Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Godzina Łaski

8 grudnia 2018 r. od 12.00 do 13.00

     Matka Boża, objawiając się w Święto Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia 1947 r., pielęgniarce Pierinie Gilli w Montichiari we Włoszech powiedziała:

     "Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata.

     Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała.

     Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga.

     Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich.

     Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona.

     Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski.

     Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu".


Za zazwoleniem władzy duchownej.
Imprimatur ks. biskup dr. Rudolf Graber

8 grudnia Godzina Łaski


     Jak odprawić Godzinę Łaski?

     To szczególna godzina i dobrze będzie, jeśli zdołasz wykorzystać ją całą. Im więcej czasu spędzisz z Maryją, tym więcej łask spłynie na ciebie i tych, których nosisz w sercu. Dlatego postaraj się oddać Niepokalanej całą świętą godzinę. Jeżeli to niemożliwe, przybliż się do Jej Niepokalanego Serca na tyle czasu, na ile cię stać. Każda chwila, którą spędzisz przytulony do obietnicy Matki Bożej, okaże się bezcenna!

     Zacznij od przypomnienia sobie obietnic Matki Najświętszej.

     "W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego".

     Skup się na modlitwie i zapytaj siebie: "Co obiecuje mi Matka Najświętsza?". Ona zapewnia, że Godzina Łaski "zaowocuje wieloma nawróceniami".

     Proś o łaskę nawrócenia dla tych, którzy jej najbardziej potrzebują.

     "Serca zatwardziałe i zimne jak ten marmur zostaną dotknięte Bożą łaską i staną się wiernymi czcicielami naszego Pana, i będą Go szczerze miłować (...)".

     Proś o tę łaskę dla siebie i najbliższych.

     "Przez to nabożeństwo uzyskacie wiele łask duchowych i cielesnych".

     Nie bój się prosić o łaski - nawet największe!

     "Nasz Pan, mój Boski Syn, Jezus, ześle swe przeobfite Miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą stale modlić się za swych grzesznych braci (...)".

     Proś o łaskę nawrócenia dla grzeszników.

     "Każdy, kto będzie modlić się w tej intencji i wylewał łzy pokuty, odnajdzie pewną drabinę niebieską, przez me macierzyńskie Serce będzie też miał zapewnioną opiekę i łaskę".

     A teraz podziękuj za tę łaskę, którą ci dziś Matka Najświętsza gwarantuje!

     W tym momencie możesz zacząć rozmawiać z Maryją modlitwami, które są najbliższe twemu sercu. Odmów Różaniec, przeplatając go aktami miłości (Boże, choć Cię nie pojmuję...) i żalu za grzechy (Ach, żałuję za me złości...). Wyznaj swą wiarę w Boga (Wierzę w Boga Ojca Wszechmogącego), wychwalaj Jego dobroć (Chwała na wysokości Bogu), oddaj się Maryi pod opiekę (Cały jestem Twój, o Maryjo). To słowa szczególnie miłe Maryi. One otworzą dla ciebie Jej Serce, ciebie zaś niech otworzą na Jej dary.

     Zobacz także:
     [ Matka Boża w Montichiari ]

Wincenty Łaszewski

Tekst pochodzi z gazety

Piątek, 7 grudnia 2007

   

Wasze komentarze:
 Edyta: 08.12.2018, 12:20
 Maryjo prosze Cie o łaske zdrowia dla mojego syna o ktorego ciagle drze aby zdrowo sie rozwijal nie cierpial na zadne zaburzenie zeby byl normalnym zdrowym chlopcem. Dla mnie jego zdrowie jest najwazniejsze. Prosze tez cie abu moje malzentwo przetrwalo wszelkie zlo. Prosze cie rowniez o zdrowie dla calej naszej rodziny dla mamy taty i innych z rodziny. Prosze o laske nawrocenia dla Piotra ktory zagubil sie w swoim zyciu. Spraw by wstapil na dobra drogę tak jak dobry jest on niech i wszystko w jego zyciu stanie sie dobre. Ale szczególnie proszę cie i zdrowie dla syna. Nieststy nie moge poswiefic ci tyle czasu ile bym chciała bo musze sie opiekowac synem AMEN kochana matko wierzę w ciebie
 Anna : 08.12.2018, 12:20
 W godzinie łaski proszę Maryjo o zdrowie dla całej mojej rodziny o zgodę w mojej rodzinie o zdrowie dla moich dzieci i mojego męża miej nas nieustannie w swojej opiece
 Blakko: 08.12.2018, 12:20
 Jestem za granicą w innej strefie czasowej, ta 12:00 dotyczy czasu lokalnego, czy UTC?
 Maciek: 08.12.2018, 12:20
 Proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny i najbliższych a w szczególności dla mojego Taty. Matko przenajświętsza błagam Cię o uzdrowienie z choroby nowotworowej mojego Taty Zbigniewa.
 Ania : 08.12.2018, 12:20
 Dziękuję Mateńko za wszelkie łaski które otrzymaliśmy. Proszę o dar kolejnego dzieciątka <3
 beata: 08.12.2018, 12:20
 prosze o zgode w rodzinie,opamiętanie teściowej i jej córek oraz o zdrowie dla mojego męża
 Magda : 08.12.2018, 12:18
 Maryjo dziękuję Ci A to co mam proszę by A Twoim stawiennictwem mąż odzyskał wiarę i zadbał szczerze o dzieci i rodzinę . Proszę byś uleczyła nasze małżeństwo i zdrowie . Proszę by nasze dzieci i cała rodzina byla zdrowa i żyła zgodnie z Bogiem
 Monika: 08.12.2018, 12:18
 Matko Najświetsza proszę o zdrowie dla całej rodziny i dary ducha Św dla dzieci o pomoc dla syna aby ustąpiły te jego nerwy aby zrozumiał ci w życiu ważne o pomoc dla córki na czas matur o to by mąż wkoncu mnie zauwazył abym nie była dla niego nikim o zdrowie dla tesciów i zgodę. w rodzinie
 Bogdan: 08.12.2018, 12:17
 Maryjo błagam Cię o zdrowie dla:Grażyny,Tadeusza,Dany,Małgorzaty,Ady,Katarzyny i dla wszystkich którym obiecałem modlitwę,proszę o uporządkowanie spraw osobistych-matrialnych, moich i Moniki,Justyny,Andrzeja,Mieczysławy,Grażyny....Krzysztofów,Marków i błagam o wszekie potrzebne do zbawienia łaski. AmenDziękuję za wszystko co do tej pory otrzymałem..Zwłszcza za 30-letnią abstynencję..
 A.: 08.12.2018, 12:17
 Najdrozsza Matenko dziekuje Ci za dar macierzynstwa i proszę o zdrowie dla calej mojej rodziny, dla mojej mamy aby choroba ustala.Blogoslaw nam wszystkim
 ziutek: 08.12.2018, 12:16
 Mateczko,proszę byś wzmocniła wiarę u mnie i całej mojej rodzinie .Błagam Cię byś pomogła wrucić do pełnosprawności córce Beacie ,dziękuję za wszystko co do teraz zrobiłaś dla mnie i całej rodziny amen.
 DO.: 08.12.2018, 12:16
 MARYJO PROSZE OTOCZ OPIEKA MOJE CÓRKI ,MĘŻA I MNIE.SPRAW ABY MOJE DZIECI NIE PRZESTAŁY WIERZYĆ W BOGA,ABY SIĘ CZĘSCIEJ MODLIŁY.ODDAL OD NAS WSZYSTKO CO ZŁE.ZABIERZ OD NAS PRZEKLEŃSTWA NASZYCH PRZODKÓW W SZCZEGÓLNOSCI ALKOHOLIZM,DEPRESJĘ,ZAWIŚĆ I ZŁOŚĆ,NAPEŁNIJ NAS DOBROCIĄ I WZAJEMNĄ MIŁOŚCIA,SPRAW ZA PRZYCZYNA SYNA SWEGO A PANA NASZEGO ABY NASZA STARSZA CÓRKA ZŁAGODNIAŁA I UMIAŁA PRZEPRASZAĆ,CHROŃ JA OD ZŁYCH MOCY.OBDARZ NAS DOBRYMI ZIĘCIAMI I KOCHANYMI WNUKAMI.SPRAW ABYŚMY DŁUGO,ZGODNIE I SZCZĘŚLIWIE ŻYLI W OTOCZENIU SWOICH NAJBLIŻSZYCH.POMÓŻ ZREALIZOWAĆ MARZENIA MOICH DZIECI.ZACHOWAJ NAS W ZDROWIU .MÓDL SIĘ ZA NAMI
 Ewelina: 08.12.2018, 12:16
 Maryjo proszę Cię o łaskę nowego domu, o łaskę macierzyństwa, o łaskę zdrowia i spokojnego życia z Panem Bogiem i Tobą Maryjo. Kocham Cię Maryjo.
 asia: 08.12.2018, 12:15
 Matko najswietsza prosze cie o zdrowie, prace i powodzenie w zyciu codzienny,mnie ,dla moich najblizszych, przyjaciol i rodziny.
 Monika: 08.12.2018, 12:15
 Matko Najświetsza proszę o zdrowie dla całej rodziny i dary ducha Św dla dzieci o pomoc dla syna aby ustąpiły te jego nerwy aby zrozumiał ci w życiu ważne o pomoc dla córki na czas matur o to by mąż wkoncu mnie zauwazył abym nie była dla niego nikim o zdrowie dla tesciów i zgodę. w rodzinie
 Monika : 08.12.2018, 12:15
 Maryjo, proszę o nawrócenie mojego męża i skruszenie jego twardego serca, by wrócił do życia rodzinnego i docenił to życie jako skarb. Przymnóż nam wszystkim wiary i umocnij nas w drodze do Nieba. Amen.
 Klaudusia: 08.12.2018, 12:15
 Kochana nasza matko bardzo cię prosze o cierpliwość dla mojej kochanej siostrzyczki
 Halina : 08.12.2018, 12:14
 Proszę Cię Maryjo o zdrowie dla mojej siostry i całej mojej rodziny, o nawrócenie dla mojej córeczki
 Sabina : 08.12.2018, 12:14
 Matko Boza proszę o zdrowie dla Ksawka dla wszystkich chory przede wszystkim w mojej rodzinie niech ta godzina laski pozwoli aby Maryja wstawiłam się i aby Bóg uzdrowil z choroby najbardziej chore to Ksawka w naszej rodzinie. Daj im dużo siły. A mi pozwól aby pewna osoba pozwoliła sobie wyjaśnić abym mogła z Tą osobą porozmawiać daj mi proszę tą szansevodowienoa znajomości Z T. Tobie się zawierzam i oddaje
 Ola: 08.12.2018, 12:14
 Panie Boże, bardzo proszę o zdrowie dla mojej mamy, brata i całej mojej rodziny. Odsuń od mojego brata wszystkie kłopoty, troski i zmartwienia. Ponieważ można prosić o wszystko to prosze o wygrana w totolotka, abym mój brat mógł spłacić kredyty. Dla siebie i męża proszę tylko o zdrowie. Mateczko, zaopiekuj się moja rodzina.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] (21) [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej