Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
 

Godzina Łaski

8 grudnia 2019 r. od 12.00 do 13.00

     Matka Boża, objawiając się w Święto Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia 1947 r., pielęgniarce Pierinie Gilli w Montichiari we Włoszech powiedziała:

     "Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata.

     Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała.

     Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga.

     Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich.

     Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona.

     Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski.

     Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu".


Za zazwoleniem władzy duchownej.
Imprimatur ks. biskup dr. Rudolf Graber

8 grudnia Godzina Łaski


     Jak odprawić Godzinę Łaski?

     To szczególna godzina i dobrze będzie, jeśli zdołasz wykorzystać ją całą. Im więcej czasu spędzisz z Maryją, tym więcej łask spłynie na ciebie i tych, których nosisz w sercu. Dlatego postaraj się oddać Niepokalanej całą świętą godzinę. Jeżeli to niemożliwe, przybliż się do Jej Niepokalanego Serca na tyle czasu, na ile cię stać. Każda chwila, którą spędzisz przytulony do obietnicy Matki Bożej, okaże się bezcenna!

     Zacznij od przypomnienia sobie obietnic Matki Najświętszej.

     "W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego".

     Skup się na modlitwie i zapytaj siebie: "Co obiecuje mi Matka Najświętsza?". Ona zapewnia, że Godzina Łaski "zaowocuje wieloma nawróceniami".

     Proś o łaskę nawrócenia dla tych, którzy jej najbardziej potrzebują.

     "Serca zatwardziałe i zimne jak ten marmur zostaną dotknięte Bożą łaską i staną się wiernymi czcicielami naszego Pana, i będą Go szczerze miłować (...)".

     Proś o tę łaskę dla siebie i najbliższych.

     "Przez to nabożeństwo uzyskacie wiele łask duchowych i cielesnych".

     Nie bój się prosić o łaski - nawet największe!

     "Nasz Pan, mój Boski Syn, Jezus, ześle swe przeobfite Miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą stale modlić się za swych grzesznych braci (...)".

     Proś o łaskę nawrócenia dla grzeszników.

     "Każdy, kto będzie modlić się w tej intencji i wylewał łzy pokuty, odnajdzie pewną drabinę niebieską, przez me macierzyńskie Serce będzie też miał zapewnioną opiekę i łaskę".

     A teraz podziękuj za tę łaskę, którą ci dziś Matka Najświętsza gwarantuje!

     W tym momencie możesz zacząć rozmawiać z Maryją modlitwami, które są najbliższe twemu sercu. Odmów Różaniec, przeplatając go aktami miłości (Boże, choć Cię nie pojmuję...) i żalu za grzechy (Ach, żałuję za me złości...). Wyznaj swą wiarę w Boga (Wierzę w Boga Ojca Wszechmogącego), wychwalaj Jego dobroć (Chwała na wysokości Bogu), oddaj się Maryi pod opiekę (Cały jestem Twój, o Maryjo). To słowa szczególnie miłe Maryi. One otworzą dla ciebie Jej Serce, ciebie zaś niech otworzą na Jej dary.

     Zobacz także:
     [ Matka Boża w Montichiari ]

Wincenty Łaszewski

Tekst pochodzi z gazety
Nasz Dziennik
Piątek, 7 grudnia 2007


   

Wasze komentarze:
 Iwona: 07.12.2019, 22:45
 Najświetsza Mario dałas mi łaski zycia cuda są .błagam o łaski w zdrowiu,ochron mnie i moje dzieci przed wszystkimi złymi ludzmi czyniącymi mi zło.Ześlij nam pokarm dach nad głową Chroń nas i miej w opiece.Dopomóz nam
 Ewelina : 07.12.2019, 22:35
 Maryjo proszę o łaskę nowego domu i wszelkie inne łaski mi potrzebne oraz prace i zdrowie. Maryjo proszę.
 Jola: 07.12.2019, 22:28
 Matko moja ukochana proszę Cię o łaskę nawrócenia dla moich dzieci i męża. Proszę abyś wybawiła meza z nałogu pijaństwa, syna z nałogów palenia , i narkotyków miej w opiece moja rodzine aby panował spokój i wzajemny szacunek miłość i zrozumienie.prosze Cię o zdrowie dla całej mojej rodziny. Prosze o pomoc w znalezieniu pracy, jak również żeby moje dzieci były pilne pracowite i dobrze się uczyły. Przytul Nas i prowadź do swojego Syna .
 Jola: 07.12.2019, 22:27
 Matko moja ukochana proszę Cię o łaskę nawrócenia dla moich dzieci i męża. Proszę abyś wybawiła meza z nałogu pijaństwa, syna z nałogów palenia , i narkotyków miej w opiece moja rodzine aby panował spokój i wzajemny szacunek miłość i zrozumienie.prosze Cię o zdrowie dla całej mojej rodziny. Prosze o pomoc w znalezieniu pracy, jak również żeby moje dzieci były pilne pracowite i dobrze się uczyły. Przytul Nas i prowadź do swojego Syna .
 Slawka: 07.12.2019, 22:26
 Kochana Miriam, upros dla nas łaskę zdrowia dla całej rodziny,wyzwolenie z nałogu tytoniowego,alkoholowego,odchudzaniu syna i zdaniu matury ,dostanie się na studia.prosimy o większą siłę modlitwy i broń przed atakami szatana.króluj nam Chryste.
 Anna. God: 07.12.2019, 22:26
 Bóg zapłać za otrzymane łaski🌹 Matko Najświętrza proszę Cię abyś uprosiła łaskę wiary, miłości i zgody w rodzinie. Ty najlepiej wiesz czego potrzebuje dla siebie i rodziny.
 Tomasz: 07.12.2019, 22:14
 Fałszywość rzekomych objawień W dokumencie z 2013 roku bp Luciano Monari zakazał promowania w sanktuarium maryjnym w Fontanelle di Montichiari rzekomych objawień Pieriny Gilli. Obecnie nie wolno w tej świątyni nawiązywać w żaden sposób do jakichkolwiek objawień, orędzi i innych zjawisk o charakterze rzekomo nadprzyrodzonym. W konsekwencji z sanktuarium usunięto zdjęcia Pieriny Gilli, foldery i książki promujące jej rzekome objawienia. Biskup Brescii wydał swój dokument na polecenie Kongregacji Nauki Wiary z 13 listopada 2012 roku. Wcześniej w tej sprawie interweniowała także Kongregacja Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów.
 Ewa: 07.12.2019, 22:08
 Matko najukochansza dziękuję za wszystko co mam za zdrowie za rodzinę za syna. Proszę o zdrowie dla mojej rodziny przyjaciół. Proszę o miłość szacunek spokój w mojej rodzinę. Proszę o stabilizację w pracy. Dziękuję Ci Matuchno Najukochansza za otrzymane wszystkie łaski
 Iza: 07.12.2019, 21:51
 Mamusiu......błagam o ratunek, o dar Życia Wiecznego dla Babci, zdrowia i opamietanie dla całej rodziny. BOŻE daj siłę..... Jezu Ufamy Tobie
 Artur : 07.12.2019, 21:46
 Wspaniała Pani, nasza Matko i Królowo! Uciekamy się do Ciebie w każdy czas. Ochraniaj nas Pani swoim płaszczem niebieskim. Prosimy Ciebie w naszych intencjach błagalnych o wstawiennictwo u Twojego Syna Najdroższego, a naszego Pana i Mistrza, Jezusa. Niepokalanie Poczęta i bez grzechu Maryjo proszę za wszystkimi intencjami ludzi na świecie. Niech za Twoimi prośbami do Syna Bożego Jezusa Chrystusa stanie się Wola Boża. Trzykroć Przedziwna Matko Boża proszę uniżenie o modlitwę za nas.
 Danka: 07.12.2019, 21:43
 Matko ukochana, bądź pozdrowiona. Proszę o łaskę wiary i umiłowania Boga dla mojego męża. O łaskę dla Wojtka, aby miał wiarę i rozeznanie swojej drogi. Bądź pozdrowiona łaski pełna, Maryjo!
 Iwona: 07.12.2019, 21:40
 Maryjo Najukochansza Błagam o Cud uzdrowienia Wypros u Swojego Syna Jezusa dla którego nie ma rzeczy nie możliwych aby to o co Błagam zostało wysłuchane Jeśli jest to z Waszą Wola Dziękuję
 Iwona: 07.12.2019, 21:39
 Maryjo Najukochansza Błagam o Cud uzdrowienia Wypros u Swojego Syna Jezusa dla którego nie ma rzeczy nie możliwych aby to o co Błagam zostało wysłuchane Jeśli jest to z Waszą Wola Dziękuję
 Halina: 07.12.2019, 21:35
 Maryjo proszę o łaskę wiary i nawrócenia dla syna i synowej,zdrowie,spokój i dobrą pracę. Spraw aby mój wnuk wyrósł na dobrego i uczciwego człowieka i szedł przez życie bez grzechu i zła. Oderwij mojego syna od nałogów i obdarz ich dom pokojem i miłością.
 Genowefa: 07.12.2019, 21:28
 Matenko proszę o zdrowie dla mnie i moich bliskich oraz nawrocenie dzieci od wiary blagam pomóż
 Irena: 07.12.2019, 21:21
 Matko proszę Cię o opiekę na moimi dziećmi ich dziećmi .nad synową o zdrowie dla całej moje todzinyj .Proszę wypros laski nam potrzebne u Twojego syna..prosze Cię aby moi wnukowie otworzyli się na wiarę.O miłość i zgodę w mojej rodzinie a zwłaszcza moich dzieci i moich sióstr.Dziekuje Ci matko za wszystkie laski jakie otrzymałam.Mniej w opiece moich bliskich i przyjaciół abyśmy się pogodził i razem przez życie szli.prosze też Cię mocno o dobrego męża dla mojej córki aby nie szła sama przez swoje życie Dziękuję ci matuchno ze jestes.
 Kk: 07.12.2019, 21:19
 Proszę o łaskę i cud macierzyństwa
 Córka: 07.12.2019, 21:16
 Matka Najświetsza proszę wyproś łaski dla mojego taty i proszę pomóz w uzdrowieniu go. Niech wroci do zdrowia. Miej go w swojej opiece.
 Anna: 07.12.2019, 21:13
 Mateńko kochana Ty wiesz najlepiej o co clę proszę i czego potrzeba w naszej rodzinie
 Sylwia : 07.12.2019, 21:13
 Maryjo pomóż mi się wyplątać z chorego związku. A gdy dojdzie do rozstania błagam daj mi siły na przetrwanie najgorszego. Błagam Cię abym sobie wtedy poradziła finansowo Ty wiesz najlepiej jak,mi w tej sytuacji pomoc Maryjo błagam dopomóż...
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] (21) [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

TresćPoprzednia[ Powrót ]Następna
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej