Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Godzina Łaski

8 grudnia 2018 r. od 12.00 do 13.00

     Matka Boża, objawiając się w Święto Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia 1947 r., pielęgniarce Pierinie Gilli w Montichiari we Włoszech powiedziała:

     "Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata.

     Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała.

     Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga.

     Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich.

     Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona.

     Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski.

     Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu".


Za zazwoleniem władzy duchownej.
Imprimatur ks. biskup dr. Rudolf Graber

8 grudnia Godzina Łaski


     Jak odprawić Godzinę Łaski?

     To szczególna godzina i dobrze będzie, jeśli zdołasz wykorzystać ją całą. Im więcej czasu spędzisz z Maryją, tym więcej łask spłynie na ciebie i tych, których nosisz w sercu. Dlatego postaraj się oddać Niepokalanej całą świętą godzinę. Jeżeli to niemożliwe, przybliż się do Jej Niepokalanego Serca na tyle czasu, na ile cię stać. Każda chwila, którą spędzisz przytulony do obietnicy Matki Bożej, okaże się bezcenna!

     Zacznij od przypomnienia sobie obietnic Matki Najświętszej.

     "W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego".

     Skup się na modlitwie i zapytaj siebie: "Co obiecuje mi Matka Najświętsza?". Ona zapewnia, że Godzina Łaski "zaowocuje wieloma nawróceniami".

     Proś o łaskę nawrócenia dla tych, którzy jej najbardziej potrzebują.

     "Serca zatwardziałe i zimne jak ten marmur zostaną dotknięte Bożą łaską i staną się wiernymi czcicielami naszego Pana, i będą Go szczerze miłować (...)".

     Proś o tę łaskę dla siebie i najbliższych.

     "Przez to nabożeństwo uzyskacie wiele łask duchowych i cielesnych".

     Nie bój się prosić o łaski - nawet największe!

     "Nasz Pan, mój Boski Syn, Jezus, ześle swe przeobfite Miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą stale modlić się za swych grzesznych braci (...)".

     Proś o łaskę nawrócenia dla grzeszników.

     "Każdy, kto będzie modlić się w tej intencji i wylewał łzy pokuty, odnajdzie pewną drabinę niebieską, przez me macierzyńskie Serce będzie też miał zapewnioną opiekę i łaskę".

     A teraz podziękuj za tę łaskę, którą ci dziś Matka Najświętsza gwarantuje!

     W tym momencie możesz zacząć rozmawiać z Maryją modlitwami, które są najbliższe twemu sercu. Odmów Różaniec, przeplatając go aktami miłości (Boże, choć Cię nie pojmuję...) i żalu za grzechy (Ach, żałuję za me złości...). Wyznaj swą wiarę w Boga (Wierzę w Boga Ojca Wszechmogącego), wychwalaj Jego dobroć (Chwała na wysokości Bogu), oddaj się Maryi pod opiekę (Cały jestem Twój, o Maryjo). To słowa szczególnie miłe Maryi. One otworzą dla ciebie Jej Serce, ciebie zaś niech otworzą na Jej dary.

     Zobacz także:
     [ Matka Boża w Montichiari ]

Wincenty Łaszewski

Tekst pochodzi z gazety

Piątek, 7 grudnia 2007

   

Wasze komentarze:
 matka: 08.12.2018, 12:01
 Matko Boża, w godzinę łaski proszę o wstawiennictwo do Boga o łaskę posiadania potomstwa dla mojej córki i zięcia a także o błogosławieństwo dla rodziny syna.
 MT: 08.12.2018, 12:01
 Matko Najświętsza dziękuję Ci za całe dotychczasowe wstawiennictwo i opieke. Dziękuję za zdrowe i cudowne dziecko. Proszę o łaskę aby mój maz wrócił zbliżył się do Boga, zrozumial w żona i dziecko to najważniejsze dla niego osoby i nie dał się manipulować innym ludziom. Proszę o łaskę zdrowia dla całej mojej rodziny. Proszę o nawrócenie dla siostry i jej narzeczonego. Proszę o łaskę dla przyjaciółki aby mąż się nią opiekował i był z nią pomimo wszystko. Dziękuję Ci za całe Twoje dobro i serce które wybacza. Proszę o ostatnie o pokój dla Polski i świata.
 DS: 08.12.2018, 12:00
 Maryjo pomóż mi odnaleźć drogę w tym moim życiu proszę opiekuj się moja rodzina i ześlij potrzebne łaski
 Slawek: 08.12.2018, 12:00
 Matko nasza Maryjo, proszsze o uzdrowienie zony, o nerke dla niej i o udany przeszczep. Totus Tuus Marija.
 Ola: 08.12.2018, 12:00
 Maryjo prosze Cie o nawrocenie mojego brata zeby znalazl wreszcie swoje miejsce na ziemi i byl szczesliwy a nasza rodziny by mogla byc z niego dumna a takze o zdrowie i spokoj dla mojej rodziny a w szczegolnosci synka, zeby nie zabraklo nam nigdy chleba.Za zmarlych w naszej rodzinie.Dziekuje za to co mam.
 M: 08.12.2018, 12:00
 Maryjo proszę Cię z całego serca o pomoc w jak najszybszym zajściu w zdrową ciążę z moim wybrankiem życiowym. Proszę Cię o zdrowie, szczęście, spokój psychiczny dla całej moje rodziny oraz mojego partnera.
 Mirela: 08.12.2018, 11:58
 Matenko ukochana proszę cię o zdrowie duchowe dla moich dzieci szczególnie Natalii i Bartka aby Pan Nasz Jezus Chrystus prowadził ich po swojej drodze by nie oddalali się od serca Boga które jest Wszystkim całym życiowym szczęściem. Bardzo proszę o poprowadzenie mnie szczególnie w dobrym życiu w drodze szczęścia do Jezusa Chrystusa. Dziękuję z całego serca. Z Panem Bogiem.
 Nelka: 08.12.2018, 11:57
 Moja Niebieska Mamusiu proszę Cię o łaskę zdania matury . Proszę również o nawrócenie dla osób, z którymi związało mnie życie, a w szczególności za tatę,brata,kuzynkę i koleżankę
 M: 08.12.2018, 11:56
 Maryjo proszę Cię z całego serca o pomoc w jak najszybszym zajściu w zdrową ciążę z moim wybrankiem. Proszę Cię o zdrowie, szczęście, spokój psychiczny dla całej moje rodziny oraz mojego partnera.
 Damian: 08.12.2018, 11:56
 Proszę Cię Maryjo, aby cała moja rodzina się nawróciła. Proszę też o umocnienie więzi rodzinnych, moje wyjście z uzależnienia i naprawę relacji z osobami najbliższymi, w tym z ukochaną. Proszę o zdrowie dla nich, o poprawę ich sytuacji materialnej. Proszę o łaski dla osób zmarłych i dusz czyśćcowych. Proszę o łaskę i błogosławieństwo dla Polski. Dziękuję Ci Maryjo!
 Szymon: 08.12.2018, 11:56
 Matko Boża daj mi siłę do odmiany mego serca oraz wstaw się za zdrowie mych bliskich Ani i Krysi
 Monika: 08.12.2018, 11:56
 Maryjo, nasza najukochansza Matko! Proszę Cię o uzdrowienie mojego Taty z choroby nowotworowej i zdrowie dla Mamy by miała siłę trwać przy tacie w tym tak trudnym dla nas czasie. Proszę Cię o szczęśliwe przyjście na świat mojego syna Miłosza i łaskę zdrowia dla obu moich synkow. Wypis proszę laski potrzebne dla Piotra by otworzył się na Boza łaskę. Strzeż nas proszę od wszelkiego zła i zwątpienia. Uwolnij nas od grzechu. Kocham Cię Mateczko ❤❤❤
 karolina: 08.12.2018, 11:55
 O dobrą drogę życia
 Monika: 08.12.2018, 11:55
 Maryjo, nasza najukochansza Matko! Proszę Cię o uzdrowienie mojego Taty z choroby nowotworowej i zdrowie dla Mamy by miała siłę trwać przy tacie w tym tak trudnym dla nas czasie. Proszę Cię o szczęśliwe przyjście na świat mojego syna Miłosza i łaskę zdrowia dla obu moich synkow. Wypis proszę laski potrzebne dla Piotra by otworzył się na Boza łaskę. Strzeż nas proszę od wszelkiego zła i zwątpienia. Uwolnij nas od grzechu. Kocham Cię Mateczko ❤❤❤
 iwona: 08.12.2018, 11:55
 Matko Przenajswiętsza,proszę Ciebie o zdrowie dla mojej całej rodziny a szczegolnie dla moich corek Amelki i Emilki i mego męza Grzegorza
 MARIA: 08.12.2018, 11:54
 Najdroższa i ukochana Mateczko dziękuję za Twą obecność w moim życiu rodzinnym.W tej Godzinie Łaski proszę Mateczko o nawrócenie zatwardziałych grzeszników.Zawierzam Twej opiece moje dziecko i męża. moje siostry z rodziną i rodziców. o cud uzdrowienia dla mnie i dar macierzyństwa żeby nasza córeczka mogła mieć jeszcze rodzeństwo.
 Ania: 08.12.2018, 11:54
 Matko Najświętsza, proszę Cię o zdrowie dla mnie i moich bliskich a szczególnie mojej siostry, która zmaga się z ciężką chorobą proszę aby mój partner wrócił do Kościoła, żeby bliska mi rodzina mogła w końcu mieć dzieci i żeby nasza sytuacja finansowa i życiową się poprawiła, proszę Mateczko nasza kochana także o pokój na całym świecie. Amen
 Małgorzata: 08.12.2018, 11:54
 Mateczko, jeśli taka jest Twoja wola, proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny, w szczególności dla mojej wnuczki Diany która jest obecnie w szpitalu, oraz wnuczki Roksany i wnuka Nataniela. Jezu Ty się tym zajmij
 J G : 08.12.2018, 11:52
  Matko Najświętsza dziękuję Ci za wszystko co do tej pory mnie spotkało i moją rodzinę. Chciałbym Cię jeszcze prosić o wstawiennictwo do syna o zdrowie dla mnie i mojej zony, którą czeka ciężka operacja kręgosłupa. Dziękuje Ci i kocham najlepsza mateczko.
 Joanna: 08.12.2018, 11:51
 O Maryjo proszę Cię o łaskę bycia mama .Daj cierpliwość i wiarę,ze sie uda .
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] (23) [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej