Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Godzina Łaski

8 grudnia 2018 r. od 12.00 do 13.00

     Matka Boża, objawiając się w Święto Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia 1947 r., pielęgniarce Pierinie Gilli w Montichiari we Włoszech powiedziała:

     "Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata.

     Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała.

     Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga.

     Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich.

     Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona.

     Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski.

     Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu".


Za zazwoleniem władzy duchownej.
Imprimatur ks. biskup dr. Rudolf Graber

8 grudnia Godzina Łaski


     Jak odprawić Godzinę Łaski?

     To szczególna godzina i dobrze będzie, jeśli zdołasz wykorzystać ją całą. Im więcej czasu spędzisz z Maryją, tym więcej łask spłynie na ciebie i tych, których nosisz w sercu. Dlatego postaraj się oddać Niepokalanej całą świętą godzinę. Jeżeli to niemożliwe, przybliż się do Jej Niepokalanego Serca na tyle czasu, na ile cię stać. Każda chwila, którą spędzisz przytulony do obietnicy Matki Bożej, okaże się bezcenna!

     Zacznij od przypomnienia sobie obietnic Matki Najświętszej.

     "W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego".

     Skup się na modlitwie i zapytaj siebie: "Co obiecuje mi Matka Najświętsza?". Ona zapewnia, że Godzina Łaski "zaowocuje wieloma nawróceniami".

     Proś o łaskę nawrócenia dla tych, którzy jej najbardziej potrzebują.

     "Serca zatwardziałe i zimne jak ten marmur zostaną dotknięte Bożą łaską i staną się wiernymi czcicielami naszego Pana, i będą Go szczerze miłować (...)".

     Proś o tę łaskę dla siebie i najbliższych.

     "Przez to nabożeństwo uzyskacie wiele łask duchowych i cielesnych".

     Nie bój się prosić o łaski - nawet największe!

     "Nasz Pan, mój Boski Syn, Jezus, ześle swe przeobfite Miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą stale modlić się za swych grzesznych braci (...)".

     Proś o łaskę nawrócenia dla grzeszników.

     "Każdy, kto będzie modlić się w tej intencji i wylewał łzy pokuty, odnajdzie pewną drabinę niebieską, przez me macierzyńskie Serce będzie też miał zapewnioną opiekę i łaskę".

     A teraz podziękuj za tę łaskę, którą ci dziś Matka Najświętsza gwarantuje!

     W tym momencie możesz zacząć rozmawiać z Maryją modlitwami, które są najbliższe twemu sercu. Odmów Różaniec, przeplatając go aktami miłości (Boże, choć Cię nie pojmuję...) i żalu za grzechy (Ach, żałuję za me złości...). Wyznaj swą wiarę w Boga (Wierzę w Boga Ojca Wszechmogącego), wychwalaj Jego dobroć (Chwała na wysokości Bogu), oddaj się Maryi pod opiekę (Cały jestem Twój, o Maryjo). To słowa szczególnie miłe Maryi. One otworzą dla ciebie Jej Serce, ciebie zaś niech otworzą na Jej dary.

     Zobacz także:
     [ Matka Boża w Montichiari ]

Wincenty Łaszewski

Tekst pochodzi z gazety

Piątek, 7 grudnia 2007

   

Wasze komentarze:
 MT: 08.12.2018, 11:29
 Matko Najświętsza dziękuję Ci za całe dotychczasowe wstawiennictwo i opieke. Dziękuję za zdrowe i cudowne dziecko. Proszę o łaskę aby mój maz wrócił zbliżył się do Boga, zrozumial w żona i dziecko to najważniejsze dla niego osoby i nie dał się manipulować innym ludziom. Proszę o łaskę zdrowia dla całej mojej rodziny. Proszę o nawrócenie dla siostry i jej narzeczonego. Proszę o łaskę dla przyjaciółki aby mąż się nią opiekował i był z nią pomimo wszystko. Dziękuję Ci za całe Twoje dobro i serce które wybacza. Proszę o ostatnie o pokój dla Polski i świata.
 Magdalena: 08.12.2018, 11:29
 Proszę o Zdrowie dla męża, dzieci, rodziców i rodzice siostry.Dziękuję za otrzymaną łaske💓
 Iwona.08.11.2018: 08.12.2018, 11:27
 Matko Boża miej mnie w swojej opiece i moich najbliższych i pomóż tym którzy najbardziej potrzebują twej pomocy. Pomóż im Mateńko Wspaniała.
 Agnieszka: 08.12.2018, 11:27
 Matko Najświętsza otocz swoją opieką całą moją rodziną. Pomóż zachować Wszystkim zdrowie. Modlę się do Ciebie także o zdrowie i szczęście dla moich synów- Oskara i Macieja. Zachowaj ich od złych zdarzeń losowych, chroń przed niebezpieczeństwem, daj im swoje wsparcie i otocz opieką. Matko Boża pozwól moim Rodzicom żyć jak najdłużej w zdrowiu. I niech mój brat będzie szczęśliwy. Dziękuję Ci za opiekę. Kocham Cię Matko Boska. Dziękuję.
 Bożena: 08.12.2018, 11:27
 Matko Boża dziękuje za Twą opiekę i proszę Cię o potrzebne łaski dla mojej córki Eweliny. Pomóż jej rozwiązać trudne problemy a w szczególności te zdrowotne. Wstawiaj się u Syna Swojego proszę, aby jej błogosławił na każdy dzień życia. Proszę o łaskę zdrowia również dla siebie, abym mogła wspierać w potrzebie moją córkę. Amen
 Iwona.08.11.2018: 08.12.2018, 11:26
 Matko Boża miej mnie w swojej opiece i moich najbliższych i pomóż tym którzy najbardziej potrzebują twej pomocy. Pomóż im Mateńko Wspaniała.
 Natalia: 08.12.2018, 11:25
 Matko Boże w godzinie łaski proszę Cię o zdrowie dla mojego męża dzieci i bliskich. Chroń moja rodzinę każdego dnia. Dziękuję Ci za to co mam. Proszę wejdź do mojego serca i arkusz ten lód, który we mnie tkwi. Oddaje się Tobie Matko!
 ewa: 08.12.2018, 11:25
 Matko Przenajświętsza proszę Cię o przywrócenie Wiary proszę o zdrowie mojej całej Rodziny Proszę i jednocześnie dziękuję za całe dobro dotychczas otrzymanę Amen
 Ewa: 08.12.2018, 11:23
 Mamusiu badz z nami wszystkimi.
 Maria : 08.12.2018, 11:21
 Maryjo Niepokalenie Poczeta prosze o laske nawrocenia dla Bartosza ,Agaty, Agnieszki ,Grzegorza i Violi , o sakramentalne zwiazki malzenskie dla nich i katolickie wychowanie dzieci .Matenko miej w opiece cala nasza rodzine i obdarzaj potrzebnymi laskami
 Ja: 08.12.2018, 11:20
 Kochana Matenko,prosze za wszystkich grzeszników ,dusze w czyśćcu cierpiące ,za wszystkich którzy potrzebują nawrócenia i Twojej nieustannej pomocy ,za nasza ojczyznę i cały Kościół Święty ,błagam Cię o dar macierzyństwa dla mnie,o zdrowego dzidziusia,nieustanna Teoja opiekę nademna i moim mezem,moimi bliskimi,mama siostra ,braćmi i wszystkimi których kocham,wypros niech Twój syneczek otuli nas Swoim płaszczem opieki tu na ziemi i gdy nadejdzie nasza godzina niech przyjemnie nas do Swego Królestwa byśmy mogli Wielbić Imię Jego już na Wieki.Kocham Cię Matuniu,Wysłuchaj mnie ..
 ewa: 08.12.2018, 11:20
 Matko Przenajświętsza proszę Cię o przywrócenie Wiary proszę o zdrowie mojej całej Rodziny Proszę i jednocześnie dziękuję za całe dobro dotychczas otrzymanę Amen
 krystyna: 08.12.2018, 11:19
 Matko Przenajswiętsza, proszę o łaskę uwolnienia mojej córki z nałogu alkoholowego i Twoje błogosławieństwo dla całej rodziny
  Bernadeta : 08.12.2018, 11:18
 Mamo moja ukochana, proszę wstawiaj się w wszystkich intencjach które są w moim sercu. Blogoslaw całej naszej rodzinie.
 Jan z Niemiec: 08.12.2018, 11:17
 Niepokalana Matko Boga i Człowieka Jezusa, Maryjo! Uproś u Syna bym pełnił wolę Boga. Proszę Cię też o zdrowie dla mnie i moich bliskich. Duszom cierpiącym w czyśćcu daj ukojenie tęsknotę nieba.
 Sylwia: 08.12.2018, 11:13
 Matko Przenajświętrza proszę Cię o zdrowie dla mojej rodziny-dla dzieci i męża oraz dla mnie samej,proszę o pomoc w wyjściu z problemów ,które ma moja rodzina i o opiekę nad nami-Twoją i Syna Twego.Amen
 basia: 08.12.2018, 11:09
 DZIEKUJE CI MATO ZA ŁASKI JAKIE WYPRASZASZ MI KAZDEGO DNIA ZA TWA DOBROĆ MIŁOSC I PROSZE CIE MARYJO O NAWRÓCENIE MEGO MEZA ZEBY ZACZOŁ SIE MODŁIC CHODZIC DO KOSCIOŁA PRZYJMOWAC KOMUNIE O DOBROC JEGO SERCA PRZEMIANE SERCA ZEBY DUCH SWIETY WLAŁ W JEGO SERCE MIŁOSC DO RODZINY BLIZNIEGO O DAR NAWRÓCENIA SYNÓW I BRATA I BRATANIC O ZDROWIE DLA MNIE I MOICH SYNÓW ORAZ MEZA I RODZNY O UZDROWIENIE MNIE Z ŁUSZCZYCY Z BOLACYCH LEDZWI KREGOSŁUPA O UZROWIENIE MEG SYNA Z LEWOSTRONNEGO NIEDOWŁADU O ULECZENIE GO Z ASTMY I WIRUSA TYPU B WATROBY Z TORBILI NA PRAWEJ NERCE PROSZE O POMOC W KRAZENIU KRWI I ZROWYCH JELIT UKŁADU POKARMWEGO I KRWIONOSNEGO DLA DRUGOEGO SYNA TAKZE UZROWIENIA Z WIRUSA TYPU B WATROBY DLA MEZA ULECZENIA SECA TARCZYCY I ZEBY SIE NIE DENERWOWAŁ O MIŁOSC I O DOBRA PRACE JELIT DLA MNIE IMEZA DZIEKUJE I MARYJO ZA WSZYSTKIE ŁASKI JAKIE WYPRASZASZ DLA MNIE I MOJEJ RODZINY
 Beata: 08.12.2018, 11:07
 Maryjo proszę Ty poprosiłaś Jezusa jak brakowało wina na weselu i stał się cud Ja proszę o mieszkanie dla córki
 Sylwia: 08.12.2018, 11:07
 Matko Boża w godzinie łaski proszę Cię o nawrócenie dla mojego męża Konrada, brata Emila oraz o łaskę Bożą dla całej rodziny, dla moich dzieci o zdrowie i opiekę, by to co złe nie miało do nich dostępu. Proszę również o siłę do życia i o to bym była dla moich dzieci taką matką jakiej potrzebują. Dziękuję za otrzymaną łaskę nawrócenia.
 Agnieszka: 08.12.2018, 11:06
 Ukochana Mateńko, Matko Boża proszę Cię o uzdrowienie i cudowne uleczenie moich nieuleczalnie chorych w ciszy bez słowa skargi powoli umierających dzieci.... Matko proszę przygarnij nas do Swego serca, daj nadzieję, poprowadź przez dalszą drogę życia....Pomóż mi proszę Mateńko Przenajświętsza ocal moje dzieci. Amen
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] (24) [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej