje wieloma nawróceniami".

     Proś o łaskę nawrócenia dla tych, którzy jej najbardziej potrzebują.

     "Serca zatwardziałe i zimne jak ten marmur zostaną dotknięte Bożą łaską i staną się wiernymi czcicielami naszego Pana, i będą Go szczerze miłować (...)".

     Proś o tę łaskę dla siebie i najbliższych.

     "Przez to nabożeństwo uzyskacie wiele łask duchowych i cielesnych".

     Nie bój się prosić o łaski - nawet największe!

     "Nasz Pan, mój Boski Syn, Jezus, ześle swe przeobfite Miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą stale modlić się za swych grzesznych braci (...)".

     Proś o łaskę nawrócenia dla grzeszników.

     "Każdy, kto będzie modlić się w tej intencji i wylewał łzy pokuty, odnajdzie pewną drabinę niebieską, przez me macierzyńskie Serce będzie też miał zapewnioną opiekę i łaskę".

     A teraz podziękuj za tę łaskę, którą ci dziś Matka Najświętsza gwarantuje!

     W tym momencie możesz zacząć rozmawiać z Maryją modlitwami, które są najbliższe twemu sercu. Odmów Różaniec, przeplatając go aktami miłości (Boże, choć Cię nie pojmuję...) i żalu za grzechy (Ach, żałuję za me złości...). Wyznaj swą wiarę w Boga (Wierzę w Boga Ojca Wszechmogącego), wychwalaj Jego dobroć (Chwała na wysokości Bogu), oddaj się Maryi pod opiekę (Cały jestem Twój, o Maryjo). To słowa szczególnie miłe Maryi. One otworzą dla ciebie Jej Serce, ciebie zaś niech otworzą na Jej dary.

     Zobacz także:
     [ Matka Boża w Montichiari ]

Wincenty Łaszewski

Tekst pochodzi z gazety
Nasz Dziennik
Piątek, 7 grudnia 2007


   

Wasze komentarze:
 Sylwia : 08.12.2019, 09:40
 Maryjo Matko, proszę Cię, błagam Cię o nawrócenie mojego męża, proszę Cię aby mój mąż zaczął kochać życie. Niech jest radosny i cieszy się żona i 2. 5 letnim synem. Przeszliśmy już wiele prób, mimo wszytsko razem. Niech jest zdrowy, i doświadcza wiele Łask. Niech Bóg na nowo zagości w jego sercu. Proszę także o Pokoj i Zgodę w rodzinie. Rodzina jest siła, spraw by dzisiejszy dzień odmienił wiele, na zawsze.... 🙏 Proszę też o zdrowie dla moich najbliższych.
 Barbara: 08.12.2019, 09:40
 Kochana Matko Maryjo proszę o nawrócenie mojego męża,żeby się modlił i chodził do kościoła, proszę żeby mój syn z synową powiększyli rodzinę żeby szczęśliwie zaszła synową w ciążę jak również proszę cię Matko Przenajświętsza żeby w naszej rodzinie panował spokój i zgoda
 Barbara: 08.12.2019, 09:38
 Kochana Matko Maryjo proszę o nawrócenie mojego męża,żeby się modlił i chodził do kościoła, proszę żeby mój syn z synową powiększyli rodzinę żeby szczęśliwie zaszła synową w ciążę jak również proszę cię Matko Przenajświętsza żeby w naszej rodzinie panował spokój i zgoda
 Agata: 08.12.2019, 09:37
 Dziękuję Ci Matko za to że rok temu tego dnia dałaś mi znać i pojechałam z synem Kamilem do lekarza bo miał guz na nodze. Tam po prześwietleniu lekarka powiedziała mi że to jest guz nowotworowy. Byłam w szoku. Teraz ma już ten guz wycięty. Dziękuję Ci Matko za to i proszę aby się już więcej nie odmawiał. Proszę Cię także za moich pozostałych synów Łukasza, Michała, Mateusza oraz za męża Marka
 Magda: 08.12.2019, 09:37
 Matko Boża miej nas wszystkich w opiece. Wspomagaj nas w codziennym życiu i prowadź do Ciebie ❤️ dziękuję
 Beata: 08.12.2019, 09:36
 Mateńko Ukochaną dziękuję Ci za wszystkie łaski które zsyłasz dzięki Twemu wstawiennictwu na moją rodzinę. Proszę Cię Mateńko Niepokalana o łaskę nawrócenia mojego męża i uzdrowienie z chorób które mnie dotknęły. Otaczają opieką moją córkę w każdej sekundzie jej życia.
 Magda: 08.12.2019, 09:35
 Matko Boża miej nas wszystkich w opiece. Wspomagaj nas w codziennym życiu i prowadź do Ciebie ❤️ dziękuję
 Piotrek: 08.12.2019, 09:33
 Najukochańsza Matuchno dziękuję za otrzymywane codziennie łaski, proszę o nawrócenie dla moich synów aby odnaleźli drogę do świątyni.Najjaśniejsza Pani proszę o łaskę uzdrowienia dla wszystkich chorych za których się codziennie modlę i łaskę nawrócenia dla najzatwardziawszych grzeszników
 Grzegorz 11: 08.12.2019, 09:32
 O Maryjo peosze cię w tej godzinie o zdrowie dla siebie i najbliższych
 maria: 08.12.2019, 09:30
 Matko proszę Cię o godną pracę dla mojej córki. Proszę o nawrócenie drugiej córki i o zdrowie dla nich a także polecam Ci mojego syna . Proszę o zdrowie dla męża i wnuka.Miej nas wszystkich w swojej opiece.
 Helena: 08.12.2019, 09:27
 Mateńko Niepokalanie Poczęta błagam o łaskę macierzyństwa dla mojej córki Kasi, o łaski nawrócenia mojej siostry Grażyny, o łaski nawrócenia dla zięciów Jacka i Pawła i o łaski zdrowia dla dzieci, wnuków i męża.Prosze dopomóż
 Monika: 08.12.2019, 09:25
 Niepokalana Maryjo, matko Najświętsza dziękuję za Twoją opiekę i wszystkie łaski którymi tak hojnie obdarzasz mnie i moich bliskich, błagam trwaj przy nas, proszę za siebie i wszystkich grzeszników, o łaskę uwolnienia,nawrócenia i łaskę wiary, wierności i miłości do Chrystusa Pana naszego, proszę o łaskę zdrowia i przyjęcia woli Pana oraz o łaskę życia wiecznego dla wszystkich dusz czyśćcowych. Amen.
 Lucyna: 08.12.2019, 09:23
 Najdroższa Matki Świata dziękuję Ci za wszystkie łaski. Proszę o dar nawrócenia się syna uwolnienie od złych ludzi i nałogów. Proszę o sakramenty małżeństwa dla moich dzieci i obsadzenie ich potomstwem aby żyli w zgodzie rodzinnej i aby Big zesłał na nas całą rodzinę Ducha Świętego. Dopomóż nam Mateńko w tych obecnie trudnych dla nas chwilach. Bogu niech będą dzięki.
 Magdalena : 08.12.2019, 09:18
 Mamusiu, będę prosić w tej godzinie o łaski a Ty wiesz najlepiej czego nam jaj bardziej potrzeba...
 Magdalena : 08.12.2019, 09:17
 Mamusiu, będę prosić w tej godzinie o łaski a Ty wiesz najlepiej czego nam jaj bardziej potrzeba...
 Kazimiera : 08.12.2019, 09:14
 Maryjo Niepokalana prosze o nawrocenie i uwolnienie syna z nalogu, o dary DUcha Świętego , zgode w rodzinie, o łaskę zdrowia dla Kubusia i Gabrysi.Daj mi sile i odwage, oddal zło.
 Marzena: 08.12.2019, 09:12
 Maryjo Pocieszycielko moja Ty która znasz ból każdej matki proszę Cię o dar miłości dla mojej córki Marty o męża z którym będzie mogła założyć rodzinę Bogiem silną i budować szczęście życia rodzinnego na zasadach ewangelii
 Mariola i8 12 19: 08.12.2019, 09:06
 Najukochansza Mateczko proszę Cię o łaskę nawrócenia dla mojego męża. Proszę aby moje dzieci i wnuk kroczyli droga Bożych przykazań i odrzucili wszelkie pokusy nałogów. Mateczko proszę o łaskę zdrowie dla nas wszystkich
 Anna: 08.12.2019, 09:03
 Kochana matko nasza weż w swoją opiekę moich synów .bądż przy mojej kochanej synowej żeby szczęśliwie odnosiła ciążę.ja dziękuję ci matko za wszystkie łaski dla naszej rodziny.pomóż żeby jedna z osób uzależnionych wyszła z nałogu
 Jarek Jezu ufam Tobie.: 08.12.2019, 09:03
 Kochana mamusiu Maryjo proszę w imieniu twojego syna Jezusa.Abyś przez całe nasze życie pomagała nam i naszym bliskim.Módl się za nami teraz i na wieki wieki.Prosimy o łaski zdrowie i radosc wzyciu naszym.Zrób wszystko abyśmy tam gdzie teraz ty mieszkasz zamieszkali razem z tobą.Amen.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] (17) [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

TresćPoprzednia[ Powrót ]Następna
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej