Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Godzina Łaski

8 grudnia 2018 r. od 12.00 do 13.00

     Matka Boża, objawiając się w Święto Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia 1947 r., pielęgniarce Pierinie Gilli w Montichiari we Włoszech powiedziała:

     "Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata.

     Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała.

     Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga.

     Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich.

     Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona.

     Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski.

     Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu".


Za zazwoleniem władzy duchownej.
Imprimatur ks. biskup dr. Rudolf Graber

8 grudnia Godzina Łaski


     Jak odprawić Godzinę Łaski?

     To szczególna godzina i dobrze będzie, jeśli zdołasz wykorzystać ją całą. Im więcej czasu spędzisz z Maryją, tym więcej łask spłynie na ciebie i tych, których nosisz w sercu. Dlatego postaraj się oddać Niepokalanej całą świętą godzinę. Jeżeli to niemożliwe, przybliż się do Jej Niepokalanego Serca na tyle czasu, na ile cię stać. Każda chwila, którą spędzisz przytulony do obietnicy Matki Bożej, okaże się bezcenna!

     Zacznij od przypomnienia sobie obietnic Matki Najświętszej.

     "W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego".

     Skup się na modlitwie i zapytaj siebie: "Co obiecuje mi Matka Najświętsza?". Ona zapewnia, że Godzina Łaski "zaowocuje wieloma nawróceniami".

     Proś o łaskę nawrócenia dla tych, którzy jej najbardziej potrzebują.

     "Serca zatwardziałe i zimne jak ten marmur zostaną dotknięte Bożą łaską i staną się wiernymi czcicielami naszego Pana, i będą Go szczerze miłować (...)".

     Proś o tę łaskę dla siebie i najbliższych.

     "Przez to nabożeństwo uzyskacie wiele łask duchowych i cielesnych".

     Nie bój się prosić o łaski - nawet największe!

     "Nasz Pan, mój Boski Syn, Jezus, ześle swe przeobfite Miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą stale modlić się za swych grzesznych braci (...)".

     Proś o łaskę nawrócenia dla grzeszników.

     "Każdy, kto będzie modlić się w tej intencji i wylewał łzy pokuty, odnajdzie pewną drabinę niebieską, przez me macierzyńskie Serce będzie też miał zapewnioną opiekę i łaskę".

     A teraz podziękuj za tę łaskę, którą ci dziś Matka Najświętsza gwarantuje!

     W tym momencie możesz zacząć rozmawiać z Maryją modlitwami, które są najbliższe twemu sercu. Odmów Różaniec, przeplatając go aktami miłości (Boże, choć Cię nie pojmuję...) i żalu za grzechy (Ach, żałuję za me złości...). Wyznaj swą wiarę w Boga (Wierzę w Boga Ojca Wszechmogącego), wychwalaj Jego dobroć (Chwała na wysokości Bogu), oddaj się Maryi pod opiekę (Cały jestem Twój, o Maryjo). To słowa szczególnie miłe Maryi. One otworzą dla ciebie Jej Serce, ciebie zaś niech otworzą na Jej dary.

     Zobacz także:
     [ Matka Boża w Montichiari ]

Wincenty Łaszewski

Tekst pochodzi z gazety

Piątek, 7 grudnia 2007

   

Wasze komentarze:
 basia: 08.12.2018, 11:09
 DZIEKUJE CI MATO ZA ŁASKI JAKIE WYPRASZASZ MI KAZDEGO DNIA ZA TWA DOBROĆ MIŁOSC I PROSZE CIE MARYJO O NAWRÓCENIE MEGO MEZA ZEBY ZACZOŁ SIE MODŁIC CHODZIC DO KOSCIOŁA PRZYJMOWAC KOMUNIE O DOBROC JEGO SERCA PRZEMIANE SERCA ZEBY DUCH SWIETY WLAŁ W JEGO SERCE MIŁOSC DO RODZINY BLIZNIEGO O DAR NAWRÓCENIA SYNÓW I BRATA I BRATANIC O ZDROWIE DLA MNIE I MOICH SYNÓW ORAZ MEZA I RODZNY O UZDROWIENIE MNIE Z ŁUSZCZYCY Z BOLACYCH LEDZWI KREGOSŁUPA O UZROWIENIE MEG SYNA Z LEWOSTRONNEGO NIEDOWŁADU O ULECZENIE GO Z ASTMY I WIRUSA TYPU B WATROBY Z TORBILI NA PRAWEJ NERCE PROSZE O POMOC W KRAZENIU KRWI I ZROWYCH JELIT UKŁADU POKARMWEGO I KRWIONOSNEGO DLA DRUGOEGO SYNA TAKZE UZROWIENIA Z WIRUSA TYPU B WATROBY DLA MEZA ULECZENIA SECA TARCZYCY I ZEBY SIE NIE DENERWOWAŁ O MIŁOSC I O DOBRA PRACE JELIT DLA MNIE IMEZA DZIEKUJE I MARYJO ZA WSZYSTKIE ŁASKI JAKIE WYPRASZASZ DLA MNIE I MOJEJ RODZINY
 Beata: 08.12.2018, 11:07
 Maryjo proszę Ty poprosiłaś Jezusa jak brakowało wina na weselu i stał się cud Ja proszę o mieszkanie dla córki
 Sylwia: 08.12.2018, 11:07
 Matko Boża w godzinie łaski proszę Cię o nawrócenie dla mojego męża Konrada, brata Emila oraz o łaskę Bożą dla całej rodziny, dla moich dzieci o zdrowie i opiekę, by to co złe nie miało do nich dostępu. Proszę również o siłę do życia i o to bym była dla moich dzieci taką matką jakiej potrzebują. Dziękuję za otrzymaną łaskę nawrócenia.
 Agnieszka: 08.12.2018, 11:06
 Ukochana Mateńko, Matko Boża proszę Cię o uzdrowienie i cudowne uleczenie moich nieuleczalnie chorych w ciszy bez słowa skargi powoli umierających dzieci.... Matko proszę przygarnij nas do Swego serca, daj nadzieję, poprowadź przez dalszą drogę życia....Pomóż mi proszę Mateńko Przenajświętsza ocal moje dzieci. Amen
 Agnieszka: 08.12.2018, 11:05
 Matko Najświętsza otocz swoją opieką całą moją rodziną. Pomóż zachować Wszystkim zdrowie. Modlę się do Ciebie także o zdrowie i szczęście dla moich synów- Oskara i Macieja. Zachowaj ich od złych zdarzeń losowych, chroń przed niebezpieczeństwem, daj im swoje wsparcie i otocz opieką. Matko Boża pozwól moim Rodzicom żyć jak najdłużej w zdrowiu. I niech mój brat będzie szczęśliwy. Dziękuję Ci za opiekę. Kocham Cię Matko Boska. Dziękuję.
 Anka: 08.12.2018, 11:04
 Proszę Cię Maryjo, aby mogę serce było gorące dla Boga i moich bliskich. Powierzam ci moje dzieci, proszę o wiarę dla nich. Proszę o zbawienie dla mojej mamy. Powierzam dusze zmarłych w mojej rodzinie. Proszę też za moich przyjaciół i zatwardzialych grzeszników. Dziękuję Ci Maryjo
 Irena: 08.12.2018, 11:04
 Kochana Mateczko proszę o zgodę z sasiadami o wiarę dla mojej corki z rodzina,dla siostry z mamą o siłę w cierpieniach.Twoja na zawsze służebnica.Dziękuję Maryjo za dotychczasową opiekę.
 Bożena: 08.12.2018, 11:01
 Matko Boża dziękuje za Twą opiekę i proszę Cię o potrzebne łaski dla mojej córki Eweliny. Pomóż jej rozwiązać trudne problemy a w szczególności te zdrowotne. Wstawiaj się u Syna Swojego proszę, aby jej błogosławił na każdy dzień życia. Proszę o łaskę zdrowia również dla siebie, abym mogła wspierać w potrzebie moją córkę. Amen
 Mama: 08.12.2018, 11:01
 Matko Przenajświętsza. Proszę z całego serca o łaskę zdrowia dla córeczki. O udaną bez komplikacji operację serduszka. Ona jest jeszcze taka malutka I bezbronna.
 Beata: 08.12.2018, 10:59
 Św Maryjo błagam o zdrowie dla taty i szczęście dla mojej córki Przepraszam ale potrzebuję pieniędzy na leczenie taty i kupno mieszkania dla córki Błagam pomóż mi
 Bożena: 08.12.2018, 10:57
 Matko Boża dziękuje za Twą opiekę i proszę Cię o potrzebne łaski dla mojej córki Eweliny. Pomóż jej rozwiązać trudne problemy a w szczególności te zdrowotne. Wstawiaj się u Syna Swojego proszę, aby jej błogosławił na każdy dzień życia. Proszę o łaskę zdrowia również dla siebie, abym mogła wspierać w potrzebie moją córkę. Amen
 Jerzy: 08.12.2018, 10:53
 Kochana matko. Proszę o zdrowie dla naszych wnuków, dla żony żeby zawsze była szczęśliwa. Matko Najświętsza proszę zachowaj Świat w pokoju. Proszę miej syna Marcina w swej opiece, proszę o zdrowie dla niego i ponownie żeby powrócił na stałe do Boga, żeby przestał być niedowiarkom. Proszę wstaw się za mną grzeszników, żebym miał szczęście , że moje grzechy będą mi dopuszczone. Proszę o błogosławieństwo dla naszej rodziny.
 Gosia: 08.12.2018, 10:51
 Matko Boża, dziękuję za dotychczasową opiekę nade mną i moimi najbliższymi. Proszę Cię o łaskę nawrócenia dla mojego męża, mojego ojca i mnie oraz dla tych, którzy tej łaski najbardziej potrzebują. Miej w opiece Moją Mamę, żeby nie bała się życia i nie bała się śmierci, kiedy nadejdzie Jej czas. Ona codziennie modli się do Ciebie za mnie, dziś ja do Ciebie, Matko Boża,przynoszę modlitwę w intencji Mojej Mamy ....
 Michalina: 08.12.2018, 10:50
 Maryjo niepokalana poczenta proszę Cię o potrzebne łaski dla mnie i moich dzieci daj nam poczuć że jestes z nami błogosławi mojej córce przygotowani do sakramentu małżeństwa .A szczególnie błagam o nawrócenie dla mojego szwagra aby w jego serc zagościł pan Bóg aby zrozumiał że czyni źle aby z szacunkiem odnosił się do swojej żony dzieci i teściowej ulecz chore jego nerwy aby przestał nadużywać alkoholu .przygarnijdo swojego królestwa mojego męża tatę oraz wszystkich bliskich memu sercu Dodaj mi siły i zdrowia abym zawsze była ci wierną twojemu sercu proszę w itecji siostzenc i chorego maksa
 Iwona 08. 12 2018 10.40: 08.12.2018, 10:48
 Miasteczko Przenajswietsza Proszę o łaskęBożą dla mniei mojej rodzinyi Spraw aby mój syn Piotr i Gosia zmienili dzień ślubu z piątkowego na sobotę .daj łaskę abstynencji alkoholowej dla Irenusza .Proszę o brak stresu łaskę spokoju iblogoslawienstwa dla mnie i mojej mamy.
 Ewa: 08.12.2018, 10:48
 Najdroższa i ukochana Mateczko dziękuję za Twą obecność w moim życiu rodzinnym,W tej godzinie Łaski proszę Mateńko uzdrów nasze relacje ,Zawierzam Twej opiece moje dzieci męża i proszę wypraszaj łaskę wiary i powrotu do Boga.Proszę o zdrowie i siły dla moich rodziców oraz rodzeństwa i ich rodzin.Powierzam Tobie Mateczko relacje zawodowe .Wstawiaj się za nami.
 Iwona 08. 12 2018 10.40: 08.12.2018, 10:47
 Miasteczko Przenajswietsza Proszę o łaskęBożą dla mniei mojej rodzinyi Spraw aby mój syn Piotr i Gosia zmienili dzień ślubu z piątkowego na sobotę .daj łaskę abstynencji alkoholowej dla Irenusza .Proszę o brak stresu łaskę spokoju iblogoslawienstwa dla mnie i mojej mamy.
 Mirosława ur. 8 grudnia : 08.12.2018, 10:46
 MATKO BOŻA dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę Cię chroń moją rodzinę.
 pat: 08.12.2018, 10:46
 Matko Przenajswietsza Dziewico Niepokalna prosze Cie ukachana Matko ma o twe przemozne wstawiennictwo za Dusami czysccowymi KK innowiercami masonami ... za moja rodzina naiblizszymi tych ktorzy sa zadala od Twojego syna a Pana naszego Jezusa Chrystusa za Cialem mistycznym siostami bracmi misjonarzami i ksiezmi w szczegolnosci upadlymi zdeprawowanymi by powrocili nalono KK oddaje takze moich wrogow i wrogoww KK wszystkich ktorych nosze w sercu i tych o ktorych zapomnialem a prosili mnie o modlitwae Amen Jezu Maryio Jozefie Kocham Was -ratujcie dusze
 Renata: 08.12.2018, 10:45
 Mateczko Kochana , Matko Boża proszę cię o cud uzdrowienia dla mojego męża Marka , daj mu łaskę zdrowia i siły w walce w trudnej chorobie i szczęśliwe zakończenie leczenia. Błogosław naszych synów Artura o Adriana na każdy dzień .atenko spraw aby zniknęły wszystkie przeciwności losu. Amen
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] (27) [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej