Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Godzina Łaski

8 grudnia 2018 r. od 12.00 do 13.00

     Matka Boża, objawiając się w Święto Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia 1947 r., pielęgniarce Pierinie Gilli w Montichiari we Włoszech powiedziała:

     "Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata.

     Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała.

     Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga.

     Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich.

     Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona.

     Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski.

     Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu".


Za zazwoleniem władzy duchownej.
Imprimatur ks. biskup dr. Rudolf Graber

8 grudnia Godzina Łaski


     Jak odprawić Godzinę Łaski?

     To szczególna godzina i dobrze będzie, jeśli zdołasz wykorzystać ją całą. Im więcej czasu spędzisz z Maryją, tym więcej łask spłynie na ciebie i tych, których nosisz w sercu. Dlatego postaraj się oddać Niepokalanej całą świętą godzinę. Jeżeli to niemożliwe, przybliż się do Jej Niepokalanego Serca na tyle czasu, na ile cię stać. Każda chwila, którą spędzisz przytulony do obietnicy Matki Bożej, okaże się bezcenna!

     Zacznij od przypomnienia sobie obietnic Matki Najświętszej.

     "W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego".

     Skup się na modlitwie i zapytaj siebie: "Co obiecuje mi Matka Najświętsza?". Ona zapewnia, że Godzina Łaski "zaowocuje wieloma nawróceniami".

     Proś o łaskę nawrócenia dla tych, którzy jej najbardziej potrzebują.

     "Serca zatwardziałe i zimne jak ten marmur zostaną dotknięte Bożą łaską i staną się wiernymi czcicielami naszego Pana, i będą Go szczerze miłować (...)".

     Proś o tę łaskę dla siebie i najbliższych.

     "Przez to nabożeństwo uzyskacie wiele łask duchowych i cielesnych".

     Nie bój się prosić o łaski - nawet największe!

     "Nasz Pan, mój Boski Syn, Jezus, ześle swe przeobfite Miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą stale modlić się za swych grzesznych braci (...)".

     Proś o łaskę nawrócenia dla grzeszników.

     "Każdy, kto będzie modlić się w tej intencji i wylewał łzy pokuty, odnajdzie pewną drabinę niebieską, przez me macierzyńskie Serce będzie też miał zapewnioną opiekę i łaskę".

     A teraz podziękuj za tę łaskę, którą ci dziś Matka Najświętsza gwarantuje!

     W tym momencie możesz zacząć rozmawiać z Maryją modlitwami, które są najbliższe twemu sercu. Odmów Różaniec, przeplatając go aktami miłości (Boże, choć Cię nie pojmuję...) i żalu za grzechy (Ach, żałuję za me złości...). Wyznaj swą wiarę w Boga (Wierzę w Boga Ojca Wszechmogącego), wychwalaj Jego dobroć (Chwała na wysokości Bogu), oddaj się Maryi pod opiekę (Cały jestem Twój, o Maryjo). To słowa szczególnie miłe Maryi. One otworzą dla ciebie Jej Serce, ciebie zaś niech otworzą na Jej dary.

     Zobacz także:
     [ Matka Boża w Montichiari ]

Wincenty Łaszewski

Tekst pochodzi z gazety

Piątek, 7 grudnia 2007

   

Wasze komentarze:
 Bernadeta matka : 08.12.2018, 00:54
  walce
 Aga: 08.12.2018, 00:52
 Matko Boża proszę Cię o cud uzdrowienia dla mojej córeczki Zuzi, która teraz zmaga się z zapaleniem płuc.
 Dagmara: 08.12.2018, 00:50
 Maryjo kochana dziekuje za wszystko co mam, za Teoja dobroc, za to ze opiekujesz sie nami. Prosze cie Maryjo o to zeby moje kochane dzieci sie nawrocily prosze cie o laske nawrocenia dla nich, zeby moj najstarszy syn zmienil swoje zycie na lepsze a Patryk zeby zmienil swoje postepowanie . Prosze cie Matko kochana o to zeby moja mama przestala mnie nienawidziec i zeby stala sie lepszum czlowiekiem i zebysmy sie pogodzili wszyscy i byli kochajaco rodzina. Prosze cie o pojednanie w mojej rodzinie. Prosze cie o zdrowie dla calej mojej rodziny i dobroc, zebysmy wzajemnie sie szanowali. Maryjko najdrozsza czuwaj nad moja rodzina i opiekuj sie nami
 Bernadeta : 08.12.2018, 00:43
 Matuchno ukochana prosze Cie o pomoc dla mojego syna Rafala o nawrócenie sie
 Bożena: 08.12.2018, 00:38
 Matko nieskończenie dobra , proszę o potrzebne łaski i przemianę syna Mateusza aby się usamodzielnił i umiał radzić sobie w życiu, proszę o naprawienie wzajemnych relacji w mojej rodzinie,cierpliwość,wyrozumiałość, szacunek. O Maryjo, Matko nasza proszę o wiarę, nadzieję, miłość i nawrócenie do Pana moich najbliższych i mnie.Proszę o zdrowie dla Gustawa, wyleczenie jego chorej nogi.Maryjo, Królowo Rodzin ,módl się za nami i nieustannie miej nas w opiece. Amen.
 Maria 08.12.2018: 08.12.2018, 00:12
 Matko Boza Niepokalana prosze nawrócenie Wojtka
 Maria: 08.12.2018, 00:10
 Matko Boza Niepokalana prosze nawrócenie Wojtka
 Kasia: 08.12.2018, 00:09
 Matko Boska proszę Cię o zdrowie dla mojej rodziny syna,taty o to zebym poradziła sobie w życiu,niczego się nie bała. Znalezienia pracy i bycia z ludźmi. Oraz osoby do miłości z którą chcę być szczęśliwa .
 Magda : 08.12.2018, 00:04
 Proszę Cię matuchno o nawrócenie grzeszników zmierzających ku zagladzie swoich dusz również w mojej rodzinie
 Milena: 08.12.2018, 00:00
 Proszę o dary Ducha Świetego dla Wojtka i o to aby do mnie wrócił . O oddalenie od niego Marty , aby ona wróciła do swojego męża . Proszę o zdrowie dla rodziców i rodzeństwa o dobrego męża dla mojej siostry .
 Katarzyna: 07.12.2018, 23:58
 Matuniu najcudowniejsza . proszę Cię o szczęśliwe narodziny naszego wnuka, który już teraz przed urodzeniem ma duże problemy zdrowotne i o zdrowie jego mamy , która też jest w niebezpieczeństwie. O nawrócenie wszystkich tych , którzy odeszli od Ciebie i Twojego umiłowanego Syna. I o łaskę wiary , żebym nigdy nie doświadczała zwątpienia. Królowo Różańca módl się za nami...
 Magda : 07.12.2018, 23:57
 Proszę Cię matuchno o nawrócenie grzeszników zmierzających mu zagladzie swoich dusz również w mojej rodzinie
 Mama: 07.12.2018, 23:54
 Proszę o miłość i zgodę w mojej rodzinie. Szczególnie proszę o nawrócenie zięcia i powrót do rodziny o wytrwałość i wiarę dla córki .Maryjo kochana obdarz nas łaskami których bardzo potrzebujemy
 Danuta: 07.12.2018, 23:47
 Mateczko proszę uproś mi u Twojego Syna łaskę zdrowia i życia bez bólu.Dla mojego męża i Syna łaski zdrowia i błogosławieństwa Bożego. Mateczko bądź że mną w każdym momencie wspomagaj mnie.Wspieraj mojego syna w drodze do kapłaństwa. Dziękujemy że zawsze jesteś i zawsze wysluchłujesz nas.
 Magda : 07.12.2018, 23:47
 Matuchno Najukochansza proszę Cię z całego serca o zerwanie z nałogu palenia dla mojego syna o przemianę serca dla Krzyśka o miłość w moim domu i zgodę i abym mogła w życiu przystąpić do komunii świętej o Boże miłosierdzie dla mnie.i mojej rodziny
 Renata_Łomża: 07.12.2018, 23:42
 Maryjo, proszę o uzdrowienie z choroby nowotworowej. Daj siłę do walki z przeciwnościami. Bądź przy mnie w chwilach słabości i bólu.
 E.: 07.12.2018, 23:41
 Proszę o wsparcie i łaskę przetrwania, o zdrowie dla całej rodziny i nawrócenie męża. O przebaczenie proszę Boga, jeśli moja droga nie jest właściwa
 Anna: 07.12.2018, 23:37
 Maryjo dziękuję z całego serca za wszystkie łaski jakie w tym roku dostapila moja rodzina. Dziękuję za życie mojej chrzesnicy Natali, za mojego bratanka Dominika, za szczęśliwe rozwiązanie spraw sądowych dla taty i że otrzymał w końcu rentę. Dziękuję za ks. Kamila Hadasia, który jest naszym wikarym. Proszę o wszelkie potrzebne łaski dla niego, w szczególności o zdrowie, także dla kleryka Pawła o łaskę zdrowia. Proszę o nawrócenie dla mojej siostry Sylwii , który oddalila się od Boga, a bardzo potrzebuje Jego pomocy. Proszę także o łaskę nawrócenia i wytrwanie w czystości dla mnie. Dziękuję Maryjo, że Jesteś! Dziękuję Bogu , że dał nam Ciebie za Matkę. Bogu niech będą dzięki za wszystko!
 Lui: 07.12.2018, 23:34
 Prosze o łaskę pojednania się z moim mężem, o pojednanie z moimi rodzicami i rodzeństwem, potrzebuje całej rodziny, kocham ich bardzo. proszę i dziękuję luiza Spraw ukochana matuchno aby wszystko się ułożyło. za dziećmi wstawiaj się i pilnuj mnie już zawsze,,, Dzzziękuje za wszystykie łaski////
 Teresa: 07.12.2018, 23:29
 Mateńko kochana proszę Cię o pojednanie i Miłość w naszej rodzinie, proszę o nawrócenie moich synów i synowej, proszę spraw by moje wnuczki mogły poznać Ciebie i Twojego syna i doświadczyć Waszej miłości , spraw matko by mój ukochany mąż wrócił i cieszył się z posiadania rodziny,proszę Cię o łaskę przebaczenia
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] (35)


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej